Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Питання до професійних мам . Як ви слідкуєте за прикладанням вночі? Дехто тут писав, що дитина сама вчиться шукати цицю, тож мама толком і не знає скільки за ніч дитина їла. Топто цікавить, чи є потреба вставати щоразу, вмикати світло, дивитись щоб маля вірно груди захоплювало? Чи то як яка дитина? Чи вони вчаться з часом?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) звісно, що вчаться ми перші тижні спали при світлі в коридорі, або накривала чимось темним бра над ліжком, щоб хоч трішки було видно вночі, все рівно треба було вставати бо дитина вночі пісяла-какала, перевдягати. це вже ближче року діти можуть шукати)
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я на початку включала вночі світло на бра. Бо Потім просто вмикала такий нічник на розетці, він мав буквально 3-5 вольти. А тепер не до кінця закоиваю штори, то до нас в кімнату пробивається світло з парку. Я вночі прокидаюсь з малим, бо іноді він на лежачи не їсть, і тре брати на руки. Але то все на автоматі, і сплю далі.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) купила маленьку настільну лампу, вкрутила малопотужну лампочку і поставила недалеко перевивального столика, без світла тяжко
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Незнаю, чи можу віднести себе до статусу професійної но місяця два спимо без світла, і всі задоволені. Спочатку вмикали нічник, потім світло в коридорі, тепер все на темно Це все з часом приходить. Я і натемно чую, чи прикладання добре.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) по-перше, якщо дитина захопила "дуже неправильно" (тільки сосок чи мимо соска - в нас і таке бувало ), то це відчутно - боляче. Тут хоч-не-хоч прокинешся і прослідкуєш , поправиш тобто. По-друге, зазвичай вночі дитина їсть спокійніше, всякі бешкети (кусання, втягування і тп) біля грудей зазвичай відбуваються вдень, коли дитина не спить. А включене світло в коридорі в нас весь є, бо мені якось некомфортно зовсім не бачити дитини в темряві. (Ну і плюс ми висаджуємось, то я мушу бачити як зайти в туалет і роздягнути/одягнути дитину).
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ну діти дітьми, а от як циця вчиться шукати дітей - до сих пір поражаюсь такій її властивості
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) У нас спочатку новорічна гірлянда висіла, місяці три (десь до травня, ага). Була включена усю ніч. Потім появився нічничок то також всю ніч горів десь 3 місяці. Тепер включаю коли прокидаємось (ну то поняття відносне, бо ні Влад ні я повністю не прокидаємось - все на автоматі) щоб висадитись. Мушу бачити куди пісяє, чи в горщик попадає. Так як він висадується з цицею, то одразу і бачу як приклався. Так і лягаєм після "справ" з цицею на бочок і я виключаю світло (мені на темно краще спиться бо як всю ніч горить світло не висипаюсь зовсім). ---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ---------- Ага, і таке буває як дуде втомлена і міцно сплю )))) (правда потому все рівно тре вставати і міняти пеленку з штанятами....)
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) дуже помічна штука я і зараз з нічником сплю, хоча в лікарні (змінивши двох сусідок) спали і при світлі, і без світла - справлялись і так, і так, але мені з нічничком найкраще
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) І в нас такий період був. В темі про відмову від грудей я жалілась. причини так і не встановила, але скоріш за все таки гіперлактація. Груди набирали жахливо, а дитина замість того щоб гарно нямкати поміняла їх на свої кулаки...((( Нічого, минулось. Зате зараз лактація внормувалась і ГВ стало один суцільний кайф.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас зараз епогей кількості прикладань вдень. Поки бавимось, може щопівгодини прикладатись Всядеться собі на коліна, поцямкає і далі бавитись))) А я кайфую від того так!!! Але то напевно в нас якийсь скачок росту зараз, бо груди постійно пусті. Не голодний, бо не вередує, але виїдає більше ніж завжди.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В мене донечка почала смоктати пальчик перед сном. Поїсть груди, а тоді відвертається в іншу сторону, палець в рот і так засинає. Не знаю чи переживати, чи це нормальна поведінка немовлят. Прикладається як завжди, ніяких проблем. Для чого їй той палець?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) У нас теж досить довго так було. Навіть не перед сном, а протягом дня. І не палець, а іноді цілих три. Нічого, перейшло вже. Фактично тоді, коли перші зуби вилізли.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Mazerati, то нормально доця моя так смоктала з 4ох і до 7ми міс десь то її в якійсь мірі навіть заколисувало) ми знали, коли палець в роті, значить скоро засне А з зубами то зв'язку ніякого в нас не мало, бо в нас ще досі жодного зубчика нема
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Зайшла сюди питатись,і бачу,що не одна я така(( Я вже тиждень годую доню стоячи,бо інакше ми вигинаємось,дригаємо ногами,плачемо,тягнемо сосок...Думала,з грудьми щось не так,спочатку заспокоювала і потім давала цицю сидячи,але потім і це не помагало...от так ходила по хаті заспокоюючи, як мала почала смоктати футболку,я зразу цицю в рот і все, дитина спокійно наїлась і заснула...Надіюсь,що то перейде...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Моя донечка десь тиждень тому почала кулачок до ротика пхати і цмакати його та ще й так голосно.... але груди нормально бере. Та я щось особливо через то не переживаю.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) та тому може собі трошки чухати ясна, бо ниє, заважає там щось, може скоро появляться ) та то нормально ))) чоловік при обох дітях приставав до мене з тим питанням, чи то нормально, а я вже віджартовувалася: " ну то й що, та ж не з*їсть ті пальчики", то як варіант - знайшлися ручки - дитина починає вивчати своє тіло ) цікавіше буде, коли знайде ніжки - теж смоктати буде ) хоче груди, прононуємо, а ні - хай собі посмокче пальчик ) в нас іноді вже таке відволікання і забава з цицею, що може і пальчик одночасно пробувати запихати до рота і говорити з цицею в роті )))) в нас часом так буває, коли болить животик, то допомагає одночасне погойдування на руках з годуванням, дуже дієво, хоч і трошки важко... з нашою то вагою )))
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Ой можливо не сюди, але вибачайте. Є проблемка досить багато зригуєм і то вже дуже доовгий час так і молочком і деколи таким з грудочками. Чому? Що робити?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Нічого. Більшість діток через це проходять і з часом переростають. Це нормально. Слідуйте просто за правильним захопленням соска, щоб дитина не ковтала повітря, частіше прикладайте, щоб не їла жадібно, тобто щоб не була сильно голодна.