Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання У чому воно виражається? Бо у мого коло спілкування з дорослими - це мама, тато, вихователі в садку і інколи баба львівська, рідше дідо львівський (хоч малий каже його у нього нема) і рідше моя мама, до якої ми їздимо 2-3 рази на рік. Свій час поза садком малий проводить практиячно тільки зі мною ---------- Додано в 16:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:46 ---------- мій тоже такого не знає і ще мене бісить коли говорять дитині ..сюпай на качельку!!!ТО по-якому????? або бабай прийде і так далі. мій малий змалечку знає, що ляля- то іграшка, а дитинка - то дитина.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Дівчата, а поясніть мені темній (я на повному серйозі), що поганого в тому, що для прикладу мій малий називає малих діток лялями. Бо я якось на це уваги не звертала, та й сама напевно його тому і навчила. Мені взагалі дуже подобається його дитяча мова, але бачу багато мамочок протів такого. Чому? В чім причина? Може мені треба задуматися? І на рахунок слова "сюпай", то мене бабця так і вчила і так до мене увесь час говорила, коли я маленька була. Ну, це ж ніяк на мій розвиток напевно не вплинуло...))
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання В нас з тим так кумедно: маємо іграшку, називається Бабай (ще до народження сина була в нас), одна з улюблених. То коли хтось намагається розказувати малому про якогось там страшного бабая, то переважно дуже дивується з радісної реакції дитини
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Та кажуть, що може виникнути нерозуміння в дитини, де власне дитина-ляля і іграшка-ляля. Я не заморочуюся. В нас всі діти лялі і Юстинка моя ляля. Так і каже "я ляля, моя-моя ляля" Бо своє ім"я в неї виходить ну дуже цікаво, починаючи від Сюсінька і закінчуючи Нюстинака. І мене подобається. Я, правда, розмовляю з нею правильно, але її варіанти слів - то просто насолода для вуха Я думаю, що нічого поганого в тому нема. Але сама перекручувати не люблю.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Та то як собі хто навчить. Як з "опери" про пляшечку vs ГВ, спільний сон, застосування ліків тощо. Тільки якщо в тих випадках менш-більш ясно, де чорне і біле, то з тими словечками не дуже, мені принаймні. Читала, що треба говорити правильно, але коли хочеться, кажу і "гамцяй", і "сюп" і т. п. Притому і нормальні слова вживаю. Навряд чи то дуже дитині шкодить. А вже зменшувальні форми типу "квіточки, деревце, літачок", то точно мають право на існування, і мені рекомендації такого не говорити (з таким теж стикалася) виглядають трохи абсурдними.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання О, розмова з дитиною незрозумілою мовою, то один з моментів, від якого мене підкидає (тим грішить страшно одна бабуся і одна прабабуся). Сама розмовляю з малим максимально правильно, чітко (хоч мені дуже подобалось як він, коли був меншим говорив окремі слова, але самі їх не вживали в розмові з малим, навпаки, наголошували як треба казати правильно). Я направду не розумію нашо при спілкуванні з дитиною, яка розмовляє добре і чітко, якій 4 роки, вживати словечка, інтонації і то на такій тональності, що дитина дивиться квадратними очима, бо не розуміє ні слова. Але не втручаюсь В першу чергу тому, що живемо окремо і ті нечасті зустрічі не впливають на формування мови моєї дитини. А поки нам то не шкодить, то будемо вважати, що нас то не стосується, а дитина має можливість самостійно показати яке спілкування їй більш до вподоби.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Чому я вжила саме слово "напихала", бо дитина,яка півтори години сидить на місці у бабусі на руках або в калясці, не має куди потратити свою енргію, щоби поповнити її тими ж калоріями, що є у здобі. Виглядало це так: дитина сидить нудьгує, до інших діток гратися не йде, та й бабуся з рук не випускає і просто з нудьги жує ще один бублик. І, НМСД, така кількість здоби нараз не йде впрок, бо одне діло підгодувати дитину яблучком, бананом, вафелькою, печеньком, давши по трохи всього, а друге - запхати 5 великих бубликів та 6 печеньок. Але то таке, то не моя справа і я нікому не вказую, як годувати дитину, просто реально лякає, коли твоїй дитині щось можуть дати без твого дозволу не те - те, чого він ще не їв чи має алергію. Щодо сюсюкання, то я вважаю, що у всьому має бути міра. В мене теж часто виривається сюпай чи буба, але в тому я нічого поганого не бачу, бо моя дитина ці слова може вимовити на відміну від сідай чи рана, подряпина і т.