Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Дали((( Ну, як в нас заведено... Головне, що з мамою і дитинкою все добре... В даному випадку, з ними все добре не завдяки діям лікарю, а не зважаючи на надану "адекватну та кваліфіковану допомогу"((( До речі, зі мною в одній пасляпологовій палаті лежала родичка Верхівської. То пологи теж так настимулювала, що потім вже виникали форс-мажорні ситуації, які потім "героїчно" вирішувала. Правда, на пологах була присутня. Дитину витискали вже синеньку. Дійсно,стимулювання і витискання, як мінімум- її нормальна практика.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) 100%. 10 років тому я мала потрапити до неї на збереження (С.М. виявилася коліжанкою мого першого лікаря з ЖК, яка відмовлялася надавати мені направлення на збереження до ін. лікаря, ніж Верхівська). На той час С.М. обіймала посаду зав. гінекоголічного відділеня. На щастя, я до неї не потрапила . Але вже тоді мала нагоду спостерігати за лікарем і її пацієнтками. З того часу пройшло багато років і до С.М потрапляли вже на пологи не одні знайомі. У кого був плановий КР- все чудово: і у патології С.М. чудово відносилася, і операцію проводила добре. От лише у післяпологовий період вже не особливо цікавилася . Хто ж до неї потрапляв на "природні" пологи, було таке враження, що лікарю "природні" пологи ну дуже вже набридли- жодна не обходилася без стимуляцій, видавлювань. Народжувала у неї мамина співробітниця- дівчинка з дуже небагатої сім ї та ще й батько дитинки від них відмовився. С.М. порадили їй знайомі ( лікар якось до такої пацієнтки особливого інтересу не виявляла, але з пологами не відмовила). Коли дівчинка приїхала на пологи вже з переймами, С.М. підключила її під систему з окситоцином і ...поїхала додому. Приїхала лише через кілька годин і то після того, як родичі вагітної підняли шум. А братова мала "щастя" потрапити до С.С. як до чергового лікаря, коли під час перебування у патології у неї почалися вночі пологи. Оскільки С.М. медсестри розбудили і привели з приймального покою о 4 ранку, лікар з особливою "радістю" оглядала пацієнтку і дуже не спішила дзвонити лікарю, який мав приймати пологи ( хоч було вже відкриття у 4 пальці). Одним словом, дуже пофігістичне ставлення- так, ніби вагітні їй реально набридли.От хіба у кого КР- тим завжди "будь ласка", а все решта- зайва втрата часу.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Напишіть хтось, будь-ласка, чому дитину витискають, за яких обставин і чи є тому якесь логічне пояснення(тобто, чи це в окремих випадках дійсно потрібно) ???
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Це ви на повному серйозі таке питаєте?? Логічне пояснення є. Породілля віддає себе в руки лікаря, той бавиться у великого діяча-спасителя і доводить пологи або до витискання, або до КР.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) я цю лікарку бачила декілька ра3, вона була черговим лікарем була коли я народжувати приіхала, на перший погляд вона мені сподобалась, поговорити була рада і підбадьорити.... але коли я на Драгоманова побачила "плоди" іі праці коротше щоб не 3аганяти всіх тут в депресію деталями.... напишу краще так - я від побаченого в лікарню йшла 3 сльо3ами, а і3дити треба було місяць день в день... там багато подробиць що та дура при родах робила, але одне скажу точно інвалідами діти 3алишились на все життя!!! от 3ара3 я вагітна 3нову, до родів ще часу і часу..а страшно немае слів немае до кого йти ,стільки надивилась по тих неврологіях, що тепер в руки себе в3яти неможу
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) По-перше, заспокойтеся і не хвилюйте дитинку негативними думками. Кожна вагітність та пологи- індивідуальні. Ну і не рівняйте всіх лікарів під одну планку. Маєте купу часу, щоб знайти адекватного лікаря. При знайомстві так і кажіть, щоб жодних маніпуляцій без Вашої згоди не проводили, бо вже маєте досвід... Можливо, хтось із лікарів поверне Вашу довіру та зможе заспокоїти. Я так лікарю і казала, при зустрічі. Що збираюся народжувати природньо і якщо не зможу витримати, то сама скажу, щоб допомогли. Я це для їх заспокоєння сказала, бо абсолютно жодного втручання не допустила би. Вже під час потуг акушерка, здається, сказала, шо потуги короткі і треба 1 раз натиснути. Я як крикнула зі всіх можливих сил "НЕ ТРЕБА!!!!", то ніхто нічого більше не пропонував. Навіть окситоцин, щоб вийшла плацента. Якщо чоловік проінформований в тому плані, то обов'язково народжуйте разом. Як правило, лікарі в присутності чоловіків більше відчувають контроль над своїми діями. Якщо Ви вдвох із чоловіком будете настоювати, то шансів значно більше. Ви маєте право від лікаря вимагати пояснень абсолютно на кожну дію/маніпуляцію. А тим більше- про їх необхідність.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Ви 3наете 3аспокоітись не виходить ніяк.....одного сина поховала,один син такі лікування проходить важкі, для того щоб хоть якось ро3мовляти...а тепер я вже як 3апрограмована на якусь біду...3наю що не можна, 3наю що шкодить, та все ж 3 підсвідомістю мабуть боротись найважче..: Пугают: чоловіка не ві3ьму точно... чомусь не хочу я його в ПБ бачити, коли народжувала два попередніх ра3и то його в Украіні не було,хоча я страшенно хотіла в ПБ бути 3 ним... а цього ра3у чомусь він мене страшно дратуе : Girl_feminist:.. це 3вичайно тимчасово, і на даному етапі стараюся себе тримати в руках, але при родах..........якби невинну людину не обра3ити, бо щось я неадекватна
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Слава Богу, що є ДП. Бо мені дуже нав*язували цю лікарку, а я, начитавшись ДП, категорично відмовилась. Не сиділа б я на форумі, то точно пішла б до неї...
