У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Підтримую вас повністю.

    ---------- Додано в 19:32 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

    І вас підтримую :girl_impossible:
     
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    ця фраза мене навела на весь попередній допис. Не заперечую шо можливо я можу через те що спілкуання через форум а не вживу шось не так зрозуміти, але...
    Знову ж таки, я не розумію отої фрази " а коли жити батькам"....тоді дозвольте мені уточнити шо ж та фраза означала? Ну бо я собі протрактувала її саме так...

    А якшо про вік - вважаю шо людина в 40 років часто успішніша, ніж в 20, відповідно своїй дитині в матеріальному плані (освіта, робота і т.д.)може дозволити бульше. Ну і часто, дуже часто, в 60 зарплати більші, ніж в 40. Тому страхи даремні, якшо ми не говоримо про народження дитини в 60+, ну бо до 80 просто напросто можна не дожити. Хоча знову ж таки кому шо, "цеглу з даху" ніхто не відміняв.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Ну для мене це само собою розуміється.
    Навчання- воно, щоб вчитися. А не щоб паралельно гроші заробляти імхо.
    Як не у всіх то виходить у зв'язку з нашою геніальною економічною ситуацією в країні- то інше діло.

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:53 ----------

    В реаліях нашої країни- тягнути дитину, живучи на одній укр.пенсії- якось не альо.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Точно, тіко в 40 (магічна цифра!) і 60 здоровлячко може бути "вже не то". Найкраще, звичайно, коли
    так і має бути, коли є щира любов до батьків, не вимушена. Думаю, що добре вихована і любляча дитина завжди допоможе своїм батькам (як і хороші батьки подбають про свою дитину як і допоки вважають можливим і потрібним). Шкода, що трапляються різні ситуації, непорозуміння (про що є купа дописів у відповідних темах).
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Ну я собі так думаю, що це мається на увазі те, що наступає колись час, коли дитина є самостійною, і можна вже не гнати зранку в школу/садок/гуртки, не думати де б то заробити грошей на куртку/штани чи ще щось. А в 20+ дитина дуже ввже навіть самостійна і може сама себе забезпечувати. І не вітаю пожиттєвих "допомог" дитині, бо в наших реаліях дуже рідко зустрічаєть золота середина, коли діти є самостійні, а батьки можуть просто зі свого бажання допомогти трохи, чисто як подарунок. Частіше батьки таки тягнуть все: і влаштувати в школу/інститут/роботу, а потім, ой вони ж не мають що їсти/пити/де відпочити. Ну якось так. Хочеш помогти - помагаєш, але перетворювати це в "мус" не треба. Хочуть батьки - помагають, не хочуть - не мусять.
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Ну по-перше, рідко коли наші люди отак в 60, повні сил і енергії, йдуть на пенсію. Принамі, я за своє недовге життя працювала на двох підприємствах, то шо там, шо там, якраз керівні (як дуууууже керівні, так і посередні) посади обіймали люди 50+, тобто від 50-ти і до 75. А по друге пенсія пенсії рознь...
    Пожиттєвих допомог і не варто вітати, бо я вважаю шо отою сліпою любов'ю, коли батьки в 35 годують, батьки калічать людей, роблять з них немічних, які не можуть дати собі ради в житті. Але, якшо дитина в 23 вчиться, як форумлянка писала (давайте говорити вчиться розуміючи реальне навчання, а не прогулювання пар в дома за компютером, або ше шось в тому роді) то я не бачу абсолютно нічого поганого в тому шоб в той час її підтримати матеріально.
    А отут я згідна, тільки якшо людина вже дісйно доросла, тобто - ми тебе вивчили, дали тобі можливості, дали тобі старт, а тепер твоя черга прикладати зусилля, і чогось досягати в цьому житті. А не ми тебе виростили до 17, закінчив школу , ти дорослий, а нам хочеться відпочити, на море зїздити, а ти собі сам знайди можливість заробити на навчання.
     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    ага,особливо коли батьки до кінця життя притикають типу я тобі свої найкращі роки віддала, життя через тебе не бачила і т д. Знаю таку сім"ю і реально мені дочку шкода, бо все життя відчуває вину перед мамою.
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Ну я взагалі за те, щоб хлопці в 17 вже ставали самостійними, а то і раніше. Саме хлопці, дівчата - інша категорія і інші вимоги. Навіть в реаліях нашої країни. Ну бо чомусь я отака глибокопереконана, що чоловік має змалечку вчитися бути чоловіком з великої букви. Серед моїх знайомих найбільш успішні у всіх планах чоловіки саме ті, які жили в настільки бідних сім"ях, що мало не з 14 вже шукали підробітки, самі, все самі, вже в такому віці. І нічого, вивчились, дуже розумні, успішні. Вартує похвали. Я отако собі думаю, що саме безвихідь робить з хлопа мужчину, бо він вчиться робити неможливе. Може це комусь видастся зажорстоко, але я так вважаю. І краще підтримати дитину в думках, без видимих зусиль, ніж навіть трохи "підпомагати". Звісно, є моменти коли варто прийти на допомогу, але на то ми і батьки, щоб відчути це, і тільки це.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  11. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  16. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: У якому віці народжувати?

