Відповідь: проблеми зі спанням Не просто мужчинчик, а педіатр, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Певно, що про дитяче здоров"я і взагалі життя немовлят, дітей вцілому він знає більше. Не зрозумійте "превратно" не відстоюю ніякий переконань, пояснюю бо аж ніяк не хочу нікого образити (якщо вже так сталося, то даруйте), але як би ви справді читали, чи слухали уважно, то ви знали про такі його фрази, які до речі нічого не заперечують: "здоровый детский сон — это такой сон, когда сладко и комфортно всем — и взрослым, и детям!" і "Исходная концепция очевидна: нет и не может быть в этом вопросе четкого правила. Каждая семья сама определяет систему сна и эта система должна быть удобной именно для конкретной семьи, а не для педиатра". Тому звичайнго маючи на руках дуже маленьку дитину, я в сказала, що знати = треба прожити, тобто "толи ещё будет". Але не має нічого неможливого з тим спанням. Та зручні варіанти для всіх є свої.
Відповідь: проблеми зі спанням ось у мене вчора на консультації - дитині 10 днів, всі з О_О отакими очима і розказують - лягає дитина в 2 годині ночі, спить всю ніч до 8 питаюсь - ДЕ??? в люльці від візка - і мама спить так само? ніхто не прокидається? дитина не плаче? мовчать і переглядаються нуну, так я і повєріл нуууууу, деколиі до 3, в кого як поїла, ви кладете її в ліжко і вона САМА засинає? ---------- Додано в 09:52 ---------- Попередній допис був написаний в 09:50 ---------- хто б сумнівався, але ТІЛЬКИ педіатрію все шо стосується догляду за дитиною - перли і крім оцих вами наведених пространних фраз, йому належить геніальні - *соціальне місце матері*, *татові треба спати біля дружини* - блаблабла
Відповідь: проблеми зі спанням Тут влучно геального у його знаннях багато. Власне ніхто ж нікого не силує жити і чинити за чиїмись принципами чи поглядами. Погодьтесь, а може з 100 є 10 таких, яким це підходить !!!
Відповідь: проблеми зі спанням мене це теж дивує і не набридло...? кожен вирішує для себе сам як йому зробити і крапка.
Відповідь: проблеми зі спанням Про здоровя можливо а от про життя немовлят, ну то Ви вже загнули, якраз лікар може бути суперовий, в про життя не знати нічого. Погодьтеся що знати як вилікувати грип чи ангіну і виховати морально стабільну дитину то речі таки з зовсім різних сфер. Не прийміть за образу, але всю інформацію яку мені дають з ТБ, я фільтрую. І то що він к.м.н. не означає особисто для мене нічого. Звичайно шо я якшо попадаю на його програму, то слухаю його поради, але....але я вважаю шо в плані ГВ і сільного сну важко слухати мужчину, бо це суто "жіночі" справи. В плані він може і знає "як треба", але як є насправді ні. І його фрази шо життя сімї не повинне крутитися кругом дитини, бо вона прийшла в наше життя - я не уявляю як може не крутитися життя навколо малої дитини. Малій вже 2 минуло, а я 80 % часу проводжу в так би мовити "крутінні навколо неї". Для мене ці фрази, це- "гасла", не більше.
Відповідь: проблеми зі спанням тут головне йдеться про те чи підходить мамі і татові (деколи бабусі) бо дуже мало дітей, які спокійно сплять окремо, не прокидаються, це ніколи не супроводжувалось плачем, і ГВ (а для мене то дуже важливо) було хоча б рік-1,5-2, ніяких сосок, плашок, ду-ду
Відповідь: проблеми зі спанням і шоумен)) він розповідає прописні істини про дитяче здоров'я, не він придумав провітрювання, загартовування і т.д., але він вміє про це гарно говорити, так щоб було зрозуміло всім, і на фоні цілої купи забобонів, застарілих переконань і некомпетентних педіатрів він виглядає ледь не генієм. Хоча нічого нового він не говорить. і він таки лікар, напевно хороший, але лікар, він вміє лікувати, але досвіду як батька замало щоб він був компетентний у питаннях грудного годування, організації побуту і спання дитини. Так, він спілкується з багатьма батьками і дітьми, але він з ними не живе, і не може знати як реалізують його поради на практиці. Кому допомогло - подякують, кому ні - змовчать, і створюється ілюзія що допомагає всім. Це мені нагадує ситуацію, коли після огляду хворої дитини лікар призначає антибіотики. Мама бере рецепт, каже дякую, а потім подумає-подумає, почитає, можливо порадиться, і вирішує антибіотик не давати. Дитина за кілька днів одужує, а педіатр впевнений що припис виконували правильно і допоміг антибіотик, він же не буде перепитувати - а ви точно давали всі ліки, прописані в рецепті? ага в передачах, статтях, книжках неоднорозово казав що він категорично проти спільного сну, що жінка, яка спить з дитиною апріорі обділяє чоловіка і нічого крім як бути мамою їй не світить : була в передачі фраза про те що хочете бути мамою і присвятити себе дитині - спіть разом, а хочете бути стюардесою - спіть окремо сказано це було таким зневажливим тоном, що було зрозуміло що він має на увазі.
