Відповідь: Психологія харчування Трохи дивно, бо це в першу чергу здоров"я. Мій чоловік навпаки тільки десь мама в заборонений час запропонує чогось солодкого, то ще свариться з нею, чого намовляє.
Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас? Orman, я ще пооффтоплю наостанок чи Ви допускаєте існування такого хобі - розвиток власного тіла? коли з фізичною робою над собою спостерігаєш як розвивається психіка, змінюється реакція, відношення до світу і до себе в тім світі, коли то виходить такий комплексний підхід, але рушійною силою, провідником є тіло? напр., з розтяжкою мозок стає гнучкішим, а з ростом сили фізичної росте сила психічна?
Відповідь: Ідеальна фігура. Яка вона для вас? як хобі? Ні. отаке допускаю (треба інше слово знайти, "допускаю" якось не пасує). Навіть терапія така існує. Але це не хобі.
Відповідь: Психологія харчування аби тіки людина не ставала психічна, з тим ростом. Я особисто чомусь вважаю, що ріст має йти з середину назовні. Тобто спочатку приводиш в порядок голову, і ростеш духовно, а потім до того росту додаєш фізичне вдосконалення. Отаково якось.
Відповідь: Психологія харчування Марусю, як писав Кобзар: " У кожного своя доля і свій шлях широкий..."
Відповідь: Психологія харчування ну так. Але, на превеликий жаль, переважно як беруться за тіло, то тіло їм все заступає, і жодного розвитку не виходить, навпаки застрягають. От тому я таке хобі не підтримую.
Відповідь: Психологія харчування Якщо людина йде від того, що має розвиватись гармонійно, виважує, прислухається до себе, то чого ж.... а як одна сфера дуже сильно переважує, то решта страждають, виходить перекос, чим би не займався, якщо традиційно поділити сфери життя на тілесний розвиток/духовний/роботу/стосунки, то перекосу не важливо де виникати
Відповідь: Психологія харчування так про це і мова, просто ми тут про тіло говорили, тому такий акцент. А як духовно розвиватись на 200кг живої маси, забуваючи, що Бог тіло нам дав не просто так - то доброго нічого теж не вийде.
Відповідь: Психологія харчування Не знаю, чи в правильну тему, але я ніколи не задумувалась як суспільство нищить молодих дівчаток тими своїми правилами ідеальної фігури. Я зараз працюю з дівчинкою яка має розлад булімію. Мені серце крається, я пробую їй допомогти, а вона знову і знову повторює знущання над своїм організмом. Вона гарна молода дівчина, а вважає себе якоюсь зачуханою і не бачить нічого окрім їжі. Я знаю, що проблема є в тому, що нема віри ані в себе ані в ніщо інше, але ж це не сталось за один день. Вона виховувалась саме так батьками і суспільством, що має бути певна ідеальна форма фігури. Не знаю, як вам це пояснити, але не мучте своїх дітей!!! Вважайте на своїх дітей! Не вбивайте їм бздури в голови!!! ---------- Додано в 16:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ---------- Найкраще виходить коли розвиток іде паралельно, але не всі це можуть. Проте, якщо хоча б почати з голови, то потім приходить бажання робити щось більше ніж просто читати мудрі книжки. Хочеться жити. Дуже скоро людина розуміє і бачить, що 200кг чистого мнєса не дозволяє так вільно дихати і жити.
Відповідь: Психологія харчування буквально сьогодні про це думала. маю двоюрідну сестричку в 1-му класі, то там вже півкласу сидить на дієті - при чому діти реально обмежують себе в їжі!!! мама не може її примусити нормально поїсти. (хоча примушування не вихід, але як ти дитині поясниш)
Відповідь: Психологія харчування Треба говорити і питатись які в неї відчуття, почуття, і чому вона вважає, що їй обов’язково треба худнути. Але то ІДІОТИЗМ!!! То ж ПЕРШИЙ КЛАС! Там напевне просто в хаті постійно говориться про те, що конче треба бути на дієті, той діти повторюють. Моя мала йде в перший клас на наступний рік, то їй дієти явно не в голові. Вона їсть те, що їй подобається і вже. Я стараюсь їй підсувати те, що корисно і таке, що їй подобається.
Відповідь: Психологія харчування а хіба обов'язково в хаті? можуть в школі коліжанки розповідати. Якщо хоч одній в хаті таке говорять, то вона ту думку може нав'Язати ще кільком... Але я теж в шоку, то зараз діти стали інші, чи що? Та я 8му класі не думала навіть про дієти (зрештою і в 11ому теж :D), але ж перший клас то ж малючки!
Відповідь: Психологія харчування В школі то одне, але в сім’ї важливіше. Діти дуже хочуть наслідувати дорослих, тому в такому віці це явно йде від дорослих. Школа/коліжанки почне/уть впливати в 7-8 класі. Ось тут де почнуться дівочі закидони.
Відповідь: Психологія харчування щоб їх поважали і визнавали ровесники, маю сина підлітка, дуже відчутно, приходиться кожен раз розмотувати клубочок його висновків маю племінницю 8 рочків, не худенька, дуже переймається вагою, бо починають діти в школі сміятись, дорослі вдома їй пояснюють, що вона буде рости і витягнеться, ну і в раціон дитині додають більше свіжих овочів/зелені/фруктів, бо вона того взагалі не любить, канапки - улюблене діло
Відповідь: Психологія харчування або навпаки їдять без кінця. На селах така мода в школах. Мами в формах, а діти голодають починаючи з 3-5 класів, бо мами на ідеали не похожі ну і впливу на своїх дітей теж не мають. Не все так однобоко. ---------- Додано в 11:01 ---------- Попередній допис був написаний в 10:58 ---------- о то племінниця.. не хоче їсти нічого нормального, а цукєрочки і чай, чай чай без кінця солодкий. Успішність в школі падає, голова не працює як тре.. Якщо є що наслідувати... не забуваємо і про бунт проти способу життя дорослих.
Відповідь: Психологія харчування Вона в мене дуже цілеспрямована, дзюдоістка старанна в навчанні, однієі розмови про користь свіжих овочів/фруктів було достатньо діти тепер дуже мудрі і не встидаються казати, що думають, без купюр
Відповідь: Психологія харчування моя тітка дуже мудра в плані їжі. вона ніколи не худала, вся сім’я їсть корисне і не багато. ну моя племінниця не худенька, але й не зовсім колобок. але ж то дитина - воно піде в ріст, та й все. єдине що, народилась менша дитина, то може старша увагу привертає. думаю, перейде та мода на дієти в класі і все буде гуд.
Відповідь: Психологія харчування не в першому класі!!! Повірте мені, я з досвіду говорю. Саме в підлітковому віці таке бажання починає найбільше проявлятись, бо тоді дитина самореалізується і або набере в себе купу комплексів, або більш-менш буде розвиватись в нормальному руслі і буде вміти давати собі раду в житті з питаннями які виникають. А ми говоримо про перший клас!!! Розумієте? Перший клас!!! В тому віці в дівчаток кумир або їхня старша сестра, або мама. Ви навіть не зауважуєте а дитина відчуває всі підводні течії які є в сім’ї. Але ми тут вже починаємо про виховання дітей, тому це вже до іншої теми тому не буду офтопити.