Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  2. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Мені навпаки сказали що вакцини зараз нема, тож якби і хотіла, то не вакцинували б.
    Кажу: давайте напишу відмову зараз, щоб офіційно все було, то також не треба бо ж нема вакцини. А от хіба на БЦЖ можете написати.
    Ну і може поки появиться вакцина Ви подумаєте і захочете щепити. Бо ж як "Дитина травмується і заразиться дифтерією, то доведеться колоти болючий укол в живіт".
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ааааа, це типу якась така дифтерія, якою заражаються як правцем, а лікують як сказ... з ума зійти. От після такого речення я б такій лікарці зеленкою не дала дитину помастити, а не те що лікувати.
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Казала мені лікар: Пентаксим (пента-п'ять) від 5 хвороб. Інфанрикс гекса (гекса- шість) від тих 5 +1 гепатит.
    Якщо в роддомі від гепатиту не робили, то зараз треба прививку від 5. Тож на. Треба Пентаксим.
    ?????
     
  5. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    У мене також вуха різало тою фразою (я мовчала, бо не хотіла пустої дискусії). Як не дивно, вона вважається дуже хорошим педіатром в нашій поліклініці.

    Видно вона вирішила все і одразу вліпити. Ну щоб "стисло і дієво"
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ні та ні інша не є кращою чи гіршою. Є поняття індивідуальної переносимості : одні діти можуть дати алергічну реакцію на Пентаксим, інші- на Інфанрікс.
    якщо робити прививки, то краще їхати на море, потім- дати місяць часу на реакліматизацію і вже тоді приступати до щеплень. Бо подумайте самі: ви робите щеплення, імунна система в найближчі 2 місяці буде працювати у авральному режимі. І тут додатковий стрес для неї: - переїзд дитини у іншу кліматичну зону+ велика кількість людей, з якими вона все-рівно буде стикатися у поїздці+ повернення додому і реакілматизація. Для такої манюськи- це надто велике навантаження на імунну систему у дуже коротки період. Кому від того краще? Хіба лікарю, яка зараз поставить собі галочку про проведене щеплення. Якщо ж вам це потрібно не для галочки, а є виваженим рішенням, тоді починайте вакцинацію з "користю" ( якщо можна так сказати) для себе- врахувавший усі нюанси. Відпочивайте, повертайтеся. адаптуйтеся, здавайте контрольні аналізи і тоді починайте вакцинацію

    ---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

    Інфанрікси є кількох видів: ІПВ ( дифтерія, кашлюк, правець, поліо); Пента- те саме+ гепатит; Гекса- те саме+ гепатит+ гемофільна інфекція
    або Інфантрікс ІПВ ( якщо відмовляєтеся від гепатиту та гемофільної) або Пента ( якщо хочете гепатит, але не хочете гемофільної). Якраз Петаксим гепатиту не містить. Це 5 складових: дифтерія, правець, кашлюк, поліо, гемофільна. Якщо потрібно щепити від гепатиту, а в пологовому цього не робили, та обирається Пентаксим, одночасно колеться ще додаткова вакцина від гепатиту ( той же Енжерікс, наприклад). Ну або обирається Інфанрікс Пента ( чи Гекса, якщо ще і гемофільну треба)
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Я питала яку зараз будуть колоти Інфанрикс?Вона каже це на 3 щеплення, а на друге Пентаксим
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    вдалий маркетинг :)
     
  9. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Сніжна, то виходить є пентаксим і петаксим? я трохи заплуталась. ми теж не маємо гепатиту (наразі тільки БЦЖ), думаю над Інфанріксом ІПВ. але зараз нам пропонують пентаксим
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    то очепятка. Пентаксим.
    п.с. є Пентаксим і є Інфанрікс, яке в свою чергу має три різновиди ( ІПВ, Пента, Гекса)
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Уф! Перечитала всю тему, всі дописи! Думаєте, щось вирішила? - як би не так ...:girl_cray:Тільки знаю, що я не проти прививок. І думаю: нащо платити за Інфанрикс, коли є безкоштовний Пентаксим ?.:girl_nea:..

