Школа: влаштування і наука

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dArt, 2 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    от за цим принципом і працює багато вчителів. І то є страшно. Бо дитина розглядається через призму системи.
    та не мають. Але є чисто людські (жіночі) відчуття. Бо коли бачиш, що 6-річка не може кросовки зав язати, можна сказати, що " я не зобов язана", а можна чисто по людськи допомогти. Зрештою, це теж крайнощі. Я би не хотіла віддавати дитину до вчителя, який своїм постулатом має "в програмах лише про навчання йдеться". Мова йде про 6-7 річних дітей, які проводять у школі часом по 8 годин. Наша вчитель дбала про своїх першачків, як про власних дітей, навчаючи, підказуючи, виховуючи і допомагаючи. І з батьками мала бажання співпрацювати, намагаючись розібратися у причинах тієї чи іншої поведінки дитини.

     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата, хто що знає про 50 школу?
    Наполегливо радять мені її одні знайомі, хвалять.
    з плюсів - близько до дому, невеликі класи,
    з мінусів - мені,імхо, російсько-українська, я люблю щоб було так або так, а тут якийсь вінігрет, відгуки в мережі двозначні.
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Мар'ясю, Ти золото! Я лінувалася шукати, а той факт, що виховна робота входить в обов'язки вчителя, сумнівів не викликав.

    Я б ще пару речей виділила:


    ---------- Додано в 09:10 ---------- Попередній допис був написаний в 08:59 ----------

    о власне. Я сама свого часу пройшла через школу (а я їх трохи поміняла, бо ми переїжджали багато), де було всім до всіх байдуже, і для мене було шоком ставлення керівників до 5-класників в Сихівській гімназії. Коли Дарка прийшла туди після Софії, я подумала, що то виняток, що керівничка як мама возиться з ними. Потім Орися пішла в 5й клас - та сама історія. Тепер от маю коліжанку звідти, яка багато років не брала керівництва, а цього року їй таки дали ледь не насильно - вона його не хотіла. Дивлюся - рано біжить, не зовсім здорова. Питаю "чого? в Тебе ж нема першого уроку?" - "Та мушу, бо ж вони ще маленькі, загубляться між кабінетами. Я ж їх наразі як курчат на уроки воджу - такі ще діти, най би довше такими лишалися" - і з такою ніжністю про клас, який їй насильно всунули.

    Та навіть в Дарки в ліцеї керівничка - і то "вони в нас найменші, їм оговтатися треба". А ті найменші - на голову від неї вищі.

    І я не вибирала жодного вчителя. Або в мене таке щастя на вчителів (таке буває?), або в більшості своїй вони таки цілком притомні люди. А сухарів, які "дають знання, а вчити застібати гудзики - не їхня справа" в школі не так вже й багато. І дякувати Богові.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    у часи Союзу вона вважалася такою російською школою для неформалів ( у хорошому розумінні). Зараз тут змішаний російсько-український склад учнів, багато діток військових ( ну бо ця школа найближча власне до будинків на Сахарова-Куликівській, де власне є багато житла військових). Тут навчаються діти у моїх 3 знайомих. За рівень освіти особливих відгуків немає( звичайна школа) ,але на саму школу так щоб нарікали- теж нема. Хіба є зауваження щодо певних побутових умов. Сюди у різні часи ще 2 знайомих переводили діток з інших шкіл ( власне по причині того, що у попередніх школах не змогли діти психологічно "прижитися" чи то у колективі, чи то з вчителями). То у 50 "прижилися"..
     
  5. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Доброго дня дівчата хочу поцікавитися чи володіє хтось інформацією про школу "Надія" , бо з того що написано в інтернеті реальноі картини не можу скласти . Визначення слаба школа , як на мене трохи дивне , підручники і програма однакова , що дітям дозволено там не вчитися .Ми цього року закінчуємо "Джерельце" про цю школу теж відгукувалися , не найкращим чином , насправді ми дуже задоволені і об"єктивності в коментарях я не побачила ніякоі якщо порівнбвати з реальним навчанням.Розглядали варіант Академічноі гімназіі там теж купа всякоі всячини .Поділіться будь-ласка інформацією. Заздалегідь дякую.
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    напевно буває)) теж можу таке сказати про своїх дітей, зокрема, про найменшого зараз)) і з вихователькою пощастило, і з учителькою - останні 2 дні 3 рази про вчительку чула, додалося до особистих вражень))

     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Оце лише показує непрофессійність вчителя в цьому класі. Залучати до роботи нечемного одноклассника на кожному уроці по 10-20 хвилин? Якщо просто гримати на дитину, то можна і півгодини "залучати".
    Я бачу це так:
    - В класі є одна (чи декілька) дітей, що відволікають своєю поведінкою інших дітей від занять.
    - Справжній вчитель "нейтралізує" цих дітей (зробить щось, щоб вони нікому не заважали і самі вчилися) будь-яким прийнятним способом за 5 (максимум 10) хвилин.
    - Вчитель непрофесійний буде гримати, ставити в куток і робити інші марні спроби привести дітей до порядку 15-20 хвилин, а то й півгодини.

