Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Та дай Боже. Насправді досвід спілкування з попередницями і робота над собою можуть дати добрі результати.
    Але бити вагітну?! Це вже не прояв дитячих комплексів чи ще чогось більш-менш "безобідного". І постійно випоминати їй давні-предавні стосунки, це теж досить низько, правда?.. До речі, щось мені здається, що саме з того часу (зустрічання з садомазохістом) і ведуться оті Наталчині комплекси нічого не вартої жертви.. Може, підсвідомо, нехотячи, знайшла собі ще одного такого. А теперішній чоловік молодець, культивує їх (комплекси) як має бути.
    Ні, я розумію, варто стримуватися, шукати позитив і т.д., але після жорстокого побиття і доведення до непритомного стану мене б позитивні сторони цього типа не цікавили, хай би там що.
    І хай би я в процесі роботи над собою дізналася про 150 своїх недоліків, але виправляла б їх вже окремо від того, хто дозволив собі так до мене ставитися, бо не уявляю, яке виправдання може мати така поведінка.
     
  2. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    З останньої ситуації - по-перше мене дивує той чоловік. Якщо він відчуває, що не здатен бути однолюбом, що ненагулявся ще, і що він шукає в житті не стабільних відносин а нових пригод (якщо попередні сім'ї теж з його вини розвалювалися), то навіщо створювати нові і нові сім'ї, народжувати дітей, яких потім травмувати розлученнями... Невже він такий талановитий в лестощах, що кожна його нова жінка вірить у те, що всі попередні були погані і ось вона одна-єдина нарешті знайшлася. Але то точно не проблема у жінці, що вірить (ну бо ж закохалася вочевидь). Чесно, виглядає, що то моральний урод, який у постійному пошуку утіх і задоволень. І ше своїй вірній жінці радить - іди собі задоволення на стороні шукай, а в мене буш домогосподаркою.
    Наталю, вам тут дали багато корисних порад. По-перше вам і справді треба розібратися в тім, що насправді вас тримає біля того чоловіка, і які насправді почуття до нього маєте. Життя одне, і ви маєте право прожити його щасливо, а не в муках і тиранії.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ніщо не може виправдати такого ставлення. Знаходитися поруч з людиною, яка так себе поводить з Вами - це добровільно погоджуватися на поступове вбивання.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    ну бо егоїіст. І живе так, як зручно і добре йому. А всі інші- хочуть хай підлаштовуються під нього, а ні- так ні , найдуться інші.
    як казав колись один мій знайомий ( такий самий " вищеописаний кадр"), що бажаючих жінок- завжди було і буде море. Просто чим старший стає він, тим товстіший для цього у нього має бути гаманець. А гарно говорити він теж умів. І наразі, у свої 50 " з гаком" веде таке ж життя.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Всі чоловіки егоїсти (я тепер за ними особливо спостерігаю, то можу це стверджувати як факт!!!). У них їхнє еґо дуже високо розвинуте , набагато більше ніж у жінок. Жінки готові стелитись, а чоловіки радше споживати. Для чого стелитись???
    Я впевнена, що та вся ситуація не на пустому місці.
     
  6. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    що ви маєте на увазі?
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Маю на увазі, що дівчинка помилилась вже давно і втратила того чоловіка вже давно. Напевне ще до вагітності.
    Єдине чого не можу зрозуміти в тих чоловіках, для чого вони люблять мучити "скотинку"? Напевне, також їхнє ЕҐО!
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Невже жінки можуть терпіти такі речі заради отого якогось не пустого місця?(скоріше риторичне)
    О_о
     
