Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Та чогож. Я так розумію, підпріває малюк і трошки шкіра подразнюється. Тут треба взагалі від кремів відмовитись, не зволожувати, а підсушувати. Щоб не прів в колготках старатись. Вдома - штанці і шкарпетки, надвір - ніякої махри. Коли підмиватись, то милом дитячим - максимум, атой просто ромашкою.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Саме так. Але вплинути я на це не можу перших півдня в садку
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Чому? Мій теж в садочку ганяє і дуже пітніє, то змінюють одяг. Залишайте ще один комплект одягу і просіть, щоб перевдягали
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Ну то вдягайте його в шортики, якщо зажарко в штанах. В нас так хлопчики минулого року ходили і вихователі знімали светрики, то дітки були в майках. А Ваш хлопчик сам витирається після туалету, можливо, частково і в цьому причина? ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ---------- І вдягайте лише одяг з натуральних тканин.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків може спробуйте крем, що застосовують під підгузники... судокрем, деситин
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Для зняття почервоніння найкраще допомагає, не повірите, звичайний крохмаль. Ми вже свого часу які тільки суперкреми в аптеці не купували, бо дерматит був страшний, шкіра червона з замоканнями і аж з пухирцями, пекло, неможливо було доторкнутися. Спробували мастити кремом Чікко і зверху присипати крохмалем - все пройшло за кілька днів.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків не особливо переймалась тим питанням рівно до вчорашнього вечора, ніколи нічого не турбувало, навіть мінімальних почервонінь не було. А так як знала, що в чоловіка і його брата теж були такі приколи, і з часом пройшло само, то не бачила підстав для хвилювання. А вчора ввечері, коли купали малого, то помітили незначну припухлість і почервоніння, а на ранок нині вже мали "картіну маслом" з гноєм. В обід з чоловіком пішли до хірурга, малому прочистили і вимили від гною, якого було вже купа. З жахом чекаю моменту, коли захоче пісяти (ромашку наготувала вже), а на ніч ще й треба буде промити ту ранку. І до кінця тижня маємо ходити до лікарки на промивання.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків напевно вже пізно, але я би радила протягом дня промивати ромашкою. на ніч ми закладали мазь, не пригадую назви, хіба зранку гляну.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків тобто йому "відривали" шкірочку, надрізали? Як було до того - головка відкривалась чи ні?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків дуже подібно до нашого випадку, але ми, правда, в лікарні відлежали весь цей період - малий мене категорично не підпускав, то в процедурній то сама лікар робила щодня. Замість ромашки порадила б розчин фурациліну (водний), а з мазей - мірамістинова мазь дуже гарно гоїть це все та ЗАЙВИЙ РАЗ НЕ ВІДКРИВАЙТЕ, щоб не формувались рубці. Нехай швидко та гарно все гоїться!!!
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків нам так і сказали - пісяти в баночку з ромашкою, промивати теж ромашкою, а на ніч левомеколем замазали. Тепер в середу знову маємо прийти. Ні, не підрізали. З того що я бачила, то йому підняли ту шкірку якимось плоским інструментом. Крові не було взагалі. Раніше голівка не відкривалась і було сильно завужене скраю (не знаю як пояснити).
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків напевно - фімоз. Якщо не різали/не зривали, то чому б мало боліти? Чи дійсно боліло, коли пісяв? а де вам цю процедуру робили? В якій лікарні/поліклініці?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків гній спричиняє запальний процес, але мого боліло тільки, коли робили процедури або коли пісяв,а так ніби нічого
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків ми пішли до дільничого хірурга в поліклініку на Парковій, не знаю прізвища, старша така жінка, до неї ще раніше зверталась з іншими питаннями по ходу, тому зранку навіть не думала куди я маю йти. Ну і в принципі, провела процедуру вона досить акуратно (наскільки то реально взагалі з цією процедурою). Але я толком не бачила що саме робила, більше чоловік бачив, а я малого заспокоювала. ввечері коли пісяв, то в принципі пройшло спокійно більш-менш, я чекала гіршого. А от маззю ледь намастили (правда, підозрюю що то більше з страху, що буде боляче)
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків це ще не фімоз. я вже здається писала тут про наш випадок. Після купання помітили незначне почервоніння, зранку поїхали до лікаря і вона відкрила головку, звідти бризнув гній. Сказала, що якби чекали до завтра, то приїхали би вже по швидкій. Все почистили, вдома пісяли в баночку з ромашкою і промивали, на ній мазь. Через 3 дні прийшли ще раз до лікаря, все ок. Зараз Сашко сам слудкує за гігієною там. Через день під час душу відкриває і миє. Може, то і зайве, але ми помітили, що як довго того не робити, то появляється білий наліт всередині.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків як колись казала уролог Рудаман з Орлика- у хлопчиків від почервоніння до гнійного баланопоститу може минути всього кілька годин. І виникнути такий стан може у будь-який момент, навіть якщо до того ніколи проблем-почервонінь-подразнень і не помічалося. періодично ( не щодня), але це потрібно робити. Смегма ( природня змазка) виробляється постійно і в найменших діток .Тільки внаслідок завуження крайньої плоті вона може накопичуватися , погано вимиватися і достатньо каталізатора в певний момент ( купання у водоймі, брудні руки і т.п), щоб пішло розмноження у цьому середовищі шкідливих мікроорганізмів ( це можна провести таку своєрідну аналогію- дівчинку чи жінку по кілька днів узагалі не підмивати.)