Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Нагадалось.... минулої осені ми з чоловіком їздили до похресників на ДН в Дніпро і в Київ. Взяли з собою лише меншого (був на грудному, ну та й маленький, рік і 8). А старших лишили з батьками (садок, школа, гуртки). Їздили на днів 4 вроді (2 ночі в поїзді, по 1 ночі в гостях). За ті дні мої батьки певно добре схудли... ой потім виговорювали мені (а головне для мене - що й свекрусі сказали, бо та все думала, що я дома сижу, а бідний чоловік на всіх нас один працює) , як то я все встигаю, і що я здуріла, що позаписувала дітей на купу гуртків, і нема коли присісти, треба весь день на ногах, ще й з малим. А мені то звично було, звиклось напевно. Ну і знала, на що йшла. Хоча поїсти не мала і не маю часу інколи, але то таке... якби сильно хотілось, якусь перекуску можна хапнути. А ввечері вже дійсно час на себе - і вечеря повноцінна, всі за столом. А коли діти позасинають - то і нет, і повязати/повишивати.. ляпота . Ще й тому, що діти потім з мами не злізуть і у старшому віці. У знайомої дочка 6 років, то мама мусить з нею і їсти варити, і з ляльками бавитись, і читати... Звичайно, це потрібно, але ж не кожну хвилину. Мамі треба і прибрати, і їсти приготувати... а та все сидить коло малої, тільки на кухню - вже крик.. Мені це було дивним, але й таке буває.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Рибка, хочу написати про те що буває так, що дитина не злазить з мами. Я знаю жінку у котрої власне така ситуація і це через те що більше нікого нема з нею протягом дня, щоб побути з дитиною. У мене певно буде так само, бо всі мої на роботі цілий день, але нічого з цим не зробиш, так складаються обставини.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Invisible, думаю тут головне розуміння, що не тільки мама має мати час на себе, а й дитина вона вивчає світ через те "перебирання іграшок" як ви кажете. Моя думка, батьки мають гратись з дитиною, співати, читати, але якщо дитина грається сама деякий час, то краще їй не заваджати.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" В мене теж нема, батьки в іншому місті в іншій області, чоловік в 8 приїжджає додому.. і нічого, дитина вміє сама бавитись.... я показала їй, наприклад як конструктор чи кубики в ряд складати, і пішла на кухню, або коло мене на коврику сидить бавиться, я собі можу своє робити. Звичайно, то мамина дитина (бо мама з ним цілий день).Хоч зараз вже більший, скоро 3 рочки, але засинати - тільки з мамою... рідко зі старшими хоче полежати і так засинає, гуляти - з мамою.. і тп..
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Дуже за вас рада, що то розуміння так швидко приходить. ---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ---------- А чому для вас це не правильно? ---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ---------- То не завжди через пов'язано з тим, що мама постійно була при дитині. Мене теж таким лякали. Та я собі знала та й все. Час прийшов- бавиться))). ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ---------- Яку відповідь собі даєте в такі моменти?
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Рибка, певно ви добре говорите, але я не буду на перед загадувати, звичайно буду старатись вчити дитину трошки самою бавитись, а вже чи получиться то побачу потім. Я думаю що це ще залежить від характеру дитини.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Правильно так, як добре вам. Бо зараз тут накидають порад і ще якого комплекса поганої мами причеплять. Все добре, маєте спокійну, гарну, чемну дівчинку і то мега круто. Користайте цим як вам підказує материнське серце. Тут не може бути правильної думки зі сторони. Вам видніше.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" буває, але скоро (ну відносно скоро) минається і забувається. От в мене середня така була ще з ПБ. Я не могла її в палаті лишити, щоб помитись. Медсестра тримала, Олекна верещала і я мала всього к-ка хвилин аби помитись. Вдома то продовжувалось. До 1,5р ходила крок в крок за мною. Навіть в туалет. Мало того, в туалеті я мала тримати її на руках. До того вона дико боялась пилососа. Мала істеричний плач, як тільки чула його звук. Так що я не могла не приготувати, не прибрати. І нічо, ніхто з голоду не вмер. Таргани в хаті не завелись. Зараз згадуючи той жах, здається, то було не зі мною.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" А нащо, як дитина бавится сама? Вона ж не плаче, не просить вас. Це цілком нормально, дитина світ вивчає сама, вчиться відокремлюватися від мами. А будете нервувати з приводу "я - погана мать", то і дитина буде нервова. Я он, неймовірно тішусь з того, що мій малий може собі спокійно сам бавитися і не чіпаю, бо я можу собі щось свого зробити)))
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" в мене буває особливо тоді, коли практично цілий день є робота але потім стараюсь компенсувати, присвячуючи їй той час, що лишився ну і спільний сон гарно рятує від того почуття
