ГВ - ще один дар природи

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ksani, 31 Травень 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Хмм, оце iдея, дякую, попробую!
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    перед тим можна в душі цицю погріти. І все у вас вийде, доця - найліпший молоковідсос :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Як прийду додому обов'язково зроблю! Дуже Дякую! Бо я навiть не могла уявити як це менi так приловчитись щоб вона там менi вiдсмоктала! :)
     
  4. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Усі психологи вважають, що якраз у такому віці дитина і повинна керувати.Капризні і розбещені діти - це насамперед ображені діти, які щось не доотримали в дитинстві. Тісний контакт з матір'ю в дитинстві, як фізичний так і психологічний, забезпечать дитині гармонійний розвиток і незалежність у майбутньому. Я особисто, як психотерапевт, також так вважаю...і як мама:) Але, кожен вирішує сам, звичайно...
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Пiсля багатьох прочитаних постiв (особливо останнiм часом) про ГВ я хочу сказати от що:
    Хочу пiдтримати i пiдбадьорити мамiв у яких є проблеми з ГВ, Панадолка, Дрiмка, ще хтось писав що дитя було на формулi, Я (любима), i взагалi всi хто стикався з проблемами. З свого досвiду, досить проблематичного, роблю висновок що ГВ це не лiнь - а праця. Немає такої мами на форумi ( якщо є то вiдгукнiться подiлiться досвiдом) у якої ВЗАГАЛI НIКОЛИ не було проблем. Було хоч один раз щось, чи трiщини, чи застiй, чи температура чи що небудь, чи дитина вередує. I якщо мама терпить це все, працює над собою щоб наладнати молочко i дати дитинi то їй великий плюс! АЛЕ! Я вважаю що якщо не получається ГВ i мама закiнчила годувати грудьми то це не означає що вона погана мама i дитина буде її гiрша за всiх i взагалi кiнець свiту. Українська жiнка є пiд великим стрессом щоб дитину родити без стимуляцiй i розрiзiв, щоб годувати дитину до 2х рокiв молоком та ще й напрати, наварити, чоловiка полюбити i свекрусi догодити! Я особисто почувалася дуже неповноцiнною i взагалi як прокаженою якоюсь зi своїми проблемами. Бо як це так, не дай боже не годувати молоком! МОЛОКА НЕМА! ШО БУДЕ! Не зрозумiйте мене неправильно - я 10000000000% за ГВ i тiльки тому веду "героїчну боротьбу"! Якби я була лiнива то вже би давним давно перевела малу на сумiшi i все. Так що жiночки, якщо вам получається то дай вам боже здоров'я i сили вигодувати ту дитину i дати їй все можливе! А якщо нi, то НI ви не є погана мама i з вашою дитиною буде все добре!
    З щирою повагою до всiх мам!
    Ваша Коза-Дереза (Нiна)

    Додано через 2 хвилини
    я погоджуюсь i пiдтримую.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я на цьому форумі багато разів зустрічала розповіді жінок про сумісний сон з дитиною, що це добре бо мама висипається, дитина сама собі цицю знайде... :eek:
    Як таке можливо? Які то циці мають бути? Чи це дитина так вміє з певного віку? Я з малою пробувала спати (2,5 міс.), то навіть коли вона засинала за смоктанням, і сосок випадав, то за 10 хв. вона сама його не находила, я їй допомагала..
    Тай перекладати треба на наступне годування на іншу цицю.. І стовпчиком не помішає потримати..
    Тому мені що сумісний сон, що роздільний - абсолютно однаково..
    Я заздрю по доброму таким матусям :)
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Тусю, на все свій час :) і Ваша теж сама знайде!
    У наші 1,5 роки я не контролюю час і кількість прикладань. Можу проснутися як дитина просить другу цицю, тоді приходиться її перекласти на другий бік і мені теж перевернутися....



    Любі мамусі з досвідом ГВ!
    Навіть, якщо у Вас досвід годування малий, прошу Вас допомогти у створенні однієї книги про грудне вигодовування.
    Якщо знайдете вільну хвилину часу, прошу напишіть коротку розповідть про свою історію ГВ.
    1. Якщо були проблеми то опишіть як Ви їх вирішували, що думали, як переживали і як все владналося?
    2. Хто Вас підтримував у часі проблем. Чи рідні чи лікарі чи може консультанти з ГВ?
    3. Як поводился дитинка у часі проблем з ГВ?
    І взагалі пишіть все, про що хочеться сказати іншим мамам, які готуються годувати..

    Дякую!

