Відповідь: Боюся вагітніти Страх- це природньо. Тільки не треба на ньому зациклюватися і не підпорядковувати йому своє життя. Саме тому жінки і виношують діток аж 9міс., щоб мати час все переосмислити, обдумати, усвідомити, подолати страхи... Все поступово і дуже природньо. Гормональні зміни так перебудовують організм... Це ціла революція. Гляньте навколо. У світі живуть мільярди людей і всіх іх хтось виношував і народжував. У всіх були свої страхи. А я що гірша? А я що не зможу? Дуже часто паніка з'являється після двох полосочок на тесті. Це просто страх перед невідомістю. А дільше- перші рухи, округлений животик, ЖК, аналізи, УЗД... Для страхів просто не буде часу. На їх місце прийдуть нові позитивні враження від перших "метеликів" чи стосунів, фотографій та відео з УЗД, ікоти, реакцій дитинки на різні речі... Прийде усвідомлення, що це вже ЛЮДИНА, особистість, якій я маю дати життя і для якої поки-що Я- цілий всесвіт, а після народження- найдорожча і найцінніша людина. Що може бути кращим? Виношування та народження дитинки- найприродніше зі всього, що може бути в жінки. А тим більше в час, коли жінки роблять все, навіть частину чоловічих обов'язків, справ. Хіба ще є речі, які жінка не здатна подолати? А тим більше, щоб стати МАМОЮ. Жінка відчуває дитинку інстинктивно, як частинку себе. Мама з дитям на все життя ніби з'єднана пуповиною, яка була ще в утробі. Ви і самі не помітите, як станете НАЙКРАЩОЮ мамою. А для своєї дитинки мама завжди буде саме найкращою.
Відповідь: Боюся вагітніти Я яу завагітніла в мене паніки не було зовсім, був настільки піднесений настрій, ейфорія, коли почав зявлятись животик, мені не вірилось що то я вагітна, рухи дитинки приносила стільки радості. Протягом всієї вагітності в мене не було жодної депресії. родів я не боялась, лише боялась щоб доносити дитятко. Коли настав 40ий тиждень, в мене води відійшли, я впевнено поїхала в роддом. Аж в роддомі зявились внутрішні переживання, щоб була нормальна пологова діяльність,щоб з дитинкою було все добре. Болі не боялась зовсім. Я себе налаштувала позитивно і роди пройшли легко. Коли лежала в родзалі і мені поклали мою курносу малечу на живіт, я сказала лікарям, що родила би вже вдруге і втретє і більше. В мене була ейфорія. Вони зробили квадратні очі. Акушер-гінеколог який приймав в мене роди казав що в них таких породіль ще не було))) Роди і вагітність це не страшно, навпаки це такий класний стан.
Відповідь: Боюся вагітніти ми з чоловіком дуже хочемо дитинку, але як собі подумаю про процес родів, то стає дуже страшно, напевно я слабачка бо неможу навіть нормально кров здати
Відповідь: Боюся вагітніти одна старенька жіночка десь на 8 місяці мені сказала: "той біль болючий, та забувчий" я то не прийняла до уваги.Боялася пологів страшенно,навіть не читала спец.літературу.Але пологи через те не відкладуться Пологи - це найприродніша річ, яка стається з жінкою. Коли побачила тільки голівку чорненьку Веронічки, забула про весь світ, а про біль навіть і не згадую,бо то щастя перекриває все.Дійсно, "біль болюча, та забувча"
Відповідь: Боюся вагітніти я во сьогодні йду до зубного, то коліна вже трусяться. А тим не менше, маю 2х синів
Відповідь: Боюся вагітніти 100% Адже цей біль -це ніщо порівняно з тим відчуттям щастя, ейфорії, яке наступає, як тільки побачиш свою довгожданну мацьопку!!!
Відповідь: Боюся вагітніти мені сходити до зубного страшніше, ніж в пологову залу. Чесно. знаєте про "синдром білого халата"? У мене він просто до фобії. Але коли бачиш дві полосочки на тесті, тоді вже само собою якось усе йде. Звісно, страх нікуди повністю не зникає, але тоді "треба" бере гору над "боюся". Інколи страшніше власне наважитися на ту саму вагітнсть, ніж виносити та народити. Бо ці процеси все-таки природні. ---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ---------- власне тут можна застосувати принцип "вирішення проблем по мірі поступлення". Тобто не боятися і не накручувати себе у тому, що лише у майбутньому. От зараз- налаштовуватися на приємну вагітність. Потім- на легкі пологи і т.д.
