чорний список

Discussion in 'Ой у Львові на базарі' started by Гелена, Sep 30, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    треба буде і собі запамятати:girl_haha:
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: чорний список

    Щодо цукерків на здачу. Мій співробітник так збирав жуйки, які давали на здачу в якомусь магазинчику,а потім запропонував продавщиці, щоб вона продала товар, а він розрахується тими жуйками :)
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: чорний список

    блін, чи то в жилетку чи сюди((( Ніколи не замовляйте вікна і москитні сітки на Городоцькій, 50! То якийсь ВікноКомфорт, але сайту їх гугл не знаходить, хоч на візитці зазначено, телефон не беруть.... а основне не виконують прямих обов"язків.
    хоча спочатку коло вікно в них замовила- проблем не виникло. Але тут мені терменово була потрібна москитна сітка, бо вмене кіт літун, вчора знову чуть не впав ... тут почалось... Кожень день я його чекала щоб поміряв, десь тиждень. а потім... ще днів 10 вона до мене їхала і... не доїхала, бо видать свята. А він каже що взагалі не зобов"язаний мені привозити, а чого тоді сам казав що завезе. То в нього часу нема, то не той район, а я хто блін не клієнт?! Притому що сам казав, що сітку як поміряє, то за три дні вже стоїть.... Я така, що аж сльози на очах, вроді не смертельно, а образливо, добре що гроші на перед не давала, нехай тепер та сітка його муляє- Я відмовилась! Пішла в жилетку(( де я тепер на свята таке візьму(( А якби людина великі гроші заплатила і без вікон на свята сиділа? Жах, і як таким людям не соромно!!!
     
  4. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Арт-студія Презент, що на Чайковського 24.
    Заношу у чорний список і висловлюю своє обурення (м'яко кажучи).
    Замовляла у них торт на Хрестини свого сина. Хрестини були у неділю, зателефонували нам що торт готовий і можна забирати у пятницю. На питання чи все гаразд буде з ним до неділі, запевнили що так і навіть більше, що у них є практика навіть у четвер видавати торти замовлені на неділю. Коли забирали торт, були видані рекомендації тримати його не у холодильнику навіть, а у темному прохолодному місці. Хм. Ну про фінал моєї розповіді напевно вже здогадуєтесь, раз я тут пишу.

    Ну так от, що я мала на виході:
    - ціна торту - 480 грн, без доставки.
    - можливість отруїти понад 30 людей

    Сказати що було зіпсовано все свято, то звичайно ні, дякувати всі адекватні люди. Але. Уявіть картину, чудовий банкет, забава підходить до завершення, всі очікують на ТОРТ, який до цього всі спостерігали на фуршетному столі, замовляють кавучайкапучіно, офіціант гарно його розрізає і починає розносити. Добре що почали з мене (я як вічно голодна кормящая мать відразу почала його їсти) і після першої ложки я зрозуміла що торт скис! Відразу підбіжала до адміністратора і сказала щоб торт не роздавали і позабирали вже ті шматки що дали. От така то вийшла ситуація. Конфуз, який забезпечила мені Арт-студія Презент. Моє їм велике ФЕ! Торт це свято - вони нам його підпсували! Звичайно, без солодкого гості не залишились, пропонували десертне меню з ресторану. А від їхнього торту залишився гіркий присмак розчарування!!!
     
  5. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Арсен на Сихові .Взяла пенсіонерка вино яке стояло навпроти жовтого акційного цінника ,пробила по касі ,проплатила і коли відійшла від каси то побачила що вино на33 грн дорожще ніж на ціннику, підійшла до адміністратора їй відмовилися поміняти вино на акційне . Людина плакала ,бо для неї то великі гроші(хочу написати рекомендований лист на імя директора Арсену у Львові і у Київ ,може хтось має адресу ,бо глючить інтернет не можу знайти)
     
  6. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: чорний список

    Що знайшла:

