Школа: влаштування і наука

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dArt, 2 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дівчата, а є хтось, хто водить діток в 21 школу?
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Дааа... 35 в класі то вже занадто! :girl_feminist: ми пішли з класу, в якому 26 дітей було. Приходьте до нас в "Шанс", у нас в першому класі 6 учнів, в другому 5, в нашому третьому 4 :girl_yes2: маємо чистий спокій, кожна дитина під контролем, хто відстає по навчанню, того підтягують, хто навпаки дуже добре встигає, тому дають теми на перед, або щось додаткове. Психологічно дітям дуже комфортно. В загальному я задоволена, є мінуси з побутовим станом в школі, але поступово все налагоджується! В репетиторах потреби немає, бо дуже багато планових консультацій, тому по фінансах на одне виходить, чи вчитись "безкоштовно" з постійними репетиторами і сидінням над домашнім до ночі, чи оплатити і мати по суті індивідуальне навчання по всім предметам.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    а ви зараз в якому класі?просто питання про потребу репетиторів насторожує в молодших класах..
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    а ціна питання?
    щось я сумніваюся, що на одне вийде.
    не кажучи про те, що які реперитори в молодших класах?
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ми в 3. Але ми в звичайній школі в 1 класі, змушені були звертатись до репетитора, так, як я дитину до школи не готувала, бо не думала, що в школу потрібно було йти вміючи читати, рахувати і тд... Знаю дуже багато хто додатково з англійської займається. Та і самі батьки практично стають репетиторами, коли сидять кожен вечір над домашнім :connie_pull-pigtail і я вже на майбутнє спокійна на старші класи. В нас відповідальність за навчання повністю несуть вчителі. Якщо дитина не знає теми, не зрозуміла, або пропустила, вчитель зобов'язаний все наздогнати на продовженій. Батьки вже по бажанню беруть участь в навчальному процесі.
    Оплачуємо 800 грн. на місяць. Дитина в школі до 16 години.
    Якщо порахувати, що в багатьох школах вчитель за продовжену групу бере 20 грн. за день+ англійська, чи в гуртках, чи з репетитором від 200 грн. за місяць. Ще якісь планові збори-побори, от і виходить майже така ж сумма.
    Звичайно є мами, які займаються зі своїми дітьми на рівні вчителя. День в день роблять всі завдання без тиску і скандалів. Але я знаю дуже багато інших сценаріїв, коли виконання домашнього завдання перетворюється в грандіозний скандал... Не кожній мамі дано бути педагогом і не кожна дитина сприймає маму, як вчителя. Тому такий вид школи для мене оптимальний варіант :)
    Спокійна за навчальний процес повністю, бо дитина щодня опитана з кожного предмету, якщо щось не зрозуміло на продовженій повторять і пояснять ще раз, немає шансу пропустити самостійну чи контрольну, все відробляється в любому випадку.
    Мала йде в цю школу на наступний рік. Я її свідомо ні на які підготовки не віддаю, вже в 1 класі спокійно поступово буде вчитись. Підемо лише на англійську в ігровій формі, бо вона сама дуже хоче:)
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ми такого досвіду не маємо,бо відівчились тільки 1 клас.Зараз ми 2-класники НВК ім.Симоненка(колись СШ№85).Читати,рахувати вміли нарівні 6-річної дитини(ніцособливого),а були такі,що знали 6 букв,половину нечитаючих в класі і т.д.
    Теж в школі до 16.00,платимо15грн за продовжену з "рідною" вчителькою,уроки робить там,вдома хіба німецька,яку я слабо можу перевірити,бо не вчила,але на б/з вчитель говорила,що у всіх достатній рівень,потреби окремо займатись з ними нема,та я навіть про таке ще не думала.
    Про збори/побори-за рік вийшло +/-850 грн(це ДН діток,вчительки,Миколая/Новий рік/Свято букварика;зошити/щоденники з лого;страхівка,дошка/лампи/стіл в клас;канцелярка,серветки,мило іт.д.;охорона школи).
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ми в перший клас також йшли не зовсім "0", але на підготовки не ходили. Попався нам клас де більшість пройшли підготовку в Горішку і подібних закладах. Тому різниця була значна між дітьми. Та справа навіть не в тому, за літо ми все підтягнули. Але варіант індивідуального навчання нам більше підійшов :)
     
  8. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ви мене пробачте, нам ще до школи рости й рости, але сьогодні 1 вересня, тому символічно зазирнула в цю темку. Як можна вчитись у школі, де так мало діток в класі? Це ж скучно і немає ніякого дитинства: розбитих колін, "відірваних бантиків", біганини по коридорах та формування особистості в соціумі? Чи я чогось не розумію...
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ми ходили в Мудрагелик,але рівень підготовки там,звичайно,не такий,як в Горішку(ми ходили не готуватись,а звикати сидіти/слухати/готуватись,бо букви/цифри і т.д.знали)...вчимося добре,підсумкові 3 контр.роботи(матем.,диктант,списування)-всі на високому рівні....тут моєї заслуги мало-більше вміння вчителя пояснити/донести і гарна память Любчика).
    В класі-30 учнів,багато,але ніц не зробиш-бажаючих вистачає...(я теж вчилась в класі,де 35/36 учнів було...мені це не завадило отримати хороші знання)...
    індивідуальне навчаннянам би теж сподобалось,але 800грн/місяць не готові платити ніяк:girl_wink:
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука



