Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей так мазератті ж не у львові може в мазеркеа глянути?....
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Дівчата, хтось складав список покупок до першого дитяти? Хотілось би обговорити що дійсно треба, а без чого можна обійтись. От що у мене виходить. Меблі й великогабаритні речі: 1)ліжечко чи ліжечко-манеж, чи досить обмежувачів для власного ліжка, якщо планую спати з малятком? 2)візочок, чи досить і слінга? 3)ванночка, чи можна й тазіками\ванною обходитись? Допоміжні речі: 1)паралоновий матрасик для купання 2)пеленки непромокаючі 3)багаторазовий підгузник, чи його вибирають з часом; і чи потрібні підгузки, якщо планую висажувати? 4)тазік для висажування 5)матрасик для дитини, щоб можна було покласти і в ін. кімнатах, чи ліпше, корзину(таку як з візочка)? 4)забавки, брязкальця- кількість? Одяг (так щоб двічи на тиждень прати, чи то я собі мрію- треба кожен день прати, тоді кількість на день) 1)рукавички-царапки-кількість? 2)боді-кількість? 3)пеленки-кількість? 4)окрема ковдра, може замотувати треба, чи де інде накрити? Чи й хатніх вистачить, хіба вони за габаритами не зручні? Аптечка: 1)пурелан- від тріщин, 2)судокрем- при попрілостях, 3)антисептики- для пупка, 4)що ще треба?
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Про ліжечка - мені було зручно ліжечко малого присунути до нашого і зняти боковинку, щоб як одне було. Але якщо ліжко велике і плануєте спати разом, то можете не спішити купляти. Як буде потреба - докупите. Візочок ми не любили взагалі. Реально почати використовувати тростинку як малий вже бігав і змучувався. Ванна - купали в великій. Тільки поки пупок не заживе не знаю як краще. не використовували, просто в ванну клали. тим дитина почне бавитися і пару місяців, до того часу надарують і ви побачите що цікавіше. не використовували взагалі.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей в мене Віруня реально носить: 3 комплекти одягу для перебування вдома - шкарпетки+кофточка+тунічка-сарафанчик+трикотажні штанятка. 5 пар трусиків 5 пар запасних штанят 2 костюмчики для нічного сну - бодік на короткий рукав, фланелевий суцільний костюмчик. 2 комплекти одягу для прогулянки(під слінг): бавовняна кофтинка, високі шкарпетки, велюровий костюмчик шапочка бавовняна, шапочка шерстяна, шерстяні пінетки. ну і ще, ясна річ, повязочка з квіткою, атласні прикраси на голівку і ще біле святкове платтячко і колготочки до нього . ще є ніби запасний одяг, у спадок від братиків і родини, але він як лежав у шуфляді - так спакований і відправляється по родині далі по мірі виростання Віруні.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей 1. Ліжечка нема, манежів нема, обмежувачів теж нема 2. Візок є ще з малого, не користуюсь, що тоді, що тепер, зате слінгів багато не буває 3. Ванночкою користувались 3 тижні, далі переїхали в велику ванну 1. з малим мала, не користувалась, тепер не маю 2. маю три штуки, на день вистачає. 3. багаторазових маю три, не висаджую, користуюсь час від часу, то мені досить 4. перший місяць висаджувала, пристосувала під то домашній пластиковий тазик 5. у нас шезлонг-гойдалка, мені дуже помічна штука 6. того маю вагон, можна обійтись набагато меншою кількістю. Кількість одягу залежить від купи факторів: з малим мені багато не треба було, з малою йде купа, бо вона сильно зригує. Перу двічі або раз на тиждень. Перші місяці прала частіше. Рукавички-царапки вважаю річчю абсолютно непотрібною. Пеленок маю десь штук 10, активно користуюсь. Невеличких коциків-пледиків маю 4 штуки різних розмірів для різних потреб, з парадно-вихідним включно. В принципі можна обійтись махровими рушниками. Аптечка - проблеми вирішую в міру їх надходження.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей з Сергійком візком не користувались до 9 міс взагалі. тобто, лежачий возик не пригодався, маємо прогулянковий. - у спадок від кумового синусі ---------- Додано в 10:59 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ---------- 1 - нема. 2 - мед. клейонка, конкретно Вірусин шматок=1м*50 см 3 - підгузники потрібні для "підстраховки". Я маю 2 багаторазових і 4 вкладки до них, і ще трохи саморобних вкладок. 4 - довільно 5 - нема.. ---------- Додано в 11:03 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ---------- 1 - нема, тріщини лікую правильним прикладанням 2 - нема, бо нема попрілостей 3 - використовувала настоянку календули пару разів, а взагалі - я не прибічник "заспиртовування" пупка 4 - трави: ромашка, календула, шавлія, череда - для купання, вмивання. перші тижні користувались олійкою.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей мама дівчинки відривається по повному))))) у нас нічого такого не було. а зараз повязки злітають з голови через півсекунди після вдягання я би взяла 1 пару, нам знадобились. якщо у вам треба будуть, то потім докупите. багаторазові вже можете брати. головне багато вкладочок, бо дитинка маленька маленькими порціями пісяє, то в нас мочились тільки вкладочки. підгузники треба, навіть якщо висаджуєте: для підстраховки, на холодну пору на вулицю, коли мама втомиться і т.д. тазік можете взяти будь-який домашній, якщо є. якщо ні - купуйте. не потрібно, на мою думку. ліжечка в нас нема і не було, ванночку брали, бо дорого було набирати велику ванну води кожного разу. (раз на тиждень таки набирали і з кругом плавали) я би нічого не брала. тріщин не було у мене, попрілості вперше зявилися, коли поїхали відпочивати і там користувалися одноразовими підгузниками - вже на відпочинку у взяли крем. антисептиком не користувалися, але знаю, що в Україні рекомендують. непромокаючі пеленки треба. одяг і все інше я прала вручну зразу після запісювання (так старалася).
