Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Discussion in 'Бізнес-леді' started by viltis, Jan 29, 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26.0%
  2. незаслужено низька

    48.5%
  3. а що це?

    25.5%
  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    У деяких випадках наявність офіційного стажу є обов'язковою умовою просування по службі.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    ну все ж якщо людина офіційно влаштована на роботі то її відносини з роботодавцем трохи інші. ну і стаж роботи теж не зайвий. якщо людина кладе плитку, або працює підсобником,то це одне, а якщо вона економіст, журналіст, лікар, інженер то ж навіть банальне резюме не напише. ну що скаже, я супер спеціаліст, але працюю неофіційно? хто повірить? деякі посади навіть передбачають кілька років стажу на аналогічній посаді. ну і як довести що той стаж є? та й хто його знає що за кілька років буде, може щось зміниться на краще і той стаж буде зовсім не зайвим. таки краще щоб він був.
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Врахуйте, що в нас часто навіть офіційної роботи бояться, бо то "по-контракту".
    Суджу по собі і по знайомих, 70% думають шо то якась мало не кабала, і вербування, в результаті у Вас буде тільки мінімалка( в кращому випадку) стажу нема і ніц нема.
    А насправді треба сісти почитати законодавство, умови свого контракту ( чого на диво умудряються не робити).
    Я сама працювала і по контракту і по цивільно-трудовій угоді і виплати у відповідні фонди отримувала і стаж маю, і у певний період встала нормально на біржу і всі мої робочі роки і зарплата там відображались.
    Але дійсно є ЗП в конвертах і недобросовісні працедавці, які домовляються на 3000 зарплату, дають 500 і претензій не висунеш бо ж в документах під 500 і підписались.
    Залишається , на мою думку, бути уважними, і займатись якоюсь елементарною самоосвітою в тих питаннях.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    через стаж, який потрібний одним для:
    - років, які потрібні для пенсії ( наприклад, людині не вистачає 3-5 років);
    - років практичної роботи, які потрбні для зайняття певної державної посади ( навіть у можливому майбутньому);
    - просто для подальшого хорошого резюме
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    я би ще додала якийсь мінімальний соцзахист.
    лікарняні, відпустки, декретна відпустка і збереження робочого місця.
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Батьки, а ще більше бабусі дістають :), а ще думають, що більше прав будуть мати і не звільнять. Але просто нема розуміння, що і як треба буде то і з офіційної роботи звільнять.
    Стаж - це щоб на 200 гривень мати більше від мінімалки? Можна вже починати відкладати.
    Я офіційно працевлаштована і так склалось, що завжди так працювала. Але коли і готова була без трудової працювати, то кадровика як не оформиш? :)
    А лікарняні - що так часто ходите на лікарняні? За всю свою практику мала - декретний і коли в лікарні була з розбитою головою. А коли простуди - просто попереджувала, що декілька днів похворію.
    Не від трудової яка лежить на підприємстві залежать ваші гарантії, а від порядності керівника.
    Моя коліжанка, яка працювала без трудової через 2 роки вернулась на своє попереднє місце роботи - бо була така домовленість з керівником.
    А іншу подругу, яка з трудовою, попросили звільнитись після декрету.
    Тому я ЗП, яка влаштовує :)
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    вам просто пощастило з керівництвом.
    я знаю багато випадків, коли хворіють за свій рахунок.
    ну і декретна відпустка - то не щось таке мало важливе.
    та власне, але не завжди ті керівники порядні, так хоч папірець тебе захистить.
     
  8. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Так от власне, що не захистить.
    А декретні і через біржу можна отримати.

    Та просто до 5 робочих - оплачує підприємство, а далі уже соцстрах. Тому більшість підприємств дозволяють до 5-ти днів дома без лікарняного перехворіти :)
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Ага, а мене, коли завагітніла.

