Для майбутніх мам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ума, 24 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    http://puzyaka.ru/articles/archives/299

    Додано через 16 хвилин
    Може прогулятися?
    Мені колись листок капусти помагав...
    А взагалі-то я думаю, що краще випити якусь найменш шкідливу таблетку і не терпіти. Бо як сильно болить, то і настрій поганий, і нічого не тішить...

    Додано через 44 хвилини
    Олю, я знаю, що вже Вас дістала, але чи не чути про курси на Озаркевича щось? Як щось будете знати, то напишіть, будь-ласка:)
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Якщо у вас 14 тижнів від зачаття (16 акушерських), то ріст дитинки приблизно - 16 см (по книжці Е.Фенвік Мати і дитина). Така маленька дитинка не може ще давати великого живота.
    Думаю, що живіт зменшився через те, що ваші власні жирові запаси пішли на розвиток дитинки! Так що нема чого хвилюватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Та вже 18 акушерських...
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Ось фото 18-тижневої дитинки. Правда не знаю, як тут рахували: чи від зачаття чи від останньої менструації.

    Ця дитинка має всього 20 см! А як складно побудована, при таких мініатюрних розмірах! Як доросла людина!

    [​IMG]

    Додано через 5 хвилин
    Що 16, що 18 - пару сантиметрів ролі не грає, все одно вона ще дуже манюсінька. А кожна дитинка ще своїми темпами росте. Крім цього в когось багато вод і пузо зразу велике, а в когось пузо не помітно чуть не до самих родів. Все у вас добре!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Соня

    Соня Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Доречі, десь є онлайн якась така книжка чи ін.джерело з малюнками діток на різних стадіях розвитку? Галичанка, а де ви найшли цю фотку?
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Можна попробувати занятися чимось дуже цікавим, наприклад, поспілкуватися у форумі. Коли чимось захопитися, переключити зовсім увагу часто проходить не тільки головний біль.

    Психологічна сторона в доланні болю важлива. Буває так: вип'єш таблетку від болю голови і біль моментально стихає... Але ж таблетка ще не встигла подіяти!

    Додано через 2 хвилини
    Історія внутріутробного розвитку дитини в фотографіях є на оцій сторінці:

    http://life.orthomed.ru/zhizn/abortion/00075.htm
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Соня, про нерв - мене теж дуже болiв на початку до 5го мiсяця, так що деколи встати з лiжка не могла або з дивану. Або як зiгне в позу ЗЮ так i буду стояти не ворушачись 5 хв. Але потiм все якось пройшло. Я то думала що це було пов'язано з автоаварiєю що сталась на 4му тижнi вагiтностi, але лiкар мене запевняє що це через вагiтнiсть. З вагiтнiсю видiляється якись гормон чи що який розслабляє тазовi хрящi - готує до проходу дитини. I тодi щось змiщується у хребтi i тисне на той нерв. А ще пiсля вагiтностi я зробила рентген на хребет i лiкар сказав що у мене щось є вродженi вади в хребтi i це теж могло сприяти... Але вже нiчого не болить.

    Про забобони: НЕ СТРИЖIТЬСЯ БО БУДЕ ЩОСЬ СТРАШНЕ!!! Я почала вагiтнiсть з довгим волоссям ... до пiв спини. Я думала так... ЯКЩО я НЕ пострижусь то точно буде щось страшне, або мому чоловiковi буде гаплик (просто так, з нервiв), або на лисо побриюсь його бритвою. Так що я вже склала нерви в коробочу, дочекалась свого вiзиту до перукаря i вiн мене гарненько постриг. Я перед тим мала мелєровку так я її зафарбувала у свiй натуральний колiр, бо фарбуватись я не хотiла. Але не через забобони а через то що менi медсестра сказала що через змiну хiмiчного балансу у тiлi волосся пiд впливом фарби може зiпсуватись. А волоссячко у мене не погане, i менi його стало шкода. А так... була б бльондинка хоч куди :) I про "прикмети" щодо статi дитини то все теж лож i провокацiя. Бо менi ВСI гороскопи i бабки знахарки пророчили хлопчика а получилась моя рiдна киця :)

