Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Та такий брєд.. Син приніс зі школи перелік всього, що треба розрукувати, бланки, варіанти відповідей, всього 4 предмети у 5-му класі. Я, наприклад, в декреті, дома принтер не маємо, чоловік частково має доступ до принтера (хоч і програмерська контора, але ж все під контролем) , і не може зловживати (а там всього получається 36 ст.). Ну капець, серйозно.. А чому би школі не надати ті всі роздруковки? За що ми платимо на фонд школи? на фонд класу?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) 8 рядочків письма, 3 вправи з матем. А окрім того теж вистарчає.мені то все проконтролювати - треба на роботу не ходити
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Фонд школи і фонд класу не гумовий, повірте. Міністерство дало альтернативу - або купуйте книжечки (наскільки я знаю, там ті бланки є), або роздруковуйте. Дивно. В нас вже завтра перший моніторинг пишуть (правда, то 10-ті класи, якщо мені моя дівоча пам"ять не зраджує).
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчата може чиісь діти вчаться в Академічній напишіть як воно там бо ми вже другу чверть і мене охоплюють сумніви чи вірний вибір ми зробили
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) В нашій не надали, бо сказали, що не потрібно, а просто минулий тиждень з математики готувалися по ньому. В нас завтра з математики пишуть (5 клас)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Сьогодні побіжу в школу запитаюсь, тому що мій 5-класник мовчить, як партизан. Каже, що їм нічого не говорили.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Іспанка вже давала посилання, ще я додам Варіанти тестів моніторингу з математики. 5 клас
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Згадала! Так мене нервують батьки, що дають дітям в школу телефони з іграми! Люди, та майте совість! Та не можна "непідконтрольним" дітям таке давати!!! В малого принципово кнопковий телефон без ігор, щоб у разі необхідності можна було з ним зв"язатись. Але коли приходять діти у 2 класі з айфонами з вільним входом ів інтернет - мене це починає страшенно дратувати. Дома - будь-ласка, але в школу - ні! Я бачу, яка залежність у діток від того, і намагаюсь своїх вберегти, бо бачу що задатки вже є. Але нам можна лише дома, лише пів години, і лише в те, що дозволено. А хто у школі це проконтролює? Ну і ті панти мене страшенно бісять - а у Назара такий, а у Дарини такий, а я такий бідний-нещасний, ходжу з цеглою. Він мою позицію знає, але це лише дитина, яка хоче забавку! Дуже прошу - думайте над тим, що даєте своїм дітям в школу!
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Та Ви від того не застрахуєтесь, а в старшій школі тим більше. В нас дозволили замість книжок планшети, чи електронні книжки, бо реально, такий вже той рюкзак важкий, хоча мій школяр поки що ходить з книжками.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) у нас в садочку один такий приходив... дівчата, поділіться думками з приводу: чи потрібен в 1 класі мультимедійний комплекс? В паралельному 1 класі ще до нового року купили мультимедійний комплекс - ноутбук і ЛСД-телевізор. На лінійці вчительку того класу представляли як таку, що їй міністерство затвердило розроблений нею ж комплекс занять для першокласників. І почалося - на зборах БК молодшої школи озвучене побажання від школи, щоб перші класи принаймні взяли це за взірець: "ну ви ж розумієте, то нові технології. Ви прийшли в школу, де все є - нові парти-вікна-двері, а для класу треба щось зробити, а так зробите "щось" на всі 4 роки вперед" бла-бла-бла На тих зборах була мама з БК, яка дуже перейнялася цим. З ініціативи тих батьків, які схвально ставляться до ідеї, скликали збори для обговорення теми - ну бо якщо здадуть ВСІ, то вийде по 300 грн. з дитини (а в нас у класі 2 пари двійнят) за найдешевший комплекс (начебто навіть без ліцензійного софта) + начебто щоразу треба кошти на закупівлю дисків зі щоразу новими заняттями. Тобто цими 3 сотнями справа не скінчиться. Та ті збори у класі вчителька не прийшла. Звісно, батьки спершу запитали ініціаторів - а що каже вчителька? Ну бо ж сама не прийшла. Ініціатори відповіли, що вона на таку пропозицію схвально покивала. На що батьки: звісно, якщо ініціатива адміністрації - то вчитель просто не може бути проти. Одна мама, яка стикалася з підготовкою інтерактивних уроків для дорослих, посвідчила, що це зовсім непросто, для вчителя насамперед - треба багато що вміти і знати. В ідеалі, такі інтерактивні уроки ефективні тоді, коли учні мають планшети і роблять у них те, що побачили на моніторі. Того в нас точно не буде. Тоді це означатиме, що зараз ми доробляємо як "незаконне" домашнє (ну бо ж першачки не мають мати домашніх) кілька вправ - максимум сторінку, а з тим будемо робити все письмове вдома? ну бо як не встигають без "телевізора" все в класі дописати, то з ним точно не встигатимуть ще більше. більшість утрималася, до вияснення інфо. Через кілька днів я наткнулася на гурт наших батьків під школою. Ті мами, які підходили до вчительки, сказали, що, з її слів, клас має й інші потреби. на нині скликали нові збори батьківських комітетів молодшої школи. Вчора дзвонила мені мама-прихильник, яка туди піде, і переконувала ще й мене піти на ті збори я з тих, що утрималися, щоб не казати ні, а в БК займаюся збором і обліком грошей. тобто питання "телевізора" з'явилося знов. от я й вирішила попитати в мам першокласників і молодшокласників, а також учителів - тут у нас є: що Ви думаєте про доцільність такого придбання? і в кого в класі є такий комплекс - яка частота й ефективність його використання? Дякую
