Школа: влаштування і наука

Discussion in 'Діти-квіти' started by dArt, Aug 2, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    дівчата, що скажете про теперішню моду - "треба закупити зошити з друкованою основою для занять ". Нє, ну розумію з письма, там ж пунктиром буквочки, палички-гачечки тре обводити, а з англ. мови, яка в 1 класі представлена усним курсом?!, а альбоми з малювання, які в кінці року виявилися наполовину незаповненими? Що говорити вчителям і як протистояти?
     
  2. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчатка, була на сьогодні на першомуу дзвонику в 46 школі і трошки розгублена до якої вчительки маю дати малого. З часу коли я навчалась в цій школі залишилась лише одна знайома мені вчителька до якої я категорично не хочу давати свою дитину. Про решту взагалі нічого незнаю. Можливо чиїсь діти навчаються в цій школі в 4-му класі чи навчались у вчителів, що зараз мають четвертий клас - що можете порадити. І ще, я ще в травні написла заяву, але не Нелі Іванівни, а пішла до директора, а з Нелею Іванівною коли ще доведеться зустрічатись - вже безпосередньо на співбесіді чи буде ще перед підготовкою якась зустріч?
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Діти вчаться розпізнавати і виділяти букви англійського алфавіту, а згодом і слова, виконують у тих зошитах малюнкові диктанти. І взагалі, робота у зошитах з друкованою основою - це найулюбленіша частина уроку в дітей) Якщо не даси обвести і навести, штук 5 їх після уроку підійде з питанням: а чому?? Ми сьогодні не "писали"?


    ---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

    Це мені нагадало, як дехто з батьків своїм дітям допоміжний наочний матеріал принципово не робив - протистояв вчителям:girl_yes2: (достатньо було раз на тиждень зробити ксерокопію сторінки за 30коп і розрізати на 3 частинки). В результаті всі учні мали, що підняти при фронтальному опитуванні і були задіяні щоуроку, а їх - -сумно дивилися на щасливих власників карточок. В кінці 1 класу діти тих батьків самі почали собі такі карточки робити - тільки щоб також брати участь у веселій грі "Вгадай тваринку (іграшку etc)".
     
  4. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А чому ви хочете відмовитись від тих зошитів? Через додаткову оплату?
    Моя мала дуже любить з ними займатися. Окрім прописів, бо їй це вже нудно, але їй і в звичайному зошиті це не подобалося. А от математика йшла дуже добре, навіть літом ми в ньому займалися, бо за рік не встигли закінчити останні сторінки. Там багато завдань додаткових на розвиток логіки, які малій більше всього подобаються, бо цікаво. Зошит з англійської теж був досить корисним, та й альбом. Єдине що не сподобався зошит з основ здоров'я - виявився, на мою думку, непотрібним. Доречі, наша класна, з власної ініціативи, докупляла тоненьку брошурку для читання, та "супутник букваря" для додаткових завдань. Всі батьки нашого класу не мали нічого проти, бо встигали і по програмі і по тих зошитах. :confused:
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Про зошити - в першому класі були такі прописи, які в класі неповністю заповнили (був такий зошит з калькою) так моя вдома дозаповнювала сама, бо то для неї було, як розмальовка. Щодо англійської - то оця оксфордська розмальовка також була улюблена розмальовка дитини, хоча також я з початку не розуміла, за що там давати такі гроші, з часом зрозуміла.
    Щодо альбому з малювання - тут не розумію взагалі - навіть в садочку малюють, та ще як я ходила до школи, мені купували альбом/фарби, це не теперішня мода. А на чому дитина має малювати? Якщо наполовину заповнений, то зрештою можна купувати тонший.
     
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А може вартувало би не протистояти а співпрацювати? Можливо то я неправильно сприйняла, але для своєї дитини я буду купувати всі потрібні зошити, а якщо будуть недозаповнені, то будемо мати чим зайнятись дома :)
    Я ще з часів своєї практики маю кілька зошитів-прописів. Вони для теперішньої програми застарілі, але для домашнього опрацювання годяться. То ми протягом літа їх собі заповнювали, розмальовували. Це цікаво дитині, я б не ставилась настільки категорично до них, на вашому місці.
     
  7. Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Хочу поцікавитись таким.
    Моя малявка пішла у 2 клас. По шкільній програмі 1го класу(школа 53) з математики робили математичні дії віднімання -додавання в межах 100. Цього року відпочивали на морі. Познайомились з сім"єю з Києва. Дівчинка - однорічка з моєю. У них шкільна програма обмежувалась діями в межах 20 до кінця року. Мені цікаво чи це наші вчителі так вимудрували - чи це загальноосвітня програма?
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Незнаю хто і що офіційно повідомляв, але моїй малій (зараз вона в 4-ому класі) почали ставити бали вже на початку другого класу і табелі були семестрові і річні бали.
    Зараз мій меньший в другому класі, то ніби не мають ставити балів перший семестр.
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Отут є програма навчання на 1-4 класи.
    В нас класна в першому класі оцінювала наклейками, у заведеному для цього зошиті, типу щоденника, і в тих друкованих зошитах могла приліпити наклейку за добре виконане завданння. Тому діткам був стимул. Єдине, що були випадки коли дитині не подобався малюнок наклейки і починалися сльози...
    А в кінці року купили п'ять медалей, щоб нагородити найкращіх учнів. Хоча оце вже вважаю перебір.
     