    100% згідна. Я працювала, реально пахала, отримувала погодинну оплату. Працювала з 10 до 21.20+субота. Маючи добрий авторитет, мала і роботи добре. В моїй сфері, то дуже залежить. І начальство мало з мене гарний прибуток. І що?Я йому тре?Я після того вирішила, що вже не хочу повертатись до нього. Хіба б життя заставило...
    До речі, знаю, що мій начальник читає ДП, а може навіть і зареєстрований, то най прочитає, який він добрий. І ще ми Вас чекаємо назад, це нормально?
     
  10. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Я працювала не по трудовій. Начальник був хороший і відпустити раніше міг, і на кілька днів дати відгул. Ну так, в трудовій є свої плюси, але якщо вибирати між працею по трудовій за менші гроші, і без за більші, я б вибрала 2. Вже краще на ту пенсію самій відкласти:girl_yes: Хоча зараз задумуюсь, чим то мені після декрету займатися, наразі бачу лиш один оптимальний варіант, так щоб і при дитині і займатися там, чим я хочу.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    а я сама звільнилася. Бо чудово знала, що якщо не зроблю того сама, то після того, як дізнаються про вагітність все-рівно з радісною душею на ПП ніхто не буде 3 роки місце тримати. Так і було: потім один з шефів сказав, що дали б мені лише на все про все- рік часу ( цікаво, а як би було з тим часом, коли під час вагітності я на збереженні лежала, враховуючи той факт, що лікарняних у нас не було зовсім- їх просто не визнавалося. Хто б мені дав по 2 чи 3 тижні можливості бути на підтримці?). Ну і повернутися на робоче місце , коли дитині заледве рік, щоб усю тодішню зарплату рівненько віддавати няні- теж не було ніякого сенсу. Тому я чемно звільнилася ( навіть спочатку не говорячи про вагітність, аби не завдавати клопоту компанії) , і повернулася сюди лише через 3.5 роки ( місце за мною ніхто не тримав, просто так співпало, що воно виявилося вакантним і мені запропонували повернутис). Але історія мала продовження- за ті наступні роки, що працювала у цій компанії жодного разу не була у відпустці чи на лікарняному (бо домовилася, що приходитиму на роботу трішки пізніше , ніж на 9 годину ). Тому чесно вирішила, що за це не буду використовувати ні відпусток ні лікарняних. Але менталітет наших людей такий , що щось їх вічно "муляє". Тому дехто із рядових співробітників ( мої вам вітання, бо теж знаю, що можете це читати) почав робити дрібні капості, вислужуючись перед начальством. Тому за кілька років такої праці мені довелося звідти знову піти. І толку з того, що робота була офіційна і на той час на ній я мала вже більше 10 років стажу. Можу сказати чесно, що роботу свою я любила, і виконувала її добре. А те, що не вислужувалася перед начальством, не плакалася щодня про свої проблеми ( як це любили робити інші наші жіночки аби керівництво пошкодувало) і узагалі не переносила сімейні та інші питання на роботу- це вважала (та і зараз вважаю) правильним. З того часу вже кілька років працюю не по трудовій і вже не у цій компанії. І зовсім про це не шкодую. Бо для себе зробила висновок- краще мати достойну зарплатню, ніж запис у трудовій.
    у мене керівництво, незважаючи на усі мінуси, теж було непогане. Зі своїми "тараканами", але хто ж без них? Хоча мови про повноцінні відпустки і взагалі будь-які соц. гарантії і близько не було. І зарплатню працівникам видавало, як велику милість , особливо користаючи тим, що більшість з небагаточисленної кількості працівників були жіночки "під" і трішки "за "50", яким особливо то і рипатись не було куди ( і які це чудово розуміли, тому трималися за свою роботу руками і ногами і були готові на все аби вислужитися).

    Попри все, для мене
    наразі так і роблю.

    ---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

    а як вам варіант, коли не те, що за свій рахунок, а узагалі не вийти на роботу- неможливо. І неважливо керівництву, що одна хвора людина заразить ще півофісу. Основне, аби була присутня на роботі. І все.