  9. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Є ще чоловіки, котрі принаймні тверезо визнають, що вони такі гуляки, що в тім зміст їх життя. Але вони свідомо намагаються не допускати серйозних відносин, і дітей не творити. А то просто як тварина - побачив самку - і вйо, діти пофіг, все пофіг, лиш би йому на той момент файно було. А як ще коханкам трусить - як то йому бідному погано в сім'ї ведеться, що має любов на стороні шукати. А насправді йому до всіх байдуже абсолютно, бо кожна жінка для такого - то тільки засіб насолоди, а не жива істота з почуттями. Єгоїст, ще й тварюка. Пардон, але саме таке визначення на думку приходить.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    а я от . почитавши дописи 4-річної давнини, розумію, що ніц не зміниться. Бо вже тоді, у 2009- були далеко не перші дзвіночки, а справжні "ягідки". Але на той час жінка була вагітна, і далі по тексту- "залежна від нього", " почекаю, а час розставить на свої місця". І от минуло 4 роки, все у стосунках лише поглиблюється, але і це є привід лише для роздумів "як далі з цим жити". Мені видається, що тут треба доброго психолога, щоб допоміг жінці самій собі правильно розставити пріорітети і перстати жити із комплексом жертви. Бо навіть якщо якимось чудом ці стосунки матимуть кульмінацію, то кандидат на наступні стосунки підсвідомо буде шукатися з таких же. І так можна десять разів наступати на ті самі граблі. Навіть найсильніша любов таких випробовувань не витримає.

    п.с. у мене правда є ще одне питання: наскільки матеріально забезпечує чоловік? Бо багато жінок живуть і терплять усе, заради отого матеріального благополуччя, заради того, що за тебе вже хтось вирішить "глобальні" питання. А змінювати щось у своєму житті- страшно, та, і по правді, не хочеться.
     
  11. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    а ще до того думаю, що він їй нафіг не був треба ще тоді. я розумію, любов-любов"ю, рожеві окуляри. але. ну не загіпнотизував він її з першого погляду, що мізки відключилися. ну так перед закоханістю хоч пару днів проходить, нє? я собі уявляю, якби до мене зараз підійшов знайомитися такий мен, з такою "родословною", чи то "багажем минулого". та я би йому навіть номера телефону не дала. не знаю, в мене, певно, дуже сильно працює інстинкт самозбереження. але якби він мені видав,хоч крихту тієї інформації, яку видав Наталці (про фригідність попередньої жінки), я б "дєлала ногі" в ту ж секунду. але то певно,від жінки залежить. мені не розкажеш...
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    то ще треба розмежовувати просто "гуляку", який змінює жінок як рукавички і навіть їх імен особливо не запам ятовує, і того "гуляку", який на стороні зав язує постійні стосунки, які можуть тривати не один рік. І другий варіант- це якраз уже навіть не гуляка, а значно серйозніший "діагноз". Бо це- свідоме моральне знущання з людини, яка тебе любить. Це не проста фізіологія "вскочити у гречку"
     
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А ще мені дуже цікаво матеріальний стан героя останніх 5-ти чи 10ти сторінок))) Бо як він бідний , голий -босий... шо ж то на нього підстаркуватого так молодняк ведеться?

    А як хлоп при грошах, тоді чому і кредити і сйомна квартира?

    Щось мені воно не клеїться. Чи то може він на дівок гроші має, а на сім"ю- ні...? Тоді чому Наталка пише що сімейне життя було "всьо пучком"?і тільки пару місяців вона стала замічати що шось не так?
     
  14. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    я шось думаю, що ніякого там багатого принца нема, так середньостатистичне нещастя,яке певно дає гроші на найнеобхідніше. тим паче, Наталка говорила про кредити. не здивуюсь, якщо вона їх і платить. ну при розлученні, всі борги подружжя діляться навпіл. але думаю, що то той варіант хлопа, який нуль без палочки. тим більше, в 45 років жити на зйомній квартирі...(ну я розумію, що зараз почнуть казати, що то не показник, але я переконана,що таки показник того, що хлоп не себе робив як особистість, не кар"єру, не достаток, а тіко дітей і кредити).
     
