Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... в нас продають, при чому навіть в Safeway. Отаке Я один раз купила, бо хотіла кислого молока (кефіру) такого, як колись від бабиної корові пила. Воно скисло, але то вийшов не кефір, а сама сирватка. Не знаю чого так. Як знаєте, підкажіть. Потім для порівняння купила пастеризоване органічне молоко Straus в Whole Foods, то воно мені скисло чудово. І смак в нього, як у дитинстві. Тепер завжди тільки таке купляю.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я такого в нас не бачила. Safeway у нас нема, може десь і є але не коло мене. Врахуйте, що ви живете в місті а я ні. У нас я такого не бачила. Плюс, ви не враховуєте, що закони вашого штату різняться від законів мого. У нас можна продавати лишень пастеризоване. За сирим тре їхати в Пенсильванію. Нажаль. А якщо підійшло багато води, то значить молоко було досить жирне, а можливо перекисло. Діти мені оповіли, що для тих хто має проблеми з лактозою слід пити сире молоко. Вони в мене вумні все знають. Особливо Анна, бо вона в нас зелена від ніг і до голови. Вчора сказала, що до хати залетіла зозулька і я запиталась чи маю її вбити, то вона мені заборонила і сказала, що припильнує чи я щось приробила жучку. Одним словом, пошукаю за сирим молоком для себе, бо маю проблему з травленням молока.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Сто процентів!! У нас тут це теж незаконно, до речі. Але якщо підписати контракт із фермером типу, що ми разом утримуємо корову чи щось таке, тоді все гаразд. Правда, в контракті тоді зазначається, що якби була якась реакція на молоко, то я претензій до них не маю.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Дівчата, а де можна купити слоєне тісто і як воно називається? Бо мої пошуки завершились невдачею
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Є двох видів. Дріжджове і листкове. Листкове можна купити в звичайному супермаркеті. Воно називається - phyllo dough. Стоїть в морозилці поряд з мороженими фруктами.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ото я турок, по холодильниках шукала, а там тільки пісочне і дріжджове... Дякую!
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Дівчата, поможіть розібратися з винами. От час від часу треба якесь напівсолодке червоне вино і біле сухе. Яке мені брати? Я зовсім не орієнтуюся в тих видах, хіба дивлюся, скільки цукру в складі А можна ще й виробника порадити
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я люблю рислінг, воно сухе, але з фруктовим ароматом. Про напів-солодке, на жаль не підкажу.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Біле сухе або Шардоне або Піно Нуар. Білі вина добрі Чілійські, або шукайте за локальними винами. Вони нераз бувають дуже добрі. А щодо червоних, то попробуйте Шираз або Каберне. Досить добре. Не беріть Table Wine - це столове вино, і воно буде досить сухе.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Піно Нуар це червоне, може ви мали на увазі Піно Гріджіо? дуже люблю шираз, але взимку, бо там і кориця і прянощі, взагалі Шираз дуже насичене і "тяжке" ніхто крім вас не розбереться, насправді все просто і дуже цікаво, але все методом дегустацій, ага бо смак і сприйняття то особистісне але я все ж прихильник якщо вина то сухого знаю добре каліфорнійське Зінфальдель, вина з винарні Ф Кополли дуже смачні я найбільше зараз люблю рислінг Dr. Loosen, він мені до всього пасує, просто розкішний смак Ми останні роки найчастіше купуємо/пробуємо аргентинські вина, тепер перейшли до Іспанії і Франції, Чилі в супереч похвалам мені ніколи не смакувало а взагалі всім не байдужим до доброго вина, або тим хто хоче полюбити вино дуже раджу блог відомого сомільє Олексія Дмітрієва http://dmitriev.kiev.ua/blog/
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... можливо, я знайома тільки з червоним піно нуар-червоне вино, але його ой як багато видів і смак залежить від регіону, може і колір теж глянула перше посилання http://uk.wikipedia.org/wiki/Піно_Нуар відкрила для себе щось нове, дякую
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Щось я зовсім вже відвикла від алкоголю я і не привикала якщо шо:biggrin:, та й чоловік не дуже п'є, тож не хочеться методом тику наскладати собі півхолодильника вина))) А вина часом хочеться доброго, інколи треба для приготування чогось. Памятаю лише, що раз нам якесь сподобалося, але яке? Спробуємо наступного разу купити чи Дякую)
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Мені до того маґазину пертись добрих пів години, але останньо як там була, то не бачила саме такого молока. Я купила інше, бо мені цілком підходить інше. Сяню, то так як їхати півтори години аби поїсти в доброму азербайжанському ресторані. Мій муж таке робить, а мені часу шкода. Надто загружений графік і надто багато обов’язків. У мене нема прав, одні обов’язки. Якщо ви не знаєте яке краще, я б вам радила запитатись в магазині коли у них буде вечір проби вин. (Wine tasting) Прийдіть в цей день і попробуйте різні вина і виберіть що вам подобається.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Чи може хтось порадити перекладача з англійської на українську? Треба терміново, толкового, що робить нотаріально засвідчені переклади.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Та таких багато, наскільки я знаю. Знаю, що в Нью Йорку є таке заведенная як Палада (можливо з двома л), то вони саме таким займаються. Доречі, в кожному українському банку повинні бути такі люди і здається роблять такі речі. Он тільки, що наші люблять дерти гроші... але що поробиш, вже є як є. Я пишу сама і завіряю в нотаріуса сама, бо мені грошей шкода а нотаріус в нашому американському банку безкоштовний.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... У нас тут банк український малесенький, працює лише два дні на тиждень по кілька годин, не думаю, що вони таке роблять (в суботу піду запитаю, якщо не знайду інших варіантів) Нотаріус у нас теж не дорого коштує -2долари , але чи маю я право сама перекладати?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А чому ні? Просто все залежить що за бумажка і для чого вона потім буде використовуватись. Якщо, скажімо бумажка дозволяюча вам возити за собою дитину із згоди чоловіка, то її не потрібно нікуди нести можна самому написати і перекласти. Якщо наприклад, український диплом і з ним потім поступати, то він має бути завірений консулятом. Треба знати конкретно що за папірець і як і де він потім має бути використаний. Якщо не в офіційних інстанціях для офіційних документів, той не треба всіх офіційозів дотримуватись.