Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Золоті слова сама HR і дуже сподіваюсь, що люди на співбесідах зі мною почувають себе комфортно (на скільки можна у ситуації співбесіди, що саме по собі уже стрес). Загалом же ваше хвилювання сприймається позитивно (якщо людина переживає, значить вона ставиться до роботи серйозно та відповідально)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Абсолютно згідна, що на співбесідах можна і треба почувати себе комфортно, і однозначно це відноситься до співбесід з HR-менеджерами. А от щодо технічних співбесід, то мені дивні очікування інтерв'юерів від кандидата бути "ізі гоуінг", якщо не задають жодного питання на інші теми, крім технічної. Саме тому, що і не лише переживає, а й відповідає серйозно і детально, якщо потрібно (а при таких питаннях особисто я мабуть зі 100% питань 90% відповідаю зосереджено і серйозно, а це вже напевне не той "ізі гоуінг", якого очікували в тому випадку). Але це все нюанси, кому буде цікаво перевірити окремо людські якості, зробить це в інший спосіб, було б бажання.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ваш оклад це комерційна таємниця підприємства де Ви працювали, запитати можуть на що розраховуєте та й цього зрештою можна робити висновки. А ще як кандидати дають відповідь, що звільнились через з/п тоді вже не потрібно знати скільки кандидат заробляв. ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ---------- я можу довго розповідати для чого Вас про це питали, як HR. якщо далеко добиратись, можете запізнюватись та не хотіти працювати понаднормово, хоббі свідчить про ваш характер, про те чи проживаєте у Львові - оренда тягне витрати, оренда росте ростуть ваші вимоги до з/п ітд. Я наприклад коли шукала продажників, звертала увагу на те чи живуть з батьками. Це важливо для мотивації. Ну ітд. ітп. ---------- Додано в 15:36 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ---------- дівчата не судіть будь-ласка про HR по одній компанії...це так неприємно, ну чому відразу "повинен відробити свої гроші перед керівництвом", насправді те чим ми займаємось повинно допомогти керівникові працювати з кандидатом, вміти його правильно мотивувати, навчати, якщо для людини це важливо, напр. Багато різних факторів є на які важливо звертати увагу, особливо якщо ви берете кваліфікованого працівника та хочете його утримати. Мене теж питають, а що ви там робите? НУ ось я роблю те і те, а ви що можете робити? Обідно....
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу цілковито підтримую! У нас теж одна з HR - дуже миловидна, приємна дівчина. Але це не означає, що вона зелена і там штани протирає. Вона справді дуже добре в орієнтується. Плюс HR повинні бути хорошими психологами. недавно довелось набирати людей на роботу і я сама побувала "в шкурі" HR. зовсім інакше дивишся на речі. От ви би які запитання ставили? не повірите, але питання і про добирання. і про брата, і навіть про любимого хомячка дуже доречні. Вони показують людину з іншої сторони - справжньою, а не такою, якою вона хоче здаватись роботодавцю. Будь ти один спец із тисячі, але неврівноважена, конфліктна і т.д. людина - я не хочу таких. Навіть малокваліфікованого можна навчити, підтягнути, якщо в нього є завдатки та бажання. Я ставила запитання навіть про любов до логічних загадок чи шахмат. Плюс мені потрібна була людина, котра буде безпосередньо спілкуватиметься з клієнтами і розмова на ніби сторонні теми дозволяла мені оцінити словарний запас людини, наявність слів паразитів тощо. Також сторонні теми дозволяють розслабити людину, спустити завісу "взірцево-показушної". Була в мене на співбесіді дуже толкова дівчина. Але я їй відмовила, не зважаючи на її плюси. Відмовила із-за одного мінуса - їй би в нас дуже швидко набридло. Широкій душі потрібен простір. Відповідно, вона б пропрацювала недовго і мені знову б довелось шукати людину. Тому не все так просто, як здається Поставте себе на місце роботодавця і придумайте хоча б 10 запитань, котрі б ви задали аби зрозуміти чи підійде вам людина. Оскільки на роботу береться саме людина, а не робот, кваліфікація - це добре, але її цінності, пріоритети, морально-психологічний стан теж не на останньому місці.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Як на мене це трохи жорстоко. Ну, а якщо ж інші роботодавці будуть так само судити, як ви, то виходить вона не буде мати роботи?! От "щастить так" людині....що їй робити тоді?
