Відповідь: Юридична консультація Дівчата, допоможіть будь ласка, хто має досвід або міркування з ситуації. КУпила абонемент на 6 місяців у фітнес центр. Укладений про це відповідний договір. Сходила я туди декілька разів і зрозуміла, що мені взагалі не підходить. Що саме не так: я можу там знаходитись лише 30 хв. Ну це така програма тобто мене попереджали. Я мала ознайомче зайняття за яким бути певною, що все буде добре - складно. А разових зайнять вони не пропонували (зараз я думаю, що то спеціально аби розкупили абонементи). Виходить що за ті 30 хвилин ти ухекаєшься, а відчуття що ти займався спортом взагалі немає. Таким чином виходить, що я мала змогу користуватися їхніми послугами і вони чудового їх надавали. ТОбто під ЗУ "Про захист прав споживачів мої претензії не підпадають. Але є найголовніша проблема: Я планувала відвідувати центр в свою обідню перерву, а у них виявилось також перерва. Значить я повинна після роботи йти туди, потім помитися або не митися і бігти на маршрутку (бо живу за межею міста) Приїзжаю додому пізнише звичайного і чоловіку це не подобається. Ну це вже я досконально розповідаю все на світі)))))Так от, справа в тому, що я перечитала договір і я повинна була одразу написати про розірвання договір і мені б повернули кошти. Ну ая нічого такого не зробила, невже в цій ситуації не можна відсудити свої кошти за невикористану послугу (саме невикористану) Наприклад посилаючись на те, що мене не попередили про години роботи центру і вони мене не влаштовують??? Також послугу цього фітнес центру надає ФОП, я не знаю перелік її видів діяльності але вона взяла кошти окрім самої послуги ще й членський внесок, хіба ФОП може брати членський внесок? Я письмово зверталась до цього центру але мені дуже гарно розписали що треба була завчасно розірвати договір а тепер вже пізно і вони мені нічого не винні і взагалі всев рамках закону. Дуже дякую за відповідь.
Відповідь: Юридична консультація Дівчатка у мене така ситуація працюю на фірмі офіс якої знаходиться в Києві трудова книжка моя також в Києві. Заробітня плата перераховується на картку. Зараз я збираюся у декретну відпустку і мені декретні хочуть нарахувати від зарплати розміром 1200 грн. хоча насправді я отримувала 5000 грн. На фірмі пропрацювала більше 3 років. Порадьте будь даска як мені діяти в такій ситуації куди звертатися адже сума декретних з 20000 тис зменшується до 4800 а це дуже суттєво і неприємно що так поступають ( я лише один раз була на лікарняному за період роботи , але всім байдуже і ніхто цього не цінить)
Відповідь: Юридична консультація офіційно отримували? зі сплатою податків? а яка їм різниця? не підприємство ж платить.
Відповідь: Юридична консультація Пояснюють що податки сплачувались з суми 1200 грн. а все решто це було неофіційно
Відповідь: Юридична консультація Ну тоді Вам тут ніхто не допоможе. Адже декретні рахуються беручи на в розрахунок офіційну зарплату і виплачує їх держава.
Відповідь: Юридична консультація попросіть виписати Вам довідку про доходи за останні шість місяців, побачите, що реально було в бухгалтерії стосовно Вас
Відповідь: Юридична консультація а в мене питання - як можна працювати 3 роки в фірмі, і не знати своєї офіційної зарплати? дійсно, запросіть довідку про зарплату за останні 6 місяців. якщо виявиться, що ваша офіційна зп 1200 грн, тоді все правильно і в рамках закону з їх боку. ви ж самі стверджуєте, що була офіційна частина зп і решта (більша її частина) неофіційно.
Відповідь: Юридична консультація Підкажіть, будь ласка, хто знає, чи має право ставати на облік у центр зайнятості і отримувати допомогу по безробіттю особа, яка була звільнена з державної роботи у зв"язку з закінченням трудового строкового договору (фактично - за власним бажанням, але звільнення "підігнано" під термін закінчення договору).
Відповідь: Юридична консультація ставати може. виплати теж належать. Порядок виплат залежить від того, по якій статті власне звільнена людина ( що саме записано- ст. 38 ( за власним бажанням), ст. 36 ( за згодою сторін)
Відповідь: Юридична консультація ст. 36 п. 2. А виплати залежать від розміру колишньої з/п? І чи не пізно буде стати на облік, якщо останній робочий день був 31.08.2013 р.?
Відповідь: Юридична консультація Прошу підказати мені ось у якому питанні. Мама має депозид у банку. Довіреності ні на кого не оформляла. Зараз терміново потрібні кошти на її операцію. Ми збираємо як можемо, але боїмось що не вистарчить нам. Кредит брати не хочемо (то останній варіант) . В банку пояснили що або з її присутністю (мамі не можна з лікарні виходити) або з довіреністю. Яка то власне має бути довіреність? На дії від її імені, генеральна? І ще, може хто підкаже проблизні розцінки нотаріусів включно з виїздом?
Відповідь: Юридична консультація Дівчата, на початок грудня маю засідання в апеляціному по своєму горезвісному підтопленні з сусідом (я відповідачка). Скажіть, якщо на час засідання я буду у пологовому, то чи може адвокат (на попередні слуханнях він був і я була б дуже "за", як би він зміг і тепер бути без мене) представляти мої інтереси? І чи треба в такому випадку довідку з лікарні, чи я маю з адвокатом якусь угоду укласти (попередній раз я з ним папери підписувала).... як в таких випадках, коли одназі сторін в лікарні, відбуваються слухання?