    ---------- Додано в 18:30 ---------- Попередній допис був написаний в 18:23 ----------

    погоджуюся. Бо маю наочний приклад братової, чий керівник, коли вона навіть перебувала у відпустці по догляду за дитиною, передзвонив і порадив на тиждень її перервати і вийти на роботу, щоб потім вона мала змогу повернутися на ін. кращу посаду.Хоч міг узагалі нічого не робити, а після повернення з відпустки через певний час її просто би звільнили у зв язку з реорганізацією і скороченням
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Ще актуальним для дівчат - декрет, а коли ти офіційно влаштована так тобі ще й та фірма платить що ти в декреті, і місце зберігається на роботі за тобою, а коли не офіційно, то втрачаєш гроші і можливо ще й місце...

    ой не побачила і не прочитала вище від мого повідомлення...
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    може я неправильно зрозуміла, але фірми не платять декретні (тоді би певно вагітним в провулках погрожували, щоб ті звільнялися)
    платить соцстрах (або повертає ті гроші роботодавцю)
    знову ж таки, все залежить від розміру офіційної зарплати - якщо вона висока, то так, досить добре йти з такої офіційної роботи в декрет..
    якщо мінімальна, а решта в конверті - фактично з таким же успіхом можна з біржі йти в декрет (за винятком потреби отого спеціального стажу для деяких посад чи збереження місця праці)
    п.с. якщо щось невірно вище написала, то виправте, бо я не спеціаліст в галузі соцзабезпечення
     
  14. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Вам можуть просто відмовити у Вашому місці. Я повернулась на своє декретне місце, бо працювала весь декрет, а через рік по гнучкому графіку в офісі. Іншим сказали просто гудбай -і то по трудовій оформлені, так що не обманюйтесь ...
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    В мене так з другою вагітністю було, а з першою - офіційна з/п була мала, решта в конверті, то й декретних було - кіт наплакав...Так що офіційна робота в цьому плані дуже й дуже виграє, а ще невикористані відпустки й т.д. - я то все приєднала й вийшла дуже пристойна сума.
    Ну й плюс збереження робочого місця, хоча на першій роботі воно також за мною зберігалось, але я сама не хотіла туди повертатись.
    А офіційні свята й т.д. - теж ніхто не відміняв, де все офіційно, чисто й прозоро, то за таким строго слідкують, а приватник може й на Різдво/Великдень заставити вийти.
    п.с. 2 Але якби був вибір між офіційною, але малою зп й неофіційною, але високою - то однозначно вибрала б 2 варіант.
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    я, коли завагітніла, підійшла до начальства з проханням писати у відомостях мені повну суму, бо я зацікавлена була отримати нормальні декретні виплати, начальство пішло мені на зустріч, але іншим шляхом - з/п писалась так і далі мінімалкою, але декретні виплати мені видали в повному розмірі з власної кишені.
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    нас усіх свого часу перевели на 4-год роб. день, відповідно 50 % окладу. Решту все отримували в конверті ( решту 50 % + чорна з/п). Коля я завагітніла, то теж попросила встановити мені повний робочий день, щоб отримати більші декретні, і мені пішли на зустріч, відповідно відмінусувавши з конверту. Тут нарікати я не можу.
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    а я працювала по гнучкому графіку і без обовязкової кількості годин до відпрацювання, без причини))) а моїй подрузі на державній службі начальник повибивав якісь додаткові виплати, щоб декретні були більші
    доброта начальства то винятки, говорилося власне про те, що нам належить по закону в тій чи іншій ситуації
     
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Вот добре у Вас керівництво.:girl_curtsey:
    Я так і пішла по-мінімалці.
     
  20. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    насправді, не гучна назва. В підпорядкуванні буде 5-6 осіб. В обов'язки входить не лише ведення кадрової документації та підбір персоналу, але і проведення інспекцій, розробка програм навчання, ставлення на посаду, написання інструкцій, контроль за виконанням програм розвитку і т.д. Загалом побудова роботи організації, системи звітност, координацій і т.д.
    Запитували мене в карму чи не ЗКГ. Відповідаю - Ні. Хоча знаю, що вони теж зараз шукають керівника відділення персоналу, висіла вакансія на сайтах з пошуку роботи і там теж перелік обов'язків не обмежується лише функціями кадровика.