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу шукати таке місце, де їй сподобається і де вона надовго затримається. Повірте, це теж важливо. Мені пропонували вакансії із кращою зп, але я відмовляла бо мені проект не подобався. А знайомий не взяв одного, бо він здався йому дуже депресивним і він боявся що той так скоро звільниться і піде на іншу фірму, а людину треба буде нову шукати і заново вчити( а мова йшла про рух в середині компанії, зміна проекту)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу нічого подібного. Їй потрібно шукати роботу для себе. Який їй зміст пропрацювати в нас місяць? Що вона виграє? Ніц! І ми втратимо місяць і знову вчити людину, знову все спочатку. А тим часом саме її робота може пройти мимо неї, поки вона бавитиметься у Фігаро там, Фігаро тут Якщо людина незадоволена своєю роботою, продуктивність дуже низька, плюс її морально-психічний стан теж на мінусі. Немає нічого гіршого аніж йти на роботу з примусу!
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Я писала про те, що людина шукає власне ту роботу, яку їй пропонували ви, не хочу вас образити, цими словами, ні в якому разі!!! це лишень припущення і вона хоче там працювати, але от " не щастить" на одній, і другій співбесіді. Людина може розчаруватись у всьому.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ні, вона шукала собі роботу, а не конкретно у нас. Це дві речі, котрі можуть бути як однаковими, так і кардинально різними. В даному випадку я реально бачила, що ця робота їй не підійде і так прямо їй про це і сказала. Сказала, що їй потрібен більш масштабний проект і що вона впорається я впевнена. І ми розійшлись сподіваюсь з хорошими враженнями. Принаймні в мене вони позитивні. Знаєте, колись давно мені на співбесіді сказали фразу "ми занадто скромна фірма для такого спеціаліста як ви". Тоді я ображалась - відмазались. А згодом починаю розуміти. Люди є різні. Одні можуть 30 років пропрацювати на конвеєрі і мати від того цілковите моральне задоволення, іншим потрібен розвиток для задоволення власної амбіційності. І хоча тоді я того ще вповні не усвідомлювала, але мені потрібен ріст. Я освоюю свою роботу і... мені стає нудно. Якщо в цей момент не дати нового цікавого поштовху, я піду. Тому треба бути хорошим психологом чи соціологом, чи ще там ким аби добре підібрати персонал і своєчасно розпізнавати сигнали до його мотивації. Навіть комлект крутих спеців в сумі може дати байку про лебідя, рака та щуку
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу ну тут треба розрізняти 2 поняття: human resourses - це менеджер по персоналу, який дбає про працівників фірми, з ними спілкується на проблемні теми людей, підтримує в різних ситуаціях і проявляє всі психологічні здібності , а крім того знає КзПП, і користується цим всім. head hunter - а це як відомо просто наймає людей, робить типу тести,оцінки виставляє людям, і все - більше нічого від той людини не потребують/ очікують а поєднувати цих два поняття можна, але не всім це потрібно. Я бачила багато різних мен. по перс, і як вони то проводять співбесіди на роботу і інші випадки їх роботи, то одна подруга навіть сказала, що не може так працювати, бо дурити людей і вселяти якісь надіїї важко
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу свідомо працювати на аферистів.... мда... я б так не змогла. Шкода вашу подругу. одноденна фірма, якій повністю начхати на репутацію
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу ну все ж таки я б не плутала поняття HR та аферистів-роботодавців
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу А я завжди не знаю, як правильно відповідати на питання, чого я хочу змінити роботу???
