Відповідь: Наші менші друзі Дуже мені шкода, але думала про стерилізацію суки, роздати цуциків безпородних дуже важко. Читала, що кастрований кобель втрачає агресію. Чи змінюється характер суки після стерилізації? Бо собаку тримаєм для охорони територї, будинку.
Відповідь: Наші менші друзі ну тоді вже простіше, подумайте. характер не змінюється так щоб аж то вплинуло на охоронні якості, просто з часом тре буде обмежувати у їжі. доречі, з досвіду ветслужб стерилізації дорослих собак, то кобелі стають злішими і агресивнішими (але це коли вони уже так би мовити "мали досвід")
Відповідь: Наші менші друзі Як я змучилась від шерсті.. На столі шерсть, на дивані - шерсть, відкриваю ноут -шерсть.. Навіть зараз друкую і до пальця прилипла вона -шерсть.. Вичесування не допомагає, з порохотягом мало не ночую.. Не можу так більше То довго буде тривати? Я думала, що то весняно-підліткова линька, але вона не припиняється вже скільки часу... В мами жив кіт і ніколи стільки шерсті не було.. Кицька далі пухнаста, "проплєшин" не має, так що це не хвороба.. Я вже не знаю що робити і на що сподіватися...
Відповідь: Наші менші друзі В кімнаті, де вона живе по всьому будинку пускаємо гуляти, але під наглядом завжди провітрено, є гардероб, де прохолодно.. Вибір має.. Годуємо кормом, рекомендованим її заводчиком... Ну і кисломолочку періодично..Давати ще окремо вітаміни? фурмінатором..
Відповідь: Наші менші друзі з мого власного досвіду: якщо фурмінатор +збалансоване харчування не дають результату, немає хвороби ніякої, то слід переглянути годування і умови утримання. Дуже раджу звернутись до її "мамки-заводчика", най порадить що саме змінити, має бути в чомусь причина
Відповідь: Наші менші друзі є дві: осіння та весняна, то основні, тривалість залежить від купи факторів (вік, порода, умови і т.д.) ще є так звані "підлиньки" (зміна погоди, раптом стало зимніше, а потім раптом тепліше), стреси туди ж, є ще породні характеристики (моя балінезка линяє коли їй страшно, щось втворить і втікає, а шерсть за нею клаптями летить)
Відповідь: Наші менші друзі о то в моєї так, стрес-одразу всьо літає... Їдемо до ветеринара, заходимо в машину-вся машина в шерсті, хоч ще 5хвилин перед тим все було добре.. А так, то трохи шерсті завжди в хаті є і як її гласкати, то трохи теж в руках буде шерсті. Ясно, що коли линька то набагато більше її.
Відповідь: Наші менші друзі ну не факт бо ветеринар казав що домашні тварини можуть майже весь рік линяти
Відповідь: Наші менші друзі ога, ветеринар міг сказати про линьку тривалістю в рік? де ж на таких вчать? линька і є двічі на рік, а все решту то не линька, а дещо інше
Відповідь: Наші менші друзі Дістала я нині троха страху.. Пішли ми вдень киці робити документи на виїзд за-кордон. Лікар сказав, що добре би було ще зробити прививку від якихось хворіб заразних. Ну зробили, хоча на виїзд вони не конче, але думаю мало що, їдемо до свекрухи, в неї там котів купа. Вдома за кілька годин я випадково зауважила, що вона спить і труситься, коли вдихає повітря. Ми почали з чоловіком до неї придивлятися-трохи млява , хоч вона ніби завжди така як спить, але як її зачіпати то швидко будиться, а тут якось очі напіввідкриті і трусить. Ну ми її знову понесли до лікаря.(взагалі спочатку ми самі побігли, лікар сказав, що може то від прививки, але як ми переживаєм, то щоб принесли її). Поміряв т-ру, подивився на зрачки, перевірив реакцію, як ходить. Сказав все добре. Що таке? Стрес, реакція на прививку. Сказав дивитися ще за нею. Вона зараз спить, не знаю, може то я вже перестрашена, просто нам їхати в четвер, то для неї ітак стрес, боюся, щоб ще чого не було . Ага, і питання- то може бути просто від прививки?