    До чого тут батьки? Вони ВЖЕ виховали своїх дітей таким чи інакшим чином. Або діти гіперактивні чи мають певні неврологічні проблеми. Деякі батьки не звернуть увагу ні на які зауваження вчительки в щоденнику. Деякі батьки будуть безрезультатно з сил вибиватися, щоб дтитна поводила себе гарно в школі. Але дитина вже є така, яка є. Вона така прийшла в школу. І тільки вчитель може щось в тому змінити. Більш ніхто. Тільки вчитель може або покращити ситуацію, або погіршити. Тільки вчитель може в співпраці з батьками щось досягти і щось змінити. Іншого виходу нема (хіба що відправляти таких дітей в спеціальні класи "для бешкетників" чи інтернати - чи ни це, Finya, ви мали на увазі всіма своїми дописами на цю тему?)
     
  9. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ви праві у нас в "Джерельці" так говорять і мене охоплюють сумніви , бо територіально "Надія" дуже підходить , дитина вчиться дуже добре і цими навіюваннями я вже дійсно вагаюся , бо нам пропонують гімназіі Львова , як єдиний вірний вибір найкращий для дитини
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука



    ---------- Додано в 08:05 ---------- Попередній допис був написаний в 08:03 ----------

    .
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    а в ці заклади беруть лиш тих хто підпорядковується територіально, чи можна "чужим"?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    це заклади старшої школи ( тут немає молодшої). Вступ за конкурсом. Тому - на загальних правах.
     
  13. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Про "Надію " говорять, що слаба школа і що джерельчан варто віддавати в гімназіі. Бо наші учні креативні і найкращі
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Цього року з Євшану дуже багато у фіз-мат ліцей вступили, це свідчить про рівень.
     
  15. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Може хтось володіє об"єктивною інформацією про Академічну
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука



    ---------- Додано в 09:02 ---------- Попередній допис був написаний в 08:56 ----------

    так. вони вже кілька років у лідерах. Ну і у нас батьки тих однокласників, які свого часу самі закінчували фіз-мат ліцей, зараз дітей хочуть давати у Євшан, як "сходинку" до потім вже фіз-мат. ліцею.

    ---------- Додано в 09:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:02 ----------

    ще до минулого року вони активно і Надію "просували". Якась тут "політика" між школами замішана.
     
  17. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата скажіть щось про 28 школу, плануємо туди йти
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Розробляється в кожному закладі окремо)
    Я нижче наводжу список необхідних вмінь та обов"язків дитини, яка йде до школи. А то так цікаво виглядає - вчитель повинен, а дитина, значить, може TABULA RASA у 1 клас прийти)) Це дуже помилкове судження. До навчання у 1 класі майбутній учень повинен бути готовий. Чомусь для деяких батьків це шокуюча інформація.
    Виховання на кшталт: любові до праці, товариських почуттів, поваги до Батьківщини. Під час опрацювання твору, наприклад. А не окремо від уроку вся увага віддається дитині, яка бешкетує або не може сама одягнутися ( в 6 років, не два).
    Так, як кожна людина і дитина) ВиховаТИ і навчиТИ нікого неможливо.
    Хто про що говорить)) Одні риторичні питання. До речі, вчителям не "в лом", в них немає "заморочок" і вони не "тьотки".
    Хахаха. Рівень дискурсу ого.
    Про непрофесійність людини свідчити можуть тільки ті, хто стикнувся з нею у професійному плані. А не "мені оповідали, що десь чули, а я по-своєму зрозуміла і тепер кажу".
    Абсолютно ні до чого. Вони дали дитину до школи, а там хоч трава не рости.
    Ні, Aster, абсолютно НЕ це)) Ви вклали свій власний сенс. До речі, мої дописи на різні теми. Яку саме ви називаєте "цією"?
    Спеціально для вас коротко і найголовніше (стислий виклад того, що я мала на увазі в тому дописі, який ви так влучно назвали всіма): дитина повинна бути готовою до школи. Див. список нижче. Підготувати до школи дитину повинні батьки (самі чи за допомогою інших). Це їх обов"язок, не школи)
    Багато, більшість вчителів, якщо не сказати всі, працюють понаднормово і понад свої обов"язки, зазначені у посадових інструкціях. І навчають, і виховують, і все це у 99 процентах у свій вільний час (вчителям платять лише за проведення уроку і перевірку зошитів).
    Все можна. Коли є час. А коли урок лише 35 хвилин, то витратити їх на зав"язування кросовок кожній дитині якось дивно. Існує таке поняття, як "готовність до школи". Ось найпростіший перелік:
    Прошу почитати, що саме я мала на увазі) Дитина у 6 років не приходить до школи чистим листочком. Вона повинна вміти дуже багато чого і в соціальній, і в розумовій, і в емоційній сфері, як би декому з батьків не хотілося перекинути все це на плечі першої вчительки.
    Вважаю, що даний перелік сухою канцелярською мовою передав все те, що я могла чи хотіла сказати з приводу навчання і виховання на даному етапі) Свою участь у цьому обговоренні завершую.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2013
  19. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Цей перелік трохи утопічний. А якщо наприклад
    не прийшло ні в 6 років, ні в 7, 8 ... (дехто і в 30 не вміє) В школу не давати? а



    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    а цей пункт - це все що я хочу від першої вчительки :)
     
  20. manka

    manka Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ну і як же діти з неблагополучних сімей, де батьки зовсім мало уваги приділяють вихованню і навчанню? Для них школа мала б бути закритою?
     
Статус теми:
Закрита.