    ---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    можу пояснити так на прикладі нашої приватної школи: молодша там відокремлена від старшої. У класах- максимум до 10 чоловік. Але по класам діти розбрідаються лише на час уроку. На перервах, в ігрових, після уроків, у поїздках вони усі разом товчуться. Тобто виходить така собі родина з тих же 30 ( в середньому) діток, які разом - і першоклашки і четвертокласники. І це не є погано- старші опікають молодших
     
  11. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    може, воно й так, але я дитя севдепії, тому десь вважаю, що в наш час дітей треба змалку адаптовувати в екстримальних умовах)) Хоча я особисто за приватні школи, правда, за кордоном:girl_wink:
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Тобто у приватних школах вчителі доволі слабі, і рівень знань не надто високий? (Бо зараз все більше людей кажуть, що їх діти після звичайних шкіл, без репетиторів, здають ЗНО самостійно і з гарним результатом.)
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Про адаптацію до соціуму, була в нас цікава спірна тема http://posydenky.com/showthread.php?t=36636&page=6
    Багато в чому я згідна з прибічниками індивідуального навчання:) всюди є + і-, це звичайно. В нас навчання до 11 класу, вже ближче до випускних класів будем дивитись на можливості і схильності дитини, думаю, якщо не загружати дитину не потрібними уроками, а сконцентруватись на дисциплінах, пов'язаних з поступленням, то проблем і репетиторства можна уникнути. Я собі так планую, але поживем-побачим :)
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    ні, вчителі не слабі. Просто усі рейтинги шкіл, які існують , в тому числі по ЗНО не враховують школи з малою кількістю учнів. Тому вони у ці рейтинги просто автоматом не потрапляють. Стосовно того, що без репетиторів потрапляють- звісно, що і тут таке можливо. Просто якщо брати до загальної статистики відсоток учнів, які вступили до вузу без репетиторів з розрахунку кількості учнів державної школи, то, мабуть, буде приблизно те саме. Просто банальний розрахунок навіть на такому прикладі :з класу, який цьогоріч випустила моя коліжанка у держ. школі вступили до вузу усі 100 %. З репетиторам не займалися 2 з 28 учнів. Який це відсоток? Припускаю, що і в приватній школі так само отой 1-2 % вступають без репетиторів. Але як то розрахувати з огляду, що у держ. школі випускається 2 ( чи 3 ) 11 класи по 25-30 чоловік, а у приватній - 1 клас з 5-8?

    Зрештою, поки дитина навчається у школі, ти на 100% рівень її знань, достатніх для вступу не перевіриш. Тобто можна і не брати репетиторів і довіритися долі. Але більшість батьків все-таки хоче "підкрипити долю" заняттями з репетиторами в тому ж випускному класі, аби до ЗНО по профільним предметам дитина підійшла впевнено. Особливо, якщо дитина націлена вступати до конкретного вузу і на конкретний факультет ( наприклад, у той же Мед )

    ---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:34 ----------

    забула до того всього додати ще оплату гуртків ( якщо дитина займається спортом чи танцями). ТОбто якщо порахувати загальну суму за рік- виходить досить "конкретно".
     
  16. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    Ну, я не про рейтинги. А саме про окремих дітей. Бо останні рік-два все більше дітей наважуються без репетиторів здавати зно, або ж мають репетитора лише з 1, ну 2 предметів.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    то не залежить від того, закінчувала дитина держ. чи прив. школу. Ніхто не боронить не брати репетиторів і пробувати поступати так ( зрештою, цьогоріч у моєї двоюрідної сестри доня теж без проблем поступила без репетиторів до університету. Щоправда, вона і спочатку була націлена не на конкретний факультет, а подавала у кілька вузів на різні факультети, куди вважала, що зможе пройти на бюджет. ТОбто орієнтувалися на бюджетне навчання у вузі, але факультет- вже другорядне). Це може робити випускник будь-якої школи. Хтось і у фіз-мат ліцеї ще бере репетиторів, хоча у цьому закладі слабкі та "випадкові" учні просто не затримуються. Тут усі випускники мають міцні знання. Але дехто вважає необхідним не довірятися долі,а ще "підстрахуватися", особливо. коли мова йде про вибір бюджетної чи форми навчання у вузі.
     
  18. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

    От тільки наразі бал атестата враховується при вступі. Як з тим бути?
    В класі у сина лише одна дівчинка з гарним результатом готувалася до ЗНО майже сама (історію готувала з вчителькою до олімпіади і разом з тим до ЗНО). Більшість - додаткові заняття з вчителями-предметниками, репетитори, курси. Решта - аби здати на мінімум (про таких кажуть: "Він сам поступив на державне", скромно замовчуючи, що на факультет в Політех, де був чи не недобір). Щоб здати ЗНО дійсно на високі бали потрібно вибудувати систему підготовки. Без сторонньої допомоги на це здатні одиниці (до ЗНО не готую :)
    І до теми "домашні завдання в школі з вчителями, на групі продовженого дня тощо". Раджу батькам таки час від часу перевіряти рівень знань дітей (зараз є посібники для тематичних атестацій у вільному продажі). Щоб раптом не сталося так, що в 5 класі дитина "з"їде" не через "модні" прояви дезадаптації, а через наявні істотні прогалини в знаннях (учнів не шукаю :)
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

     
  20. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука

     
Статус теми:
Закрита.