    PS Ці історії можна надсилати мені в ПП, або на сайт
     
  8. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я, звичайно, не психотерапевт, я - викладач, та кілька років працювала вчителем у школі. Отож дитячу психологію знаю непогано. Бачила різних дітей: розбещених і чемних, вередливих і спокійних. І не можу не погодитись з вами, що все це є наслідком виховання, все йде з сім"ї, з далекого дитинства. Так, щось вони недоотримали. Але що? Увагу батьків, скажете ви. ПРавильно. Але в кожного, очевидно, своє власне розуміння уваги. Хтось купує дорогі іграшки дитині і тримає її цілий день в памперсах, вважаючи, що це -увага, проте сам виходить на роботу, коли дитині буквально декілька місяців, наймає няню, з якою дитя проводить весь час, і вже не знає - хто є мама. З лікарської практики, ви, я думаю, мали би знати, що дуже часто діти забезпечених батьків, таких собі бізнес-леді і джентльменів, страждають від нестатку батьківської уваги. І потім, вже в підлітковому віці, це обертається всілякими суїцидами, наркотиками, бо діти хочуть у такий спосіб привернути увагу тих заклопотаних батьків. Дуже часто батьки прикриваються всякими благими гаслами, говорячи, що так буде краще для дитини, але думають тільки про себе. Звичайно -це зручно, надів памперс - і займайся своїми справами. Я, для прикладу, вдома тримаю малу лише в марливих підгузниках, і декілька раз на годину можу міняти їх. І какашки руками відпираю, а не в смітник викидаю. Тому я не думаю, що дитя буде обділене. Зручно -посадив, дитину за комп чи за телевізор, хай очі собі псує, а я собі займусь своїм. А книгу слабо почитати? От і приходять потім в школу діти, які думають, що Бетховен -це собака така, а Мікеланджело, Рафаель і Леонардо да Вінчі -це черепашки- ніндзя, а Скрябін -це Кузьма і компанія, а такого композитора ніхто не знає.
    Підкреслюю, що нікого особисто я не маю на увазі і нікого не хотіла образити. Не хотілось би переходити на особистості. Кожен робить так, як вважає за потрібно.
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Не думаю що вам пiдiйдуть мої розповiдi :D
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    давайте!! :) кожен досвід є цінним!!
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Коза_Дереза, як справи?

    Нє, стовпчиком вночі не треба.
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Ой дiвчатка-подружки... значить вчора малу прикладала валєтом, правда не на довго, та козюля щось не хотiла їсти в такiй позi, але поїла трошка. Грiлась в душi 10 чи навiть 15 хв, i прилiпила листок капусти собi на нiч. Лiпила прозорою плiвкою, аби не випало як малу буду годувати! Ну i смердiла та капуста менi пiд носом! Вiдколупала якусь малесеньку бiлу цяточку з соска, може то була теж закупорка. Сьогоднi грудина менше болить, але ще не пройшло. Буду те саме робити знов ввечерi як прийду додому. Дякую за поради! :)
     
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Душ має бути Перед годуванням, не навпаки. А годуватися так справді незручно, але то дуже хороший спосіб розблокувати протоку. Тому попросіть Катрусю ще трохи.
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я вже просто не знаю що то робиться зi мною... Я вчора питала в мами чи в неї були такi ж проблеми - каже нi, тiльки один раз був застiй що їй вiдмасажували i все. I в неї теж великi груди i вона теж доцiджувалась до поки менi (i потiм братовi) не було 6 мiсяцiв. I годувала мене бiльше року.
    Я вже i не цiджусь давно нi на вихiдних нi ввечерi, тiльки на роботi, щоб пiдтримати лактацiю. I даю малiй навiть двi грудини якщо вона кидає одну (може все виїла?) I не знаю чому у мене стiльки виникає затвердiнь, застоїв iтд... Може тому що мала трiпає руками i я не завжди можу випередити її стусани? Може в мене якiсь неправильнi груди? :sad:
    Ну поки що годуємось. Надiюсь що не буде нiчого серйозного i обiйдеться так як є хоча б до року.
    Я взагалi вам признаюсь що ще за вагiтностi думала що погодую 6 мiсяцiв i все. Потiм почала годувати i почались проблеми, то я взагалi збиралась кидати ГВ мало не кожного дня. А тепер, пiсля 5 мiсяцiв не уявляю як би моя доня їла сумiшi. Навiть не можу осмислити як би я її тим бiльше вночi годувала НЕ грудьми. Може так само буде як прийде межа року буду годувати i далi. Хоча це дуже накладно цiдитись на роботi, носитись з молоком iтд. Дуже шкода що я немаю можливостi посидiти дома з нею хоч до 6 мiсяцiв або до рочку :sad:
    НУ що ж поробиш, треба виходити з положення :)

    Додано через 2 хвилини
    Я так i робила, помила малу, сказала чоловiковi одягати її i погуляти з нею перед сном поки я постою в душi, потiм ми одразу виключили свiтло i почали годуватись. Я приловчилась лягти з нею поперек лiжка валетом, так що мало бути не погано менi i їй. Заробила пару раз по носi її нiжками, ледве встигла затулити око щоб не дiстати фiнгал :D Попробуємо так само знов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А того якраз не можна ! В тому може і бути причина застоїв.
    Коза-Дереза, вам треба дотримуватися жорсткого режиму зміни грудей, по годиннику.

