Відповідь: У якому віці народжувати? Давайте говорити чесно, шо насправді якби сумно від того не було фінансова складова у теперішньому суспільстві важлива, вона є, тай була і буде. Від неї нікуди не дінешся. Бо на все потрібні гроші, і навіть на найбанальніше - їжу теж. зараз вже далеко не ті часи, коли люди могли не мати грошей, але при цьому прогодувати сімю з власного городу. Тому перш ніж народжувати дітей треба думати і про матеріальне, бо діти хочуть їсти. Це раз. По друше - отой стереотип - що з дітей яким допомагають нічого не виросте. Мені допомагали, і дали багато, і моя освіта вартувала батькам дуже багато, Але, я виросла, живу сама, забезпечуємо з чоловіком свою сімю самі, тому це стереотип - не більше. І я безмежно вдячна своїм батькам за те, бо без тої освіти я б зараз мерзла десь на базарі, а так я можу втілювати свою мрію, і бути тим ким я хочу. Вони дали мені старт, я його виростовую по повній. Давайте говорити чесно, не всім стати науковцями чи економістами, чи юристами, але всі здібності треба розвивати- вивчення, мов, художні гуртки, музичні чи танцювальні вимагають від батьків грошей так само. Нічого в цьому світі не дають безкоштовно. А народити дітей і най ростуть собі як вітер в полі....ну це точно не про мене. не так легко мені моя дитина далася, шоб я кинула її в 17 років і най собі пливе- випливе то випливе, ані нй то так і буде. Ну і останнє, бо виписалася я в цій темі вже, не хочеться товкти воду в ступі. така дуже хороша фраза- "найкращі інвестиції - це інвестиції в навчання власних дітей". Це мій принцип, і буду йому слідувати. Діти потребуть і моральних і фінансових інвестицій. Але я вважаю шо це того вартує, бо потім то вертається з торицею. Знову ж таки, на істину не претендую, то моя така субєктивна думка.
Відповідь: У якому віці народжувати? Так, потребують. І я теж люблю гроші, і хочу своїй дитині дати найкраще в межах можливостей. Але не треба з матеріального робити культ. Бо бувають різні ситуації, коли через різні обставити багаті стають бідними, і навпаки. І утрирувати не потрібно - якщо мама і тато при руках і ногах, то принаймні прогодуватися то є цілком реально. От зараз ви маєте можливість "вкладати" у таланти дитини, і от щось стається - і ви вже не взмозі. То що - рвати волосся собі на голові чи може віддати дитину на виховання багатшій родині, бо вона зможе забезпечити їй матеріально краще майбутнє? Народження дітей - це є природній процес, який ж нормальним для двох люблячих людей, котрі створили сім'ю. Важливо, аби не було й іншого стереотипу - якщо батьки не з багатих - то з тої дитини ніц не виросте.
Відповідь: У якому віці народжувати? 100 % грошi потрiбнi, але реально занадто коли перешкодою для другоi дитини э аргумент - шоб потiм не сварились за батькiвське майно. взагалi я скорiше зрозумiю коли люди просто не хочуть ще дiтей анiж все прораховують грошима, а життя проходе i як не дай Бог був аборт то жiнки так пiсля 40ка рокiв плачуть . Бо насправдi мати братика чи сестричку для дитини НАБАГАТО дорожче i цiннiше анiж всi дорогi iграшки, i унiвери. Сьогоднi нема а завтра э.
Відповідь: У якому віці народжувати? Поофтоплю і я собі. Коли, скільки і як народжувати то справа кожного особиста. Але от з процитованою думкою категорично не погоджуся. Швидше навпаки! Абсолютно нормально і треба давати дітям добру(!) вищу освіту як тільки є найменша можливість і бажання з боку дитини. Є у Львові (слава Богу нам усім пощастило, живемо хто у Львові, хто поблизу) і політехнічний і Франка університети, і не такі вже й вони погані. Я особисто поміняла свою думку на цей рахунок на 180 градусів. Було діло, викладала трохи, і частенько грішним ділом думала так як написано вище - на чорта їм (студентам) та наука, ліниві, немотивовані, навчені ще з садочка до корупції. Постарішала, порозумнішала. Після недавньої розмови з колегами з Фінляндії остаточно укріпилася у тому що саме (підкреслюю ще раз, добра!) вища освіта мабуть одне з найціннішого, що можуть дати батьки дитині. У них, у фінів, одна з найкращих освітніх систем у світі, і порівняно висока частка людей з вищою освітою - біля 40%. У Канаді 50%, у Ізраїлі, Японії 45%, Штатах, Великобританії 40%. Чому ж в Україні це раптом ненормально стало? Не потрібно применшувати значення освіти, не рабів ми вирощуємо-годуємо для тих хто при владі, а громадян, особистостей. Стверджування що лише батьки мають прищепити дитині цінності не вірні, аналогічне завдання має освіта - вчителі, викладачі. Так от у фінів практично нереально відрахувати студента, якщо він здав хоча б один модуль на протязі року, він продовжує бути студентом. Може змінити профіль, як сказала колега - якщо у нас буде медик із закінченим одним-двома курсами математики, це ж дуже добре. Вища освіта - це ширший кругозір, виховання особистості, соціалізація, прищеплені навички мислити, заохочення до книжки, можливість побачити нові горизонти, спілкування як не крути з елітою - професурою, і т. д. і т. п.
