Оскільки в тему ДП-шників регулярно влізають з власною думкою, не прочитавши топ, створюю другу гілку. Для викладання лінків на МОЗівські замовні статті про жахливу небезпеку Домашніх Пологів та власних думок "чому боїтеся".
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Я б не називала родовою пам"яттю пологи наших мам і бабусь. Бо там родовою пам"яттю і не пахло в 90% випадків.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів якщо слухати мам-бабусів-тіток, то вже і вагітніти страшно. А родити - і поготів. Банальний приклад: коли лежала на збереженні у гінекології, туди пускали відвідувачів. І от до всіх нас вагітних приходили родичі ( мами, цьоці, бабусі), які вважали "за святе" розповісти про усі ужасті своїх пологів. Але ніхто ж не враховував навіть того, що з часів їх пологів пройшло по 20-30 років. І пологи навіть в тепершному пологовому значно відрізняються від пологів у 60-70-і роки. Та навіть в одної жінки усі її пологи можуть бути різні. То яку "пам ять" вона може тоді передавати? У мене свекруха про перші пологи згадує з жахом. А про другі ( у тому ж пологовому)- як про легкі і чудові. Моя мама про пологи "мною" теж згадує не зовсім приємно. а через 6 років народжувала потім знову у тому ж пологовому, у того ж лікаря- і вже зовісм інші враження та спогади. Одна жінка, один і той же пологовий, один і той же лікар- а пологи то різні.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Я так зрозуміла, що родовою пам'яттю форумлянка назвала те, що запам'ятовує дитина при пологах. Заплуталася.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів бабця родича розповыдала, як вона в хаті після роботи народила дитину (то років майже 70 тому було), то загорнула дитину в рушника, що був поруч, поклала його на лавку, і щоб без діла чоловіа не чекати підтягнула кошика і стала 0_0 кукурудзу лущити. То вона майже так всіх 4 діток родила.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Моя прабабця так народила своїх 9 дітей (власне то мама розповідала, з її слів, що народила, витерла і пішла їсти доварювати). Чоловікова бабця народила так 4 старших дітей, тільки з наймолодшим її переконали поїхати в ПБ, бо вже була старша. І зауважу, що на той час це була сільська інтелігенція - директор школи. Жаль, вона вже покійна і я про це з нею не встигла поговорити.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів невже в наших бабць той гормон "щастя" після пологів не вироблявся? коли здається, що готова без перестанку вагітніти-родити, коли щастя розпирає.....
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів я от думаю, що якраз і вироблявся, причому в такій кількості, що жінка мала сили після пологів гори звернути, не те що їсти доварити чоловіку.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів в них так то і був постійний процес- вагітніти і родити. Наші прабабусі були постійно " у процесі". Звісно, що не всі вагітності закінчувалися народженням дитини; не всі дітки виживали. Але навіть якщо врахувати, що нам відомо з розповідей, що вони мали по 4-9 дітей, то не так мало ( мої прабабусі теж мали по 4-ро- і це ті, які дожили до дорослих-похилих років. А скільки було насправді у них вагітностей-пологів, то вже цього не дізнаюся. Чоловікова бабуся по татовій лінії, інтелігентна львівська полька, мала 6 дітей, і мала би більше, якби чоловік на війні не загинув)
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Звичайно добре коли все природньо, але я б не відкидала прогрес медицини... От моя прабабця розказуючи про часи своєї молодості казала що "в селі жінки і діти мерли як мухи. якщо десь в селі дзвонили то означало що десь вмерла або жінка або дитина". так звичайно всі родили купу дітей, але не все закінчувалось благополучно... і вмирали від елементарних хворіб чи ускладнень пологів, які зараз при розвиненій медицині легко лікуються. п.с. особисто мої дві бабці родили по 4 дітей і то за таким сценарієм: цілий день копала бульбу, вночі родила дитину і зранку пішла знов докопувати... але ж не всі мають таке здоров"я...)))
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Вони не тому йшли докопувати вранці, що мали здоров'я, а тому, що вибору не було.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів не знаю, як в ті часи, а зараз мені точно після родів не хотілося дитину вбік відсунути і кукурудзу лущити.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів ну є випадки, коли по любому не докопаєш. От я не могла встати нормально цілу добу після пологів, падала. А щодо вибору не було - дуже розумію, бо в 37 тижнів збирала Бульбу за трактором, з Сергійком в одній руці. от дитину відсунути - нізащо То ж найдивовижніше диво, надзвичайні моменти
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Так зараз ж вибору до кольору до вибору. Нащо так ризикувати і мучити себе?
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів у кожного свій спосіб життя і свій вибір. чомусь дуже багато страхів ДП повязано саме з перерізанням пуповини. а хто ж перерізав пуповину? - часто перше питання до нас було саме таким. Люди, не бійтесь не перетече кров з дитини у плаценту, не переживайте. пуповину можна в принципі не перерізати, сама відсохне і відпаде, все решта - питання зручності.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів ти шо???? так нам з кумою лікарка таке казала значить точно претече ну хібааааааа шо дитину на підлогу покладуть але ж тоді в дитину всьо перетече
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Ого. Шо-шо а про такий страх, як "перетікання" вперше тут щойно вичитала. Ото фантазія... Нова фобія для начитаних.гг.
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів але ж кров якраз з дитини у плаценту перетікає в потугах, коли малявка максимально стиснута в родових шляхах. І потім треба, щоб все перетекло назад... Між іншим, виходить, що вага при народженні залежить від того, коли обрізали пуповину. На грамів 200-250 точно (якщо по-людськи зачекати хоч поки відпульсує - ляля важча)
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів ні, повірте це мої бабусі і я знаю про що говорю. як вони ще і в 80 городи садять, бо мають силу, то що можна було говорити про них 20-ти річних?
Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів Та в мене теж бабуся така сама. Але жалілася, що як народила, то важко було, бо гнали на колгоспні поля, а вдома малятко плакало. І ніхто не питав, "годна чи не годна - йди роби". Добре, що можна було лишити на прабабусю, хоч і та не була здорова. Таке було. Вона тепер завжди нам каже, що ціле щастя, що можна з дитинкою бути разом. І не тільки вага. Є дослідження, яке показало, що ще й вміст гемоглобіну в дитячій крові. Якщо перерізати пуповину, коли вона вже відпульсує, то він на 40% більший, ніж коли перерізати в перші три хвилини після народження.