    Додано через 1 хвилину
    але ви молодець !!!!
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я мiняю кожнi 3 години. Вночi не знаю через скiльки - як получиться. Тобто у мене впринципi є так: 6 ранку, 9 ранку, 12, потiм 3 дня, 6 вечора i 8 - 8:30 вечора. I останнiм часом теж додалося 11-11:30 вечора годування.

    Додано через 1 хвилину
    Зараз iду цiдитись, бо вже пропустила 30 хв :)
     
  17. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я з Вами повністю погоджуюсь. Просто я думаю, що бажання спати біля мами і почувати себе у повній безпеці біля улюбленої циці для малесенької дитини не можна розцінювати, як керування мамою і татом, це просто природня потреба.
    Можна надягнути памперс і займатися своїми справами, але можна надягнути памперс і поспілкуватися з дитиною (так я роблю). Ви молодець, що все встигаєте!
    А на рахунок книги теж згідна, кожен вечір читаємо...Хоча, вважаю, що дитина повинна розвиватися всесторонньо: і книги, і телевізор, і комп, і мобілка - це реальність...ми цим всім користуємось. Знаю одну мамочку, яка дитину обмежила у телевізорі - бо шкідливо, годувала тільки натуральними продуктами(не дай Бог якась хімія), розписала графік на кожен день занять з дитиною (без відхилень, шаг вправо, шаг влево...попытка к бегствию), сама підбирала друзів для дитини ( щоб з гарної родини)...Результат - дитина зовсім несамостійна, не може за себе постояти, потай від мами сидить в комп.клубі і має постійні проблеми з навчанням...Тут приклад гіперопіки, мама реалізовувалась сама за рахунок дитини, фанатично перебравши на себе роль контролюючої деспотичної мами, хоча сама була переконана, що робить дитині лише добре...не адресую це також нікому, просто пишу з досвіду...
    Хочу ще привести дуже класний приклад одного американського психоаналітика, який подав такий приклад, коли ми власне на тренінгу говорили про материнську увагу: маленька дитина вчиться ходити і падає, мама може зреагувати 3-ма різними способами
    1.перелякатися, підбігти до дитини і швиденько її підняти (результат - дитина не встигає зрозуміти, що з нею сталося - мама не дає дитині самостійно відреагувати і це породжує відчуття залежності)
    2.стати на відстані і сказати: давай,вставай сам ( результат - мама повністю перекладає відповідальність на дитину - дитина почуває себе покинутою, це може породити почуття депресії,- ні на кого не можна покластися)
    3. спокійно підходить до дитини і подає їй руку ( дитина має вибір і може ним скористатися, вона завжди знає, що мама поряд і може надати допомогу, але вчитися всьому треба самостійно)
    У всіх трьох випадках мама зреагувала на ситуацію і виявила свою увагу, але в останньому це було найбільш адекватно.
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Задля доброго старту у житті

    Цього року в Україні, як і в цілому світі, проводиться Тиждень підтримки грудного вигодовування. Він підтримує всесвітню ініціативу ЮНЕСКО із відродження грудного вигодовування як запоруки здоров’я дітей, матерів та добра родин. Це тиждень припадає на 26 листопада – 2 грудня.

    У п'ятницю 28 листопада в Перинатальному центрі (вул. Дж. Вашингтона) заплановано зустріч мамів які народили і ще не народили і які годують або годували. Запрошуються всі бажаючі!

    час проведення уточнюється.

    Мета Тижня:

    • Урухомити світові ресурси для порятунку понад мільйона життів впровадженням одного простого заходу: прикладання дитини до грудей у першу годину після народження.
    • Забезпечити негайний контакт новонародженого з матір’ю «шкіра до шкіри», який продовжується винятково грудним вигодовуванням протягом 6 місяців.
    • Спонукати міністерства охорони здоров’я включити раннє прикладання до грудей в перелік ключових індикаторів ефективності превентивної медицини.
    • Запевнити сім’ї у важливості раннього контакту матері і дитини та спонукати їх вимагати, щоб малюку була забезпечена така можливість.
    • Підтримати оновлену і переглянуту ініціативу «Лікарня, доброзичлива до дитини» з наголосом на впровадження та поширення, а також раннє прикладання дитини до грудей.
     
  19. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    всю тему я не читала, бо вона трохи велика...
    але ще на першій сторінці хтось написав, що щоб годувати дитину головне бажання. звучить це трохи дивно, бо дитину годують молоком, а не бажанням
    хіба не може бути такого, що мамі для дитини молока не вистачає?
    хіба в грудях 1-го і 3-го розміру може однакова кількість молока?
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Шкода, що не читаєте все спочатку, бо доводиться періодично писати те саме.
    Кількість молока не визначається розміром грудей. Молоко виробляється у молочних протоках, кількість яких приблизно однакова у всіх дорослих жінок. Решта - жирова тканина, яка до молокоутвореня прямого відношення не має.
    Для того, щоб молока було багато - треба частіше прикладати дитину до грудей, бо виробляєтося воно на вимогу дитини.
    Тому головне - саме мамине бажання годувати. Це кажу з власного досвіду. Я от "розміром" похвалитися не можу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.