Відповідь: проблеми зі спанням В нас ліжко-люлька, пересувається по кімнаті, і це дуже зручно, маленька, компактна. На ніч ми присуваємо його до свого ліжка. Малий в нас дуже спокійний, поки і з народження сплюх ще той.. їсть десь три рази в ночі і наїдається за 15-20 хв. тобто немає довгого висіння на циці, і ми його не колишемо, я лежачи годую його, він під кінець годування засинає, я його перставляю в ліжечко і він 3-4 години спить до наступного годування. На наступному годуванні я дивлюсь по собі))) якщо я а не чоловік міняє йому памперс, то годую і знову синочок спить в ліжку. Якщо чоловік, і я не маю бажання його перекладати, то даю цицю , він собі їсть і я засинаю, ну і він коли поїсть засинає біля нас. І так спимо до ранку. А наприклад сьогодні він спав всю ніч в ліжечку , а десь біля 7 я взяла його до себе, і так ми далі спали. Ще я дивлюсь по дитині, якщо він марудний чи його щось турбує, то беру його до себе і на цілу ніч, правда крім тиснення в нього ще нічого не було, але мені тоді здається,що йому біднятку не добре і він дуже мене потребує)) Ну і наш тимчасовий мінус це дуууже мале ліжко!! Ще трохи і нарешті матимемо повноцінне. Тому для мене не має, такого що дитина має спати в ліжку і все, або зі мною і все, дивлюсю по собі і по дитині і роблю, як нам зручно.
Відповідь: проблеми зі спанням Я тобі розкажу. Кілька ночей малий спав зовсім окремо. Малий проснувся, чоловік встав, дав мені дитину, малий поїв (А їсть він в мене досить швидко, не цицяна дитина абсолютно, нажаль. Я ще надіюсь, що щось таки зміниться і він любитиме поцицятись, потулитись. Наразі ж, циця для нього то лише їжа...ну але то інша тема.). Плюс я годуючи не сплю, в мене все затерпає, я не можу влягтись ніколи нормально, так подрімати можу. Якщо засну ну то так і спали до пробудження. Далі чоловік підняв малого бекнути (так ми робимо щоразу, інакше дитина не спить, нажаль) і клав у ліжечко, без всяких там ювелірних штук, малий спить досить міцно після їжі. Потім ми вирішили приставляти ліжечко до свого ліжка опускаючи боковину. Так чоловікові доводилось лише сідати)) Зараз переважно ж ми спимо втрьох. Але часом можемо малого на перший сон покласти в ліжечко. На ті перші 2 години. Наприклад осанній місяць малий жодного разу не спав окремо. Але навіть коли ми спимо разом, годуючи я не сплю, після годування піднімаємо бекнути. І я вам дівки кажу чисту правду, що в ліжечку дитина спокійно міцно спить від годування до годування. А біля нас то перші півночі ше нормально, а потім постійно крутиться, хниче, головою крутить, ніжками перебирає. Я незнаю з чим то пов'язано, але так є. Тому часом, як я хочу виспатись, малого кладемо окремо.
Відповідь: проблеми зі спанням Я не відкидаю того, що ви написали і згідна з вами, що певне, то є бажання батьків, хоча з б тої причини, що дитина не скаже. Щодо себе я не боюсь сказати, що мої бажання однозначно є тут присутні, але я рахую, що я своїй дитині потрібна спокійна і виспана і врівноважена, тоді шукаю те, що заважає мені бути такою і стараюсь дати з тим раду. Як я це зробила, це вже є те, що мені комфортно (комусь може й зворотнє, а може вазагаті те як я роблю є в корні невірне, не знаю), але мені вдалося і спати окремо (до повної правди всяко буває), і злагоди те все як є добре нашій сім"ї. Тому припускаю, що впринципі заперечити тут щось 100% не можна. Але є ваша правда й щодо написаного. А щодо цього, напевне десь так - Кожен бачить так, як йому то треба. Вам є зручно так як у вас складається, а мені (чи подібним мені) так як мені. От і виходить перекидання фразами. А головне не доводити один-одному свою істину, а обмін інфою.
Відповідь: проблеми зі спанням то ми так до року спали і я висипалася бо ніхто в боки не тиснув а то ми тепер так спимо( не з власної волі) і я ніц не висипаюсь я за те щоб дитина спала окремо!
Відповідь: проблеми зі спанням от я і даю вам інфу що Комаровський має чітку негативну позицію щодо спільного сну з дитиною, а ви пишете що він нічого не заперечує. Він не такий дипломатичний як ви зрозуміло що кожен організовує свій побут і сон як зручно, але Комаровський відверто клеймить сторонників спільного сну як наслідувачів модних віянь, здоровим спільний сон не вважає, і відверто не розуміє що спільний сон теж може бути зручним для всіх. А ті фрази, які ви цитували - то стандартні фрази для утримання якомога ширшої аудиторії, шоумен, що й казати ---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ---------- мій малий і в ліжечку, і в нашому ліжку теж прекрасно спить від годування до годування, хіба що його б щось турбувало, але тоді не спить ніде і ніц з тим не зробиш((
Відповідь: проблеми зі спанням За комплімент - мерсі. Я не думаю, що ви мені відкрили Америку або ж навпаки, це все процитоване знаю. Це дуже громко, що хто має в голові ... треба здогадуватись. Я б до вашої фрази додала свою - що роздільний сон теж може бути (хоч і не для всіх) зручним. Думаю тут проситься знак пунктуації, який ставиться в кінці речення.
Відповідь: проблеми зі спанням нуу, це не зовсім комплімент насправді, я розумію що ви намагаєтесь бути максимально ввічливою, нікого не образити, заздалегідь вибачаєтесь за кожну фразу, де є власна думка, але така аморфність особисто мене напрягає так здогадуватись власне і не треба, він чітко все пише в статтях і говорить в передачах, просто треба зняти рожеві окуляри обожнювання Комаровського і побачити. а що, я сперечаюсь? я ж пишу це ви так гарно про крапочку? о, нє, то така нескінченна тема що тут логічніше поставити трикрапку
Відповідь: проблеми зі спанням гадаю, ці речі настільки взаємопов'язані, що навряд чи бул лікар хорошим спеціалістом не мавши порядного життєвого досвіду... ну тоді всі гінекологи мають бути жінками - логічно ж)) для мене це означає, що дитина має вливатись в сім'ю, а не сім'я в дитину... Щоб мале потім не страдало манією. Ну але то я так розумію. Також маю дворічного шнурка, і теж стараюсь приділити максимально увагу, але то не значить шо тре висіти над ним.. ІМХО, можете починати критикувати
Відповідь: проблеми зі спанням Сперечатися можна багато на рахунок спільного сну, але треба робити так як зручно мамі і дитині, а не так як хтось сказав, що так правильно... В мене дитина до 6 міс спала не в ліжечку , а в колясці, ставала два рази їсти на ніч, і мені ніякого дискомфорту це не приносило її перекладати з свого ліжка в візок, а після 6 міс почала крутити ся, прокидатися , по надцять разів ставати за ніч, мені фізично було важко, бо тільки поклала в ліжечкояк через 15 хв крик, і так з 6 міс в нас почавмя спільний сон, і дитина краще почала спати, вже після року , то я навіть могла не пам'ятати скільки разів за ніч вона брала груди, а якщо вставати і перекладати в ліжечко, то щось взагалі то погано уявляю...