Відповідь: Юридична консультація Довіреність має бути на користування банківським рахунком. Довірителем буде ваша мама. Це не генеральна довіреність. Приблизна вартість 200 грн. + за виклик (як домовитесь з нотаріусом, залежить, чи далеко їхати до лікарні і.т.д.) ---------- Додано в 00:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:21 ---------- Так, звичайно, що адвокат може представляти ваші інтереси. Довідки з лікарні не потрібно. Потрібно або довіреність на ім'я адвоката, або укладений між вами договір.
Відповідь: Юридична консультація Допоожіть, будь ласка, ось в якому питанні. Чи можу я змінити прізвище дитині (4,5роки) на своє? З її батьком ми не були одруженні, жили разом і дали дитині його прізвще. Ось уже 4 роки як ми розійшлись, за це й час він її бачив два рази (ми лежали в лікарні, у неї був дуже важкий стан). Він одружений. Турботи про дитину не проявляє. А різні прізвища для мене трохи проблематично, бо часто путанина з лікарняними і в садочку. Дати свій дозвіл він не хоче (у нього наразі немає дітей, кажуть жінка хвора). Порадьте, будь ласочка, чи це можливо. Дякую.
Відповідь: Юридична консультація Отримаєте декретні в районі 6000 грн. Знаю по собі. І нічим тут не зарадиш. Все по закону.
Відповідь: Юридична консультація Хотіла б знати, чи реально відмовитися від послуг централізованого опалення і які наслідки це тягне за собою? Покопала інтернет і знайшла: 1. можна відмовитися від послуг ЦО і ГВП, але як реалізувати це в квартирі не сказано (мабуть певна ізоляція батарей чи що) 2. ніби-то дозволи на від"єднання дає якась (міжвідомча) комісія в органах місцевого самоврядування 3. самовільне від"єднання карається версія а) 10 неоподатк. мінімумів за порушення пожежної безпеки версія б) від 500до 1500 грн версія в) зобов"язання повернути систему опалення будинку в попередній стан, тобто, знову приєднатися?! хто що знає по цьому питанню? Проблема така: опалення включили цьогоріч 15.10, ПІСЛЯ перших заморозків, коли в хаті було 15-16 градусів, зараз на вулиці +20, в хаті +29. Обмежитись не вижодить, бо будинок на 350! квартир, багато субсидників, яким фінансово вигідно грітись більше + є під"їзди, де в квартирах реально холодно + останній поверх. Наша квартира кутова в останньому під"їзді, маєм акт обстеження ще зі старих часів, де вказано, про грибкові ураження стін, сирість і низьку температуру в опалювальний сезон
Відповідь: Юридична консультація те. що ви не одружені з батьком дитини значення немає. Дитина юридично батька має ( він її визнав своєю, що і було підтверджено вами при написанні заяви на реєстрацію дитини). Відповідно, усі права та обов язки батьків та дітей збережені. У Сімейному Кодексі передбачені чіткі підстави зміни прізвища дитини: Відповідно до статті 148 Сімейного кодексу України прізвище дитині може бути змінено її батьками у разі : - зміни прізвища обома батьками, за умови, що дитина не досягла 7 років; - зміни прізвища обома батьками, за умови згоди дитини, якщо вона досягла 7-річного віку; - зміни прізвища одного з батьків, за умови спільної згоди батьків та дитини, якщо вона досягла 7-річного віку; - за заявою батьків або одного з них,якщо другий помер, оголошений померлим, визнаний недієздатним або безвісти відсутнім, дитині, яка не досягла 14 років та якій при реєстрації народження присвоєне прізвище одного з батьків, може бути змінено прізвище на прізвище другого з батьків; - заперечення одного з батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними щодо такої зміни може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. При вирішенні спору беруться до уваги виконання батьками своїх обов’язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини. Відповідно, у вашому випадку зміна прізвища дитини можлива за спільною згодою батьків. Якщо такої згоди немає- звертайтеся до органу опіки та піклування, а також зміна прізвища тоді можлива у судовому порядку.
Відповідь: Юридична консультація а хто підкаже, якшо я на роботі на півставки, то як нараховуються декретні?
Відповідь: Юридична консультація Підкажіть, будь ласка, бо запуталася з нашими законами: Згідно з Законом про судовий збір звільняються від сплати позивачі в справах про аліменти. В разі задоволення позову судовий збір сплачує відповідач. В пт був суд, мені в двох справах по аліментах відмовлено, про сплату судового збору при оголошенні рішення суддя ні слова не сказала. Наскільки я зрозуміла, в такому випадку судові витрати мають покладатись на державу? І чи поширюється це звільнення від сплати судового збору на подання скарги до апеляційного суду?
Відповідь: Юридична консультація колись це було можливо, зараз від*єднатися можна або цілим будинком, або під*їздом. це за собою тягне заміну газової труби на товстішу (відповідно у кожній квартирі треба буде її замінювати ну і + кожен має купити собі котел і т.д.) в нашому будинку один під*їзд так від*єднався. але реально це дуже тяжко, і найтяжчим етапом є саме згода всіх мешканців зробити собі опалення (тому не треба, бо йому і така ціна підходить, той грошей не має, в того субсидія і т.д.) ми цю проблемувирішили встановленням теплового лічильника в неті про то є багато інформації звичайно, якщо холодно у всьому будинку, то нема на то ради (((. але за то вам ніхто не виставить рахунок за той місяць у якому реально не палилося. а якщо жарко, то можете собі скрутити, або взагалі виключити + ніхто вам нічого не допише. звичайно прийдеться платити літом, і ще всякі незрозумілі суми, але як на мене це всеодно непоганий вихід цій ситуації.