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу А що в вашому розумінні правильно? І чому не можна назвати істину причину? Озвучте її тут
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ну та я намагаюсь...але ж роботодавець може розцінити якось не так. От наприклад, відсутність перспектив, ніякого професійного розвитку, невчасна виплата зарплати. То пару таких основних.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу відверто та правильно. А чим вам ці відповіді здаються не такими? Якщо ви підозрюєте, що роботодавець розцінить не так, то ви десь самі вважаєте їх не такими. Чим вони вам не до вподоби. я прокоментую/розтлумачу своє бачення з точки зору роботодавця, але спершу дайте відповідь ви
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу отак читаю про ті співбесіди і розумію, що якби я після минулого місця роботи шукала щось нове, то мене ніхто б не взяв)) єдине питання: "Що Вас не влаштовувало на попередньому місці?" і мене би зарахували до психопатки) Тут обговорюється як нам, працівникам, зробити так, щоб сподобатись роботодавцю. А як зрозуміти що таке місце праці тобі підходить? От на попередніх роботах я знала що я робитиму і ніяких сюрпризів не було (ну хіба деякі нюанси, але то специфіка роботи така), а на останньому місці був просто кОшмар, хоча на співбесіді все видавалось просто казково... чи то залежить від роботодавця?
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Може й так. Ну я думаю що можливо коли я кажу про перспективу і розвиток, роботодавець може подумати, що я непостійна, так і на новому місці посиджу і мені скоро надоїться, буду йти по головах бо хочу карьєрного росту, про гроші - що для мене то головне. Може я і не права?
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу залежить від роботи. Для різної посади є різні вимоги. Навіть на малесеньких фірмах є якийсь ріст. Ваше бажання кар"єрного росту говорить про певну амбіційність, а це в свою чергу свідчить, що ви згідні викладатись аби чогось досягти. Амбіційна людина прагне вдосконалення, вона буде вдосконалювати себе, процес роботи і певною мірою вимагати це від колег. Невчасна виплата ЗП - дуже вагома річ. Якщо той роботодавець, до котрого ви пришли на співбесіду теж не платить ЗП, то нащо він вам здався? Чого боятися це сказати? Ви ж не хочете працювати безкоштовно? Безкоштовно можливо лише у випадку, коли ви вчитесь. Іноді за це і платять аби лиш навчили Не бійтесь озвучувати те, що вам потрібне. Тоді значно більше шансів, що отримана робота вам буде подобатись і ви будете задоволені. Якщо ж ви будете відмовчуватись, то можливо вас візьмуть, але будете незадоволені і будете знову щось підшукувати. Витратіть на пошук роботи більше часу, але знайдіть роботу для себе. Не на день, не на рік. Не варто занижувати власну самооцінку Тримайтесь спокійно та впевнено. Впевненість теж важлива риса: невпевнений працівник сховається під стіл, коли виникне якась гостра ситуація, котра потребуватиме прийняття нагального рішення та відповідальності. Він не зможе відстояти свою позицію в непередбаченій ситуації, котра може виникнути. але нагліти теж не варто ))) коли приходить людина після ВНЗ, досвіду роботи 0, що вмієш - ніц і каже, що вона хоче 4 тис.грн в міс - це викликає посмішку. А потім додає "я хочу ті всі 4 тис білими, щоб потім на біржі мати гарні виплати"... аут! Людина завідома не хоче працювати і говорить про це прямим текстом. Вона хоче стояти на біржі і отримувати виплати, пристойні виплати. Їй не потрібна робота, їй не потрібен досвід, навички... На одній співбесіді на питання, що для вас ідеальна робота мені відповіли (принаймні щиро): нічого не робити і отримувати за це великі гроші. ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ---------- Чому? що там було такого аномального? ще раз наголошую - будьте собою! тоді шансів, що ви в найближчому майбутньому знову шукатимете роботу, значно менше. Не наступайте собі на горло аби лиш будь-якою ціною здобути цю роботу. Ви перші переступили через себе - потім не варто ображатись коли роботодавець зробить те саме. Ви ж самі показали, що це можна зробити. ви цікавились роботодавцем? Що за фірма? чим займається? яка специфіка? на співбесіді задавали запитання що конкретно будете робити? Як, що, до чого і чому? Чому пішла попередня людина, чому виникла вакансія? Запитуйте все, не соромтесь! Якщо роботодавець буде лукавити - ви відчуєте це. Якщо ви кажете "згідна, а там розберемось", то роботодавець не винен.