Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків так. Я мала на увазі, що роз єднання спайок не є по своїй суті хірургічною процедурою ( її може проводити не лише хірург, а і неоперуючий уролог), а от обрізання- це вже хірургія. А види обрізання можуть бути різними ( навіть у мусульман і іудеїв процедура і вид обрізання різниться, наприклад у мусульман відсікається верхня частина крайньої плоті і залишається рубцюватися, а у іудеїв- власне кругове обрізання). При роз єднанні ж спайок голівка виводиться без особливих зусиль. От лише є такий нюанс, що тканина спайок у хлопчиків після 5-річного віку стає менш еластичною і більш міцно зв язана із крайньою плоттю та голівкою, тому іноді вже потрібне хірургічне втручання ( оскільки вручну вивести голівку стає важко)
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків А як ця процедура взагалі виглядає? Обезболюють чимось? Роблять руками чи інструментом? Чи це взагалі як операція виглядає?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків НЕ знаю як роблять (руками чи інчструментом) я не могла в ту сторону дивитися як вони це робили. Здається якимсь інструментом. Я була біля голови дитини і як могла- заспокоювала його. Триває процедура- 1-2 хвилини. ось тут я про це писала: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1300805&postcount=100
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Це роблять інструментом схожим на пилочку але із заокругленим кінцем і він не гострий. Спочатку лікар підтягала шкірку поки вона піддавалася, а потім вже почала застосовувати інструмент: піддівала шкірку навколо голівки і далі відсувала шкірку, поки голівка не оголилася. Повичищала все, що там було, далі дезинфекція Перикисем водню і Фурациліном, в кінці змастила це все діло добряче маззю Левоміколем. Сказала десь тиждень приходити на змазку щоб не приросло знову. Малий трохи ревів але тільки в момент, коли це робили і на мою думку більше зі страху.Коли його відпустили і взяли на руки плакати перестав. Єдине, що мучило його - це печіння під час пісяння десь першу добу. Лікар казала садити в теплу ванну і робити ванночки з ромашки і фурациліну. То на другий день вже все налагодилося.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків а Сергія мого на медогляді навіть ніхто не чіпав (я вже приготувалась до агресивної дискусії, а уролог так спокійненько: "Фімоз? ну і ладно"). Записали в карточці і сказали, що все рівно "доведеться щось робити" . Ну, доведеться чи ні - то таке, а я рада, що все так мирно минуло.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків А в Дмитрика я так розумію, ще не минуло? Я от читаю дівчат, які щось роблять, втручаються, лікують, і відчуваю чебе мачухою. Навіть переживати починаю. А може і не минеться то?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків якщо ніц дитину не турбує, немає утрудненого сечовипускання, немає періодичних навіть почервонінь кінчика голівки- нічого і не треба робити.Робити треба, коли справді є необхідність. Ми робили, бо "припекло": у першому класі, десь біля 7 років отримали в один прекрасний день баланопостит ( до того за усі роки ніколи ніяких навіть і близько почервонінь чи дискомфорту не було, видать десь тут заліз брудними руками ( зрештою діти в садках-школах інколи на такі речі не зважають) при відвідинах туалету .Тут вже варіантів не було- треба було вичищати і роз єднувати спайки. Вичищала уролог за допомогою офлокаїнової маззі, яку вводила у канальчик спец. такою тонкою паличкою. А коли зійшов набряк- просто вручну, без інструментів, за секунду вивела голівку назовні і прочистила. Крові при цьому- не більше булавочної голівки на бинтику залишилося, одразу помазалося все офлокаїном- він має у складі ще і обезболюючий-охолоджуючий лідокаїн. Ну і на ніч ще два дні теж треба було вже вдома офлокаїном змазувати. Тобто у нашому випадку цього не застосовували. Тільки секундне ручне втручання.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків То за принципом- "поки грім не вдарить"? Я не згідна. Поки дитина маленька- треба все зробити так як має бути. Бо потім в старшому віці дитина вже більше розуміє, більше боїться та й для психіки хлопчика - не дуже добре. Але то МОЯ думка. Кожен має право на СВОЮ.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків ні, не минуло. Але ніяких почервонінь-гульок-білих нальотів тощо нема. В чоловіка мого минуло (вибачайте, розтягнув сам) в молодших класах, точно вік він згадати не може, каже, що до 10 років. а я - ні. Напевно, я - точно мачуха Я просто чого писала про уролога. Дмитрикові в рік туди полізли подивитись (я-то думала, що від простого огляду нічого нікому не буде), як смикнули - добре, що не надірвали нічого. Потім в багатьох знайомих дізналась, що після такого огляду за тиждень максимум - баланіт, міні-операція. Нас оминуло. Тому більше ні Дми, ні Сергійчика давати тягати за інтимні місця я не збиралась, твердо. Фімоз - знаю. Робити нічого не збираюсь. Страшити дітей - тим більше не збираюсь.