Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) так, приватний заклад. з цього року стала щомісячна оплата- 1120 грн\міс ( в минулі роки було на 100 грн менше), за вийнятком літніх канікул+ витрати на харчування ( корегуються залежно від кількості "харчоднів"-відвідин. Ну і від того, чи харчується дитина ( 99% харчуються тричі на день, але є той відсоток діток, який на особливому харчуванні ( наприклад, діабетики), то вони приносять з дому свої судочки із їжею і їм там гріють вже їхнє. Відповідно, тоді за харчування оплати немає. А так- за загальне харчування сума щомісяця інша у кожного виходить, бо залежить від кількості відвідуваних днів). Приватні заклади- задоволення не з дешевих. Для прикладу, у Першій приватній навчання обходиться у 1800 грн \міс з харчуванням, в Ерудиті- 2000 грн .
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) В Ерудиті немає своєї їдальні і вони ходять на Тарнавського в якийсь ліцей. Для мене це мінус, бо взимку собі такого уявити не можу. Хоча в Ерудиті є свої автобуси, котрі збирають дітей по місту та ближніх "селах" Наша ситуація зрушилась з місця - кілька днів відвідуватимемо нову школу. Якщо все гуд, з понеділка заберемо документи зі старої. Є плюси, є мінус - добирання, але бачу, що певно половина форумлян діток таки кудись довозять (садок, школа). Я дуже хотіла, щоб було територіально близько/зручно, але не склалось так як гадалось.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а що означає "школа І ступеня"? і чим вони відрізняються (ті ступені)?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) І ступінь - початкова школа до 4 класу, ІІ ступінь - до 9 класу (неповна середня), 10-11 клас - повна середня школа
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) так у "Ерудиті" є справді (але наскільки мені відомо, батьки нарікань не мають ( у двох хороших знайомих діти тут навчаються). Зрештою, тут навчаються 3 дітей нашого мера, і вони точно так само на загальних засадах харчуються. Якби було аж так все там погано,то, думаю, давно би цю систему змінили). До речі, у одній з інших приватних гімназій- у "Шансі" теж немає своєї їдальні. Раніше вони ходили харчувалися у сусідню 63 школу, а як зараз- краще розповість наша форумлянка, у якої дитина тут навчається.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) для мене такі обов"язкові прогулянки мінус, хоча, згідна, це моя заморочка. Плюс, в нас всі працюючі, тому потрібна була школа повного дня, хоча Шанс територіально для нас досить непогано. Як і Ерудит, зрештою.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) я розумію. Я теж керувалася і цим, коли обирали школу. Направду, це дуже зручно, коли діти можуть бути до 18.30-19 години у школі, нагодовані, припильновані, вигуляні + "щось з гуртків вже відбувші" і при цьому, ти забираєш дитину вже із вивченими уроками. Це я зацінила на усі 100% п.с. ви з цього тижня вже знайомитеся з новим вчителем і новою школою?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Так дійсно в Шансі немає їдальні, але я навпаки підтримую прогулянки в сусідню школу на обід. Діти на 40 хв. змінюють обстановку, розрухуються, дихають повітрям. Все це відбувається під наглядом вчителів, тому навіть не задумуюсь на цю тему А ще такий момент особисто для нас, так як мої діти постійно пересуваються на машині, це чудова нагода навчитися ходити по вулицям, переходити дороги і взагалі бачити світ не тільки з вікна машини...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) я ж кажу, то моя заморочка. Особливо вже якась налякана з нашими кашлями - десь вхопить холодного повітря і готовий. Як на вулиці хляпа, то навіть я висовувати носа не хочу, а дітям обов"язково йти оскільки треба поїсти. я теж. Тому в мене шок від того контрасту: що мали і що маємо. А саме головне, що малий захотів (!) ходити до школи. Раніше казав вранці "я сьогодні хворий, напевно треба залишити мене вдома". А тепер спішить, бо йому там цікаво. ми знайомство почали у минулий вівторок після обіду - пішли на факультатив і гуртки. Середа, четвер та п"ятниця ходив туди на заняття. В четвер ми остаточно вирішили, що порівнювати просто недоречно і почали оформляти перевід. А сьогодні, замість в школу, знову кашляє. Чекаю лікаря.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) чергове підтвердження для мене тези, що найважливіше у початковій школі - вчитель.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Форумлянки-вчителі, прошу підказати чи вважається помилкою, якщо при розв’язування приклада (рівняння) на множення дитина переставила множники місцями?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) то взагалі дурня..я про "помилки"..особливо з математики..нині вчителька оголошувала оцінки,то каже,що 12 не може поставити у задачі,де замість "печива" дитина порахувала "печЕво"... п.с. після 8 нині маємо 12 з к.р.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) буквально недавно мені десь попадалось таке, що зараз на це дуже звертається увага, і ніби то принципово важливо в якому порядку дитина пише множинники. Бо у тому прикладі що навела Іруня, то учень множив полкупців на літри і в результаті кагбе отримались покупці ( хоча всім зрозуміло що літри ). А вимагається множити власне літри на покупців, і отримати кількість літрів, так як і вимагається в задачці. Хоча коли ще я вчилась то ми вчили правило " От перемены множителей произведение не меняется"
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ну бо і не змінюється. Якщо бути прискіпливим, то такий запис розв"язку взагалі не коректний. Щоб не було плутанини має вказуватись розмірність.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а мій вчитель математики на це увагу звертав. Оцінки не занижував, але і як ви правильно підмітили- .
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) У рівнянні чи прикладі - це не помилка, тут спрацьовує правило про перестановку множників. Але в задачі - так, це помилка, до того ж груба. Знімається бал. Адже розв"язок позбавлений логіки. Спробую пояснити: яким чином 9 покупців можна роздати 2 літрам молока? Так само не можна 5 корзин покласти в 4 яблука. Як запам"ятати простіше: хочеш отримати кілограми - множ кілограми на щось там, хочеш отримати кількість покупців - множ покупців на щось там. Зауважу, при письмовому обчисленні ( в стовпчик), без запису дії в рядок, можна множити двоцифрове на одноцифрове (25 покупців на 6 літрів, наприклад) - це не вважається за помилку.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) У нас власне було рівняння. Дякую за розгорнуте пояснення, будемо намагатися записувати все правильно і виправлятися. Бо чесно кажучи, образливо, що дитина через такі дурниці отримує нижчий бал. P.S. а як зараз з крапками в кінці відповіді: вона повинна бути присутня чи ні? І чи ставиться крапка, коли дата записана словами?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) за таке теж бали знімаються? це ж взагалі не суттєво, є та крапка чи ні...