п. Але я зовсім проти, коли йде тотальне сюсюкання, коли всі слова перекручуються, лепечуться і пестливляться - то перебір. Десь читала, що дитина пізніше не сприймає серйозно ту людину, яка таким чином з нею розмовляла.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання А у нас зі старшою внучкою( 8,5 ) свої дівчачі секретики є. Але батьків ми не обманюєм.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Ну, мого би так точно не втримав. Думаю, якби і ця дитина хотіла поганяти, то не сиділа б чемно жуючи ті бублики. Бо таких малих дітей напевно майже не реально втримати на місці, якщо вони цього не хочуть. Принаймі вид би та дитина подала, що хоче те то, а не те то...) Не подумайте, що я прискіпуюсь, а чи виправдовую ту бабусю, бо реально не бачила тої дитини, бабусі і тої ситуації загалом, проте ви вже вдруге повторюєте кількість з"їджених бубликів і печеньок. Нашо ви то рахували? Сто пудів Дівчата, та скільки того дитинства.))) Най собі трошки поговорять своєю не зрозумілою і не правильною дитячою мовою. Вони і так скоро то зрозуміють і перейдуть на дорослу. Ше м не чула, щоб хтось в школі говорив типу "гамцяй", "купцяй", "ляля", "буба" і т.п. Той період такий короткий... Я так люблю коли дітки так говорять по-дитячому, якось так мило...
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Та я, власне, нічого не маю проти, що бабця з внучкою секретнічають, навпаки - тільки за. Але от те, що обманули, та ще й обидві, дуже мене образило і засмутило. Розумію, що бабуся не зі зла то робить, ну але....
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Так, це я не спеціально рахувала, то та кількість, яка втрапила в поле зору, може, і більше було)) Так я теж була здивована, що та дитина просто сидить, а не грається. Я свого теж би ніяк не втримала, але от таку кількість здоби він теж міг би зтоптати, бо мій, наприклад, у тому міри немає, він може їсти і їсти все, що бачить, тому я во благо його здоров'я (бо знаю, що йому потім зле буде з животиком) обмежую його у бажаннях або стараюсь запропонувати заміну. Бо ж ясно, що дитині не все можна дозволяти, що вона хоче.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання В мене малий поїхав в гості до тата, 3 тижні його не буде. То я маю просити бабусю-дідуся, щоб вони позвонили до внука? Як то так? Чому так тяжко нажати на кнопку? Питаються в мене, як там Саша, та ж блін, позвоніть самі! Так не має бути, ми ж і разом не живем, щоб дитина набридла.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання ТОП-30 самих безглуздих порад бабусь. Давно так не сміялась!; ----------------------------------------------------- 1. Если ребенок спит с открытым ртом, нижнюю челюсть нужно привязывать. 2. Одежду обязательно нужно кипятить. Чтобы цвета поблекли. Иначе ребенок привыкнет к яркому и потом будет делать тату и пирсинг. 3. Чтобы не травмировать случайно ножницами - ногти ребенку нужно не стричь, а обгрызать. 4. Чтобы прорезались зубы, десны нужно натереть чесноком. 5. Массаж делать нельзя - отобьют печень. 6. Во время беременности хорошо бы сесть на шпагат. 7. Если у ребенка сбился режим, нужно надеть на него вывернутую наизнанку одежду. 8. Ваткой сопли ребенку убирать нельзя – затолкаешь обратно. Только ртом. 9. Нельзя целовать ребенка в лицо. Во рту больше микробов, чем в прямой кишке. 10. Во время беременности пить не больше литра воды в день. Если много пить, то будет много вод, которые будут давить ребенку на голову. И в итоге малыш родится тупым. 11. Когда в роддоме начнет приливать молоко, нужно найти санитарку-уборщицу (они самые опытные) и нанять ее, она разомнет. 12. Чтобы не было пупочной грыжи, надо подгузник с калом бросить на проезжую часть, чтобы по нему проехалось как можно больше машин. 13. Ножки надо пеленать, чтобы прямые были. 14. Чтобы голова ровная была, надевать чепчик. 15. Ребенок плачет - срочно к врачу, здоровые дети не плачут. 16. Ни в коем случае не брать ребенка на руки, если он плачет, иначе привыкнет к рукам. 