Відповідь: У якому віці народжувати? Про освіту думаю аналогічно. Та розвиток будь-яких здібностей потребує ресурсів з боку батьків. Тільки це вже точно не в цю темку.
Відповідь: У якому віці народжувати? Дівчата, а хіба я писала про те, що вища освіта - це погано? Я про те, що кожна дитина має старатися визначитися до завершення школи ким хоче бути, і старатися, аби втрапити у ВУЗ. А у нас більш прийнятою є модель - є бабло, значить 100% кудись запхаємо і вивчимо. І то часто не залежить від того, чи та дитина взагалі надається до тої професії, більш важливою є престижність. І це сприяє тому, що дитина не старається чогось добитися сама, бо розуміє, що від неї мало що залежить. Здобуття вищої освіти у тих же Фінів, певно 99% означає, що людина зможе знайти високооплачувану роботу. А що це означає у нас? Дівчата, про проблематику нашої освіти можна довго і нудно дискутувати. Але те, що у нас викривлені підходи до того хто, для чого і за яких умов може її здобувати - це факт.
Відповідь: У якому віці народжувати? Знаю по собі- працювала з 1 курсу. Восновному промо акції, роздача листівок і т.д. грошей в мами майже не брала. Навпаки старалась з заробленого щось ще й додому купити. При цьому завжди мала стипендію. Часом навіть повишену. І все встигала А були в мене одногрупники при повному фінансуванні батьків і необмежених фінансах повилітали після 1- го курсу
Відповідь: У якому віці народжувати? Рівень безробіття у наших країнах насправді однаковий біля 8%. І у фінів, всі ті що працюють мають високооплачувану роботу ... порівняно з українцями Колега з якою я розмовляла, тридцятирічна мама однорічної дівчинки, дуже хороший спеціаліст у вузькій галузі. Чоловік у неї професор, тобто має постійну позицію. Контракт у неї через два роки закінчується, так вона шукає роботу у відстані години льоту від Хельсинки. Я не розпитувалася, як вона уявляє своє життя, але люди які хочуть працювати роботу знаходять і працюють. Скрізь непросто. Так можливо деякі батьки хочуть "напхати" тією освітою своїх дітей як кашею в дитинстві, але то проблема і вибір батьків! Мабуть так поводилися з ними їх батьки, або вони просто думають - а я нічим не гірший, а я теж можу дітей кудись "запхати". А для власне дітей, як підростаючого покоління то тільки на користь. Не може освіта мати негативного ефекту! А життя все розставить на свої місця все одно.
Відповідь: У якому віці народжувати? То як подивитися - хтось 5 років відмучився, а толкова дитина, яка бажала тої освіти, але мала бідніших батьків, не змогла на то місце втрапити. Чи то нормально, що то такий природній "неприродній" відбір? Випереджу дописи - так в багатьох цивілізованих країнах освіта є платною (відповідно, не для всіх), але для талановитих діток є купа програм і стипендій, завдяки яким бідний чи багатий (але талановитий) може навчатися безкоштовно - і це є стимулом. А в нас що? Дівчата, мене просто дивує якийсь такий глобальний план на життя дитини ще в процесі планування її народження. Та то файно, що батьки задумуються над майбутнім дитини. А я намагаюся всіма дописами пояснити, що чого б ми не бажали, але буває складається по-різному. Можна так обсадитися страхами - що раптом чоловік покине, раптом грошей на розвиток талантів дитини не стане, чи хата згорить (тьфу-тьфу на то все) - що взагалі ніколи не наважитеся на дитину. І навіть як сьогодні у вас все ок, то не означає, що завтра так буде - то є життя. І треба бути готовому виховувати дитину за будь-яких умов матеріальних. Якось дуже ми концентруємося на тому, що маємо обов'язково дитині в матеріальному плані дати, але треба бути готовому за будь-яких умов дати то необхідне духовне.
Відповідь: У якому віці народжувати? Так, духовне. Але ви ж розумієте про яке духовне я пишу? Є ж певні речі, яких мають навчити і розвинути в сім'ї, а не в навчальних закладах. А те, де дитина схоче чи зможе вчитися - то вже інші речі, які на етапі планування народження дитини не передбачиш.
