Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) О, спочатку памятала, а потім забула написати: так, це не є так уже й безпечно, раз чи два мала несильний лактостаз. Але то індиідуально. В мене - повторюсь - невеликі груди, завжди були мякі і ніколи не наливались (завжди мене цікавило, як то прокинутись вночі з камяними налитими грудьми, бо дитя не їло трохи довше, ніж звичайно), тому мої лактостази завжди були легкі і швидко минали. Зараз цього нема впринципі.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Спробую нині з двох грудей на одному боці... Може, якраз, а то мене то перекладання, перелягання вже скоро доведе...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я вже теж на свій страх і ризик годую верхньою груддю (я посеред ночі в напівпритомному стані щось лазити не можу). В сонному стані то виходить мені одне таке годування (Дарця дуже пізно засинає на ніч, то я поки ми не спимо ще можу пересунутись сама і її посунути). Ну і на відміну від годування малого, зараз в мене груди м"якесенькі, приливів я не відчуваю практично взагалі, тому й в принципі не боюсь перетиснути (в мене бажання спокійно поспати ті пару годин більше, ніж страх лактостазу )
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) От я зі старшим синочком так робила, була в мене "нижня" і "верхня" циця.))) А тепер один тільки раз попробувала і оця "нижня" добряче мені затерпла, я злякалась і більше так не роблю. Гм, я ніколи в житті не відчувала приливів, з грудей капало лиш на самих початках ГВ, груди майже не збільшені. Дівчата, а хіба по цьому можна щось судити? Я годувала старшого і тепер молодшого годую без всіх цих показників. Єдине циця яка на черзі на годування трохи твердіша і важча, ніж та, з якої він їв попередній раз. То так я методом дотику розрізняю якою зараз груддю маю годувати. Я коли чую ковтки, навпаки починаю панікувати, що він не вірно приклався.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Ні, по цьому не треба робити ніяких висновків щодо якості самого гв - то факт!! Писала те до того, що мені здається, що коли нема грудей "як бідонів", то й лактостази менш імовірні та легше переносимі, (великі груди легше перетиснути, так сказать.. можу помилятись - тоді сорі).. Хоча чесно - мені дуже бракувало всіх тих "ознак", бо з ними було б спокійніше (а то малий не набирає ваги, груди як до вагітності.. ех, як згадаю)..
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) думаю, "нижню" притиснути можна хіба якщо вже добре поспати в такому положенні. Я раз так задрихла, було діло. Сергійкові тижні 3-4 було, лактація тільки встановлювалась, потім пару днів розгрібала лактостаз. Знайшла такий вихід. Наприклад, треба дати "верхню" грудь, бо вже повна, ну і черга її, ну і годуємо ми "всьо за правилами" тощо. Тоді дати спочатку "верхню", трохи потерпіти і не спати, поки ляля активно поїсть, а тоді, коли вже починає ліниво поцямкувати - дати поцямкати "нижню", і так і засинати - мамі і лялі. Мені так було краще. А взагалі, я стараюсь не спати постійно на боці. Повернутись на бік і дати цицю - то ж долі секунди. А спати треба так, щоб було зручно і мама відпочила.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Теж вже дістало, то сування/перекладання вночі. але колись ми досить довго годувались на одному боці. Після 2 лактостазу і коли чуть змучена не гепнулась на малу, того ровера лишилась. Тепер почитала ваші дописи, так замучило то сування, але щось боюсь повторення ситуації. Підкажіть, щодо прокладок лактайційних Зараз лактоція внормувалась, але буває що ще прохи протікає тому на вулицю завжди користуюсь прокладками, щоб не сталось проколів( бо поки було тепло, то через футболку швидкоб було видно). хто коли перестав ними користувався? чи взагалі користувався? бо щось мені здається, що вони такі ж корисні, як щоденні...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) користуюсь тільки надвір, бо тече сильно, а в хаті і на ніч - пеленка на груди. Навіть з вулиці як прийду, а довше гуляли, то мене потім груди сверблять сильно після тих прокладок.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) досі користуюсь на вулиці, мене вони не напрягають, хіба коли спека була. Користуюсь Johnson's Baby
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я користувалась Джонсонс до 4-х міс малоі, носила постійно, бо постійно текло. потім мені то дико надоіло, бо була та спека, я не могла, мене дуже свербіло. Я брала іх в сумочку і крли годувала, то на другу грудь ставила підкладку, вдома ставила пеленку чи ватних тампонів паруштук, зараз ще тече, але вже знаааачно менше, то вже нічо не ставлю, хіба ватний тампон і то тільки коли годую.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я постійно користуюсь, пробувала Bella, Cleanic і в Watson's продаються німецькі (не пам*ятаю, як називаються). То Cleanic мені найбільше подобаються - не протікають і соски не в ваті. Ну на вулиці іншого для себе виходу я не бачу, бо текти на рівному місці починає.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) як тільки пару раз юрко мав молочницю в роті - відмовилась зовсім до того тільки на вулицю їх брала
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ооооо, я користувалась постійно і дооовго, до 1,5 року малого, до року реально постійно, тільки встигала змінювати, після року тільки коли кудись йшла брала. Користувалась чіко, то в нас мабуть була основна стаття витрат ті прокладки пробувала багаторазові medela здається, але вони мені відразу ставали дерев"яні і їх було видно бррр тому закинула і знов чіковськими користувалась і спала теж з ними, короче я з ними жила:8: ніяких подразнень/ свербінь/молочниць і нічого подібного не мала ні я ні дитина, при тому що дитина практично літня, жара на дворі була до слова щоденними прокладками я не користуюсь, щоб не подумали що я прихильник такого всякого варіант пеленок/шматок мені взагалі не підходив навіть вдома чи на ніч, не зручно було, а вночі зсовувалась/протікала, отаке
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) І я тільки ними. Пробувала всякі різні. Чіко відрізняються від інших тим, що молоко перетворюється на гель. Як в підгузниках дитячих. І вони сухі постійно на дотик. Набридли страшенно ті прокладки, але без них нікуди... Цілодобово. Мені достатньо подумати про годування, як одяг мокрий стає...Сильний рефлекс окситоциновий напевно.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Ми користуємось ще і тепер бо виходу іншого не має (тканини, пеленки і навіть вкладки ті що у підгузники не рятували і мороки з ними і багато їх треба). То і лактаційних вкладок досить багато треба. На початку (протягом першого) року то .
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А мені взагалі ніяких прокладок не треба. В мене ніколи нічого з тих грудей не підтікає. Цікаво з чим то пов"язано?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) не знаю, але вам пощастило то факт я в чікко заходила щодватижні і враження було що консультант коли мене бачить прям тримає коробку тих прокладок
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я використала тільки 4 шт, і то тільки на самому початку, коли от то боролась за ГВ.Все більше ніц.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) мені теж чіко підійшли найбільше, пробувала ще "бейбі оно" польські. непогані, але гірші ніж чіко набагато підкладаю під іншу МЗ коли годую, бо молоко починає рікою текти.. відповідно на наступне годування знаю яку давати (я з тих, хто не памятає))) ) раніше брала прості серветки-пеленки то просто замахалася з ними
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В мене груди сильно текли десь до року, але такі гроші викидати на прокладки для грудей я не збиралась,тому нарізала собі прямокутних х/бешних шматинок і підкладала. В нас це "шматка до циці" називається))) мала часто приносила, бо я сідала годувати і завжди забувала підкласти.