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Із старшим синочком, прочитавши в неті різноманітні статті про те, що нічого рухати і смикати там не потрібно, й собі вирішила не чіпати. Аж раптом в 1,3 р.- температура 39, нічим не збивалась практично 3 дні, лікарка подивилася - послухала, поставила нам ГРВІ, виписала стандартні препарати, все начебто минулося. Добре, що завжди після хвороб обов"язково здаю аналізи дитині,так і того разу,сеча - погана,лейкоцити 10, перездаємо - те саме. Йду з малим в нашій сихівській дитячій поліклініці на узд нирок в приватний кабінет 200, кажуть - та всьо ок, трішки ниркові синуси ущільнені, то не страшно. Але мене то не влаштувало, і на наступний день ми вже на Лисенка в Охматдиті, йдемо до нефролога, вона скеровує на узд уже в них, заключення - ліва нирка запалена і збільшена, відсилає до уролога - хірурга там же, каже - фімоз, відкрив і вивів сину голівку,а там - купа всього, з десяток ватних дисків пішло на те, щоб там все повитирати(( Як нам пояснив лікар, ті виділення, що майже півтора року накопичувалися там у сина , і спричинили запалення нирки. Добре,що хоч цим відбулися! Пролікувалися антибіотиком і сечогінним, плюс мазь і ванночки, контрольні узд і аналізи - все в нормі. Тепер молодшому синочку ( 7 місяців), вже потроху відкриваю голівку кожен день під час купання, від гріха подалі, тому тут не вгадаєш, комусь щастить, але, як видно на нашому прикладі, не всім, а травмувати дитину зайвий раз...
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Тобто Ви не вірите, що фізіологічний фімоз сам по собі може минути? І не у всіх хлопчиків то обов"язково минає до 2-х років?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Абсолютна правда - в 2 роки уролог поставила нам діагноз "фімоз" і вручну намагалась це все поправити, але я не дала (писала в першому дописі теми). Тепер нам 4 і немає ніяких проблем, все в нормі. Я з народження ретельно слідкую за гігієною, час від часу трошки відтягую шкірку і все ок. Навіть уявити собі не можу, якби лікарка насильно нам надірвала "зайве", який це був жах для дитини ! Інколи трапляється, що фімоз не проходить у старшому віці, але не бачу нічого страшного в проведенні цієї процедури тоді.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Читаю і зовсім запуталась. Ок, фімоз фізіологічний - не страшно, згідна. Але як уникнути накопичення виділень? Розумію, що не у всіх таке бувае, але судячи з останніх дописів, у багатьох.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків я загалом після купання "досліджую" що там і як, якось легше стерти. але тепер побачила під шкірою таку білу цятку, до якої в принципі не добратися, бо туди не відкривається..і вже десь з місяць не проходить. я от думаю, чи воно не плчинає вже потрохи підзбируватися?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Наталь, я теж переживаю, нам 5,5 років і абсолютно нічого не минулося , у нас правда трохи складніше, бо голівка не оголяється взагалі (( Єдине, що нас це не турбує, але розумію, що рано чи пізно прийдеться з тим щось робити. Мене от зацікавило, як Каті описала, що ніби не обрізали плоть, а тільки трошки , щоб відкривалась нормально голівка. Як взагалі ця процедура називається?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків і в нас її не видко та я щось так наївно вірила що не доведеться...дарма чи шо? Ну я так мислила, що раніше ж такого поголовного відкривання на мус голіки не робили, не було то в моді, і виросли ж мужики...чи нє? карочь не наю... Я взагалі туди не лажу, нічого не відтягую, і не збираю-не витираю. Нічого ніде не збирається, не запалюється (ттт), і ваще, нормальний хлоп росте. Ждьомс...Мо років за 20 щось нове для себе взнаю.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків у моїх так в обох. нічого ніколи не відкривала і нічого ніколи всередині не промивала. я вважаю інакше. Саме тому нічого і не роблю, а не "відкладаю вирішення питання на потім". Щоправда, ніяких білих цяток ніколи не було, ніяких білих виділень, нічого, що викликало б підозри чи запитання.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Я теж, бо немає що відкривати це все добре, але нажаль саме такі фімози більш піддатні до запалення, і якщо воно запалиться через 20 років, де прийдеться робити вже серйознішу операцію, то думаю , що мені мій Артур за це точно дякую не скаже(( А гадати на кавовій гущі запалиться, чи ні теж не можу, бо прекрасно розумію наслідки. Я це питання всетаки хочу вирішити до походу в школу. Бо теж мала надію, що все минеться, переросте, але нажаль...