Юридична консультація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Taras N, 7 Липень 2011.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Згідно рішення Конституційного суду
    На практиці найчастіше квартира присуджується комусь одному, з виплатою половини вартості іншому. Але й бачила такі рішення, коли суд просто виділяв частки в спільній квартирі подружжя і надалі жило там. Суд буде брати до уваги той факт, чи хтось з подружжя має інше житло/нерухомість, і якщо наприклад чоловік має частку в маминій навіть невеличкій квартирі, а жінка окрім оспорюваної не забезпечена житлом - то цілком імовірно суд прийме рішення на користь дружини. Також суд бере до уваги той факт, з ким залишаться діти, і т.д.
    Найгірший варіант - це коли квартира реалізується у примусовому порядку виконавчою службою, бо матеріальна компенсація частки в такому майні буде невисокою. Тому краще до суду домовитись між собою і просити суд розділити майно в такому варіанті, як буде найбільш підходити обом.
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    а обов'язково докази перебування відповідача у ін місці? попередній власник виїхав з України, ніхто не знає куди саме, але ще приписаний... хочемо через суд виписати, вже рік як купили квартиру і його не бачили.
     
  3. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Юридична консультація

    і ви на таке погодилися? ця особа ж має право на вашу квартиру!
    Ми мали таке - одна знайома продавала будинок, в якому приписані доньки, які вже пару років в Італії - і виписати їх без них - просто ніяк... це шахрайство, і, відповідно, стаття... а доньки мають право на квартиру, і це право в них ніхто не може забрати навіть через декілька років...
     
  4. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Як скласти заяву на отримання алімкнтів. Які ще документи для цього потрібно?
    Якщо я прийду в суд, то там є зразки чи мені самій потрібно шукати юриста для складання позову?
    За новим КК я маю право на безкоштовну юридичну допомогу, то куди мені по неї звертатися?
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Яке право? Право власності? Ні! Право розпорядження? Ні! Право користування? Так. Але "прописка" (себто реєстрація місця проживання) не має нічого спільного з правом власності. Не слід ототожнювати ці поняття. А процедура "виписки" з квартири власником регламентована чинним законодавством.
     
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

     
  7. Viva

    Viva Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Новий КК регламентує кримінальні правовідносини, а у Вашому випадку питання аліментів, сімейних правовідносин, регулюється Сімейним кодексом, а не Кримінальним кодексом.
    Зразки в суді Ви не отримаєте.
    Документи, які Вам будуть потрібні:
    • копія св-цтва про народж. дитини;
    • копія св-цтва про укладення шлюбу (копія св-цтва про розірв. шлюбу);
    • довідка з ЖЕК про те, з ким із батьків проживає дитина;
    • копія паспортів (Вашого та чоловіка) (по можливості);
    • довідка про доходи (Ваша та чоловіка) (по можливості).

    Можуть помогти у Вашій справі і іншій документи (вплинути на розмір аліментів), але це вже залежить від Ваших обставин, інформацією по яких я не володію, на жаль
     
  8. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Юридична консультація

    я не уточнила - у випадку, з який я стикалася - по спадщині право мали і діти, які довго за кордоном.
    З іншої сторони - в наших реаліях цілком можливо, що після виписки приїжджає "прописаний" з-за кордону, і подає позов до суду... я був прописаний, а мене виселили без мене... а тепер я бомж, але маю право...
    Крім того, людина без прописки наприклад не зможе отримувати пенсії і соціальні виплати... так що нюансів трохи є...
    Я би не хотіла такої квартири, де прописана чужа людина, тим більше попередній власник...

     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Юридична консультація

    якщо людина не є власником, то відсутність за місцем прописки/реєстрації протягом 6-ти місяців уже є підставою для зняття з реєстрації.
     
  10. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Юридична консультація

    ВИ, напевне, праві.
    Це ж скількох людей, які на заробітках, можна зняти з реєстрації...
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Юридична консультація

    То діти прийняли спадщину і набули право власності чи як? Бо що з того, що вони мали право, якщо ним не скористалися?
     
  12. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Добрий вечір! Підкажіть, будь-ласка, процедуру закриття ФОП, реальну по часу в нашій рідній львівській ДПІ. Справа в тому, що місяць тому відкрито було на людину ФОП 1 класу для торгівлі, але сталося так, що оренда зірвалася, діяльність не ведеться взагалі, і тепер немає змісту платити даремно Єдиний податок і Єдиний соцвнесок, бо людина і так на офіційній роботі. На червень Єдиний податок сплачено, вже кінець місяця, як правильно почати процедуру?
     
