Юридична консультація

Discussion in 'Бізнес-леді' started by Taras N, Jul 7, 2011.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Юридична консультація

    типових зразків у інтернеті- дуже багато.Умови ( якщо це не визначено ще і особливим правовим режимом майна, що передається в оренду- тут є свої нюанси): предмет договору, сторони та їх права і обов язки, строк, порядок використання, оплата, амортизація, умови повернення, відповідальність сторін, припинення чи розірвання договору, можливість суборенди і т.п.
    так.
     
  2. winner

    winner Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Підкажіть будь ласка в який час і дні, по закону, можна проводити шумні ремонтні роботи в квартирі, і що має перевагу,закон України чи рішення зборів членів кооперативу?
     
  3. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Закон України має перевагу, оскільки це акт вищої юридичної дії. А взагалі рішення зборів членів кооперативу не повинно суперечити нормам закону.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Юридична консультація

    є Закон України «Про забезпечення санітарного таепідемічного благополуччя населення»та Постанова Кабінету міністрів України «Правила користування приміщеннями житлових будинків»:Зокрема, у нічний час, із 22 год. до 8 год. на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. На таких об’єктах також забороняється ремонтні роботи, що супроводжуються шумом, у робочі дні з 21 год. до 8 год., а у святкові та неробочі дні - цілодобово. Власник або орендар тих приміщень, у яких передбачається проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм (стаття 24 Закону).Санітарними нормами допустимого шуму в житлових кімнатах квартир, житлових приміщеннях будинків: вдень не більше 55 Дб, а в нічний час не більше 45 Дб.
    рішення зборів кооперативу узагалі не можуть протиречити нормам законодавства України
     
  5. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Підкажіть, хто знає.
    Укладається договір оренди квартири приватною особою, тобто договір між орендодавцем і орендарем. Обидва не є підприємцями, задокументовують свої відносини, не реєструючи при цьому договір в нотаріуса чи інакше, не сплачують податку.
    В разі виникнення спору щодо відшкодувань чи інших питань, і якщо справа дійде до суду - чи береться до уваги договір, чи має він юридичну силу? ЯК бути з тим, що жоден не платить податку за фактичну оренду квартири?

    Дуже прошу поради від людей з досвідом в таких питаннях:girl_tender:
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Юридична консультація

    Потребую поради адвоката.
    Історія довга та запутана))). Почну з початку))). Була в мого діда сестра в Зимній Воді. Мала вона доньку - інвалід дитинства (зараз їй 58 років). І мали вони будинок з землею. Донька має коліжанку, теж інваліда з дитинства. Жили по сусідству. Коли мама коліжанки померла, дідову сестру з донькою переселили до коліжанки в кімнату, а в їх хату переселився племінник коліжанки. Мама вмерла, донька домовилась з племінником коліжанки, що він з сім"єю (дружина та донька) буде проживати у її хаті, а вона буде жити з його тіткою. І напише на нього заповіт по хаті та землі. Поїхали до нотаріуса в Пустомити. І замість заповіту їй дали підписати договір купівлі-продажу. Це був кінець 2009 року. Вона НЕ ЗНАЛА, що підписує договір купівлі-продажу, НІХТО ЇЙ НЕ ДАВАВ ЖОДНИХ ГРОШЕЙ. У цьому договорі вказано, що розрахунок провівся ДО підписання договору. Є там і ще один пункт - вона має право проживати у цьому будинку до кінця життя. Але, оскільки вона не знала, що залишилась без хати, спала спокійно. Коли пройшло 3 роки, ставлення цих людей до неї різко змінився. Її побили, вона захотіла відмінити заповіт і взнала, що вже немає хати, що можуть вигнати з хати, в якій живе в любий момент. Виявилось, що її хотіли виписати з хати (племінник написав заяву (є копія заяви) але, наскільки мені відомо, її не виписали. Коли це все вилізло мій дядько поїхав до тих людей і записав на диктофон розмову, де вони говорять, що грошей їй ніхто не давав. Після того, як пройшло 3 роки, вони поміняли вікна, добудували гараж. Зараз вони кажуть, що вклали туди 40 тис.євро і вимагають від неї цих грошей.
    Питання - чи є шанс визнати такий договір не дійсним, оскільки розрахунку не було проведено і як це довести (коліжанка була з нею весь час, навіть в нотаріуса, може це підтвердити)? Куди йти спочатку? Може варто підключити журналістів? Чи взагалі були такі преценденти, коли через стільки років договір визнавали не дійсним?
    Може хтось порадить людину, яка вже вела подібні справи.
    Допоможіть, будь-ласка, просто людина може залишитись на вулиці!!!
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Юридична консультація

    Дівчата підкажіть будь ласка, як саме і коли після декрету потрібно поновлятись на біржі??? І що робити, якщо не поновилась вчасно, дитині зараз 5 років, а поновлення не було. Буду вдячна за відповідь
     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Юридична консультація

    Допоможіть будь-ласка, маю проблему з сусідами((
    Поверхом вище живе батько (який постійно у відрядженнях) і син 17 років, який стабільно обкурений і пяний. Кожну ніч там гулянка, через день ми з чоловіком туди приходимо їх заспокоювати, з 1:00-4:00 я не сплю вже який тиждень ...;(
    Міліція на виклик просто не приїзджає((((((((((
    Куди йти ??? Кому ще скаржитись????
    Є може якісь варіанти через суд??
    І ще батько його колишній прокурор і тому малий думає що у нього вседозволеність..
     