17. Игрушки ребенку не покупать до тех пор пока, пока сам не попросит. 18. Новую одежду на ребенка не надевать, только застиранную – нежнее ткань. 19. Подгузник носить нельзя - ноги кривые будут. 20. Чепчик ребенку надевать, чтобы ушки не были лопоухими 21. Если дети плачут ночью, нужно сходить в аптеку, купить беруши и спать спокойно. 22. Ребенок плохо спит потому, что ему пушок на спинке мешает. Нужно из хлебного мякиша делать шарик и катать по спинке, чтобы содрать пушок. 23. Если родился мальчик, то пуповину нужно перерезать обязательно над топором. Чтобы мальчик с руками был. 24. Рыбу ребенку нельзя давать, пока он не научится говорить. Рыбы же немые, и ребенок немой будет. 25. Если ребенок заболел ветрянкой, то нужно его нижнее белье вывернуть наизнанку и вывесить за форточку. Ветрянку ветром сдует. 26. Нельзя, чтобы ребенок спал при включенном свете – глаза выцветут. 27. Ребенок пачкается, когда ест, только из-за того, что ложка пластиковая. Если кормить ложкой металлической, пачкаться ребенок перестанет. 28. Перед каждым кормлением нужно обязательно мыть грудь, потому что на ней пыль. 29. Во время беременности нельзя есть мороженое – ребенок простудится. 30. Подозревают дисплазию? Надо пососать хвост селедки!
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання То не зовсім щодо виховання ну але десь близько. Десь тижня зо півтора тому помітила что Влад іграшки і інше частіше хапає ліваю ручкою. Нічого в то не вкладувала (в значенні лівша/правша) і просто розказала про то мамі. То потім чую із сусідньої кімнати: "Тримай іграшку! Ні, Владік, давай іншою ручкою, правою..." ( до слова, брат мій з самого початку був лівшею, то вже система його перевчила)
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання мій малий також впевненіше хапає і тримає лівою, а я якось і не задумувалася в яку руку йому щось даю, а свекруха - "дивіться, щоб він брав правою ручкою" то з тої ж опери що годування перший раз лівою груддю?
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання "А тебе мама любить?" "А тато тебе любить?" "А мама тебе б"є?" "А тато б"є?" "А мама тобі шоколадку купить?" "А печенько купить?" "А ти маму і тата любиш?" "А мама тобі нігті лаком малює?":confused: То не візит до бабці, то прям наїзд соцслужби якоїсь П.С. То так моя бабця відзначилася. Я в шоці від тих старших людей і їх нравів.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Діда-бабу перевиховувати справа невдячна, бо їм здається, що таким чином вони найкраще проявляють любов до дитини. А ви шантаж спробуйте, тільки делікатно і з розумом. Виберіть 2-3 пункти, в яких згода не досягається і..."або ви робите так як треба, або внука не будемо привозити"... ---------- Додано в 00:13 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ---------- в дитини після тої доброти повно висипки на ногах і я тиждень борюся з поганим травленням А ви бабусю до тої боротьби залучайте, хай побореться з наслідками....хоча вона знайде тисячу причин із-за чого все сталось...ну але не їз-за неї....але спробувати можна
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання То я все кажу в таких випадках чоловікові, основне, щоб ми такими не стали, а то хтозна які будемо років так за 30..........
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Смієтесь? Та тут половина тих порад, як мінімум, в реальному житті зустрічається. Як не від бабусь, так від сусідок чи навіть "мудрих" дохторів.
Відповідь: Бабуся/дідусь у процесі виховання Я теж спочатку страшенно злилась через те, що моя мама аж прям ГІПЕР-опікується моїми дітьми, а вони тим зловживають і витворяють з бабою, що хочуть, і крутять нею,як хочуть. Мене злило і те, що вона часто вказує, що робити, як (вона і досі це робить), але в один прекрасний момент я просто зрозуміла одну просту річ - та ж мама так робить, бо в неї, крім тих внуків, більше жодної радості в житті нема...Тато помер 8 років тому, вона дуже важко то переживає ще й дотепер, то ж всю свою любов вона віддає внукам. І, оскільки, ми живемо окремо, то я спокійно вже почала ставитись до її "балування", до її вказівок, як краще виховувати. Нехай собі потішиться тими дітьми, вони ж все рівно будуть любити і мене, і її. Але ось,якби ми жили разом, то було б важко тримати дисципліну