Відповідь: Кредити, депозити, банки... Тепер таким самим темпом почав падати... І тихо плюються ті, хто ганявся і купляв по 8,30...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... не знаю чи хтось памятає як у 2008 р. влітку долар був по 4,35-4,50 грн, а в жовтні почалась криза.. і зниження було штучним, деякі установи (спеціальні) скуповували долари мільйонами, а потім восени ті долари продавали по 8-10 грн..
Відповідь: Кредити, депозити, банки... не нагнітайте паніки сестра пригадувала як ще в 2009 казали, що долар буде по 20 грн я думаю, що підвищення не буде, як мінімум до 2015 року будуть тримати курс, он Путін дав трохи бабла, то і ситуація з негативними очіваннями внормувалася+закинули на ринок трохи грошей+впав трохи попит і відповідно спадає курс мені хочеться в це вірити
Відповідь: Кредити, депозити, банки... позавчора - 8,14 вчора - 8,18 сьогодні бачила - 8,19 проте в банку купити й надалі неможливо - "немає", хоча бачу, що люди таки "здають"
Відповідь: Кредити, депозити, банки... на вихідні, як правило, курс йде догори але загалом і крос-курс євро до доллара вчора пішов вверх, тому нічого дивного немає, а на вихідних біржі стоять (тому маємо "зафіксований" курс станом на вчора)
Відповідь: Кредити, депозити, банки... приватбанк на метро без проблем продає, вже 2 рази бачила за останні 10 днів ощадбанк не продає!
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Якщо помилилась темою - перенаправте будь-ласка. Мені потрібно розписатись з людиною в якої є кредити та ще й протерміновані внески по ньому. При розлученні ці кредити на мене можуть звалити ? Кредити брались в 2010-12 роках, одруження в 14 році
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Впринципі, не можуть. Якщо кредити великі - під них обовязково має бути застава і/але не обвязково, порука інших осіб. Тому в проблемних кредитах спочатку для погашення заставляють продати заставу (без суду, або через суд), тоді притягують поручителів і заставляють їх платити. Дружина, як правило, і її майно, для погашення кредиту (без її згоди) не використовується. Хіба - якщо вона поручитель по кредиту. Але, я не юрист - я працівник кредитного відділу і говорю з власного досвіду. Може юристи порадять більше.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Колись мене таке питали, і я відповіла по українському законодавству. А як потім з"ясувалось людина укладала шлюб з іноземцем. Так от, Ви укладаєте шлюб із громадянином України? В якій країні брались кредити? Якщо він громадянин України і кредити набрав в Україні, то відповідальність по даних кредитах Ви не будете нести.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... якщо ви оформляєте відносини згідно із законодавством України, тоді до спільної сумісної власності відносяться лише ті кредити, які узяті в період шлюбу.Відповідно до сімейного законодавства, а саме ст. 60 Сімейного кодексу України, майно подружжя, нажите в період шлюбу, є їхньою спільною власністю, а, згідно зі ст. 70 Сімейного кодексу України, у разі розлучення спільне майно поділяється порівну, якщо інше не зазначено в шлюбному договорі, при цьому борги також визнаються загальними. Виплата кредиту відбувається спільно. Відповідно до Сімейного кодексу України борги за кредитними зобов'язаннями можуть бути розділені між подружжям пропорційно тому майну, яке отримав кожен чоловік окремо. Суд може звільнити іншого з подружжя від виплати частини кредиту, якщо буде доведено, що той, хто брав кредит, використав його виключно у власних цілях ( а не на потреби сім ї) Якщо кредит був узяти йдо, і після укладення шлюбу не переоформлювалося ніяких додаткових банківських договорів, вам нічого не загрожує.Тут буде єдиний платник по кредиту. Але тут є такий нюанс: в 2013 році Верховний Суд прийняв рішення по одній із кредитних справ подружжя. Тут йшлася мова про те, що якщо при розлученні один із подружжя доведе, що кредитними коштами користувався і другий з подружжя ( тобто вони використовувалися спільно), на іншого з подружжя може бути покладений обов язок по виплаті частині кредиту. п.с. якщо ви укладатимете шлюб згідно із законодавством Росії, то туту усіх нюансів не знаю, але наскільки мені відомо, це питання вирішується аналогічно. При можливості- укладайте шлюбний договір
Відповідь: Кредити, депозити, банки... мене не поймуть))). Хочу перестрахуватись по максимуму, та чи вдасться..
Відповідь: Кредити, депозити, банки... ще додам такий нюанс ( бо усіх деталей вашого запитання невідомо): якщо ви до офіційної реєстрації стосунків жили разом і вели спільне господарство, то при бажанні, якщо інша сторона "дуже постарається", може доводити, що кредити бралися на сім ю. Знову-таки- це за нашим законодавством. Тобто може подати позов про встановлення фактів, що мають юридичне значення ( а власне про те, що у період узяття кредитів ви фактично були подружжям, оскільки вели спільне господарство). І тоді питання сплати кредитів може вирішуватися по іншому. Другий нюасн- наше законодавство є мінливе. І , як бачимо, за прикладом навіть одного рішення Верхового Суду ( а такі рішення беруться до уваги при розгляді справ судами нижчої ланки), завтра може бути інше рішення, яке по своєму розтлумачить питання сплати кредитів. Тому зараз гарантії на майбутнє давати не можна.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... ми живем разом майже 10 років. Та на той час, коли брались кредити, мене не було в Росіі , я була рівно рік у Львові. це можна легко підтвердити через міграційну.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Те ,що Ви перебували на час оформлення кредиту в Україні, не буде мати значення якщо він доведе , що брав ці кредити на Ваше утримання (міг, до прикладу, пересилати кошти чи особисто привозити). У Вашому випадку залишається або вірити чоловікові та в його порядність, або не звертати увагу на і все ж таки як радять дівчата укладати шлюбну угоду.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... українське цивільне законодавство дуже схоже з російським ( багато норм просто переписувалися з російського). Але все-таки, оскільки зрозуміло, що кредити бралися в Росії громадянином Росії, краще вам ще проконсультуватися з російськими юристами щодо нюансів теперішнього рос. законодавства з цих питань
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Не впевнена, чи тут пишу - дівчата, хто користується PayPal?...Зареєструвалась в системі, прив"язала віртуальну інтернет-карту привату (попередньо відкрила собі таку). Зараз баланс на Paypal - 0 дол., віртуальна - 50 дол. То так має бути?....Я щось думала, що баланс по віртуальній відображатиметься автоматично в paypal. і ще - конвертація валют - краще брати від paypal чи "свого" банку?...