Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків ого! Я так сподіваюсь через 20 років вже внуків бавитиму... іто рідних бажано. Тобєсь вже і не буде чому запалюватись.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків ми в 3 рочки були в хірурга і він від"єднав крайню плоть, тепер Максимко коли купається завжди відкриває голівку для полоскання водичкою, але чомусь голівка у нього постійно темно червоного кольору і коли відкриває, то каже що трошки болить. Порадьте толкогового уролога щоб подивився і сказав що це і чи так має бути.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків я теж так думала, а уролог Дмитрикові відкрила голівку практично наполовину (не знаю, як пояснити краще). Мені аж очі на лоба полізли, не кажучи про Дми. То було в 1 рік, з тих пір ніхто нічого не чіпає.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків тут є такий нюасн: фізіологічний фімоз, який не турбував ніяким чином до підліткового віку, часто проходить сам по собі: у підлітковому віці починають вироблятися гормони, які "пом якшуюче" діють на спайки і голівка починає виводитися сама собою. Що таке спайки у хлопчиків? Це, по суті аналог синехій у маленьких дівчат. Маленьким дівчатам синехії розводять інколи за допомогою гормональної мазі. От у хлопчиків свої гомони у підлітковому віці теж впливають на синехії і про фімоз успішно забувається. Лиш основне, щоб до підліткового віку не виникало ніяких проблем .А будуть вони чи ні- наперед ніхто не може сказати. смегма виробляється у хлопчиків постійно. Її зовні не видно- накоплюється вона у ділянці вуздечки голівки, яка при фімозі щільно схована. Чим старше стає хлопчик, тим активніше виробляється змазка. І тим більша ймовірність запалення ( хоча не 100- просто змазки більше, хлопаки у садках-школах не завжди ідеально чистими руцями при поході в туалет "користуються"+ ще такий варіант- якщо багато змазки накопичується, іноді достатньо купання у відкритих водоймах, щоб почався запальний процес. думаю, що без потреби і немає необхідності щось робити. Бо проблеми можуть виникнути у будь-якому віці до підліткового включно, але точно так само може все благополучно оминути. Тобто вирішувати їх "по мірі надходженя".
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків та я знаю, просто тут пишуть про те, що бачать дехто цяточки, дехто нальоти. Мені нічого не видно..
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків тобто такого кольору вже сама виведена голівка? Таке може бути- на ній тоненька шкірочка і багато кров яних судин. ТОму голівка є темно червоного кольору може його болить, бо він занадто натягує собі шкірочку ( голівка у такому віці ще повністю і не має оголюватися, якщо не було лікарських маніпуляцій) непогана Рудаман Людмила Миколаївна- консультативне поліклінічне відділення на ОРлика ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ---------- їх видно, якщо голівка сама вже хоч трохи виводиться і коли тої змазки вже накопичилося добряче.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків мені чомусь здається що вона надто вишневого кольору, вже багато часу пройшло а колір не змінюється, але й не турбує Максимка зовсім. Хотіла б щоб ще якийсь толковий уролог подивився. ---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:55 ---------- відкривається повність бо один хірург трошки надрізав йому, бо не відкривалась зовсім.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Довго я читала цю тему, вагалсь чи йти до хірурга, щоб вивів головку.... Прийшлось іти. Вчора побачила кругом головки , під шкірою, білі гульки. Сьогодні побігла до хірурга. Як він пояснив там назбирались виділення, потрібно вивести головку, почистити це все. Сьогодні нічого не робив так я потрібно що найменше 5 днів ходити на перевязки після того. На питання чи сильно дитину буде боліти, відповів що ні. Обезболювати будуть лідокаїном, дитина більше може настрашитись сомої процедури. Хто вже робив таке і ходив на ті перевязки? Як воно виглядає? Не можу собі того уявити? Як дитина після того буде почуватись, пісяти? Як же мені страшно.......
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Тут, вже писано-переписано... процедура триває кілька хвилин, дитину після того пече, коли пісяє два-три дні, перев"язки не робили, ванночки з ромашки і мазь якусь мастили. Вдруге я не дала вже лікару відтягувати, а спитала чи можна самій і як. Від того часу все добре)
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків ото мене найбільше насторожує. Я щось навіть уявити не можу як то має виглядати
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків я теж, бо там фактично і перев"язувати немає чого може, то мається на увазі повторна процедура, якщо після того не відтягувати, то знову приросте
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків сказав після вивільнення голівки 5 днів приходити до нього на перев'язки.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Ну все. Ми це зробили. Були сьогодні у хірурга, вивели гловку і все там почистили, а там було дуже багато "каки". Добре, що пішли, бо була б біда, ті виділання могли перетворитись з часом на гній. Тривало не більше 1хвилини. Малий не плакав, швидше кричав від страху самої процедури. Після тої процедури наклали на стерильну салфетку мазі і приклали до ранки. Сказали самій нічого не робити, тільки 2-3 рази мочити в ромашці+мазь на ранку, а завтра до нього. Зараз я в очікуванні того як він захоче пісяти, це ж мабуть буде пекти дуже. Напевне попрошу пісяти його в баночку з теплою водою.....
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Думаю, що можна. Звичайна перекипячена вода нічому не зашкодить.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Спробуйте. Може так він зможе все відразу випісяти. Наш через біль попускав по чуть і плакав
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Не думаю. Я ж бачу, що головка червона, подразнена, тому зрозуміло, що дискомфорт, чи мінімальний біль все одно буде.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків можна для такого діла ромашки наварити. І в теплий відварчик...