Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Так і виходить. Лягає в 11 год, просинається біля 4 і потім щогодини їсть. Просто дивно, що так в один момент все змінилось.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дівчата, в моєї знайомої малюк їсть в 12, а потім в 6-7 ранку, він на грудному молоці, в ночі спить спокійно (в своєму ліжечку) і їй теж груди не розпирають. Я спочатку казала, що завелика перерва, а вона відповідає, ну якщо малому так добре і мені теж, то чим зле. Я от з нею ніби погоджуюсь, але чи не призведе це до зменшення молочка? Набирає він вагу вроді нормально, виглядає абсолютно задоволеним малючком, може йому так і треба?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дівчата, мабуть не варто аж так підганяти своє ГВ під всі-всі правила, бо так не довго й зациклитись. Правила для кожної мами і кожної дитини підійти не можуть. Ну є велика перерва, а далі їсть щогодини, при тому всі (і мама, і мале) сплять спокійно, то навіщо голову морочити? Молока не меншає, груди не нагрубають, дитина пісяє-какає, то спіть собі на здоров*ячко тих 5 годин, я про такий "довгий" сон лише мрію. Про ліжечко - можете не вірити, але мала чемно проспала в ньому перший місяць свого життя, і, мабуть, якби ми не загриміли в лікарню - спала б досі. Але стрес дитини + коліки... ліжечко пішло в відставку. І я цьому рада - зараз краще висипаюсь (якщо можна це так назвати), спить собі кнопка з підсосом, завжди можна обійняти і чшшшикнути вчасно, щоб не розплакалась. Навіть чоловік вже звик, хоча спочатку був проти. Хоча я думаю, що пройде животик і можливо доця повернеться в ліжечко (все-таки трохи часом хочеться лягти зручно, а не "як місце лишилось"), а може і ні, буде видно.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) цілком згідна, спіть поки спиться, бо не відомо чи на довго таке щастя buhgaltersha, ми теж десь в місяць загриміли в лікарню, а після неї малий почав спати з нами поки не пройшли ті поганющі коліки.. Зараз пів ночі спимо окремо - малий в ліжечку, а десь після 4-ї год беру до себе, так, мені здається, малий зранку довше біля мами спить. Такий варіант спання зараз для мене супер: я вільно можу поспати пару годин і малюк не обділений, бо все ж пів ночі спить біля мами))
Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) Після прибуття молока у пологовому у мене так з однієї сторони вискочила гулька під пахвою. Казали, що справді протока молочна. Декілька днів протрималася, а потім сама й зникла. Вже й не згадаю, з якої сторони вона й була.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Мені, мабуть, у популяризацію вартувало писати, але напишу сюди. Spoiler: емоції ))) Їздили ми на весілля до родини минулі вихідні, там був і тато (не мій). Ну, я знала, що будуть коментарі й питання щодо тандему. Першу реакцію на те, коли я погодувала одне, а потім інше, я би назвала здивуванням і цікавістю. Я розумію, що то нетипова ситуація, тому не дивувалася. От що мене напрягло (і мого чоловіка теж), то це те, що тато вирішив зайнятися популяризацією ГВ й розповідав усім-усім (знайомим, рідним і цілковито чужим людям), що от я годую одне, а тоді друге приходить і просить другу цицю. Я не проти, аби розказували, коли питають, але тако, коли зовсім не питають і говорили про щось зовсім інше, і взагалі щойно лиш познайомилися. А ми ще й сиділи за одним столом із сім'єю з дівчинкою на ШВ. Трохи так я почувалася як селебріті, особливо, коли мене почали знимкувати під час годування. Страшно подумати, що то мене чекає за пару тижнів у Львові. Допоможіть наростити броню, будь ласка!
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) а дитина що в іншій квартирі чи кімнаті спить, що так довго нести треба, що аж сплачеться? Наш спить теж в ліжечку до першого годування завжди(ліжечко стоїть біля нас зразу), а там далі інколи перекладаю, а частіше з нами, бо лінь перекладати, але отих 3 години до першого годування мені цілком хватає нормально виспатись. щоб потім контролювати себе не лягти на малюка. Ніц з тим не пороблю, але перші години вночі сплю так міцно. що навіть ніц не відчуваю. Старшого то взагалі перекладали постійно в ліжечко, це ніяк не вплинуло на нормальне ГВ вночі. Я зі старшим взагалі не контролювала себе вночі, тепер простіше (мабуть то вікове) І не бачу нічого поганого що чоловік подасть дитя вночі навіть 3 рази якщо потрібно, мені першого малого чоловік подавав при першій вимозі дитяти, бо я не вставала перших 2 тижні взагалі. Тепер простіше хто перший почує, той встає. Тако щоб зовсім не закидали капцями, то скажу що в нас ГВ на вимогу повністю. Ото на днях зраділа що малий не требує циці з інтервалом 3 години і так десь майже тиждень було, а потім знову що півтори-дві години Ну і годуємся так як дитя хоче. А шо поробиш)))) Єдине що з гулянням інколи проколи тепер бувають, бо літом можна було на вулиці при потребі погодувати, а тепер біжу додому, але нічого я собі завжди розрахову на 2 свобідні години, бо на вулиці він любітєль поспати а не поїсти, а там вже дивлюсь по ситуації, через 2 години після годування якщо ще спунькає, то гуляєм не далеко від під"їзду. Доречі з моїми дітьми що з першим що тепер. Гуляють всі, не лише я одна,бо скажу чесно, інколи буваю на стільки змучена що не до гуляння, але то не від дитяти, а від того що нагрузила себе ще додатково роботою. А інколи просто хочеться якусь годинку побути самій. Але це не впливає на нормальне ГВ. Всі і чоловік і мама і кумася знають що у нас табу на всякі догодовуванняю. допоювання і т.