Приготування до весілля

Discussion in 'Весілля, весілля...' started by Sashen’ka, Nov 5, 2007.

  1. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Вже писала в іншій темі, але що там, повторюсь)))
    8 квітня ввечері ми вирішили створити сім'ю:girl_in_love: Я кричала, що за 3 місяці нереально підготувати весілля, та коханий сказав, що все вийде)) І от наступного дня я засіла в Інтернеті та на телефоні:girl_phone1:
    Перше, що я продивлялась, це була сукня, бо я просто не уявляла, що хочу... Дивилась на сукні, які продають, і все більше розуміла, що плаття гарного в мене не буде:girl_emo: Аж тут натрапила на неї - Pronovias barocco:girl_in_dreams: То була моя сукня!
    Настрій піднявся, і я вирішила написати фотографу, на роботи якого давно впускала слюні. Одразу питання - "Яка дата?" - а хто його знає, як ми тільки вирішили, що одружимось, і одразу розійшлись по домах)))
    Отже, включила логіку: хочу літом. 20 липня я за дружку, отже заміж тре пізніше. Весілля точно буде в неділю. Залишається 28.07, 04.08, 11.08. 11 - нє, бо хтозна чого я собі вирішила, що 12.08 починається піст (хоча насправді 14.08), отже залишається ще дві дати, і так як мені потрібний хоча б тиждень, щоб запросити гостей на весілля (в нас прийнято особисто), весілля 4.08)) Запитала коханого - не проти, ура) І фотограф мій якраз вільний:girl_dance: Домовились про зустріч на суботу.
    Відео - списались з відеооператором, який зніматиме весілля наших друзів влітку - домовились на суботу)
    В суботу зустрілись з фотографом - все підійшло, крім ціни:girl_sad: Але, зважаючи на те, що на фото економити не варто, наступного тижня несу завдаток:connie_pull-pigtail Відеооператор не підійшов - занадто низька якість за цю ціну(
    Після того розповіла мамі про весілля, а вона вже всій родині:girl_phone1:
    Оскільки і фотограф, і оператор дивувались, що плануємо весілля, не домовившись про зал, ми задумались:scratch_one-s_head: Подзвонили в ресторан, де минулоріч святкувала знайома весілля - і оп-па - там вільно)))
    Отже в неділю зустрілась з коліжанками (вони ж дружки), повідомила хорошу новину, і ми зайшли в салон поміряти плаття) Тоді ж я остаточно зрозуміла, що воно таки моє)))
    А після того ми з'їздили в ресторан, і про все домовились.
    Правда, вже наступного дня знайшли інший ресторан і передомовились вже з ними)
    А вчора зустрілись з іншим відеооператором, який вже нам підійшов.
    Отак якось просто все виходить:girl_claping:

    Завтра їдемо до батьків коханого повідомляти про свої наміри, а в неділю від нього до дівчинки, яка продає таке ж плаття, тільки вдвічі дешевше, бо вже вживане.

    В понеділок повідвозимо всі завдатки, і тоді вже напишу конкретніше імена і т.д.
    Далі буде...

    ---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ----------

    Аааа
    Забула)
    В середу почала вишивати ікону бісером в подарунок новій мамі на весілля:girl_angel:


    [​IMG]
     
    Last edited: Apr 19, 2013
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Приготування до весілля

    А коли краще оплачувати реквізити?
    Наприклад, нам на 15.00 подавати заяву, то треба до того зайти за реквізитами, оплатити їх і вже з ними йти на виділену годину? Чи прийти на 15.00 все заповнити, взяти реквізити, оплатити і потім вже їх донести?
    Чи то без різниці?
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    до подачі заяви потрібно оплатити за реквізитами..)
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    МИ брали реквізити, оплачували, а потім вже йшли писати заяву. Бо біля самого РАГСУ банків нема майже, то тре йти (їїхати) аж на Панаса МИрного.біля церкви. Хіба десь зараз відкрили поближче відділення банку.
     
  5. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Дівчата, я тільки зареєструвалась на форумі, і ще не знаю, що до чого:girl_blush2:

    Бачу, що хтось привітав, і запитав відносно плаття, але не знаю, як відповісти:shy: Тому пишу тут: Спасибі за вітання:girl_yes2: Плаття приміряла в салоні "Нінеллі" (на Котлярській, 16 - бічна Шпитальної), коштує 15970 грн. Але... По-перше, оригінальні плаття ідуть без кілець, а просто нижня тканина дається дуже цупкою, яка триматиме весь верхній шар, а тут тонкий атлас:girl_sad: По-друге, дівчина, яка брала минулоріч плаття в них розповіла, що плаття шили довше, ніж обіцяли; спідниця була врізана ДУЖЕ нерівно, і після того, як тато зробив скандал, її підшивали просто на нареченій, яка стояла на каблуках декілька год.! Десь вичитала, що одна дівчинка подивилась на те все, і поїхала купувати закордон - вийшло дешевше, і приємніше))) Одним словом, вирішувати вам)
     
    Last edited by a moderator: Apr 20, 2013
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Приготування до весілля

    У мене розпочався етап загс -церква.
    Думаю піду у загс розізнаю що там як. Прийшла, а там обід. Ходила у Четвер. У графіку писано, з 18.00-20.00 прийшла вдруге, переписала реквізити , бо хотіла вже оплатити. Зайшла у кабінет, а мені сказали на перід не платити ,бо можуть реквізити змінитись. Тому треба буде йти втретє, щоб подивитись чи вони не змінились, а тоді в четверте , щоб з коханим заяву писати. Стільки мороки:girl_cool:
    У мене питання важливе на яку годину у вас загс , а на котру церква?
     