Відповідь: Наші менші друзі сподіваюсь начальник ветеринарної лікарні знає більше про тварин і про линьку теж
Відповідь: Наші менші друзі вже нині краще, дякую . Ох налякалася я добряче, з тими кицюнями так важко, коли не знаєш , що її хвилює . Думаю то була реакція на вакцину, бо трохи читала в неті. Зазвичай добре і невідчутно переноситься, але бувають випадки, коли добу є слабість у киці.
Відповідь: Наші менші друзі ага, "знає", бо начальник? загальні принципи що таке линька і як часто проходить зміна покрову у тварин (котів і собак) давно знайомі: линька буває трьох типів: вікова, сезонна і компенсаційна. "линька" що триває цілий рік це не підпадає під жоден зі згаданих вище типів, і вимагає пошуку причини "сипучості" шерсті: не ті умови утримання, грибок, нестача вітамінів, погане харчування
Відповідь: Наші менші друзі ну я писала не , а майже цілий рік, і моя кане- корсо буда абсолютна здорова і цьому начальнику довіряють як мінімум троє заводчиків, які мають розплідники по дві породи, а також в клубах собаківництва
Відповідь: Наші менші друзі Маю питання на рахунок перебування кота з дитиною. От чекаємо поповнення, і думаю наскільки сильно треба обмежувати доступ до дитини. Коли народиться малюк маємо намір закривати двері в спальню і не пускати кота туди взагалі, щоб не розносив лишньої шерсті. Але десь в кімнаті чи просто коли дитина на руках кіт всерівно буде поруч. Як ваші котики реагували на нового члена сім"ї. Чи не було проявів агресії, ревнивості? Зараз то важко уявляю. Бо якщо двері в спальню закриті наш Пушок мявчить, щоб зайти, і мявчить довго...поки не відкриють. Залазить під ліжко і там спить собі. Деколи може вилізти до нас, і спати в ногах. Притому коли двері відкриті може взагалі спати в інших кімнатах і про нас навіть не згадувати. Але коли з'явиться дитяче ліжечко він явно захоче там спати. Затишно, типу хатки, які він обожнює. Зараз маємо дилему як привчити його спати окремо. Поки варіантів нуль.
Відповідь: Наші менші друзі У нас на момент народження малої було аж 2 коти, причому один - взагалі дворовий і бомжуватий, до ліжечка не пхалися взагалі. Навіть не пам"ятаю, чи ми закривали на ніч двері. А вже як Настя підросла, той, що був чистеньким і домашнім, став спати в неї під боком. Стосовно агресії - коти різні бувають: той, з яким вона виросла, був настільки лагідним, що навіть жодного разу кігтів не розпустив, а вже як не мав сили терпіти дитячу "любов", просто тихенько никався десь під диваном. Та й навіть той другий, дворовий кіт, якого боялися не те, що інші коти чи собаки, а навіть і люди, дітям дозволяв робити з собою що завгодно. З теперішнім складніше: сам не нападе ніколи, терпить дуууже довго (на нього і нашийник одягають, і в візочку возять, і в різні халабуди пхають), але як мала дуже сильно дістане, може кинутися на голову, за що дістають як агресор, так і жертва, ібо нєфіг звірюгу провокувати (бачить, що кіт хоче змитися, і все-одно носиться за ним на колінах, імітує його поведінку, загороджує дорогу і т.п.), тим більше, що дівуля вже велика, має розуміти. Зараз вже ніби попускає обох. Стосовно різних болячок, пов"язаних з тваринами, - у Насті навіть алергії на котів немає, хоча її обсипає від першої ж ранньої полунички, а років до півтора взагалі з дерматитів не вилазила (наслідок прийому антибіотиків в пологовому). Мабуть, якщо дитина з народження живе в домі з тваринами, поступово набуває імунітету.