Щеплення необхідні? (2)

Discussion in 'Дитяче здоров'я' started by algo, Jun 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    та ні, можна і Пентаксим, але просто він без Гепатиту. А я хотіла від Гепатиту Французьку вакцину, а не Харківську, того і відмовилась в пологовому, бо знала, що сама купуватиму прививки малому і то не з 3 міс. а з пів року щонайшвидше.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Staff Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Вкажіть, де я писала "повезло". Не треба шукати в моїх (чи інших, суть та сама) дописах того, чого там нема. Я якраз і мала на увазі, що ваш всесторонній підхід є вийнятком.

    Я, здається, зрозуміла вашу філософію.
    Смію зауважити, що ви самі собі суперечите, бо якщо огляду достатньо, з якої радості ви робили цілий серіал "Я щеплю свою дитину. Підготовка"? Тепер без сарказму. Діти народжуються не тільки в сім"ях начитаних батьків з вищими освітами. Вони народжуються в сім"ях жінок після ПТУ, в сім"ях селянок без книжок і нету, зрештою, в матерів, які довіряють думці лікаря, бо він на то вчився. І після того хтось має право казати, що огляду достатньо, а решта на совісті мами? Чи все-таки лікар і виробник вакцини мають надавати інформацію до найменшого можливого ризику? З таким підходом медична допомога теж має бути пріоритетом начитаних і вчених, бо про можливі наслідки від антибіотиків теж батьків не повідомляють, а приписують їх навіть при соплях 4-місячній дитині.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    спокійно колять і в сідницю. Взагалі, у стегно почали колоти лише кілька років тому. А до того- кололи у сідниці.
    паротит веде до безпліддя лише у випадку, якщо виникає ускладнення- орхіт, який вчасно не пролікували. Таке буває вкрай рідко. І до такого ж діагнозу може привести не лише паротит, а й й будь-яка інфекція ( той же грип чи скарлатина дати ускладнення на яєчка) чи травма яєчок. Мало того: навіть якщо виник орхіт, то до безпліддя він приводить лише у випадку невчасного лікування. А пропустити його неможливо, бо має чітко виражену картину. І період статтевого дозрівання- не страшний у випадку паротиту. Ще коли я навчалася у випускному класі школи і тоді був циклічний спалах паротиту, троє моїх хлопців-однокласників хворіли. Без проблем. На паротит хворів мій молодший брат ( до речі, щеплений)- теж без проблем. Паротит , як і будь-яка дитяча інфекційна хвороба, є небезпечною лише у зрілому віці і то з огляду на те, що дорослий організм важче справляється із "дитячою" інфекцією і можливість ускладнень- у дорослого зростає ( зрештою, як і при будь-якій ін. хворобі)
     
  4. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ви так пишете, ніби я тут кричу "лікарі погані".
    да, наприклад я не знала, що не в дупу, бо щодного щеплення крім БЦЖ ще не мали. що тут такого? той хто робить щеплення, власне сам лікар, має то знати, нє?
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Я десь писала, що ВСІ дітки з інвалідністю з "Джерела" - дістали проблеми від щеплення? Не узагальнюйте. ДЕЯКІ з них - так. Їх батьки цього не приховують.

    А посилатися на ОДНУ родину, яку ви знаєте - це взагалі, вибачте, дивно. Я знаю десятки таких родин, де діти є інвалідами і не потерпіли від щеплень. І що? Це ніяк не заперечує досвід десятків других сімей, де діти стали інвалідами саме через щеплення... Я вже мовчу про родину (знайому не з чужих балачок), де дитинка померла від щеплення в пологовому будинку.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    це називається просто індивідуальним сприйняттям тієї чи ін. вакцини. У мене братова сама дитячий медик і безпосередньо нерідко працює у кабінеті вакцинації. У неї двоє дітей ( до речі, щеплених вибірково і не за загальним графіком). І кожна з її власних дітей по різному реагувала на різні вакцини. Донька не сприймала Інфанріксу, а син- Пентаксиму.
    умов є багато. Але вони ніяк не стосуються "покакала чи вспотіла дитиника"
    Коклюш до астми немає ніякого відношення. Бо природа походження їх різна. Астма пов язана з алергічним компонентом і властивістю імунної системи людини
    ви би це розповіли мамі нашого товариша, якого отак після чергової ревакцинації АКДП чудом врятували ( мама, до речі, там медик).
    я навіть не знаю, як це коментувати... Від наслідків ви не можете бути застраховані. ТОму що маю приклад у родині, де реакції виникали у дитини мами- медика ( тої ж моєї братової), яка щепила дитину із дотриманням усіх правил , причому безпосередньо сама. А у знайомої педіатра , яка теж щепила власноручно свою дитину, ускладнення виникли при ревакцинації дитини у 6 років і це було підтверджено зв язок її колегами-медиками( у дитини мало не відмовили нирки, лікували довго і нудно. Хоч до того - щеплення проходили без проблем). Невже ви думаєте, що вони ( безпосередньо медики) не знали правил вакцинації?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    А вам діагностували грип? І в чоловіка, і в дитини був саме грип?
    До речі, щодо грипу, то люди народжуються з імунітетом проти окремих паличок, а щодо решти імунітет виробляється під час боротьби з хворобою вже.
    Щодо ГВ, то таки імунітет щодо хвороби передається, якщо мама хворобою хворіла, наприклад тим же кашлюком, якщо не хворіла, а мала щеплення від нього, то імунітету з молоком дитина не отримає.
    Інша справа, що ГМ допомагає організму дитини краще боротися з хворобами, за умови, що організм не глушать ліками.
    Я своїм дітям не даю ні сиропів, ні жодних інших ліків, то хворіють вони рідко й недовго, найдовше в нас хворіє наш татко, котрий власне зразу на все бере ліки. Так що те, наскільки "чистим" є організм, також важливо. І якщо дитина має щеплення, то про чистоту вже не можна говорити, бо все-таки токсини вводяться в кров, незалежно від того, чи були вони в організмі раніше чи ні.
    Теж нещодавно слухала інтерв'ю з одним лікарем, то говорив про те, що люди перестали реагувати на антибіотики, бо споживають їх із м'ясом, молоком тощо.
    А де можна про це почитати? Який саме консервант? Хто дослідив його дію на організм і доказав нешкідливість?
    У Штатах узагалі зараз проштовхують дослідження, що ртуть нешкідлива. Вакцини - це бізнес, тому добути достовірну інформацію від самих виробників не так просто, треба добре пошукати.