д. Імо ми тіьки цицю. Хоа спочатку так було важко всім щось доказувати, я вже писала тут про ті доставання про допоювання, то завдяки дівчатам з ДП які мені скинули статтю про правильне ГВ, я її роздрукувала в багатьох екземплярах, і коли хтось мене допитувався а чому не допоюєш і т.д. то я вже ніц не говорила а давала листочок, най читають. І тепер я маю чистий спокій від дурнуватих запитань, а ті хто мене оточують мають більше інформації про правильне ГВ Маю одну єдину думку, що не важливо де твоє дитятко спить, з ким гуляє, (мамі інколи теж потрібен маленький відпочинок) головне щоб мозги працювали правильно, і якщо тобі дано ГВ, не видумувати ровера, не відмовлятися від такої чудової можливості. Бо полегшити собі годування можна і без пляшечок і без штучного догодовування. Мені особисто хватає, щоб десь колись хтось мені погуляв з дитям, а я зробила свої справи.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А я хоч приблизно собі уявляю як то спати з дитиною окремо, бо перший рік ми так зі старшеньким спали і хоч дитяче ліжечко стояло в голові нашого дивану, всерівно в ночі, коли хотів цицю, якось в напряг було сісти і переставити його до себе.) Зараз обрала варіант, який вигідний мені, сплю разом з синочком. Я інколи буваю така виснажена, що тільки даю малому на ніч цицю, відразу мене відрубує до наступного годування. А чекати поки поїсть, потім ставити в ліжечко, потім за першим писком знову вставати і брати- реально я би чокнулась. В мене підйом по буднях в 6-ій ранку, бо тре встигнути поцицяти молодшого, потім двох зібрати і старшого до садочку завести, то якби я ще бігала до дитячого ліжечка і назад по ночах- мене б на то все не вистарчило. Я вже мовчу за ГВ. Я така мачуха, що навіть не знаю скільки моя дитина в ночі смокче цицю. На початку годування засинаю і прокидаюсь вже на наступному. Коли інколи частково прокидаюсь, то бачу що малий спунькає притиснувшись щічкою до циці. То так мило...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ну ото ж. коли малявка в мами під боком, вона чує що дитина хоче їсти як та тільки крутитист почне. а як дитина далі від мами то вже тре "пискнути" щоб почули, а то і заплакати. крім того коли мама спить з дитиної то її цикл сну підстроюється до дитячого і тоді не так тяжко прокидатись коли і мале прокидається. Я і вдень стараюсь спати/лежати/бути поруч з малим, бо бачила його розгублені очі коли він прокидався а поруч нікого не було (він не бачив нікого). бо якщо я можу мінімізувати випадки і час що диьина плаче чи хниче - я то зроблю. ну але то діло хозяйське - кому зручніше так, то нехай так і робить.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ну, я теж балдію від такого або ще як всунеться мені в самий-самий бік, що аж прокидається з такими залежаними плямами або з соском в роті і так міцно засне, що і не смокче, і той сосок витягнути не можна такі приємні миті бувають, що передати неможливо
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я в таких випадках витягую сосок пропихаючи палець в кутик ротика дитини. Автоматично відпускає тоді. Знаю ще є якісь методи, але мені оцей в такому випадку допомагає. Хоча в ночі я того мабуть не відчуваю, а в день буває що так витягую. Я не зовсім зрозуміла в яку сторону цей допис, тобто добре то все, чи зле. Але в тому всьому кожному своє... Ну, кожна мама робить як їй краще. Я вибрала що краще мені на разі.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) !!!!! добре, звичайно мені приємно, коли вона спить з соском в роті, чесно я вже десь писала - я відрубаюсь, коли вночі годую, тому, коли прокидаюсь, а в неї в роті циця - це так мило а щоб нічого не затікало - лежу не тупо на боці, а трохи ніби нависаючи над дитиною - одна рука під подушкою, другою її обнімаю, одна нога рівно, а другу (ту, що зверху) згинаю там, де в неї ніжки кінчаються написала незрозуміло, але заснути так реально, і навіть в принципі зручно єдине, коли малявка розіспиться і розвалиться на півліжка, а ми з чоловіком тулимся на 1 кв м - то трохи важко зручно вмоститись, але вона не часто так робить
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Розумію... я спільному сну з малятком пожертвувала спільний сон з чоловіком. До нього на ліжко хіба інколи в гості ходжу.))) А шо делать, ми троє таки ніяк не влазим. І муж у мене так спить, що я б точно не ризикнула малявку між нас поставити. Я ж пишу поки вибрала те, що для мене на разі є найкраще, а от далі не знаю... побачим. Просто то таке- хочеш виспатися, клади малого біля себе, а без сну в мому темпі життя я просто вмру і не встану...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) зі старшим спина постійно зночі боліла. А з меншим я вже зрозуміла свою помилку - я підтягувалася груддю вночі до дитини і так напружено і засипала. А тепер більше дитину до себе притуляю, а сама вже залишаюсь розслабленою.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Ех, ГВ - то точно дар природи. Не знаю, що б ми зараз робили без нашого ня!мя! Сергійчик захворів, і єдине його заспокоєння вночі - то моє молочко. хоч і дуже боляче зараз годувати, особливо так часто, і через той біль не висипляюсь... але як схоплю той комочок нямкаючий,понюхаю голівоньку солодку, - так і дала б йому себе з'їсти всю, а не тільки якесь там молоко. Щастячко.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Юля і не кажи... ми вже були практично відлучились (раз на дві три ночі не рахую) молочка нема вже зовсім. але коли в Злати була висока температура і вона просила цицю, ну як не дати. хоч болить, смокче впусту, але принаймні дитині психологічно легше