Для мамусь і татусів (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Zoryanazirka, May 11, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    І я вже, як той акин, , можу зримувати все з усім. А які в мене рими - "синка-дитинка", "рідненький-маленький", "кошенятко-пташенятко", заслухатися можна ;), хоча наш тато часом каже "не вий, може він по-хорошому засне" ;)
     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ой не знаю, мені якось самій стрьомно себе слухати :))) Зрештою, мала починає оживлятися щойно починає грати музика тих дитячих пісеньок, а просто від мого співу такого немає...
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    та мені що

    тільки вони потім від багато чого оживляються, від реклами, мультиків, від шоколадок, чіпсів... Це ж не значить, шо воно краще, ніж те що мама пропонує.
     
  4. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Маю питання до мам, чиї дітки на гв і ну дууже вже мамині. Ми на ГВ + педприкорм, але основне в нас ГВ. Синочок в нас дууже маминий, ми ніколи його ні з ким не залишали, хіба хтось міг при мені побавити пару хвилин, і то малий весь час перевіряв чи я є на місці. З татом син сидить, але як приходить час цицятись, то ніякі відволікання не допомагають, і якщо мама десь не вдома, то мушу бігом бігти додому. Коротше кажучи, на одинці з татом дитина сидить рівно до того моменту поки не буде цицятись\спати. У вересні, як малому буде вже рік, мені потрібно буде відлучитись на цілий день, можливо і не один (на ніч додому повернусь),і от я вже тепер собі "голову сушу" як то правильно організувати. Варіант взяти з собою дитину розглядали, але тоді і тата треба буде брати, але не факт, що тато зможе відпроситися з роботи. А як залишити малого на цілий день - не уяявляю...Можливо в когось був такий досвід? Підкажіть як то правильно зробити...
     
  5. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)


    підкажіть, з якого віку діти мають "агукати"
    бо мене вже чоловік теж підколює
    що мала скоро скаже, щоб ти від неї відстала
     
