Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу от мене "звільнили", бо моє місце стало потрібним подружці начальниці. Але як таку причину озвучувати наступному роботодавцю глупо. Зараз мені не до роботи, бо в декреті... Але чисто теоретично, яку причину можна озвучувати, якщо справжня отака.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Що цікаво, що коли обговорювала проходження співбесід з досвідченою в цьому подругою, то з'ясувалося, що коли вона зазначала про відсутність перспектив на попередньому місці роботи, то у кількох випадках представник працедавця казав - "тоді, на жаль, наша вакансія вам не підійде, бо ми теж не можемо запропонувати вам перспективи". Так що з тим тре обережно... ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ---------- Я гадаю, що це формулювання і слід озвучувати, оскільки це цілком реальна річ в житті, і всі то розуміють.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу для мене перше правило на співбесіді - це не показувати, що тобі конче потрібна робота, що ти розглядаєш пропозиції, а не напрошуєшся, чітко визначати умови, обов'язки, графік, і оплата. а на рахунок попереднього звільнення - розумний працедавець не схвалить, що кадрами так розкидають(звичайно, якщо ви докажете, що цінний працівник)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ні, треба казати як є. Хіба що ви хочете отримати ще одну роботу без перспектив, то тоді так. Звісно, коли довше шукаєш роботу, то є спокуса погодитися на перше що трапилось. Але не варто їй піддаватися. Треба на кожній співбесіді говорити правду - тоді навіть якщо дана посада вам не підходить, у вас розгледять потрібні характеристики і запропонують щось справді підходяще.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Можливо тут швидше справа в тім, що у поняття "перспективи" модна вкладати різний зміст - для когось це буквально кар'єрний ріст чи збільшення зп, а для когось і можливість навчитися новому, розвиватися і тп. До речі, вже не раз на цьому форумі читала, що дівчата, котрим при співбесіді казали, що посада їх не передбачає перспектив таки мали там перспективи. Мабуть є зміст конкретизувати, що саме тобі видавалося неперспективним у роботі.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Декілька сторінок тому прозвучала така думка, що треба шукати саме "свою" роботу. От я так намагаюся шукати, трохи знаю англійську, але практики не маю, хотілося б її вдосконалювати на новій роботі. 1с знаю 7, у 8 не працювала, хочу теж навчитися. Але є такі претенденти, які вже це знають і вміють. От їх і беруть на роботу. От так пошукаєш своє, і підеш куди візьмуть не те, що з перпективою, а ще й спустишся на нижчий рівень. Виникло в мене ще й таке питання: хочу пошукати роботу в Києві:1. резюме подавати російською? 2. вказувати місце проживання Львів чи все -таки Київ? В Києві є де зупинитися на перший період, тобто проблем з житлом не було б. Думаю якщо напишу Львів, то це буде відлякувати роботодавців.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ви ж писатимете до резюме супровідного листа, то так і вкажіть "Наразі проживаю у Львові, але планується переїзд до Києва, у зв"язку з чим шукаю роботу у Києві"
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Не "відкрию Америки" певно, але зараз із пошуком роботи всюди тяжко (а деякі галузі , таке враження, взагалі зникли), і тут і в Києві, всюди. Тепер в ціні тільки справжні "майстри своєї справи" - і то їм щастить не з першого разу. Ті вакансії, що в неті - "висять" хіба для галочки. Напевно відсотків 10, що дійсно є реальними. Якщо в тебе є діти, а ще й і 35 років і більше, ще російською розмовляєш з акцентом (були випадки ) - то взагалі руки опускаються. 1. резюме можна написати і двома мовами (як так дуже хочете), я б українською писала. А є роботодавці (ІТ-шники наприклад), хочуть англійською резюме читати. 2. краще київський адрес вказати тоді. Бажаю і вам, і собі, і всім "шукаючим" знайти хорошу роботу!!!
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Якщо ми себе не поважаємо, то й інші нас не поважатимуть. Наш народ традиційно (в основній масі) ведеться на "аби була робота", от тому і такі зп пропонують. І то нічо, що деколи оренда житла обходиться іногороднім більше, ніж їх ціла зп, і що тре час-від-часу чоботи купити чи куртку, що й на їжу ніц не залишиться - а батьки, діди, бабці чи чоловіки нашо? От з такою масовою психологією маємо те, що маємо. А щодо того, що хорошу роботу зараз тяжко знайти - то її завжди тяжко було знайти, особливо жінці будь-якого віку. Дуже часто переконуюся, що крім умінь тре мати ще удачу. Ну і вірити, вірити....