    Додано через 2 хвилини
    Нельзя тебя обижать

    Иначе моль поест одежду. И никакие средства типа "Антимоль" не помогут! На всякий случай напомни об этом тем, кто достает тебя советами, разговорами и вопросами.
    :D:D:D:D:D
    Почитайте Умину розповiдь про її перукарку i мишей (десь на початку) :D Ото хохма!
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Зорянівонько, а ви отримали моє ПП за четвер, бо в мене тоді так повільно працював Інтернет - може не відправилось?:no:
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дівчата, а як ви спілкуєтеся з своїми малятами?
    Я от вже давно з малечею розмовляю, але подумки... Вголос щось не виходить... Цікаво, чи вона хоч щось сприймає :) А музику, казочки ще не даєте слухати?
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я говорю з пупсіком коли дома сама, так коли чоловік є щось трохи незручно! А чоловік ввечері і зранку притуляється до живота і щось там бурмоче!

    Додано через 17 хвилин
    Я ще такою літературою не запасалася, поки що дивимося мультики і фільми по телебач.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я пила йодомарин на 2-му місяці, а після того - йодид-фармак, бо в мене виявили зоб:sad:

    Додано через 3 хвилини
    Не переживайте, у мене теж скалдалось таке враження. То просто весь час дуже хочеться, щоб вже був животик:) і здається, що він росте, а в якийсь момент помічаєш, що ще не росте і думаєш, що то він зменшився. Через 1-2 тижні побачите, що таки збільшиться:)

    Додано через 5 хвилин
    І в мене так само:) Просто за цілий день ще наїдаєшся:)

    Додано через 14 хвилин
    Я теж подумки:) Може б спілкувалися вголос, але ми живемо з батьками-ще що подумають:)
    А казочки з мультиками... Поки що казочка "дипломна робота":), готуємо малявку до науки:):):)

    Додано через 18 хвилин
    Забобони...Я як завагітніла, мама зразу: не можна малюватися, стригтися і т.д. і т.п. Уявила себе з довгими косами, без макіяжу, а ще уявила собі реакцію чоловіка на мене таку і пішла до перукаря:) І ще, мабуть, за вагітність піду не раз:)
     
  13. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Як записати людину на курси в Центр сімейних пологів, якщо там автовідповідач, чи можливо проста розмова по телефону(може в них є вихідні дні) чи варто подзвонити на мобільний? Хто знає інформацію, напишить будь-ласка!
     
  14. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Якщо ви маєте на увазі підготовку до сім.пологів на батальній, то ще в травні/червні цього року до них завжди можна було додзвонитись в четвер о 12:30-16:30. Телефон 244-21-24. Але я додзвонювалась і не тільки в четвер, спробуйте в понеділок ще раз :)

    Додано через 3 хвилини
    Ще можна листа на ел.скриньку надіслати, але на відповідь я чекала десь днів 3 чи 4.

    Додано через 13 хвилин
    Доречі якщо знаєте п.Галину Дацко, яка веде заняття в школі для вагітних, то вона може точніше сказати, бо вона там працює (коли ми з чоловіком ходили на батальну на оці курси, то бачили там Галю :) )
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Привітик, вітаю всіх з вихідними! А снігу нема :)
    Мене знов лапав той корч :sad: То я на наступний тиждень лікаря запитаю, що робити. А так - їм йогурти і сири. Купила йогурт Данон і якийсь в пакетику (Львівський). Щось мені той Данон штучний дуже здався... А ви які їсте?
     
  16. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    А у нас в Жидачеві падав сніг зранку, мокрий але такий лапатий!:p :p :p Мені вже хотілося ялинку діставати з підвалу і прикрашати її новорічними іграшками!

    Що до йогуртів то я люблю питний йогурт Campina ніжний 0,5% жирності, як на мене він такий прікольний.
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Треба спробувати, бо мені щось ніякі не йдуть :)
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    я тільки "Агро лісові ягоди" їла
     
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    вагітні мають унікальний дар відрізняти на смак хімку... тому маєте нагоду перевірити товари, якщо не йде - значить не треба його їсти :)
    в мене від багатьох товарів відраза почалася з вагітністю. найбільше здивувало чищене солене насіння соняшника = здавалося продукт натуральний, але не могла його їсти, потім прочитала у складниках багато хімки...
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    О так,це правда! Я вже сміялась, що можу тестувати товари на хімічний склад:) І нюх дуже посилився!
     
Статус теми:
Закрита.