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) вчора занесла заяву про те, що прошу прийняти Дми в перший клас 83 школи. взимку - на підготовку. подивимось
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) от і мене це якось напрягає. Формально домашніх завдань немає, а фактично є і досить багато. І я б не сказала, що це те, що не встигли доробити на уроці. Вчора з письма: на уроці написана сторінка + сторінка на домашнє. Раніше математику все робили на уроці, а зараз чомусь не встигли половину... Причому якщо перші дні була мова "перегляньте і доробіть недороблене", то зараз реально діти записують які сторінки мають зробити.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) 1) ноутбук+телевізор = брєд хіба, що телевізор вже був, а докупили ноут. 2) ноутбук+проектор = хороший варіант. тоді вчитель може демонструвати певні вправи/відеоролики/анімації/презентації. сказати, що це значне ускладнення роботи, я не можу. в певному аспекті навіть полегшення. тим більше, якщо вчителька "прогресивна", то проблеми в тому не бачу. моя думка, що такий комплект дуже корисний для класу, в тому числі першачків. 3) можна розглядати комплекс трошки іншого типу - з інтерактивністю (можливістю взаємодії з елементами дошки), але це дорожче, приблизно в півтора рази. є й інший аспект - інтерактивні уроки справді вимагають значно іншої підготовки і ресурсів часу вчителя перед уроком (навіть якщо брати готові, а якщо створювати власноруч, то це майже нереально для середньостатистичного вчителя, навіть "просунутого" в технологіях). тому такий комплекс варто розглядати лише для педагога, який усвідомлює, як працювати з такою технологією, інакше це непродуктивне витрачання коштів.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) від таких речей ви не будете застраховані. Бо дітей багато. батьків зі своїми поглядами - теж багато. І хтось не вважає за потрібне давати телефон до школи і до 7-8 класу, а хтос- дає з першого клсі Айфон. В 3-4 класах діти тягають планшети . Тому тут лиш зі своєю дитиною можна розмовляти і пояснювати різні речі ( чому ви вважаєте так, а не інакше). Інших не проконтролюєте. У хлопців- це технічні прибамбаси, у дівчат- одяг , починаючи з першого класу ( якщо у школі немає форми). Моя родичка-вчителька розповідає, що перед фізкультурою її діти приносять і віддають свої телефони "на зберігання" ( вона має можливість їх закрити у кабінеті). То вона сама говорить, що беручи ті телефони, у неї руки трусяться, щоб з ними ніц не сталося. Бо у половини дітей, вже з 9-10 років телефони ,вартістю не менше тисячі гривень. І чим старший вік- тим крутіший апарат. І що з тим поробиш? ( школа у них - найзвичайнісінька. Не якась там крута гімназія чи приватний заклад). ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ---------- у нашій школі є ( правда, до його купівлі наші батьки не прикладали руку- він уже був на час нашого приходу). Реально , за 4 роки, що ми навчаємося, його використовували разів 3-4. Все решта часу- просто простоює.Думаю. що він більше себе виправдовує у старшій школі. А от для початкової- під питанням .
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) формальна програма у всіх викликає подив і зачудування. наша вчителька до речі,вважаю, що в нас чудова - говорить упівголоса з дітьми, моя дитина все розуміє і знає з першого уроку нового матеріалу пояснила БАТЬКАМ домашні так: Ви не мусите це робити, і нічого не станеться, якщо не будете робити - поганої оцінки я не поставлю, бо оцінки теж нема. Але програма інтенсивна,на все про все передбачено мінімум часу, другокласники вже мусять багато чого вміти швидко робити, там уже є оцінка - тому що більше Ваша дитина писатиме-рахуватиме, тим краще підготується до етапу, коли вже є оцінка.Особисто мені так подобається - вчитель потратила час на уроці на пояснення, нам треба лиш дописати - практично нічого вже не пояснюю. Ну і каже вчитель, що є випадки, коли в другому класі особливо просунуті діти заявляють батькам - а чого то я маю робити уроки? он раніше не було! а так - дитина уже зразу привикла, що є домашка. до жовтня було 1 сторінка на урок - що не встигли, то вдома. з жовтня пішло 2 (то математика і письмо, все решта лишилося по 1). інколи ціла сторінка не зроблена, інколи й 1,5, а інколи - 1 рядок чи 1 задача. строго питаю - чого не встиг? а бо говорив з Анною-Марією! і така відповідь була. а було, що завуч чи/і директор прийшов і щось дітям казав...так що не завжди варто спихати на вчителя. нічого нема. гм, проектор... я не така просунута, але виглядає як плазма. і називають це всі "телевізор" важко сказати. не юна - їй за 40, чесно - не думаю, що вона от так запросто вміє тим користуватися... Ви озвучили мою думку. чим саме? показує, як малювати цифру чи букву?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) така методика для багатьох дітей на руку: раз не треба, то і не треба. А далі це входить у систему. І вже у другому класі увійти у ситему виконання домашніх завдань ще важче. Тобто. як на мене, дитна повинна розуміти, що домашні виконувати треба. Не для оцінки, а для себе