Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я писала про податки а не про робочі місця. В моєї куми в столиці такі ідійотські податки, що то аврал. Ну я до такого не звикла просто. Альберта має найменші податки з цілої Канади. Ну а робочі місця там завжди були, бо нафта. В нас також при бажанні працювати можна роботу знайти, правда зараз важче ніж колись, але всеодно хтось і сьогодні добре заробляє і нічим не переймається. Доречі, мене в Канаду ніколи не візьмуть, так, що вмирати буду тут.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я зрозуміла, просто ще згадала за ситуацію на ринку праці, через що Алберта теж вигладає привабливо для емігрантів. То є правда. Та про вмираня ше якось рано загадувату) А те що холодно... то звикається.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Наскільки холодно? яка у вас зараз температура? а літом? часто дощі?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... а можна спитати чому? Є якесь обмеження для громадян США при міграції у Канаду?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Зараз з ранку 2-4, в день до 15 може бути. Тут великі коливанна температури. Різниця між ранішньою і денною температурою часом 20 градусів. Хто є чутливий до того, то важко переносить. Літо короке - десь з кінця червня до середини вересня, але сухе. Дощі дуже рідко. Перший сніг,як правило,випадає вже до дня подяки. Лежить до травня. Але тут дуже сухо, і навіть коли - 20, то так не вічуваєтся. У Лвові то вже був страшний холод, пробирало до кісток, а тут спокійно стою на зупинці і ніц мені не робиться).
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Так. Американців Канада не приймає. Плюс, у мене професія не ходова, а у чоловіка і подавно, і французькою ми не володіємо, тай старі по віку. Ще є можливість в Канаду легко еміґрувати якщо у вас є з пів мільйона долларів, аби відкрити бізнес в Канаді, ну або вкласти в якийсь ресторан. Ми були зимою і -25 цельсія там звичайна температура. Правда це не наш вологий холод, а континентальний клімат, отже холод сухий. Просто Альберта це континентальний клімат, тому такий великий перепад температур. Нас в Едмонтоні зразу впізнали, як я вже колись писала, бо при -25 цельсія ми з чоловіком смакували морозиво.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Цікаво, а де? Всетаке Альберта велика. Ми в Калгарі, клімат тут лагідніший ніж в Едмонтоні)
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... прикольні новини діяспори... http://www.youtube.com/watch?v=r4czJR_Q0HU
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Залежить від професії. Інформації в неті купа. Чесно, шукати роботу з Украіни, це майже безнадійна справа. Але якщо робота- це є єдиний спосіб виїхати, то треба дуже постаратись. Так як розмова про мінімальну зарплату, то колись були організації які набрали робітників на роботу, можливо вони існують і тепер. Якщо проходите по імміграційній програмі, то роботу краще шукати на місці.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Давненько я не заходила в соцмережі. І ось, сьогодні зайшла, і дуже здивована, що в багатьох друзів-українців викладені фото дітей в костюмах (галовін). Особисто я проти цього свята, і свою дитину не планую перевдягати і водити за цукерками. Розумію, що живучи в Америці це буде непросто зробити. Дівчата-американки, як ви ставитесь до Галовіну? Можливо, я неправа?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... і я бачу, що багато моїх друзів, виставили фотографії! навіть якщо я і не розумію свята, але думаю це просто ще одна нагода зібратись з друзями, і залучити дітей! можна ж перевдягнутись, довгі тижні перед святом вибирати костюм! бачила багато хто мав костюми мама-дитина!
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Така позиція в мого чоловіка. А мені здається, що не варта дитину настільки ізольовувати від середовища, де вона живе, і просто сприймати то не як Свято, а як типу дитячий ранок (в даному випадку вечір )
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ми не святкуємо. Свято для мене дивне, не зрозуміле, хоча історію його читала вздовж і впоперек Не планую і дитину переодівати і водити також. Але на 100% уникнути цього свята, мабуть, не вдасться. Треба сприймати як забавку, мабуть, не більше, щось як ворожіння на Андрія.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Тут християни на це свято роблять маскарад і перевдягаються за святих. Є окремі святкування по церквах. А ще останнім часом говорять про те, що саме свято християнське і пора його повернути християнству. Оскільки в нас Дарко в школі, то відокремити його від тої культури важко, відповідно він собі ходив цукерки збирати пару разів у попередні роки. Ми не роздавали, бо жили в помешканні. Зараз ситуація змінилася, то подумаємо. Правда, цього року всі були хворі в нас, до того ж падав дощ, то ми просто сиділи в підвальній кімнаті й дивилися мультики, а в хаті світло вимкнули, що є знаком, що ніхто двері не відкриє і цукерків нема.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ну чого дивуватись. Воно просто комерціалізоване в сучасному світі. Мій Данило і Анна ходили на маскараду-дискотеку в школі тиждень швидше. У них в школі їм заборонили одягати будь-які костюми, чи переодягатись, проте хто хотів міг одягти щось помаранчеве і чорне саме 31-го Жовтня. Ми цього свята, як такого не святкуємо (тобто не прикрашаю подвір’я всілякими черепами, не вирізаю фігурки з гарбуза), проте мої діти переодягаються і в школі у них є парада костюмів. Нічого поганого в тому не бачу. Цукерки ми купуємо і просто ставимо мішок перед дверима. Нікому двері не відчиняємо, проте були сусіди які світла не включали, і взагалі поїхали геть з хати. Ми також поїхали з чоловіком на каву, і лишили дітей закритих вдома. Скористали можливістю провести час разом. ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ---------- Я також вважаю, що ізолювати не треба. Треба просто пояснювати, щоб дитина розуміла різницю між просто переодягнутись (ми на Різдво також переодягаємось, коли робимо Вертеп.) і ходити з великим мішком по-сусідах і битись за цукерки.