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    по-різному, мій десь після 3х місяців
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    нікому нічого не мають
    коли захочуть
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    починайте вже залишати самого на годину часу з тою людиною, яка буде сидіти з малим, як вас не буде. потроху збільшуйте час, але лише після того, як малий не буде плакати з тою людиною. в нас зайняло місяць часу звикання від півгодини залишання до 7 год на день. але ми починали звикати не у 10 місяців, а в рік і 3 тижні. обходиться без циці преспокійно, але коли я приходжу - то вже з мене не злазить довго.
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Моя дуже гарно агукала у віці 2-3 місяці, потім почала якось бекати-визжати, а зараз у нас якийсь узагалі мовчазний період, хіба бульки пускає зі слини і бурчить під настрій...
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А ще подумайте, що будете цілий день з грудьми робити. Ми були пішли на весілля, коли Яринка мала 1,3р. то за 3 години я гнала додому, бо не могла більше.
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Хай тато дуже-дуже постарається:)
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    я ж кажу, поступово збільшувати час без циці. я зараз спокійно на 7 год залишаю доню. а без циці вона ще більше (десь 9 год). все нормально, груди набирають трохи, але немає ніяких неприємних відчуттів. тільик вже коли доця починає їсти, то друга грудь може трохи підтікати.
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Нагадали. Було старшому якраз 3 міс. Ну і причепились ми з чоловіком до дитини Скажи агу та й скажи агу. Дитьо не витримало і так чітко нам відповів агу і ше й з такою інтонацією- відстаньте. Сміялись ми довго. Але жоден з наших синів не агукав. Видавали зовсім різні звуки. В Діми взагалі зараз вся розмова то А з різними інтонаціями. А ще Бу - це коли щось кине/впаде.
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    мій малий заагукав десь в півтора місяці. Лежав-лежав біля циці і заговорив до неї :). Тепер агукає на повну, такі бесіди веде, заслухатися можна... Хоча то все різні варіації агу і бу, таке враження, що він дійсно щось хоче сказати, от тільки мама не розуміє...
    Я собі веду такі записи, типу "Хроніки першого року життя малюка", коли що зробив, коли що сказав, трохи своїх відчуттів записую. Дуже не хотілось забути враження від перейм, КР і пологового.
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    мій також. Але то було щось схоже на "хао", з нами привітався великий вождь :) А тоді вже почалися усілякі варіації...
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В цьому основна проблема. Малий практично зі всіма, окрім тата, плаче, якщо знаходиться довше, ніж 10-15хв без мами.
    А як зі спанням спершу було? Бо ми без циці не засинаєм. Хіба дууже рідко буває так, що вдома погамає і на дворі у візочку може заснути.
    Так собі думаю, що при потребі сціджу трішки до комфортного стану.
    Він то постарається:), але, на жаль, в нашого тата така робота, що відпроситися на день (вже не говорю за декілька днів) дуже-дуже важко.(
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    розказую детально: перший тиждень ми приходили до няні разом щодня по 2,5 год (краще - ще довше, але не було можливості). вперше я залишила дитину з нянею на 15 хв, але через 15 хв вона передзвонила і сказала, що я можу ще 15 хв погуляти десь - бо дитина не плаче. звичайно, як я йшла вперше, то доця плакала. але показником є не плач, коли мама йде (бо так у всіх дітей спочатку), показником є швидкість, з якою дитина заспокоюється, коли мами не стало. якщо це займає кілька хвилин - все ок, якщо це займає довше часу і дитина не заспокоюється - значить дитина ще не звикла до цієї нової людини.
    наступних 2 тижні я залишала доцю на 2-3 год щодня (так, щоб вона там не спала). кожного разу, коли я йшла, доця плакала, але швидко заспокоювалась - буквально няня їй показувала якусь іграшку і все ок. єдине що, я водила її до няні додому і там купа нових іграшок. можливо, вам варто придумати, щоб ця нова людина приносила з собою якісь цікаві іграшки, але потім забирала їх назад (коротше, щоб ці іграшки асоціювалися лише з нянею). наступних 2 тижні (це все приблизно +- якийсь день-два) я вже залишала на 6 год. це вже доця спала в няні.
    сон. фокус в тому, що до няні ми спали двічі на день, а з нянею перевели на одноразовий сон. тобто няня клала спати, вже коли доця реально дуже змучена була. в кімнаті робилась абсолютна темрява (за допомогою ролетів), няня клала її в ліжечко і казала, що треба спатки, трошки співала колискову і виходила з кімнати. якщо доця починала хникати - знов заходила і співала трошки. вперше вона заснула з третьої колискової. зараз в основному з першої-другої засинає (звичайно, бувають дні, що не може довго заснути, але це швидше вийнятки). спочатку доця спала по 1 годині рівно, вставала пісяти і вже не могла заснути. а потім вона зрозуміла, що пісяти і какати можна в памперс і спить тепер по 1,5-2 год. до речі, вдома до цих пір засинає виключно з цицею. і прокидається, коли попісяє, і далі не спить (бо вдома ми без памперса).
    ще місяць часу - і доця перестала плакати, коли я йшла, вона спокійно махає мені "бувай" і я йду. тільки ми маємо певну "традицію": я їй показую фотографії малюків, які сплять (там на стінах у няні висять), показую квіти, кавоварку, годинник і няня в мене забирає доцю - вони йдуть на кухню пити. тоді я взуваюсь і няня з доцею приходять мені казати "бувай".

    і найголовніше - мамина впевненість, що з дитиною ВСЕ нормально, поки мами нема.
     
  18. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    дівчата, не знаю, в яку тему написати..вирішила сюди

    то всі хлопчики люблять возити дівчачі дитячі коляски? мій малий як тільки бачить на горизонті каляску, зразу біжить і віднімає. думаю купити йому, а чоловік проти.

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

    якщо у вас теж так, то що ви робили - купували коляску чи ні дитині? :)
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    купила візок і то з своєї ініціативи
    про це тут писала
    взагалі не розумію упереджень щодо "дівчачих" і "хлопчачих" іграшок і ще вже щоб контрольний - посудки різні теж купила і навіть чайний сервіз:) син готує мені каву і смажить фрі:) крім того і візок з інструментами має. Дитині цікаво возити і він не думає про те, що то візочок для дівчаток чи як там думають дорослі дяді
     
  20. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ми купляли малому візочок. Він в ньому возив собі або машинки, або мячик. Чоловік спочатку не хотів так гуляти, але коли побачив, що ми не одні такі, то змирився.
     
Thread Status:
Not open for further replies.