  10. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    мій малий теж пішов у 2-гий клас і в першому віднімали-додавали в межах 100, казала вчителька що це по програмі.
    Тепер у другому класі мій малий буде вивчати "Сходинки до інформатики": цікаво чи це буде лише усний курс чи школи повністю забезпечені компютерами для кожного учня?
     
  11. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    це не має бути усний курс, "кожен урок проводиться з використанням комп'ютерів" (цитата з програми). але спеціально для 2-класників ніхто не готував техніки, тож використовуватиметься та, котра є. і до тих пір, поки працюватиме (якщо предмет викладатиме вчитель початкових класів на базі кабінету інформатики, то довго це не триватиме...)

    і ще, за нормами дитина такого віку працює за комп'ютером не більше 15 хвилин на урок. тому, наприклад, у нашій школі, я рекомендую купувати друковані зошити (ознайомившись з усіма наявними варіантами і обравши, на мою думку, оптимальний).
    так само і в старших класах, для них теж є зошити, і є непогані, для "теоретичних" тем бачу, що вони зручні і доцільні. інша річ, що для старших більше практики передбачається, і доцільніше окремі сторіночки ксерити/друкувати, ніж цілий зошит купувати, з якого потрібно лише кілька тем. а для малюків, коли активніше така форма роботи використовується, не думаю, що по ціні оте ксерення і вартість зошитів аж так сильно різняться, не кажучи про зручність користування і якість друку.
     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Це за новою програмою, введеною минулого року. Один з обурливих "нюансів". Я, як прихильниця принципу "тише едешь - дальше будешь", однієї вправи на уроці (перебільшую дуже сильно:girl_dance:), але виконаної так, що зрозуміла найменша її дрібниця найбільш "слабкому" учневі, вважаю вивчення рахунку в межах 20 цілком достатнім для дітей 6-річного віку, кінець кінцем, перший рік навчання для них - це не тільки і не лише здобуття певного багажу знань.
     
  13. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    і щодо оцінювання: в методичних рекомендаціях написано "У 2-му класі за рішенням педагогічної ради навчальні досягнення учнів оцінюють в балах (окрім предметів «Основи здоров’я», «Фізична культура», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво», «Сходинки до інформатики»)."
    тобто рішення приймає педагогічна рада закладу
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Все просто: оцінки в 2 класі можуть виставлятися, а можуть ні. Залежить, яке рішення приймуть вчителі на педраді.
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    А яка школа? Часом не 44-та?
    Бо в нас такого нема... Цікаво, чому то не у всіх школах таке?

    А в кого ще в 4-му класі англійська 4 рази на тиждень? :crazy:
     
  16. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата, а чи правда це, що є така вимога у школах, що дитина йдучи у перший клас повинна вміти читати і писати?
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ми ходимо в Арніку - там не вимагали.
    Наскільки я пам"ятаю, навіть у садку нас нічого не вчили особливо, букви-цифри ніякі не показували, бо казали: от прийде дитина в перший клас і що буде робити, якщо вже навчилася писати і читати?
     
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    В нас є. Якраз пішли в другий клас.
    По-різному. В нашому класі не вимагали - діти вчилися читати в школі. А в знайомої при поступленні питалися в батьків чи всі читають, і букв не вивчали, а одразу читали, бо діти вже вміли. Я можу помилятися, але чула що є і різні підручники для обох випадкув..
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    у нас минулопіч і в третьому англійська була 4 рази на тиждень. І два- німецька.
    питала чоловіка тітку, яка власне більше 30 років є вчителем молодших класів. Раніше такого не вимагали. Зараз, згідно нових програм- бажано. Якщо дитина, йдучи до школи не вміє хоч трішки читати- її навчать. Але тоді діток у класі ділять на дві групи- уміючих і невміючих. З ними займаються окремо .
     
  20. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Це згідно нової програми, яку запроваджено з минулого року, тобто дітки, які зараз в другому класі вчаться по новій програмі і мають мати цей предмет. В моєї старшої теж не було інформатики.
    Це офіційно 4 державні уроки? Бо в нас 2 рази в тиждень державні і можна ходити додатково на платний урок. Можливо у вас школа якась спеціалізована?
     
Thread Status:
Not open for further replies.