Для майбутніх мам (9)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем glasses, 8 Липень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Grushka

    Grushka Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    в мене таке ниття десь 2 дні назад було перший раз (до того тягнуло час від часу праву ногу і нило в р-ні промежини)...
    я тоже трохи налякалася, але заспокоюю себе тим, що це тренувальні (хоча поняття не маю, як вони мають виглядати - все таки перша вагітність, нема з чим порівняти:)
    а взагалі стараюсь розслабитись і не звертати уваги на всяке таке))) але перед чоловіком люблю трохи постогнати)))):xaxa: хай масажує ноги і поперек:dance2: не мені одній вагітній ходити:mocking::ninja:
     
  2. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

     
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    Всім велике дякую за привітання.
    Так, особливо враховуючи, що я зробила подарунок своїй мамі на ДН.
     
  4. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    О а нас вчора на весілля запросили, досить неочікувано. Правда на 19 жовтня, а в мене на 21 жовтня ПДР, але по УЗД на 1 листопада. Надіюсь протяну подовше, щоб не вийшло з весілля в роддом:connie_pull-pigtail Моя мама сміється, каже щоб сумки в роддом із собою на весілля прихопила))
     
  5. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

     
  6. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    Дівчатка.... сьогодні бачила вагітну... місяць 8 такий конкретний.... несла дві торби з продуктами, на плечах рюкзак дитини, поруч дівчинка, забрала її зі школи.... йшла тяжко, як мені її шкода!!!!!!!!! :girl_impossible:
    сама себе згадую як тащила... і чоловік є, і допомогти радий коли поруч... але теж тянула... це нам себе так не шкода, чи то ми на " скаку коня остановим?".................
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    Сьодня здавалася в декрет, нирки викабелюються, сидю дома лічусь і надіюсь, що в патологію не попаду і ще на форумівку встигну.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    ну, у всіх свої життєві обставини. Я на 34 тижні їхала в тролейбусі з Сергійком, примотаним за спину, Дмитриком за ручку і рюкзаком з речами у другій руці. Бо треба було і не було інакшої ради. От завтра веду дітей на огляд до лікаря, термін самі бачите який :) Правда, повезу машиною. Але по поліклініці за ними наганяюсь, точно.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    нагадали : я вчора так бачила теж вагітну з 4 дітками, один менше іншого. Попереду візок з наймолодшим, на візку- пакети з продуктими із Сільпо. На плечі- рюкзак дитини зі школи. По праву руку дві дівчинки років 5-7, по ліву- хлопчик років 3, у якого була просто дика істерика на вулиці . Бідна мама навіть вже не мала сил його заспокоїти- просто волокла за собою за руку. Нє, ну реально, а де чоловіки у таких вагітних, щоб вона принаймні пакети з продуктами не тягнула ?
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    А може на роботі гроші заробляють на таку сімю?
    Ну і якщо жінка знає, що важко ітак, то для чого вагітніти ще раз?
    Продукти зараз возять додому, то важке не обовязково носити.
    Не знаю, я не захищаю чоловіків, але знаю шо таке робота, а ще й якщо хочеться мати більше, то і викладатися треба.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    та я знаю. Але реально шкода було навіть дивитися на ту жінку. 4 діток, животик, рюкзак, два повнісіньки кульки.Інколи просто сама жінка на себе бере забагато.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    наприклад, ми закупляємо продукти раз на якийсь час (крупи-борошно - щось тяжке), ну а кілограм якогось фрукта кинути в корзину під візочком мені не важко.
    Інша річ, що ось такі ситуації:
    вимотують у 100 разів більше, а від них не застрахуєшся

    ---------- Додано в 20:26 ---------- Попередній допис був написаний в 20:22 ----------

    мені вже не раз відкритим текстом казали, що нормальна жінка не буде вагітніти втретє, якщо їй не допомагає ніхто з родичів, а чоловік з 08.00 до 19.30-21.00 на роботі. Ну що ж, існує така думка. Моя інша, тому я роблю по-іншому :)
    В ЖК висловлювали "фе", що я з дітьми ходжу. В приклад ставили жінок, які навіть кількамісячних дітей з кимось лишають ,щоб прийти до лікаря на огляд.
    У кожного своє життя...
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    післязавтра призначили мені в ЖК з'явитись... не хочу, як же не хочу...
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    Буває непланова вагітність.
    мені хоч є кому допомогти, живем з свекрами, тай дівчата дорослі, але як взнають що знову вагітна -:girl_crazy::khomyak:
     
  18. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    дівчата, хтось робить той тест на рухи? бо я шось пробую і не розумію, що вважати окремим рухом. вчора допустим дитина була дуже спокійна і 10 чіткий рух я почула аж в 16 год (починаю з 9 ранку). а сьогодні за годину вже певно 10 рухів було, бо відчуваю малюка постійно. то нормально? чи збитись і не паритись?
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    :girl_yes2:

    ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:23 ----------

    то ж їм в ЖК треба, а не нам - ми відчуваємо свою дитину і що з нею все добре.
    в мене маля таке активне порівняно зі старшенькою, що я навіть не подумаю ті тести робити.
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (9)

    Я теж думаю, що не варто хвилюватись.
     
Статус теми:
Закрита.