Відповідь: Стиль і архетип кажуть тра вадзонки садити, малювати хварбами ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ---------- ну не тра вже аж так штампувати в мого альфа-самця ще й голова на плечах є
Відповідь: Стиль і архетип Свічки купити. Тіко дивіться хату не спаліт!!! ---------- Додано в 15:51 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ---------- А чого він має противитись, якщо він такий є. Вона для того і закохується аби розвинути в ньому позитивні сторони. Вона вибирає тих, які здаються ну ген до нічого, а вона з них робить добрих для себе чоловіків. І діток їм народжує купу. В мого також. Все у нас гуд!!! Наша натура саме такого потребувала, аби навчити його любити. Дати йому ніжність. ---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ---------- вазонки, то для деметри а хварби то для Афродіти. Для Гестії треба залучитись до громадської праці, вкоротити собі робочі години і звернути увагу на те як покращити свій внутрішній світ і світ довкола себе. Доречі для Гестії перепрацьовуватись дуже неприродньо. ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:53 ---------- Ну то в мене цілий аут Афродіта з Персефоною - дівственна жіночність? В розумінні невинна жіночність? Ну бо Персефона, то жінка-дитина.
Відповідь: Стиль і архетип Полазила трохи по сайтам з одягом, в пошуках хотілок,і пойняла, що з моєю Афроською треба щось робити. Бо в основному вибиралося з бусинками, блискітками і цвєтуйочками. а Афінка додала шкірки, хутерка і тваринних принтів. Повна наглядна картина агресивної жіночності, по вибраним екземплярам хоч кандидатську пиши на цю тему Цо занадто то не дуже доречно. Якщо всі оті лашки на себе нап"ялити і не розбавити їх чимось більш стриманим то буду виглядати як міська схиблена:xaxa: Спробувала перекласти "городская сумасшедшая" і вийшло дуже симпатично : мІська схиблена Отже срочно в стиль треба додавати Гери і Гестії, в кого які варіанти?
Відповідь: Стиль і архетип А як щодо того, щоб викладати сюди картинки з туалетами, в яких Ви уявляєте різних Богинь? Я почну. Ви не проти? ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:32 ---------- Почну з домінуючої в мені Богині Артеміди (мені здається, я найкраще її розумію і приймаю). Так її трохи образила Марина Корнілова, мовляв, геть не вміє одягатися і стежити за собою. Можливо, в чистому вигляді Артеміда така і є. :confused: Але навряд чи в житті існують такі чисті типи. Для мене Артеміда в місті, на роботі приблизно ось така (звісно, можливі варіації з кольорами і фактурами, з нахилом більше до зручності ніж красивості))): ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ---------- Персефона, жінка-інфанта, мрійниця і фантазерка. Змушена час від часу стикатися з реаліями буття )). ---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:50 ---------- Афродіта - уміла спокусниця... Суцільні чари і магія кохання... ---------- Додано в 10:59 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ---------- Ну і Афіна, звичайно, з варіаціями до більшої стриманості і строгості, бантики, рюшки виключаються. ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ---------- Оскільки Деметра, Гера, Гестія для мене - Терра Інкогніта, то й не розумію, як вони можуть одягатися (в голову лізуть якісь лише засалені халати - Деметра, Гера ))))), і трєнікі - Гестія )))). Буду вдячна, якщо викладете Ваші варіанти, щоб, можливо, хоча б за допомогою одягу розвивати в собі цих Богинь.
Відповідь: Стиль і архетип Гестія мені також не надто близька, але я думаю, що вона одягатиме щось дуже неяскраве, бо вона не бажає звертати на себе увагу. Для неї важливіше її внутрішній розвиток і врятувати світ. А он Деметра орієнтована на дітей, тому вона перша одягне щось таке щоб було легко давати раду з дітьми чи ними опікуватись
Відповідь: Стиль і архетип Фарби вже м купила. Бо в юності мені тіко агресивності додавало, а не легкості.
Відповідь: Стиль і архетип і у мене Багато моїх знайомих були здивовані, коли почала зустрічатися зі своїм чоловіком , бо він був надто чемний і хороший :D Тим не менше Афродіта у мені далі є. о, у мене то саме, ну це й не дивно ---------- Додано в 07:53 ---------- Попередній допис був написаний в 07:52 ---------- а мені зовсім навпаки, такої сексі жіночності.
Відповідь: Стиль і архетип Я, як особа як кажуть поляки, яка має не по колєї в голові, знайшла книжку і зараз читаю про всі архетипи як жіночі так і чоловічі. Скажу я вам, що багато чого розумію. Люблю це діло! Кулупаюсь в собі далі )))
Відповідь: Стиль і архетип Персефона - трохи хуліганиста дівчинка. всьо кльово ... а тепер дивимося вниз :D щось-десь Афродіта (і трохи Артеміди) але знаєте що? Воно не в лахах, воно в очах ---------- Додано в 16:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ---------- Артеміда (з домішком Афіни) - чи навпаки?
Відповідь: Стиль і архетип ось, думаю, що підійде артемідській Афродіті на осінь і зручно, і красиво для Афін для Афіни з Афродітою, а може я помиляюсь, і то Гера дуже красиве плаття, такий глибокий складний колір і чіткість ліній фасону... красота! Афродіта з Персефоною?
Відповідь: Стиль і архетип ой чота перший образ... Хіба на людині якось краще виглядає. п.с. того я не люблю поліворівських картинок. Не передає того як на людині буде виглядати. В русі і взагалі. п.п.с. да-да я занудна ---------- Додано в 10:47 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ---------- дуже мммм Афродітно, і взагалі мммм
Відповідь: Стиль і архетип я теж не дуже чисті сети жалую, зато Артеміда прочувствує картінку зразу)) так зручно-зручно, тепленько, ніде не тисне і красиві ножки видко мені остання картинка дуже до душі... хочу ту сіру спідницю вже 2-й рік... кохту з тонкого трикотажу на гудзички вже маю
Відповідь: Стиль і архетип тра кравчиню запросити до магазину, боюсь сама не справитись з вибором тканини, їздити на примірки на 2-й кінець міста, ехех... купу мороки, може ще щось зберусь шити, то скопом і спідничка пайдьот
Відповідь: Стиль і архетип але я то отаке (без тваринних принтів бажано ггг), хоч Артеміда в мені єдина в мінусі
Відповідь: Стиль і архетип ти завжди Афродіта (ну ті випадки коли я бачила) - от завжди-завжди. Я від твого стилю балдю. отаке в тебе виходить трохи не таке і набагато органічніше.