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    сьогодні трапислася така історія: доки чекали з чоловіком на трамвай, один пропустили, з нього вийшла дівчина у супроводі 3-х чоловіків ), які почали про щось сперечатися з дівчиною.
    ситуація склалася така: 1 чоловік назвався контролером і, супроводжуючи мову 3-поверховими матюками, погрожував дівчині міліцією за безкоштовний проїзд (вона, в свою чергу, виправдовувалась, що передала за проїзд, а один з присутніх чоловіків чомусь забрав квиток собі і не схотів віддавати).
    в розмову втрутилася жінка, яка також вийшла з трамваю, і мій чоловік, бо жоден з тих "контролерів" не назвав імен і не схотів показувати посвідчення (лише один мав бейджик, але ми не роздивились, що там було написано.
    в результаті того всього, чоловіка теж обматюкали ще й пригрозили фізичною розправою, дослівно "як побачать десь в центрі".

    мене цікавить таке питання, якщо писати скаргу в Львівелектротранс, якими нормативно-правовими актами можна було б її підкріпити?
     
  10. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Жодними. На таке самоуправство слід було викликати міліцію, бо не факт, що то працівники Львівелектротрансу, цілком можуть бути якісь самозванці.
     
  11. evromix

    evromix New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Потрібно оформити дарчу на будинок у селі. Підкажіть, які документи і в яких інстанціях (селищна рада, районна) потрібно зібрати? Дякую!
     
  12. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Для початку : кожен виклик який потрапляє в міліцію має бути задокументований, і як що ні хто не приїхав в ночі,то на наступнтй день має прийти дільничний і запитати *з якої причини викликали*. Як що було декілька викликів на які ні хто не відреагував можете сходити до дільничного написати заяву, на яку вам мають відповісти письмово(таких заяв має бути три і автоматично накладається адмін штраф на ту особу ). Як що не допоможе , їдіть в райвідділок. Ну, а як що і там глухо , тоді в прокуратуру з заявою що дільничний і іже с нім нічого не роблять. В нашому випадку допомогло після написання заяви в дільничного. Ходив до тої пані що по ночах гульбанила, затихли)) Правда може бути такий варіант що вони не будуть визнавати те що гульбанять і дільничний має ходити по сусідах і опитувати чи чують вони те саме що ї ви. Ми ходили одразу з сусідкою, писала заяву я але від двох.
     
  13. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Дівчата, скажіть, xто знає, чи є такий закон, що матерям, які відносяться до категорії одинокиx, належить одноразова виплата у сумі 5000грн. Чи це правда? Знайома казала. Не знаю, чи це так. Якщо так, то які документи потрібні? Дякую
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Юридична консультація

    законодавством такої виплати не передбачено
     
  15. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Підкажіть, будь-ласка, в ПП хорошого юриста-адвоката по сімейних справах,
    - для подруги шукаємо бюджетного, але завзятого спеціаліста. Дякую!
     
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Підкажіть будь-ласка таке: Якщо жінка подає на розвід з чоловіком і хоче розподілу майна (в спільному користуванні 2-ох кімнатна квартира по 50:wacko: як ділиться така квартира судом, бо зрозуміло що така квавртира не може бути розміняна на дві 1-о кімнатні.
    Або може хто порадить недорогого адвоката щоб проконсультуватися з ним.
     
  17. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Чи може жінка перебуваючи в декреті на основному місці роботи, працювати офіційно на неповну ставку в іншій організації?
     
  18. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    Якщо неофіційно би то було, то можна працювати (підпрацьовувати). А у Вашому випадку виглядає, що то мала би бути робота по сумісництву. А це є офіційне працевлаштування. Відповідно декретна відпустка у такому випадку є неможлива.
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Юридична консультація

    ст. 18 Закону про відпустки "За бажанням жінки або осіб, зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною
    вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.
    При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в
    період відпустки для догляду за дитиною." ( працювати треба меньше 8 год в день)
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Юридична консультація

    праця за сумісництвом на умовах неповного робочого часу жінки, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку- дозволена. Аналогічна ж праця жінки, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 6 р. без збереження з\пл- законодавстом остаточно не врегульована ( тут є кілька колізій), том може трактуватися і як заборонена і як "прямо не заборонена, але і прямо не дозволена".