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) вони всяке бачили, така їх робота Я на акушерку теж кричала - але якраз тому, що я була адекватна, а вона мене чогось дратувала своїми примовляннями, тоді як мені спокою і тиші хотілося між переймами. Раз крикнула "Тихо!" - вона більше мені не заважала.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Та Улашин є зав. патологією і має прийомні години. Його спокійно можна підловити безпосередньо в пологовому і не обов"язково в усіх пузатих темках запитувати про його номер.)) Або ж читайте тему "Раджу лікаря з ПБ." І просіть телефон в ПП у форумлянок, які в нього народжували. Та чого ви так? Я он вірю і надіюсь, що вдруге у мене все буде максимум природньо і чітко розумію, що в тому, що так трапилось в мене першого разу (стимуляція, надріз, витискання) є частина моєї вини, бо не уважно підійшла до вибору лікаря, а слідувала першою попавшоюся порадою. Ну, і сама дозволила робити з собою отаке. Як не банально то звучить- повністю довірилась лікарю.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Цікавить мене таке питання можливо трохи дурне, та все ж Пробиття водів - це свого роду стимуляція, так? І чи є якась різниця коли пробивабють води: під час перейм чи в потужний період?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) так, амніотомія- своєрідна стимуляція. Справа у тому, що навколоплідні води, які є перед голівкою плоду , виконують своєрідну "амортизуючу" функцію. Коли води пробивають, починається прямий тиск голівки на шийкй матки, що стимулює її відкриття. Коли ж води відходять ( чи їх пробивають) на потужному періоді ( а не на початку перейм), перейми йдуть більш "м яко" і менш болісно . ---------- Додано в 09:08 ---------- Попередній допис був написаний в 09:05 ---------- погоджуюся, акушерок нічим не здивуєш. І хороша акушерка ще і хорошим психологом є, бо знає, що одну вагітну краще розмовами відволікати ( бо інколи жінка занадто концентрується на больових відчуттях і перестає себе контролювати), а іншу- краще у спокої залишити і лише "по справі" вказівки давати ( бо так жінка більш концентрується)
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) На Батальній в мене була акушерка Надя, мололенька,дуже класна, теж казала мені, що вони всяке бачили. Підтримка психологічна була від усіх - лікар, акушерка, дівчинка-інтерн,і ще анестезіолог старався розсмішити.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) дехто з лікарів так викликає пологи. Але справа в тому, що далеко не завжди відходження передніх вод стимулює відкриття. 50/50, принаймні. А больові відчуття без передніх вод і ризик дистрес-синдрому для дитини - значно вище. Різниця є, велика. чи не єдина справжня необхідність в пробиванні вод буває на потугах у жінок із багатоводдям чи коли не відбувається просування передлеглої частини плоду, хоча відкриття давно вже повне і добре тужить. Ще читала, але це вже до рідкісних випадків, про надто щільні плідні міхури, коли міхур прямо надувається на потугах, але протягом тривалого часу не тріскає і його навіть не проколюють, а прорізують. Але зазвичай, нажаль, амніотомія є першим кроком до всіх інших стимуляцій.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) ага, братовій з першою дитиною так на Джамбула п. Рудик в кінці 37 тижня викликала пологи :"ой, та у вас води вже течуть, йдіть скажіть чоловіку, що сьогодні народите" ( це при тому, що братова прийшла до неї на звичайну консультацію, але пані лікар вирішила її на кріслі подивитися, бо попереду були святкові вихідні) ще такий варіант можливий на періоді перейм у трьох випадках: - коли у вагітної раптово високий тиск- після амніотомії тиск різко знижується; - при плоскому плідному міхурі, але явно не на перших годинах перейм ( в цьому випадку оболонки "натягнуті" на голівку дитини, а передні води практично відсутні і це теж частково гальмує відкриття шийки). Мені амніотомію проводили через 10 годин перейм ( відкриття за 10 годин просунулося з 1 до 2 пальців), міхур був плоский, передніх вод не було практично зовсім ( десь біля чайної ложки); - при крайовому предлежанні плаценти- щоб запобігти відслойці і кровотечі проводять амніотомію. Після цього голівка дитини щільно перетискає краї плаценти і запобігає передчасній відслойці) А в загальному ( без показів) пробивання вод допускається при відкритті шийки не менше ніж на 8 см ( 4 пальці). Все, що раніше- це передчасна амніотомія та стимуляція.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) прикольно так: від амніотомії - знижується, від окситоцину - знижується.Настимулювали-настимулювали - а то всьо, виявляється, від тиску просто було
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) в мене був весь букет,колись напишу. Була ЕА. Вранці відійшли зелені води,температура, забиті легені. Казали, що якщо не зробимо ЕА, то якщо дойде до КР, трубочку мені запхати не зможуть. і ЕА потім у разі чогось додадуть дозу. В ПБ була 6 днів - бронхіт. І були пріколи з аналізом на гемоглобін, на пологах 106, за 2 дні 50. Але то я там не віддячилась медсестрі. Колись то все напишу.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Я не розумію. То різні за суттю процедури. Як ЕА може врятувати від КР?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Марічко, лікарі хотіли в разі чого КР з ЕА, тому заздалегідь дали трохи анестезії. якщо проблеми з дихальними шлязами, то ендотрахеальний наркоз дуже небезпечний