    ---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

    [/COLOR]
    Теж думаю, що після моря краще. Але тоді вийде вересень-перша, жовтень-друга, а третя коли? То ж холод почнеться, застуди, хвороби... то має значення?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    та все має значення. Але з "двух зол" вибирають менше. А у вашому випадку робити 2 вакцинації і добивати то все одразу зміною клімату- для імунної системи це більше випробовування, ніж листопадеві " соплі". Крім того, врахуйте, що для того, щоб після щеплення сформувався належний імунний статус, необхідно, щоб у цей період ( а він триває близько 30 днів після кожної АКДС) дитинка не підхопила ніякої бяки ( бо тоді імунна система не може адекватно зреагувати на вироблення антитіл ). Якщо ж ви одразу по щепленню у " небезпечний період" плануєте ще один удар ( зміна клімату+ постійне перебування у нових людиних місцях у поїздці_ реакліматизація по поверненні), то для імунки малюка це непросте випробовування.
     
  13. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Мені теж лінь шукати як я формулювала думку і що писала. З того часу я пройшла багатьох лікарів, зробила 2 щеплення без побічних дій та і дня не пройшло, щоб я не прочитала спеціальної медичної літератури.
    Чомусь так склалось, що хороші лікарі (із світовим іменем навіть) вважають аналізи не дуже потрібними, інколи навіть шкідливими, а от лікарі, яким властиво часто помилятись при постановці діагнозу вважають аналізи першою необхідністю. Ну воно і не дивно...
    Якщо лікар не може виявити хворобу "на око" як ви пишете, а на практиці то має бути огляд мінімум пів години, то тікати від такого лікаря, ніякі аналізи кваліфікації такого лікаря не підвищать. Аналізи мають доповнювати історію хвороби, а не бути причиною діагнозу.
    І так до прикладу Мендельсон пише, що аналіз дає лише 5 відсотків інформативності в постановці діагнозу, решта це детальний анамнез та огляд лікаря.
    Місце проколу може стати причиною запального процесу. То факт. Тобто ведучи дитину на аналіз (не забудьте що ведете не в стерильне приміщення, а в людну поліклініку), імовірність щось підхопити значно більша, ніж імовірність хорошим лікарем не побачити запальний процес "на око". Додайте ще сюди якість тих аналізів, процент помилки, а він не малий я вам скажу.. Ніхто не пробував здати на аналіз розведений чай?
    Я ще більше скажу, якщо покладатись лише на аналізи, то щеплення робити не можна, бо помилки в результатах у нас такі, що без доброго лікаря і його "ока" не обійтися. А такий лікар аналізи вважає лишніми.
    Мене декілька років тому переконували, що аналіз на флору обов’язковий перед щеплення, тепер вже доказано що то фількіна грамота.
    То лікарня? Чи автор книги? Бо я то вперше в Мендельсона прочитала ще як і не планувала дітей. Але Мендельсон проти щеплень, тому дивно як його ще ніхто з цієї теми не прочитав.
    Інкуб. період деяких хвороб може складати до 2-х років, загальний аналіз крові того не покаже, тоді вже треба здавати весь список аналізів що можна знайти на сайтах лабораторій.
    Іти з готовими аналізами марна трата часу, бо підхопити хворобу можна ідучи від лабораторії до лікаря. А якщо між тим ще і декілька днів пройшло, то взагалі який сенс в аналізах? Про прихованих запальний процес можна говорити, якщо рахунок іде на години. У нас (по моєму досвіду) найближче до ідеалу, це здати аналізи в приватній лабораторії вранці коли нема людей, отримати результати по імейлу, переслати лікарю, лікар дає добро, ні з ким не спілкуватись, і бігти робити щеплення. Але на практиці у кращому випадку виходить одного дня здав аналізи, на інший пішов за результатами і з тим папірчиком до лікаря. У такому випадку можна покладатись лише на досвід лікаря.
    В мене взагалі прозрізння було, коли мені педіатр сказала, що після здачі аналізів до щеплення має пройти не більше тижня. Який сенс? По моєму то робиться лише щоб підшити до карточки дитини і у разі чого показати, що аналізи здані, усьо ідеально, лікар не винен. А те, що медсестра не в те місце зробила щеплення, так ніхто і не здогадається...
    Дічата, розглядайте аналізи лише як додаток, ну може заспокоєння вашої совісті, але огляд лікаря мусить бути, то не просто поміряти темп. і подивитись в горло. Почитайте як має виглядати огляд лікаря. З аналізами чи без них без толкового огляду лікаря робити щеплення не можна. Ну можете керуватись хоча б тією причиною, що аналізи могли переплутати.