  7. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Приготування до весілля

    Тому і стараються одружуватись один раз і на все життя)))
    При розподілі часу іноді немає з чого вибирати, якщо і в церкві і в рагсі черги. Але якщо є вибір, то можна робити вибір, враховуючи деякі обставини. Якщо маєте підозру, що багато гостей захочуть прийти на шлюб, то краще запланувати шлюб безпосередньо перед рестораном, а в перерві між рагсом і церквою фотографуватись. Бо якщо гості приїдуть з сусідньої області, прийдуть на шлюб в 12, то потім можна мати проблему, що з ними робити до 3-4 години до початку застілля. Якщо ж і на розписку можуть прийти гості, то й рагс варто "посунути".
    Також бажано порадитись з фотографом і визначитись з місцями фотосесії (якщо така буде). Бо якщо запланувати далекі поїздки, то треба розрахувати на це час.
    Підсумовуючи, два фактори, на які б радив звернути увагу - це гості і фотосесія.
     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Приготування до весілля

    Гості у мене більшість приїдуть до залу.Лише найближчі до церкви,а ще менше до загсу.Отже я б хотіла на 11 до загсу ,і на 2 до церкви.Фотографуватись в районі центру,після загсу,а тоді щераз після шлюбу.Зал десь на 5-6 год.Достатньо буде часу для фотосесії?
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Приготування до весілля

    А в нас усе якось дуже легко і швидко пройшло. Прийшли перед самим обідом (черг не було) взяли реквізити, з'їздили оплатили, поїхали ще по справах, приїхали десь о пів на третю знову, то перед нами був лише наречений, який чекав на проштамповані паспорти. Подивилися заодно, що то відбувається після розписки:) Швиденько заповнили і все. Правда, довго ніяк не могли вирішити, на котру годину записувати, що нас аж підганяти почала працівниця.
    А щодо загсу і церкви, в нас все просто - вони в різні дні:girl_cool:

    Заодно похвалюся тут, як плідно ми присвятили сьогоднішній день весільним клопотам. Крім заяви, ще донесли в церкву всі документи і остаточно затвердили годину, домовилися з відеооператором і фотографом за зйомку розписки, замовили останні необхідні матеріали для запрошень і купили бокали/кошички для цукерок та пелюсток/ніж і лопатку для торту! Як то файно зробити собі вихідний і присвятити його весіллю:girl_in_love:
     
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Ми вирішили розписку і вінчання розмежувати кількома днями. Тому похід у РАЦС у нас буде на два дні швидше :)


    Також не стояли в чергах: прийшли, дали квитанції (реквізити взяли раніше, а вчора оплатили), у кабінеті були не більше п'яти хвилин - і все :). Над часом розписки особливо не роздумували - нам сказали вільні години на обраний день, то вибрали швидко. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Приготування до весілля

    Трохи більше - більше місяця:)

    В нас були усі години вільні, тут було важче:)
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    А в нас все буде в один день. Десь на 11.30 хочемо розписатися, після того погуляти і десь 15.00-15.30 сам шлюб. Бо більшість гостей буде або на шлюб, або в їдальню..
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    О, у мене так само було: 11.30 рацс (хотіла раніше, але в неділю тоді раніше не розписували), а в 15 -- шлюб. Ідеальний варіант. Кругом встигли! Єдине, що для гостей, які прийшли в рацс -- це дуже велика перерва. Але я знала, що багато народу буде зі мною ще від брами (десь 60 людей). Тому потурбувалась про всіх. По перше, запхала в бус (ну і собі в лімузин) купу солодкого, алкоголю і ковбаси. То до нас молодь бігала на перекус, а в бус -- хто постарше. То дуже треба людей нагодувати і алкоголем напоїти. Бо коли народ чекає на трезву голову і голодний шлунок того ресторану -- то пів дня, поки молодята тішаться, люди тільки мучаться
     
  14. Adelina Kogutich

    Adelina Kogutich New Member

    Доброго дня! Я тут новенька, але надіюся ви мені зможете допомогти. Я шукаю приклад тексту для виїзної церемонії. В інтернеті нічого не можу знайти.
    Дякую.:girl_bye:
     
  15. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Приготування до весілля

    Ви плануєте самі зачитувати текст на власному весіллі? ;)
     
  16. Adelina Kogutich

    Adelina Kogutich New Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Знайома буде зачитувати, але треба написати їй текст, тому і шукаю :girl_yes:
     
  17. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    А хто може мені порадити стосовно розписки в районному загсі? За скільки часу писати заяву?
     
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Заяву можна подати не скоріше ніж за 3 місяці. Можна і за місяць, але раджу Вам скоріше подати, бо потім може і не бути на той день місця вже.
     
  19. yulop

    yulop New Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Ми теж розмежували: розписка в п’ятницю, а шлюб і забава в суботу.
    Правда спланували суботу: шлюб - фото - зал.
    А тебер бачу, що потрібно було фото-шлюб-зал...Бо гості трошки морились ...І хоч ми планували, що гості будуть в основному в зал приходити, але багато гостей виявило бажання прийти до церки на шлюб.
     
  20. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Коли ми прийшли до нашого фотографа - то поміж розмовою він процитував одного священника, який сказав: Хто не був на шлюбі - той не був на весіллі.
    Так що ваші гості вирішили бути присутніми на повному весіллі, а не тільки на гостині : Girl_smile: