Початок цієї гілки читайте тут. і тут дам декілька посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей статті лікарів і не тільки про важливість носіння, про види переносок, про нюанси носіння медицина і носіння безпека носіння психологія і носіння цікаве в слінгосвіті не знаєте який слінг вибрати? Sling Chooser підкаже “лицем до світу” в слінгу посилання на інструкції інструкції до всіх видів слінгів багато інструкцій до слінга-шарфа ютуб інструкції до слінга-кишені відеоінструкції англійською інструкція до слінга-кишені ютуб інструкції: слінг-кишеня Слинг с кольцами. Пошаговая инструкция. Часть 1. Надеваем! Слинг с кольцами. Пошаговая инструкция. Часть 2. Колыбелька Намотки для коротких шарфов (2-3ки) http://www.youtube.com/watch?v=Zy3YehY6Vzk - помилки в ХНК девайси, які роблять комфортним слінгоносіння слінгоаксесуари: навіщо вони? для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) і перше і друге і компот більші спереду дуже заважають - еторас друге - за спино.ю коли дитина, ти спокійно шось робиш на кухні навіть (в мене слінговий суп навіть є - розсольник, саша колись завжди під нього просився на спину і засинав) ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ---------- може і так, мушу зранку з мобоператором розібратись і могла б підвалити ви в якому оставє будете? кого видзвонювати?
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Мирося, Люда знаю точно мають бути. Давай приходь))) Повеселимо народ Знову запитають звідки нас випустили)))
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) я подзвоню або тій або другій ше на 100% не знаю як получіцца, но сподіваюсь
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Люда під питанням але дуууууже постарається бути. хоч не довго.
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) і я тоже, бо на 13:00 маю на плРинок зустрітись, а на 15:00 айкідо
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Киньте в мене файним/простим відео про те, годувати дитину в слінгу( не з пляшечки)
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Чоловік, який не знаходить часу для своїх дітей, не має права називатися справжнім чоловіком .
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) так можна дуже маленьких дітей, апропорції голови вказуютьшо дитині 6+міс ноги або зафотошопили, або шо
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) під рукою ноги ... прямі ноги обіймають тата намотка канєшно ще та, а взгалі посил фотографії хороший
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) хіба слінг і шапка намотка ЖАХЛИВА спойлерну її, бо так НЕ МОЖНА!!!! категорично
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Маю питання: скільки часу можна носити дитину в слінгу без шкоди для здоров"я? Маю на увазі, скільки годин поспіль? Бо мій хлопець прокидається у слінгу з плачем якщо носимось 2 і більше години підряд. Здається мені, що в нього терпнуть ніжки. І скільки загалом годин на день можа? Якщо виходити двічі чи тричі на день по к-ка годин? чи це занадто?
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Раз на 1,5 - 2 год треба виймати дитинку, щоб змінити положення, але якщо дитинка заснула і намотка правильна, то немає потреби будити і виймати мацьопу з слінгу. Ваш синочок може плакати, бо хоче цицю Якогось обмеження по часу протягом дня немає - можете спокійно виходити і двічі і тричі на день. Просто під час прогулянки час від часу перевіряйте намотку, чи добре просаджена дупка, чи симетричні ніжки. Приємного вам слінгоспацеру
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) скорше за все пісяти хоче. Дітки як прокидаються то хочуть пісяти ) Це моя думка
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) ви помітили, що зелених слінгів не багато? я собі полосочки якісь хочу зелені, то лише одні трапились на очі дідмоські і то не можу сказати, що мені аж так сильно подобаються.
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) А в мене найперший слінг був саме зелений, у смужечки - Girasol
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) та ви в німеччині, там гірасолу - навалом, та ше й такиииииииих гірасолів зелені слінги - туц
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) та мене жаба давить новий купувати, а бу гірасолів майже нема - діді і хопедіц в основному.
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) Підкажіть, як краще одіти дитину. На даний момент носимось в маї поверх куртки. Питання, вчора було достатньо тепло, но вітряно. Хто як двягав діток? ми маємо комбез від Ленеші, цікаво зорінтуватись, що вдягати під нього.
Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3) То який, флісовий? Якщо так як вчора, то я би вдягала максимум бодік і гетри під таке.