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Меблі: 1. Ліжечко ми купили як малому було 2 міс. Використовуємо більше як манеж, малий собі може там поповзати, вдень спить тільки на великому ліжку. Вночі іноді кладемо в дитяче, або на пів ночі, щоб хоч трохи кості розкласти, бо ліжко в нас досить вузьке. 2. Ми маєто і те і інше. Можна спокійно обійтись і самим слінгом, знаю, що багато мам так і роблять. 3. Можна і без ванночки. Ми використовували може з тижні 3-4, потім перейшли на велику ванну. Допоміжні речі: Ми не висаджуємось, але знаю, що дівчата, які висаджують малюків всеодно мають багаторазові підгузники. Забавки вже пізніше купите Матрасиків всяких ми не маємо, для таких цілей добрий шезлонг. Стосовно одягу, дуже індивідуально! В нас море бодіків, так як ми багато зригуємо. Можу в день раз 10-15 переодягати малого... Машинка гаратає щодня... Окрему ковдру маємо від постелі в ліжечко, але більше користуємось велюровим коциком. Для немовлят хороші ті, що робляться конвертом. В ньому можна і з пологового забрати, і хрестити, і потім вкривати дитину, при потребі. Також у візок можна як конверт використовувати. Щодо аптечки, то вперше купувала медикаменти, коли з'явились попрілості. На перід не рекомендувала б накупляти всього, бо то індивідуально, всім різне підходить. А всякі жарознижуючі і т. Д. Купувала аж коли їхали вперше за кордон. Хоча напевно варто мати вдома ліки для дитини при нагальній потребі. І щодо царапок, ми використовували кілька тижнів, але вже пізніше. Десь як малому було півтора міс., дуже личко собі роздирав, то мала дві пари, вистачило.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Ідея з шезлонгом мені до вподопи. Та він має таку конструкцію, що його точно вподобає папуга, шось я не хочу щоб ті пів кіло над головою маляти сиділи. Тому й роздумую, як дитятко в робочій кімнати пристроїти, бо весь час на собі носити, певно фізично не витримаю.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей 1. спимо разом на розкладному дивані без обмежувачів і т.п.) 2.маю слінг і візок. Без візка життя не уявляю, без слінга уявляю. 3.Користуюсь дитячою ванною, інколи тазиком. 1. навіть не знаю що це. 2. користувались трохи в перший місяць, зараз не актуально, бо все під собою скручує в трубочку. 3.багаторазових не маю, користуюсь звичайними на ніч, на вулицю, інколи просто в хаті, але дома найчастіше голопопимо. 4. тазіка для висаджування не маю, бо не висаджую. 5.нема 6.любимо брязкальця, маєм пару штук. Ще маємо кільця десенка "масажувати", але пальці смачніші. 1. майже не користувались, бо пхав ручки в ротик і стягував. Краще вже сорочечки з закритими ручками. 2.Багааааато...)) 3.6 штук. 4.є окрема і ковдра і пару коциків, але поскільки спимо разом, то накриваємось теж разом великою ковдрою. 1 нема 2 нема 3. капали перекисем, зеленкою 4. нам підходить звичайна дитяча присипка і маю баночку дитячого крему (використовую, коли треба козявки з носика повитягувати і поки що для інших цілей не знадобився)
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей в деяких дуга знімається (в нашому власне зйомна), в основному користуюсь без неї
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей 1. мабуть, ліжко-манеж, та й то не зразу... не знаю, мені те ліжко тільки місце займає 2. зараз, коли шарф освоїла, візочок використовую рідко, і то у нас прогулянковий варіант з ручкою, яка перекидається на 2 сторони, люльки навіть і не мали 3. користувались з місяць, вже подарували подрузі, з другою дитиною купувати не буду можу вам вислати Новою поштою лежить, пилюку збирає в нас перших півтора місяці одне було, але дуууууже голосне, при коліках допомагало а потім вам понадаровують їх море, я сама за півроку аж 2 шт купила
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей дівчата, а що потрібне дитині 6-7 місяців ми на свята певно будемо в розїздах, не хочу в попихах купляти перше ліпше -стільчик для годування (може хтось підкаже якийсь мобільний, що складається і його можна брати в подорож.. ну або просто якийсь добрий) - манеж що ще?