Відповідь: проблеми зі спанням Ох ця одвічна тема спільного спання обговорюється чуть лі не в кожній темці тут Дівчата, таки наш форум в деяких питаннях надто категоричний, треба вчитись поважати думку інших Я вам скажу таке: жодна мама поганого для своєї дитини НЕ хоче, кожна мама робить так як добре її дитині. Мама бачить по дитині, що їй добре спати окремо (наприклад, дитина прокидається, коли спить з батьками, постійно смокче цицю, постійно крутиться, тощо), тоді мама вночі перекладає дитя в ліжечко, а коли ж мама бачить, що дитинці погано спатки окремо, тоді мама забирає дитинку до себе от і все. А хто правий, хто не правий, Комаровський чи хто,- це немає значення, повірте. Ну якби я, як мама, бачила, що моя дитина хоче ПОСТІЙНО спати зі мною ( як сплять діти деяких форумлянок, навіть вдень постійно біля мами, бо інакше не висипаються), то спала б зі своєю дитиною. А я бачу, що вона без мене спить ттт нормально вдень і півночі, тому, відповідно, ми виробили собі такий підхід: ми засипаємо в районі 23:00, годуючись лежачи на нашому ліжку, потім чоловік перекладає мацьопу в її ліжечко ( навіть якщо вона прокидається під час перкладання, я їй трошки співаю і вона знов засипає), і так вона спить до першого годування, яке зазвичай о 4:30, потім вона спить з нами до ранку. Якби я бачила, що їй погано протягом тих п'яти годин самостійного спання в ліжечку,- звичайно, що вона спала б з нами всю ніч, але я бачу, що їй так поки що добре. Повірте, ми пробували купу варіантів: і спати разом цілу ніч ( як результат- мала просипалась кожну годину, на наступний день і я і чоловік були просто мертві), і бавились одну ніч перекладаннями, то півночі колисали після тих перкладань, для нас получилось найоптимальніше- півночі разом, півночі окремо Звичайно, період перших двох місяців життя дитинки ми спали тільки разом, бо мала сосяла майже круглодобово Кожен вирішує так, як краще власній дитині, і суперечки між нами як краще спати, повірте, не допоможуть, кожна мама бачить як краще
Відповідь: проблеми зі спанням Погоджуюся на всі 100 %. В мене діти засинають біля мене, а потім обережно чоловік переносить по своїх ліжечках, а зранку знов коло мами. А от зараз малий бере зуби, то спить всю ніч коло нас, бо перенести нереально ( помітила, що власне тоді, коли формуються зуби постійно перевіряє , чи мама поруч ), то зранку ми двоє з чоловіком "мертві ". Малий рухається всю ніч, то певно в поїзді більше виспишся, як поряд з дитиною. Можливо в когось дитина спить спокійно, не крутиться не залазить на маму , не товчеться ногами, то тоді можна спати поряд. Бо я би постіного спання поряд точно б не витримала, але розумію, що зараз дитина потребує, щоб мама була біля нього )
Відповідь: проблеми зі спанням Чогось і в нас так стало. В мене других півночі такі якісь "комкані" виходять, мала крутиться, ноги задирає, по ліжку йорзає, звуки якісь створює - то муркає, то крехче, я весь час заглядаю, чи спить, чи ні... При тому груди не хоче - суну цицьку, смакне раз і відвертається. Зате зранку, коли ми з чоловіком вже встали і вона одна лишається в тому величезному ліжку - пєсня - спить, аж не поворухнеться ще годину-півтори. Я от вже подумую, може знову те ліжечко пробувати. Хоча так вже звикла, що вона під боком... Не знаю, як сама без неї засну)
Відповідь: проблеми зі спанням Знаєте, для мене є різниця між виписати свічку при запальному процесі, і про те, шоб мені втирали як я маю любити чи ні свою дитину. зазвичай гінекологи-чоловіки дальше ліків, зі всякими настановами і не лізуть. А Комаровський влазить у всьо. А він не забуваймо є педіатром а не психологом. Я вважаю, шо розказувати мені шось про спільний сон і перелюблених дітей може лише жінка яка 12 годин важко народжувала. А все решта - це бла-бла-бла... я тоже можу зараз порозказувати всякого про те як легко працювати в шахті, от тільки я там ніразу не була.