     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В такому випадку треба було повернути це вино, щоб на касі зробили зворот і піти взяти акційне, якщо відмовляються повертати - просити книгу скарг і робити там запис- заяву. Або письмову скаргу на директора магазину - інформація має бути у кутку споживача в доступномі місці разом із книгою скар. Немає такого- в захист прав споживачів, за що, за що, а за це штрафують.
    А я знову про Барвінки - ну от всі знають що там часто є протерміновані товари і що? Спокійно порпають у пошуках свіжих або коли купили повертають? А чому ніхто не намагається скаржитись? Провела міні-опитування на роботі - кажуть що це нічого не змінить. Але якщо нічого не робити змінить? Я ходжу туди рідко, але це єдиний магазин біля дому, тому заходжу за хлібом/молоком. А дміністратора вже знаю "в лице" бо частенько прошу забрати з поличок протермінований товар.
    Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" продавець має продавати товар НАЛЕЖНОЇ якості, безпечну продукцію, інформувати про виробника, ціни мають бути вказані за одиницю товару на видному місці і т.д. За продаж товару неналежної якості ( протермінованого) відповідальність несе реалізатор.
    З останнього- ящик моркви де небуло і 2 свіжих, уся зацвіла... Головний контингент - бабусі, які терміну придатності чи цвілі точно не розгледять. Кличу когось- як завжди футбол, нарешті приходить головна по відділу овочів ( чекала довго, напевно сподівались що я забуду та й піду) прошу забрати зіпсутий товар, на що чую - не подобається, ідіть купуйте в інше місце! Кличу адміністратора, вибачається за поведінку працівника, каже що заберуть. Обіцяє не вперше, розумію що це не вина працівників а політика компанії, тому...
    Знаходжу телефон центрального офісу, розказую ситцацію, залишаю контакти. За годину телефонує ... директор магазину, розказую їй ситуацію та всі попередні приклади. Обіцяє розібратись та виправити ситуацію. Побачимо. Я вирішила все-таки подивитись на це, а не пасивно просто туди не ходити.
    Доречі щодо пацерії Челентано на Городоцькій- зателефонували з центрального офісу і розповіли, що провели перевірку за моєю скаргою і викладені факти знайшли підтвердження, зіпсуту зупу утилізували ( ну сраннно би било якби її і далі продавали) і технолог отримав попередження щодо рецептури - це про салат в якому з 200 грамів салату було 100 гр цибулі.
    Але все одно дивує мене от що - в усіх цих закладах працюють такі ж як ми люди, мають дітей і батьків, яким би точно не побажали зкисшої зупи чи зіпсутої сметани, то ж навіщо це підсовуємо іншим?
     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: чорний список

    Додам у чорний список ВАМ на Науковій.
    Вчора купили йогурт Галичина по акції, де третя пляшечка у подарунок. Це вже насторожило але повелись.
    Сьогодні відкриваю, а всередині пляшки аж цвіль, фееее.... Хоча по даті придатності все ок, але я розумію, що то легко перебивають.
    Бридко і неприємно, піду відносити вечером, подивимось що скажуть.
    Для наглядності доказ (фото з телефону але цвіль видно):

    [​IMG]
     
  9. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: чорний список

    В мене ця компанія давним-давно у чорнющому списку.
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: чорний список

    Ходили вже? Цікаво, як відреагували у Вамі.
     
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: чорний список

    Ходила :girl_devil:
    Попросила охорону покликати адміністратора. Прибігла дівчинка. Я їй то все показала.. Реакція феноменальна: :girl_nea:вона навіть оком не повела, я так зрозуміла що вони знали про ті ""акційні йогурти"".
    Але вона чек забрала з йогуртом і віддала гроші.
    Але ні добрий день, ні вибачте, ні допобачення я не почула.
    Залишила їм запис в книзі, і ще планую скаргу письмову написати окремо в центр. офіс, бо в них часто такі моменти.
     