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" А я з молодшою тільки зрозуміла, що старша, виявляється, з мене не злазила Реально до року часу вона в кімнаті без мене лишалася на 5 хвилин максимум (то вже десь після 8 місяців певно), а вийти без неї з квартири було нереально, я раз попробувала, то почула її крик через вікно на пів вулиці, поки пригнала на 4 поверх, дитина заходилася. Потім її потрохи почало попускати, до двох рочків стала навпаки дуже комунікабельна дитина, от зараз з народженням молодшої переживає черговий період "прилипання до мами". А, до чого я то все писала. Я тоді думала, що так і має бути. Я перед її народженням начиталася різної літератури і свято вірила, що то всі діти мають перші місяці висіти на циці, а перші роки плентатися всюди за мамою. І мені то навіть не було внапряг. Я собі нормально з тим жила і готувалася до ще одного такого марафону. Аж тут народилося моє друге чудо. Циця тільки поїсти (5-7 хвилин), на руках, звичайно, прикольно, але лежати і роздивлятися маму теж нічо так, з татом вдома лишитися запроосто. Вона ще дуже маленька, звичайно, але перші дні в мене майже виробився комплекс, що я своїй дитині не треба Тепер я просто розумію, що діти таки різні. Але які б вони не були, то не означає, що мами ім не треба А сьогодні мала дежавю майже. Були в куми вгостях, в неї двійня віку молодшої, а потреби в обох, як в моєї старшої. Ото реально важко. Тільки мама і тільки циця, нон-стоп. В неї поки що часу нема ні на що, окрім дітей.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Раджу розібратися з пріорітетами. Тобто якщо ви вибираєте роботу, то це- ваше рішення і крапка. Значить для вас так краще. І ви не переживаєте через недодане дитині і т.д. А якщо ваш вибір- це дитина, то ці кілька років не варто дивитися на успішніших в професійному плані подруг і колег з позиції того, що ви нічого не встигаєте. Бо по ваших пріорітетах в даний час ви ВСЕ встигаєте. Бо онте почуття провини тягне на себе купу енергії, яка вам дуже і дуже потрібна. Якщо що- то я дуже за непрацювання мінімум до 3 років. І особливо, як діти на ГВ. Та дуже важко мені дивитися на жінок, які заганяють себе отим комплексом вини. З ним обовязково треба працювати.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Оце 1000%. Дуже важлива річ, якої мене навчив мій Вчитель, це те, що немає значення що ти робиш, має значення, що ти про це думаєш. Насправді достатньо мамі бути в спокої і думати позитивно і все. І дитина тоді буде знати, що мама її любить і все в неї буде добре. (ага, ще б це все змогти втілити, бо я знати одне, а робити - інше ) Але тим не менше, що б мама не вибрала, якщо при цьому не буде почуття провини, і буде чітке знання, що так є добре, бо мамі так є добре, то і дитині буде добре. Я он перший рік взагалі від малого не відходила, але при тому постійно в мене було відчуття якогось невдоволення, провини, бо я хотіла ще щось робити, а не могла, бо ж дитина. Так я мало не загриміла в депересію. А потім вирішила, що я спочатку роблю добре для себе і крапка. І всім стало добре.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Головне не впадати в совдепівське ставлення до дітей. Та з цим ділом я думаю вже всім біль-менш ясно. )))Знаю і розумію. Та це приходить з часом. 100%.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" я мала на увазі не власне роботу, а хатні клопоти буває, що то поліклініка, то свято, то гості - і потім на один день купа всього збирається так, я могла б у той час з дитиною бавитись, але ж і дихати їй пилюкою теж "не дуже корисно", а наш татко приходить з роботи в 22.00 а про роботу в професійному плані на даний час не йдеться, хоча і до трьох років навряд я вдома висиджу
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Я б вам написала, що я думаю про прибирання нон-стоп, та думаю, ви і так зрозумієте))).
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Просто у всіх різне поняття оте нон-стоп. І у всіх різні потреби того прибирання, та й не всі живуть у парковій зоні. І велика різниця на якому поверсі. То ж по вуха в пилюці не будете жити! (Хоча я могла, а з дитиною не можу) Ввечері помию підлогу - спимо, а лінь - то слухаємо кашель. Протягом дня то пластилін, то їда, то іграшки. Я настільки того прибирання ненавижу, але нікуди від того не дітися (хоча я часто чую, що в мене срач,особливо від мами, яка постійно з тряпочкою) Так от в мене ніби і не нон-стоп, а по відчуттях саме воно тільки без результату.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Ну якщо все вже аж так критично- може пора змінити житло? Життя- воно одне. І тратити його на постійне прибирання- якось не той во.
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" Власне що я якось метаюся між одним і другим. Звісно дитина в пріоритеті. І я розумію, як вона швидко росте і які цінні ті хвилини, які ми разом і поки вона мене так потребує. Але як хтось вже писав, часами з'являється оте невдоволення собою через те, що мало що роблю окрім того, що сиджу з дитиною. Банально хотілося б на спорт якийсь піти. Спина зранку так болить, що встати не можу. І ще підробітки трохи маю, то працюю вночі часто. Було б легше, якби вдень сама спала, але спить біля циці. І мамина така, що дивлячись на інших знайомих діток, я дивуюся. Вона нікому чужому навіть не посміхнеться тепер, хоча раніше була більш дружелюбна
Відповідь: Чи має мама право на час "для себе" ІМХО, має бути по потребах дитини якщо дитина потребує маму нон-стоп, то треба все лишити і бути з нею.. а якщо відпускає маму зайнятися дом. справами і побігти на спорт то так і зробіть (ну якщо у вас є така потреба)