  13. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Будинку власник - чоловік, який помер, спадкоємці - дружина і дві доньки. Доньки жили і живуть в Італії багато років, завжди були прописані в тому ж будинку.
    За спадщиною - кожен має 1/3 будинку, і продати його знайома не може без доньок. Сама з ними не спілкується - такі в них відносини. І нотаріуси не погоджуються без доньок продати будинок мами, бо мама за спадщиною володіє тільки частиною будинку.
    Звісно, що тут є юридичні нюанси, куди повернеш - туди і вийде, але навіть якщо вона без доньок їх випише з будинку, і навіть продасть, то ЯКЩО доньки повернуться до України, подадуть позов - то будуть мати на то право, чи не так?
    Ми ж усе-таки в країні чудес живемо...
     
  14. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Юридична консультація

    чесно, з вашого допису дуже тяжко щось зрозуміти, бо ви пишете про неможливі речі. що означає, що кожен має по 1/3 будинку? дочки прийняли спадщину чи ні?
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    може мається на увазі співвласники, а не спадкоємці?
     
  16. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    підкажіть будь ласка, можливо хтось стикався з таким: потрібно звільнити з роботи найманого працівника без його присутності, бо за станом здоров'я з'явитися в центр зайнятості не може. А так як ЦЗ відмовляється розривати трудові договора без самого найманого, то чи може хтось з родичів представити дану особу по довіреності?
    чи може потрібні ще якісь довідки з лікарні, або ін?
     
  17. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Юридична консультація

    Спершу потрібно звернутися до держреєстратора за місцем реєстрації ФОП (інформація про перелік необхідних документів та скачати форми можна на сайті ЛМР). Жодних проплат здійснювати не треба. Держреєстратор приймає документи і надає вам опис, з яким ви вже маєте йти в податкову. В тому описі буде зазначено дату, раніше якої ви не зможете закритися - через 2 міс. (оскільки згідно з законодавством публікується повідомлення про ваше закриття, щоб всі кредитори встигли пред'явити свої претензії). На протязі 3-ох днів після відвідин реєстратора копію того опису, а також заяву 8-опп, а також 4-ОПП та інші свідоцтва та патенти видані ДПІ потрібно здати у відповідному вікні у ДПі. І ще одне - до проведення перевірки маєте закрити банк. рахунки, якщо такі відкривалися на ПП. У згаданій 8-опп ви зазначаєте контактні дані, по яких впродовж місяця з вами зв'яжуться щодо проходження перевірки, і повідомлять які саме док-ти слід мати при собі для її проходження. Після успішного проходження перевірки податкова надасть вам спеціальну форму 22-опп для держреєстратора. Також після проходження перевірки у податковій слід звернутися в ПФУ теж для проходження перевірки і отримання від них довідки. Там теж потрібно подати копію опису (кажись), копію довідки, яку вам видасть податкова, і напишете там відповідну заяву. І в ДПІ і ПФУ можуть захотіти від вас подання "ліквідаційної" звітності на дату подання зазначених заяв. Довідка ДПІ дійсна довше, ніж ПФУ, і перевірка в ПФУ проходить значно швидше. Якщо діяльність фактично не велася, то перевірка буде дуже швидкою.
    Разом з тими всіма довідками йдете до реєстратора, необхідно буде заповнити ще одну форму - і Вас закривають.
    І ще одне - щодо сплати податку уточніть в ДПІ, але наскільки пригадую, звітність і податки ви маєте здавати і платити доти, поки вас не перевірять і не видадуть довідку для держреєстратора.
    В ДПІ та ПФУ Вас вичерпно проконсультують, а держреєстратори керуються ЗУ "Про держреєстрацію юросіб та ФОП". Успіхів!
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Юридична консультація

    І я за порадою. Дівчата, підкажіть. Завтра йдемо оформляти угоду по оренді офісу. На що особливо потрібно звернути увагу, щоб нас там часом не кинули.
     
  19. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Мені потрібен адвокат, просто АС, "битий вовк", який "зуби з"їв" по спадковому праву !!! Може хто знає/чув про такого!!! Терміново!!!
     
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    підкажіть будь ласка як можна розірвати кредитний договір з банком стосовно споживчогокредиту?