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Я б казала з манежом не спішити, може є можливість в когось спробувати як дитина буде реагувати. Ми купили ліжко-манеж, спробувли аж один раз, бо дитина там була як якесь звірятко дике, повзла від краю і до краю з плачем, я аж сама розревілась. Звичайне ліжечко ні в мене ні в неї таких емоцій не викликало. Мені було зручніше просто тримати дитину на підлозі біля себе, чи то в кімнаті, чи в кухні чи то в ванній. Цього разу манежу точно не купуватимемо. Кріселком ми покористувались з пару місяців, було цікаво ій там сидіти, поки біля року категорично не відмовилась, купили маленький столик зі стільчиком. Тому я б радила відразу купувати такий трасформер. І ще є такі штукенції, які вдягаються на зуичейне крісло, типу ремня, то дуже зручно з собою десь брати, хоча можна тим і вдома обійтись без стаціонарного кріселка.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Ми брали про пораді знайомої Chicco Polly Magic. Вони з своїм малим до 3 років за ним їли, нам поки подобається, а далі буде видно.
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Недавно сама перечитувала цю тему перед народженням Малюка, а тепер сама ділюся своїм досвідом. Найпотрібніш речі для категорії 0-3 міс.: 1. Ліжко на шарнірах, візочок, конверт на овчині, пеленальна доска з бортиками. 2. Ванночка, підставка для купання, термометр для води, коло для купання у великій ванні, рушник з кутиком. 3. З одягу: бодіки, чоловічки, повзунки (тількі ті, які можна розщепити внизу, щоб поміняти памперс), шкарпеточки, рукавички (до 1 міс. користувалися), осінній комбінезон. Розпашонками користувалися у ПБ та кілька днів удома (незручно). 4. Спальник на ніч. 5. Нічник-бра, термометр, гігрометр у кімнату. 6. Радіоняня, автокрісло (все таки купили, бо почали їздити і в полікілініку, і в гості і зрозуміли, що нам без нього важко) і дуга з іграшками (з 2 міс.). 7.Назальний аспіратор, ножички із заокругленими краями, щіточка для волосся. 8. Газовивідна трубочка (пригодилася кілька разів при сильних коліках, клізмочка (1 раз використала), цифровий термометр, піпеточки у футлярі. На мою думку, такі речі необіхдно вдома мати, оскільки не знаєш, коли саме вони пригодяться. 9. Мобіль на ліжко і розвиваючий коврик (з 1 міс. бавимося), брязкальця та ін. іграшки (до пологів не купувала - добре зробила, бо практично всі гості щось дарували) 10. Вологі серветки в контейнері (зручно брати у поліклініку, в гості), одноразові пеленки (до 1 міс. користувалися і тепер в гості беремо), паперові рушнички, судокрем, присипка, олійка. 11. Великий банний рушник (пеленала Малого і так він скоріше засинав). На жаль, до того не знала, що існують пеленки на ліпучку. 12. Блокнот/зошит для запису порад і призначень лікаря (в перший місяць важкувато все було тримати в голові ) + можна відмічати, що дитині підходить, а що ні. 13. Байкові пеленки - стелю на диван, коли годую Малого в позиції лежачи або коли він бавиться, або ж ними застеляю пеленальний столик. Сподіваюся мій досід стане в пригоді
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Наші найбільш потрібні речі за перших майже 4 міс: №1 трикотажний слінг шарф ну і (враховуючи пору року) слінгокуртка. З возиком ми ходимо гуляти хіба на вихідних коли чоловік вдома - бо виперти той возик на вулицю самій для мене майже нереально. А вдома завдяки шарфу ми встигали вдень переробити купу справ – їсти приготувати, посуд перемити, поприбирати і навіть на швейній машині шили. Зараз Влад вже затяжкий для того шарфа – більше 8 кг – будемо потрохи переходити на ергорюкзак. №2 звичайні пелюшки – байкові і ситцеві десь по 3 шт кожних. Не пеленали дитину ніколи, але підстеляємо їх вдень на диван, вночі на простинь під малого (бо спить з нами), в поліклініці на столик чи кушетку. Байковою інколи накриваю вдень – коли під ковдрою жарко. №3 багаторазові підгузки (в нас Кулабейбі) – суттєво економимо на памперсах, не маємо попрілостей і дбаємо про екологію (одноразові одягаємо тільки вночі і на вулицю). №4 з одягу нам найзручніше бодіки на короткий і на довгий рукав (перші 2 міс з закритими ручками) і штанці . Суцільні чоловічки в нас чогось не прижилися №5 шезлонг – ношу за собою малого на кухню, в ванну щоб не лишати самого в кімнаті. №6 іграшки – брязкальця найулюбленіша - найдешевша звичайна розтяжка на гумці з ведмедиками – чіпляємо і на ліжко і на шезлонг,Влад до тих ведмедів навіть щось гугукає
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей в нас такі жабки і наш Влад з ними теж по сьогодні гугукає)))))))))
Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей Дівчата, а підкажіть наскільки потрібним є захист на ліжечко?