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Цілком погоджуюся, якщо бачите, що людині буде у вашій компанії за мало простору для роботи та для того розвитку, якого вона очікує то для чого забирати час кандидата та роботодавця. ---------- Додано в 20:20 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ---------- Якщо будете так себе оцінювати, то повірте важкувато буде знайти роботу. Якщо ви маєте внутрішню мотивацію, купіть самовчитель по 1с 8 і вивчіть, або пробну версію скачайте і вчіть вдома. Завжди можете на співбесіді сказати що для вас не проблема вивчити програму і ви швидко з цим впрораєтесь(супер якщо хтось покаже проте найчастіше в працівників не має бажання вчити новачків або часу).якщо шукаєте в Києві пишіть - з можливістю переїзду. ---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ---------- Не розчаровуйтесь, багато компаній дійсно шукають працівників, але ще порада-користуйтесь соцмережами, у групах де hr збираються )))) є завжди вакансії. Плюс по рекомендації знайомих теж ніхто не відміняв, я особисто так багато людей знайшла у компаніях де я працювала це було прийнято, а в одній за хорошу рекомендацію ще й платили. Є варіант надіслати рещюме у компанію де хотіли б працювати через сайт, потім передзвонити і запитати про вакансії та про те , що надіслали резюме... Вихід є завжди-успіхів вам
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу притча по темі Барин и работник. Работник зашел к барину и говорит: - Барин! Почему ты мне платишь всего пять копеек, а Ивану всегда пять рублей? Барин смотрит в окно и говорит: - Вижу я, кто-то едет. Вроде бы сено мимо нас везут. Выйди-ка, посмотри. Вышел работник. Зашел снова и говорит: - Правда, барин. Вроде сено. - А не знаешь откуда? Может, с Семеновских лугов? - Не знаю. - Сходи и узнай. Пошел работник. Снова входит. - Барин! Точно, с Семеновских. - А не знаешь, сено первого или второго укоса? - Не знаю. - Так сходи, узнай! Вышел работник. Возвращается снова. - Барин! Первого укоса! - А не знаешь, по чем? - Не знаю. - Так сходи, узнай. Сходил. Вернулся и говорит: - Барин! По пять рублей. - А дешевле не отдают? - Не знаю. В этот момент входит Иван и говорит: - Барин! Мимо везли сено с Семеновских лугов первого укоса. Просили по 5 рублей. Сторговались по 3 рубля за воз. Я их загнал во двор, и они там разгружают. Барин обращается к первому работнику и говорит: - Теперь ты понял, почему тебе платят 5 копеек, а Ивану 5 рублей?
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я коли закінчила коледжу у 18 років то роботу шукала пів року. Купа співбесід обходила по своїй спеціальності, а толку 0... зрозуміла що не має більше смислу в тій сфері шукати роботу. Головне у всіх стандартні відмазки: "ви ще малі", "нам потрібна людина серйозна! (ніби з одного погляду вони зрозуміли що я сама не серйозність! абсудрд якийсь) "ви ВО не маєте". Ну і на той свій вік знайшла роботу офіціантки (жити можна з такою роботою але приходила з неї ніяка, графік роботи важкий був) Вже поміняла 3 роботи. На останньому мому пошуці роботи співбесід мала напевне з штук 20. Хапася за будь що, тільки щоб була роботу і не просити у батьків грошей. Питання задавали різні. І про сімейний стан, досвід роботи. Жах як не люблю коли людина яка з тобою проводить співбесіду ставиться зверхньо, і хамить. Осад залишається такий, потім довго заспокоїтися не можу.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Теж страшенно таке дратує. Так, зараз я маю улюблену роботу, але поки шукала, то теж наслухалася. На одній зі співбесід (вакансія адміністратора медичного закладу) мені дослівно сказали: "ЯК?! ви не маєте медичної освіти? та як же ви будете з лікарями спілкуватися?" (до слова вимоги про мед.освіту не було про що я їм і повідомила. Говорити, що я одружена з лікарем і непогано з ним спілкуюся я не стала ). А після фрази "У вашому віці (мені було на той момент 30) проходити будь-яке навчання вже пізно" я встала і вийшла
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Пффф..... є такі власники що до кожного слова придираються. До мене раз сказали: Розуміє вона тут! ти нічого не розумієш! (цікаво і до чого вона так натякала, на вік чи що). А ще на безобідне питання: яку ви завжди отримували з.п (переважно мені платили 100 грн в день) то мені сказали, що це забагато! Сама добиватися маєш таких грошей за маленький %" Вибачте, але в наш час так довго не поживеш(
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу що відкрилися недавно! що саме головне: часто в неті зустічаю відгуки про те підприєство. Не найкращі! Ну от і як після цього не радіти ( як ви поводитесь із іншими то й обертається проти вас)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я чесно кажучи, не знала про таке. Якщо маєте таку інформацію, поділіться будь-ласка
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу На всі 100% казати не можу, але коли була на співбесіді в одній з відомих туристичних компаній, то мені сказали, що якщо я пройду в них курси, то маю можливість залишитись працювати на посаді менеджера з туризму.. Але, все-таки, в мене були сумніви: навчання проходило в групі, значить, там було кілька чоловік. Не думаю, що в них було відкрито кілька аналогічних вакансій...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Моя колыжанка влаштувалась на роботу за такою схемою. Спочатку пройшла навчання, яке коштувало в районы 1000 грн. Потім мала оплатити собі якийсь тур в Європу і поїхати як помічник гіда. То всьо виглядало для мене як лохотрон, але їй то було цікаво і гроші для неї не були проблемою, тому вона то всьо пройшла і залишилась там працювати гідом. Їздить по Європі. До речі, з їхньої групи взяли на роботу 7 з 10 чоловік, здається шо так.