Відповідь: Боюся вагітніти Я боюся страшно і самої вагітності і всього, що з пологами пов"язано: що я буду нервуватися під час вагітності і це буде шкодити дитині, що чоловік мене не розумітеме, що послизнусь на рівному місці і біди нароблю - перелік до бескінечності. Про те, що вагітність ще й пологами закінчиться - взагалі навіть думати не хочу - ще там купу страхів нарию. А що буде далі??? Дитину молодшу 10 міс. в руках ніколи не тримала, навіть не здогадуюсь як до малят підступатися, батьки далеко дуже (максимум це тиждень допомоги від обох в сукупності - їм більше не вийде і я їх певно теж більше не витримаю). А виховати???? Це ж треба характер формувати, розвивати, бачити і підтримувати нахили, схильності та таланти... І ще ж матеріальна сторона в тому всьому є (тим більше, коли живеш на зйомній квартирі далеко від дому)! І ще, в мене з чоловіком різні релігії (ми християни, але різні) і він попередив, що не дозволить мені христити дитину в моїй вірі, бо має віддати належне своїм предкам, які віру боронили і за неї страджали. Для мене це також занадто важливо і я не можу придумати як з того викрутитись...
Відповідь: Боюся вагітніти треба бути оптимістом і завжди надіятись на краще,тоді і жити легше бути.Діти-це Божий дарунок,треба дякувати ,а не боятись їх мати
Відповідь: Боюся вагітніти Деякі дописи мене насмішили у мне троє мацьопств і я ще хочу. Вагітність і пологи цілком природний процес для жінки. Нема чого боятися. Вагітність не хвороба. Народите, вагітними не залишитеся. І виховаєте, бо відчуєте шалену любов до того малесенького створіння.
Відповідь: Боюся вагітніти Там я таки викрутилась - міняла вінчання в своїй церкві на його прізвище (моє було гарніше)
Відповідь: Боюся вагітніти тобто вінчатися не в своїй церкві чоловік погодився? то не такий вже він і принциповий. думаю хрестити теж "вламаєте"))
Відповідь: Боюся вагітніти Ну на той момент ми домовлялися прізвище на віру (що включало і вінчання і хрещення), але тепер він вже на то не згоден... Сказав, що один раз було по-моєму, тепер вже буде по-його.
Відповідь: Боюся вагітніти Оце начиталась всякої беки.. і тепер теж боюся!!!!!!!!!!!! А хочеться вже!! Хочеться!!!
Відповідь: Боюся вагітніти Я вагітніла 3 рази це не страшно (ми жодного разу не планували.а роди пройшли легко- боліло ну може дуже 20хв. Я ті хто планує і хоче дітей все пройде за щастя.
Відповідь: Боюся вагітніти Мені уже 25. Чоловік дуже мріє про дітей. Я майже переборола свій страх завагітніти і народжувати, але тепер нова проблема:"Як виносити здорову і спокійну дитину?". У нас дуже напружена емоційна обстановка. Ми живемо з чоловіка мамою і бабцею. Ці дві відьми нам жити не дають. Зранку до вечора крики, сварки, істерики. В основному воюють між собою, інколи чіпляються до нас. Мої нерви уже на межі. Можливості знімати квартиру немає. Кредит брати також немає можливості, тому що його з чогось треба віддавати. Для себе, на даний момент, бачу тільки два виходи з цієї ситуації: завагітніти і переїхати жити до своїх батьків, але тоді може розпастись наша сімя, або щось поміняти у своїй голові, стати песимістом, або такою ж як вони. Я в розпачі. Дуже люблю свого чоловіка і хочу мати здорову, щасливу і повноцінну сімю!!! Дівчатка, допоможіть порадами, можливо хтось також мав схожу ситуацію???
Відповідь: Боюся вагітніти чому може розпастися ваша сім"я? чоловік не згоден жити з вашими батьками? йому з ними не комфортно?