Відповідь: У якому віці народжувати? Сьогодні дізналась приємну новину. Сімейна пара яка 10 років очікувала на маля(і була впевнена що не можуть мати дітей) таки його дочекалась.На все свій час! Файно) Шкода що не вдалось запитати як пройшла вагітність та пологи бо дівчина мала трошки проблем+це перші пологи(їй 30 років)
Відповідь: У якому віці народжувати? У якому віці народжувати? Я б перефразувала це питання так: "До якого віку народжувати?" І хоча й тут немає однозначної відповіді, та віл-інфікованим і т.д., самотнім жінкам "пенсійного" віку, як от в 66р. (декілька років тому був сюжет по ТБ) напевне слід вже дуже добре зважувати всі "за" і "проти". У розвиненіших країнах - це все-таки простіше - там старість забезпеченіша, ніж у нас. Я теж досить пізня дитина - мене мама народила в 40, татові було вже 45 (брат на 3 роки старший). У батьків це перший і єдиний шлюб. І я навчалася в одному класі із вже внуком маминої однокласниці.
Відповідь: У якому віці народжувати? Зважувати за і проти, то завжди добре, але віл інфікованість теж не є кінцем світу. Є відповідне лікування, спеціальні методики, завдяки яким, віл-інфіковані можуть народити здорових дітей, і самі ще довго і якісно прожити, саме інфікування ще не є захворюванням. На жаль, зараз дуже багато людей дізнаються про свій діагноз абсолютно несподівано, в тому числі і вже вагітні, і молоді люди, які зовсім не відносяться до вразливих соціальних груп. І не варто їм ставити на собі хрест, бо в них лише одне життя, і варто його прожити якнайкраще.
Відповідь: У якому віці народжувати? Дуже дивна тема. Чому хтось хто хоче мати дитину повинен спиратися на якісь рамки, які виставляють інші? Це моя дитина, я її хочу, і планую тоді коли пені вигідно. І мені так само абсолютно всеодно хто коли народжує. Дійсно не розумію любові лізти в чуже життя. Якщо жінка хоче дитину, усвідомлено її планує, це її особиста справа, і ніякі вікові рамки тут ні до чого.
Відповідь: У якому віці народжувати? Моя кума народила свого первістка у 40 років (лікувались від безпліддя 15 років). Тому для мене 30 років це взагалі не вік.
Відповідь: У якому віці народжувати? На мою думку, головна вина на лікарях. У їх професійній етиці, вірніше у її відсутності. Відразу скажу, винятки є, але у більшості "жіночі" лікарі то є щось ... Ми, жінки, приходимо до них, як до спеціалістів, всі такі на гормонах, в стресі, з нашими страхами, бо то ж наше життя, наше здоров'я, наша доля. І тут нам кажуть - аяяй, жіночко, здайте оті аналізи, попийте оті гормони, видаліть оце, а з цим у вас взагалі біда, і де ви були раніше, а з вашим здоров'ям, вам терміново треба попити ото-то і ще тамто, і що ви взагалі собі думаєте, і годинник тікає, і маму треба було слухати. І потім ми виходимо, і звісно ділимося з коліжанками "цінними порадами" від свого дохтура, бо після такої психологічної атаки не мож не поділитися. Інтерес лікарів нас "лікувати" цілком зрозумілий, при нашому то рівні корупції. Тому без здоровецької дози скептицизму ходити до гінекологів, то псувати собі серце і нерви. Медицина наука не точна, Бог є, і в житті все може бути. Забити на те що кажуть коліжанкИ, цідити через густе сито шо кажуть лікарі, зупиняти їх коли починають накачувати, молитися як дуже зле, сильно любити свого чоловіка, і всьо буде супер.
Відповідь: У якому віці народжувати? Медицина це не точна наука. І в даній конкретній ситуації "що скажуть лікарі", мене мало, наприклад, мало цікавить. Лікарі в такій ситуації часто користуються власним "баченням" що майже дорівнює баба-бабі-сказала. Тому і думки у лікарів щодо цього різні. Народжувати треба тоді коли я сама хочу, сама відчуваю що можу, тверезо все усвідомлюю.
Відповідь: У якому віці народжувати? не зовсім у лікарях, а власне у соціумі. Коли тобі всі на вухо капають, що мине 30 і там вже прямо зразу 40вка настає і то вже все взагалі капець як пізно для дітей, проблеми, хвороби і так далі... Та зрештою, почитайте цю тему Тут часто після 30ти різко настає старість. І не кажіть мені, що я перебільшую, то не про всю тему , але про багато дописів. А в такому середовищі з'являються і психологічні проблеми, чи то бар'єр. І жінка починає хотіти народити вже, бо люди кажуть, що так треба. А як ще якісь є негаразди, то взагалі можна з глузду з'їхати! І вже в такому ніхто не прислуховується до себе-а чи вже прийшов мій час, чи то я того хочу, чи просто соціум вимагає від мене того.http://posydenky.com/editpost.php?do=editpost&p=1786037