Відповідь: Крутимо педалі... так, від універу.отут детально написано маршрут http://zik.ua/ua/news/2012/09/19/369290
Вибір велосипеда Хочу нового велосипеда (треба зараз брати, поки великі знижки), але ніяк не визначусь який. Зараз маю міський на 26 колесах, але трохи мені розмір рами замалий і тому вирішила поміняти. Щодо його призначення: поїздки часом на роботу, на вихідних прогулянки з чоловіком за місто, в ліс і може вдасться влітку у якусь невеличку подорож. Поки що роздумую над найнером, але кажуть, маневреність зменшується і в горах трохи важкувато думаю буде. Що скажете? Ще й хочу за чоловіком встигати, а в нього такий гібрид.
Відповідь: Крутимо педалі... Планую купити собі верною велосипед)) Буде гарна погода, проїхатись ввечері, прогулятись з вітерцем, підкачати те що за тиждень відпочивало і настрій покращиться) ---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ---------- Чула що такі хороші велосипеди для таких цілей фірми GT серії Agressor
Відповідь: Крутимо педалі... Та нє, двохпідвіс мені не тре то точно. Я все ж на гібриді зупинилась, хочу такий як в чоловіка, але з "дівчачою" рамою.
Відповідь: Крутимо педалі... дівчата, хочу подарувати чоловікові велосипед на ДН і ось думаю робити сюрприз чи все-таки з ним обирати в магазині... напевно обирати потрібно під вагу, хфігуру і розмір, пардон, п"ятої точки?))) я в цій справі повний нуль, може хтось володіє інфо по моделям? буду дуже вдячна! хочу щось для аматорів-початківців для поїздок по місту, в парках, але щоб можна було і не боятись на Погулянці з часом погасати. Думала брати б\у, чи то ризиковано?
Відповідь: Крутимо педалі... Потребую допомоги у дівчат, які полюбляють ровери. Вибираю собі ровер і складно мені то дається. Чоловік мене обкидав купою інфрмації і я вже пАтєрялась... Спочатку думала такий Потім чоловік мене переконав, що на місто краще більші колеса і приглянувся такий І тоді чоловік сказав, що може варто звернути увагу на більш такі на різну польову і грунтову дорогу, бо ж не тільки у місті будемо їздити ( пригадую як чоловік поїха до Голандії на два сезони-майже два роки і сказав, що купить ноут і будемо по інтернеті з ним балаками. Але мій чоловік таак прискіпливо вибирає речі, що купив ноутбук за 2 місяці до кінця тої роботи :D, а перебивалися тим, що по ноутах його колег говорили часом. І бачу, що з роверами може бути то саме). А мені так подобаються отакі більш елегантні. І от не знаю, вони дійсно тільки на місто? А вже десь в полі-лісі буде важко і не зручно?
Відповідь: Крутимо педалі... Попитала чоловіка, то він каже, що такі велосипеди (їх рама) для лісу зовсім не підходять, бо вони не витримають навантаження (горби, ямки і тд.). Якщо треба сумістити варіанти "асфальт", "парк", "ліс", то краще зупинитись на жіночих велосипедах такого формату:
Відповідь: Крутимо педалі... Мені особисто подобаються "найнери", але я поки не зустрічала з жіночою рамою. Найкраще напевно гібридик з 28'' - найоптимальніший варіант для міста і поза рівною дорогою, але для гір точно не піде. ---------- Додано в 02:21 ---------- Попередній допис був написаний в 02:19 ---------- сама над таким думаю для поїздок на роботу. Пробувала. Гарний і зручний, але для дальніх подорожей - швидко втомлююся.
Відповідь: Крутимо педалі... Відвідали ми нині два магазини, вже трохи змінилася моя думка, такі як хотіла не хочу. Вибір впав на два ровери, абсолютно різні і в тому найбільша проблема. Перший такий, типовий гірський, з колесами-26 Зручний, оснащення оптимально добре. На вигляд мені ну дуууже подобається. Але власне єдине, що стримує то ті менші колеса, тому спробувала ще такий з 28-ми Ясно, що такий розганяється легше , швидше їде, але тут мені абсолютно не подобається колір-я категорично не хочу білого, а подібного в іншому кольорі нема. І я би не роздумуючи брала той перший, але трохи в сумнів мене вганяють колеса, продавець каже, що то для більш жорсткої їзди. А я і сама не знаю, як то буде. Хочу різної їзди-за місто, в ліс, поле, хто його зна, куди заманеться
Відповідь: Крутимо педалі... А я ніколи не їздила на жіночих велосипедах Завжди щось перепадало або від старшого брата, або від чоловіка На кінець літа може і розживусь на велосипед для себе. Але то точно буде чоловіча модель з великими колесами та під мій зріст (бо зараз через раму ногами до землі не дістаю ). Але всі решту тонкощів буде визначати чоловік, бо я в тому нічого не тямлю А хто їздить у гори велосипедами? Я ніколи не пробувала, але боюсь що треба спец підготовку мати. А з яких маршрутів починати?
Відповідь: Крутимо педалі... про порівняння 26 vs 28 Можна пошукати "28" іншого виробника, якщо саме на такому велосипеді вам зручніше.
Відповідь: Крутимо педалі... та мені на обох зручно і взагалі більше схиляюся до того з 26тками, просто коли збоку мені щось починають говорити-а от з 28ками легше їхати, швидше, то я починаю сумніватися і то мені не подобається, вже скоро з голови пара піде :D Там про 29 пише, мені пропонували, але то вже щось надто для мене..
Відповідь: Крутимо педалі... Користаю подібний до ваших перших вподобань, термін не дуже великий - третій рік. d коліс, модель я б хотіла вам підказати, але ... все-таки колеса величенькі порівняно з чоловіковим, і механізми (шестеренки чи як їх) закриті . а основна ціль покупки? поїздки по місту, на роботу чи туризм? думаю від того й відштовхуйтеся. Я собі, до прикладу, люблю по місту в сарафанчику/спідичці на велосипед сісти, з іншою рамою така радість була б недоступна. На ближні ліси потужності хватає, на далекі поїздки так і не вибралися, хоча планувалося. Давно мене муляє питання, дівчата, а в тих велосипедах без заднього болотніка (ну я ніби знаю, що то круті, спортивні і все таке), але як в них після дощу їхати спина-ноги чисті?
Відповідь: Крутимо педалі... щось там з покришкою :D, та, величина обвода та сама, але гума грубша і то вже гірські, а 28 в гібридах. Поїздки по місту-за місто-туризм, все на купу. Ох, як то важко...
Відповідь: Крутимо педалі... нє, то в мене не гірський точно))) то беріть який подобається, а за пару років продасте і купите новий, вже за конкретними забаганками згадалося як ми свої купували... чоловік хотів спортивний, а діти, куди їх? на свої колеса замалі, то вибрав "термінатора", який би витримував двох наших горобців))) а потім Владька захворів на астму і поїздки лісами-полями довелося мінімалізувати
Відповідь: Крутимо педалі... у вас або міський з 28ками, або гібрид теж з 28ками. Міські більш такі елегантні, руль там інший, а в гібриді руль такий як в гірському. Не побачила одразу фото-у вас типово міський, я такого типу на самому початку хотіла, але мені ровер більше потрібен для вилазок за місто, от якби мати можливість мати два ровера....
Відповідь: Крутимо педалі... Але ж можна через нет замовити потрібний колір, в Польщі здається безкоштовна доставка. Я сьогодні свого старенького продала міського, цілий день скучаю, всі катаються, а я на них дивлюся і чекаю, коли ж приїде мій на 29".