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    З найсвіжішого.
    9:20 - звичайний ранок в магазині "Таврія В". До дверей впритул стає легкове авто (без холодильної камери, звичайнісінька легковушка-універсал). Відкриває багажник і витягає ящики з м'ясом :girl_mad:, без упаковки, без поліетилену і холодильника. Менеджер магазину (чи ким він там є той мужчина в костюмі) веде його на зважування.
    Що це таке? Відколи це м'ясо возять відкритим і без холодильника і який це постачальник таке собі позволяє (скільки часу вони катали ті ящики екскурсіями по Львову і області) а магазин радо сприяє такому гешефту?
    Будьте обережними з купівлею продуктів в цьому магазині. Доречі, а в Сільпо і Арсен також так постачають м'ясні продукти, можливо хтось знає?
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А на базарах хіба м"ясо в холодильниках лежить? Напевно є якісь норми зберігання м"яса без холодильника раз так і возять і відкрито продають?
     
  14. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Фішка в тому що немає:
    ЗУ
    І на російській:
    На вулиці було сьогодні тепліше ніж мінус 8, та й вище + 4. А якщо забути про температуру, то можна хоча б його якось запакувати, щоб пил, бруд, і т.д. не липло на те м*ясо.
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: чорний список

    На ЛФ є комерційна гілка Таврія В, може в них спитати?
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: чорний список

    ха, то хіба лише в цьому магазині таке? Я щоранку спостерігаю, як на ринку "Наукова" привозять свіже м"ясо. В пластикових ящиках, без упаковки, розважують на вулиці перед входом в базар прямо з машини на ваги, які стоять просто на асфальті!!! Беруть то все різними руками (вантажники, якщо їх так можна назвати, взагалі бехарі кончені, поки довезе тачкою то все добро до потрібного магазину, при чому, через весь базар, щей на землю впустити то може). Короче, жах...
     
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    я колись в Сільпо на привокзальній мяско для котика хотіла купити :) свіже? - свііііііжее!
    я дивлюсь, а воно вже зеленіє! кажу: яке ж воно свіже, зелене вже? - а нам таке привозять.
    занавєс!
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: чорний список



    ---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

    Сервісний центр "Самсунг" на Коновальця. Вже писала у Жилетці, так от там мені сказали мобілку дуос півтора річну викинути або замінять мені плату (начинку) бо вони нічого з ним не можуть зробити. І оте задоволення коштує 550!!! грн. Я забрала у них мобілку, по рекомендації віднеслда у салон на Коперника і хлопчина-майстер зробив мені його за пів дня за 50!! грн і сказав, що банальна поломка телефона. А майстер, який мені таке говорив або тупий або хотів на мені нажитись, бо я не по гарантії. Куди ще жалітись????
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Хочу пожалітись на фірму Діон, що займається доставкою питної води. Вперше коли замовила - перед доставкою подзвонили, що будуть за 20хв, в результаті приїхали швидше і незадоволено мене чекали, до 5 хв. не більше. Сьогодні приїхали без попередження і поставили по телефону перед фактом, що ось вже чекають. Я з язиком на бороді примачалась з дітьми теж через 5 хвилин бо знаходилась близько біля дому. І вислухала гарно, що "пані, наступного разу ми чекати не будемо і поїдемо". На що я відповіла "нема питань, ви не чекаєте, я більше не замовляю. Конкурентів у вас є досить." Виявляється то я маю просити їх, щоб вони мене попереджали про свій приїзд. Може я чогось не розумію? Наприклад, вже 3 роки замовляю через нет контактні лінзи - то завжди менеджер передзвонює і завжди уточнює коли буде доставка. А потім ще кур"єр дзвонить і уточняє чи я вдома і ще й доставка безкоштовна. А тут в Діоні прям мені велику послугу роблять, що я в них воду купую.
     
  20. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: чорний список

    Завітали сьогодні у BestOf (після реклами на форумі я не змогла у черговий раз пройти мимо - мусила задовольнити свою цікавість).

    Я зрозуміла, чому власник скаржився на відсутність відвідувачів - їжа була не просто погана, а жахлива. Однозначно більше туди не зайду.

    Були тільки два плюси - дуже добра офіціантка і направду смачний напій невідомого складу (секрет нам так і не відкрили))), який в самому кінці принесли "в подарунок".
     
Thread Status:
Not open for further replies.