  15. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А як ще почитати тему "мистецтво бути дружиною", то ще й через те, що "поки кращого не знайшлося". Або аби не самій, бо я вже з дітьми, і хто мене таку "візьме". Таки у кожного свої страхи і шляхи облаштування особистого життя.
     
  16. Наталка

    Наталка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    чоловік військовий пенсіонер,офіційно ніде не працює,кредити оформлені на мене...аліментів мені не бачити...а кредити,квартиру,оплачувати буде потрібно...сума у 50 тисяч...тому ситуація складна....проте є машина яку я купила на свої гроші і юридично вона належить мені,тому якщо він йде до неї,я її забираю,а він залишається без роботи-його теперішня повязана із нею
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Колись прочитала такий вислів(дослівно не згадаю)
    Це не вроджене почуття: бути вірним. Це рішення
     
  18. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    ..ви, Наталко, занадто багато дозволили тій людині.
    І втратили його..вже рік тому, якщо не більше, він не був ні тілом, ні думками з вами... І тепер ви і далі даєте йому час "розібратися", "подумати" хто важливіший"???
    Навіть, якщо він залишить ту жінку, ви ніколи не матимете спокою, і житимете з постійними підозрами, будете себе їсти з середини, що ви не така,чи може він зараз не на роботі....
    Просто обріжте це! Ніяких відносин бути не може, лише доросла, адекватна домовленість, яка стосується життя, фінансування та розвитку дитини. Вона якнайменше має постраждати в цьому випадку, і всі сили мають бути направленні на це!!
    Вибачте, але це не була помилка на один раз, а реальна зрада довжиною у рік, постійна брехня, подвійне життя..незнаю, як через це можна переступити?! Ви знаєте, я за збереження сім"ї, але в не таких випадках! бо я наприклад, простоб розвернулась і пішла, взявши за руку сина). А те, як би я це пережила, скільки би сліз пролила - це вже не його справа..А його пропозиція і вам когось знайти собі на стороні - це вже реальна неповага до вас. МОжете йому так і сказати, що ви не його рівень і йти! Як би це легко не звучало.

    Р,С. моя братова якраз розводиться зі своїм чоловіком, який мав іншу майже рік, там така любов у них, немає слів..вона підозрювала, мовчала, давала йому час нагулятися, одуматися..а в один "прекрасный день" цей "прекрасний чоловік" з хорошого батька перетворився на скот!! ПОки вона була в мами- поміняв замки, завіз деякі її речі та малого до неї і сказав папа, я кохаю іншу, ми довго до того йшли, тепер будемо жити разом, створювати сім"ю, народжувати дітей - а ти "тусуйся" як хочеш! І вона вже 2 місяці не може потрапити у квартиру і забрати свою мебель та техніку..це жах..а які мати пішли в її сторону..любовниця видзвонює їй, пише, що та сама винувата, бо діти, побут, а у них все просто чудово! І знаєте, вона стільки плакала, терзала себе, я все це з нею щодень переживала....а тепер вона вдячна, що не з тою скотиною, бо він відкрився їй з другої сторони! Найбільше важко дитині, якій майже 5 рочків, навіть до психолога водили.. Просто мені не вкладається, як можна так переступити через жінку і сина??????????
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2013
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    тут халепа...не буду навіть питати, як це сталося.
    ну йому, як військовому пенсіонеру, думаю на себе одного тоді і вистачить. У купи жінок чоловіки зарплату мають не більшу, ніж військова пенсія.
    через суд- бачити. Вказувати у твердій фіксованій сумі, джерело доходу у чоловіка є, посилатися ще і на неофіційні джерела доходу.
     
  20. Наталка

    Наталка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Спасибі всім,справді потрібно розставити приорітети...так важко...так боляче...проте це вічно тривати не може...мабуть як би я не хотіла змінити людину я не зможу...тому самий оптимальний варіант це розійтись і забути все як страшний сон....проте це не просто і накладає відбиток недовіри на інших
     
Статус теми:
Закрита.