    ---------- Додано в 01:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:58 ----------

    Не думайте, що вийде робити щеплення кожного місяця, то в ідеалі. А на практиці.. Я з’їла клубніки (з села, маминої, нічим не кропленої, одну ложку, морозила і попробувала чи цукру достатньо), малого обсипало, місяць щеплення робити не можна. Я почала весною. Закінчу мабуть вже осінню. Крім того я відкладала щеплення через соплі чоловіка, соплі малого, запалені ясна на зуби, через високу темп. повітря (малий дуже потіє). І врешті через відпустку лікаря, якому я довіряю.
     
  14. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    А що, на ващу думку, є побічними діями від щеплення і коли оті побічні дії можуть проявитися найпізніше?
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    гуляла недавно я з жіночкою котра працює з вакцинами.... колись вона була дуже категоричною... а зараз шось трохи змінила ставлення до вакцин. Звичайно що свого малого вона щепить, але не всі щеплення робили вони. Каже що навіть має значення як колоти ( я шось того не дуже зрозуміла) , ну і каже що батьки почали щепити не немовлят а дітей після трьох років , типу наслідків майже нема навіть підвищення температури практично не спостерігається і дуже треба гарно обстежувати.
    Також зустріла статтю лікаря імунолога він розказував що дитина проходить три стадії імунітету, так от з народження до 2 років в неї імунітет не стабільний або такий що його практично нема і він проти щеплення дітей до трьох років.
     
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Маю таке питання: дитина алергічна (алергія на ліки),пишемо, наразі, відмови. Алерголог відмовляється писати медвідвід, або хоча б відтермінування. І це при тому, що в малого висипка. По ідеї, треба здати алергопроби на сві вакцини та основні лікарські засоби. Де таке можна зробити, скільки то коштує, і чи варто взагалі зараз ті алергопроби робити?
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Я думала робити другій дитині тільки БЦЖ в пологовому і далі все, довічна відмова від прививок.
    Вчора якось натрапила на сюжет, де батьки двохрічної дівчинки не можуть до цих пір порозгрібати наслідки від БЦЖ. Дитина вже і клінічну смерть пережила і зараз у дуже важкому стані. Так вже два роки мучаться.
    Я знов задумалась...
     
  18. manka

    manka Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Була в багатьох алергологів, і ніхто з них (і хороших і таких собі) не радив мені робити прививки алергічній дитині, принаймі поки що, а далі - по індивідуальному графіку. Лише Возниця, коли малому було 10 міс. сказав робити, але за кілька днів до візиту до нього малого помазала гормональним кремом, бо лице, ноги і руки були суцільною раною. Відповідно, на цей час висипки не було. Але я щепити побоялась, крім того малий зранку 2 рази покашляв і я не хотіла ризикувати. Возниця побачивши наші сумніви сказав, що можна відкласти. Перед тим в нього була моя знайома з аналогічною ситуацією, але в малого висипка була на момент візиту, то він їй заборонив робити щеплення.
    Вже колись писала, що маю племінницю в Італії алергічну і астматика. То там алергічним дітям прививки роблять, а від сезонного грипу асматикам в першу чергу. Але я так бачу, що там ніхто нічого не читає, а всі сліпо вірять лікарям. Відколи сестра прививає малу від грипу, то вона стала менше хворіти, але я так думаю, як одного року не винайдуть вакцини від якогось штампу грипу (минулого року його винайшли з запізненням), то тоді буде гірше. Щеплень в Італії не роблять лише коли температура і соплі і ніхто ніяких аналізів не здає. Сестра постіно переконує мене зробити малому щеплення, вже змучилась говорити, що робити не буду. Одним словом що сестра, що її чоловік дивляться на мене, як на дурну, бо не хочу рятувати дитину прививками.
     
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Вони то не радять, але офіційно відмови підтвердити не хочуть.
     
  20. manka

    manka Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Можливо й так, колись була в ОХМАТДИТі в Головин Р.Р. (головний дитячий алерголог Управління охорони здоров"я ЛОДА), то сказала, якщо хтось буде наполягати на щеплення - показати її медичний висновок. Але ніхто не наполягав, потім для садку купила прививки, а тепер, як виявилось даремно - садок нам протипоказаний (алергія на кліща домашноього пилу + асматичний бронхіт).
     
Статус теми:
Закрита.