     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Означала, що коли діти вже дорослі, у батьків є більше можливості подумати за себе. Чи може хтось буде зі мною сперечатися?
    Я протів довічної фінансової допомоги, бо воно не потрібно. Правильно дівчата пишуть, головне закласти в голову, основні цінності звідти, а не в кишеню... Головне відчувати зв"язок, єдність з дітьми, а дітям з батьками. Головне, моральна підтримка, коли вона потрібна, взаємопорозуміння, любов... А є можливість ще й в кишеню- то справа особиста, але не обов"язок!
    Про оту довічну фінансову підтримку можна говорити багато, але це не сюди. А сюди напишу знову ж таки по темі, народжувати можна і в 40 і навіть в 50 і не боятися того, що ти не додасиш щось дитині. Страхи породжують стереотипи. А кому воно тре?
    Бо хто має можливість оплатити навчання, утримувати до до 25-и- то добре, а як не заробив, чи не дай, Боже, не дожив, то що, будемо рахувати, що не додав своїм дітям чогось? Сумніваюся...
     
  20. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: У якому віці народжувати?

    Повністю погоджуюся із Жанною. Ніхто не сперечається, що всі нормальні батьки до кінця свого життя бажають і допомагають своїм дітям коли це потрібно. От власне - що важливо не переборщити із тією допомогою, аби дитина розуміла, що батьки є і вони готові на допомогу, але розраховувати потрібно на себе. І також батьки мають розуміти, що якщо на даному етапі їхні можливості фінансові не є такими,якими ю їм хотілося - то це не має бути приводом не вагітніти чи робити аборти. Тому, що насправді ніхто не знає, що його чекає у майбутньому. А діти (то вже купу раз писано) - то є ДАР БОЖИЙ, і не нам приймати рішення за Бога - чого він нам той дар дав саме тепер.
    І ще одне, бо вже нудить від тої фінансової складової. Проблема нашого суспільства в тому, що багато речей, які по свої суті є ненормальними у нас вже є нормою. Тільки кілька назву. Ось бажання ДАТИ освіту, і обовязково вищу. І байдуже, чи та дитина надається до тої освіти - та що та дитина ще тямить - в майбутньому ще подякує, що батьки "запхали" у ВУЗ. Що маємо в результаті - купу ВУЗів із сумнівною якістю освіти, і купу спеціалістів, котрі виявляється зовсім не люблять своєї професії. Нормально було б якби дитина старалася добре вчитися, аби втрапити на спеціальність, яку вподобала. Або дитина із "золотими руками" стала добрим столярем, а не безтолковим економістом. Так, зараз мені скажуть, що у нашій державі тяжко одними мізками кудись вступити - але чи не видається вам, що за такого відношення батьків і за сприяння корумпованим схемами маємо і далі матимемо те, що маємо?
    Ще один приклад - не будемо вникати в подробиці, коли то так сталося, що для українця нормальним стало жити не на одну свою зарплату. Це я до того, що дитина вивчившись 5 років потім йде на копійчану зарплату, і потім ще роками може на ній "тягнути". А чому? Бо і батьки, і діти в нас вважають нормальним!, що після ВУЗу спеціаліст не може прожити на одну зарплату, а потім йдуть роки, і та зарплата й далі маленька (хіба на харчування вистарчить), але й тут знайдеться пояснення - зараз така проблема з хорошою роботою. І от вам початки довічного утримання. Та ми самі собі винні, що так живем! Бо багато говоримо, але нічого не робимо, аби щось змінилося. І дуже прикро читати речі молодих батьків,котрі вже орієнтовані на те, що таке підтримування дітей є нормальним. То є наші реалії, але в наших силах ті реалії міняти, і виховувати дітей таким чином, аби могли собі самі в житті ради дати і не згоджуватися на смішні зарплати, аби потім довіку сидіти на шиї у батьків, а наші олігархи за рахунок недоплачених зарплат скуповували найдорожчу нерухомість по світу. Вибачайте трохи за офтоп, але оте панування матеріального у мізках і серцях настільки зростає, що скоро направду доживемося до того, що закон приймуть, що без наявності такої-то суми на рахунку народжувати заборонено, бо тоді батьки вороги своїм дітям.