Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Моя менша мала також зригувала часто, досить багато і також довго це тривало, місяців до 9-10 точно, я також переймалась, але лікарка казала, що ніц страшного, тим більше дитину це не турбувало. Переросли з часом..
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Чесно, Юль, навіть не знаю, якось так непомітно.Замітила аж недавно. Тобто в період 6-8місяців.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) А ми зригували десь до трьох місяців. Перший - ну дуже сильно, після їди вже навіть стовпчиком не брала, просто дитину не чіпала, а вона ногами "брик-брик" і фонтан... вночі спала не рухалась і не зригувала, але якось все то переросли... Брендо, що там у вас з тим каканням? ми висаджуємося вже дуже давно... спробуйте, нам так добре, бо стоїть тиснеться, а тільки висаджу і вуаля...
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Зригування завжди проходить до моменту, коли дитинка сама сідає і стає на ніжки. Нам так Гайдук сказав. Так і було. Саме в 8 місяців малий перестав зригувати, якраз тоді він почав сам впевнено сідати і вставати на ніжки, підтягуючись за бильця ліжечка.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) О , а ми мабуть десь до року зригували. Перші місяців 7-8 багато і часто. ( сіла в 6,5 місяців). Далі все рідше.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Дівчаточка, порадьте щось. Коротше, я зла на себе і взагалі..сьогодні не впильнувала малого..впав зі столика пеленального на кухні на підлогу (дерев`яна в нас). Плакав, чоловік його обдивився..наче все добре. Всім рухає, голову повертає, на животі тримає вгорі. Плакав трохи хвилин 15-20. Потім погодували, то заснув. Зараз спить. Я себе так караю. На секунду відвернулась. Впав він якби на лівий бік, тобто якщо вдарився, то не затилком, а якби боком голови, плечем. Удар такий глухий був, не такий щоб "бах". Думаю, може плече пом`якшило. Якщо спокійний і т.д. варто хвилюватись, везти в лікарню і т.д.??
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Не картайте себе, через це мабуть всі проходять. В мене також таке було, в основному з дивану падали. Якщо в поведінці дитини нічого не турбує, то я б не йшла нікуди.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) мій часто з ліжка падав, вертлявий такий був, а спав тільки на великому ліжку. 1 раз навіть пару крапель крові з носика капнуло. теж дуже мучилася. потім веь день з рук не спускала, совість мучила. а в Павлика зуби 2 вилізли, за 1 день о до 4 міс. і нашо вони йому, кусається тепер
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) як на мене, то треба везти, негайно. бо дитина вам не скаже, що його турбує. А заснув, т о ще не показник, що все гаразд... Але вирішувати вам
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) подивіться по дитині як прокинеться в мене мала на тому тижні з дивана гепнулась, плакала хвилини 2, цицю посмоктала і заспокоїлась, потім і сон, і періоди активності були звичайні, очі нормальні - я спочатку думала їхати в лікарню, але поспостерігала за нею і передумала я в мами теж 100 разів падала - нікуди мене не возили АЛЕ то ваша дитина і якщо є хоч якийсь відсоток невпевненості, що все гаразд - краще таки щоб хтось дивився
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) діти падають всі, це швидше правило , ніж вийняток, але все залежить як і звідки.. не знаю, в дописі в мене склалось враження, що таки на підлогу з столика - це жостко.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Ми викликали швидку і їхали.Але в нас була кров.Зубками прикусив губку (на той момент я того не знала і враження було,що кров з ротика). В таких випадках оглядає нейрохірург. Якщо надумаєте їхати, майте на увазі,що на Орлика він тільки до 3 години. Що нам робили: 1)знімок голови 2)нейросоно 3)огляд Казали,що треба спостерігати за дитиною,бо симптому струсу можуть виявитись за кілька годин 1)зіниці - маютьбути одинакові 2)носогубний трикутник- щоб не був синій 3)щоб не було судом 4)слідкувати за диханням Якщо бачите бодай щось одне,їхати не родумаючи.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) ну так, тут згодна та і трохи плакав але то мамі треба дивитись, може плакав, бо злякався крепко
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Теж погоджуюся. Тим більше ще така мала дитина. Я б повезла показала лікарю У таких випадках краще "пєрєбдєть". Kohaju, не при вас сказано, але я в дитинстві в рочок гепнулася з ліжка, то батьки аж на другий день щось не те зауважили, спочатку нічого не було, а все таки був струс
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Маю проблему: дала малому зранечку пару мікродоз парової котлетки (мяка, в пальцях розімята). Але, чи то десь прилипло йому, чи не в те горло попало, але малий почав рвати, поїсть цицю і за пару хвилин фонтан, від 10-ї години то вже було до 10 раз. Була в поліклініці - сказали відпоювати цицею і відваром ромашки. Загалом його більш ніц не турбує, температури немає. Грається, активний. За перші рази ті мікродози вибекались, але може щось і лишилось... А чим ще йому допомогти? Зараз малюк спить.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Вирішила все ж поспостерігати, передзвонила педіатру, медсестрі знайомій, то обидві сказали, як не було рвоти, з зіницями все добре, то придивлятись до дитини зо 2 дні. Розумієте, просто в нас малий трохи інколи буває капризний, після нейросоно наприклад з місяць тому він плакав цілий день (перехвилювався). Не хочу щоб лікар зачепився за щось, і панеслось..Тому подивлюсь до завтра. Як щось мене в особливості турбуватиме - поїдемо зразу ж. Бо я теж панікьор ще той. Але от навіть по звуку, ..він був глухий. малий як би на бік лежав, тобто якщо і прийшовся забій то трохи на лівий бік голови, а так думаю що більше на плече і бедром. Сумно мені. ---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ---------- Дуже всім дякую!
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Провела експеримент В нас більше точно ніж 3 столові ложки. Десь на мені тільки три, а ще на ньому і навколо десь три. Виявилось, що це в нас не зубки. Малий знову температурив цілу ніч, плакав. Сьогодні показалися ще одному педіатру, здали аналіз сечі. Білок становить 0,66. Як нам пояснили проблеми з нирками. Турбує його ще животик, списали на кишкову інфекцію. Прописали гору таблеток ((( Завтра ще йдемо на узд та повторно здавати аналізи. Щось я виснажена морально, що аж плакати хочеться. Він майже постійно плаче. Так мені його жаль, що тримати себе тверезо мислячи не виходить.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Не спішить таблетки давати, здайте повторно завтра аналізи обов`язково.
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) до іншого лікаря не пробували піти? на консультацію хоча б...
Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження) Були в трьох. Всі говорять одне і теж. Вже три дні так мучимось, точніше мучиться дитина, ми просто стараємось заспокоїти. Носимо на руках постійно, вночі чергуємось з чоловіком, то він бере дитину носить, то я.Деколи трішки заспокоюється, то лягаємо з дитиною на животі. Страшно дивитись і слухати як він заходиться плачем.