    Це ви суто про Україну говорите, чи як? Бо від вакцин діти по всьому світі мруть, отримують невиліковні хвороби, пошкодження мозку тощо. Нехай це малий відсоток, бо дійсно то може бути "індивідуальна реакція" дитини на певний складник вакцини.
    Дуже багато можливих побічних реакцій взагалі не описано, бо вакцини не досліджують перед запуском на ринок (особливо добре це видно на вакцинах проти грипу під час так званих епідемій). Фактично піддослідними свинками є ті, кому ті вакцини щеплять, за графіком.
    Коли дітей почали щепити у разИ більшими кількостями вакцин протягом перших 2-ох років, були проведені дослідження щодо наслідків таких змін? Ні.
    І коли мені мої знайомі, аби мене переконати, починають говорити, що от я щеплений всіма вакцинами, я прямо кажу, що не можна виводити закономірність, бо кількість щеплень дуже сильно відрізняється. І тут вони признають рацію. Зараз розклад щеплень набагато насиченіший за той, який мали навіть батьки дітей, вже не кажу про бабусь та дідусів.
     
  8. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Не ображайте людей з села. Я з села. В часи, коли інтернет був в одній хаті на ціле село, люди масово писали відмови від щеплення. Лиш різниця у тому, що ніхто не шукав шаблонів заяв на форумі, а шукали в якійсь юридичній літературі як то писати. А дехто писав з голови, і досить толково. І так само з садочками зараз мамочки чудово даюсь собі раду.
    Ну то я маю тихенько собі мовчати. Бо як хтось зробить щеплення правильно, з дотриманням усіх вимог, і не буде мати наслідків, то стане тенденцією, і ОМГ люди захочуть робити щеплення?
    Ну то треба їм сказати, що то неправильно, і може нашкодити. Але ні:"Ну то я маю тихенько собі мовчати. Бо як хтось зробить щеплення правильно, з дотриманням усіх вимог, і не буде мати наслідків, то стане тенденцією, і ОМГ люди захочуть робити щеплення?"
    Має. Але щеплення робить не лікар, а медсестра. І ви забули в якій країні ми живемо. Але ні, хай краще про то ніхто не знає. Хай люди дальше довіряють медсестрам робити щеплення неправильно. То сарказм, як хто не поняв.
    А взагалі я не хоітла вас особисто образити. Я навіть не зрозуміла, що процитувала вас. Абсолютно так само чую від подруг, яким то кажу.
    Лишіть в спокої тих людей.
    А я не знаю як це коментувати, наслідки від вакцини, чи від некваліфікованих лікарів?
    Я енну к-сть сторінок пропоную шукати самим і думати сами, а не шукати готових відповідей на форумі.
    Ви дуже гарно і коректно пишете і висновки робите самі, а не під чиїмось впливом.
    От як навчити інших чинити так само?
    Бо просто заборонити щеплення то не вихід. Так само можна заборонити антибіотики, так можна всю медицину заборонити, машини і весь транспорт, бо за кермо сідають люди з купленими правами водія і т.д.
     
  9. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Не забувайте говорити, що наслідки мало хто досліджує. Я не про ті наслідки, які з’являються на другий день чи навіть через місяць. Ніхто не береться грунтовно досліджувати, які має наслідки щеплення у дорослому віці, бо кому це вигідно? Питання риторичне.
    Особисто для мене з прочитаних матеріалів про щеплення, наслідки завжди є, може, не такі помітні, але є.
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Staff Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    і тим не менш не кожна мама мусить бути лікарем. І так, я чудесно знаю в якій країні я живу, і що лікарем (вчителем, і ще не знаю ким там, підкресліть необхідне) таки мушу бути. Але я вдягну свої рожеві окуляри і таки дозволю собі потеоретизувати. У нас злегка починається перехід від того, що власник автомобіля має бути не лише водієм, а й механіком до того, що має бути лише водієм. Десь так теоретично мала б виглядати і ситуація зі всім, що стосується дитини, тобто мама мала бути мамою. І так, я страшно зла й недобра, але таки не вірю, що ну прям всі мами такі свідомі і переривають стоси літератури, аби дійти до якось виключно свого обдуманого і вистражданого висновку. І не тому, що не хочуть своїй дитині добра, а часом (напишу зараз страшну річ) і в силу своїх власних інтелектуальних здібностей зробити свої висновки не можуть, або в принципі за течією плисти простіше. І не лише щеплень то стосується. А якщо йти до щеплень, то таки не мусить мама знати в яку точку координат на дупі дитини мають вколоти якусь конкретну вакцину, вміти під мікроскопом розгледіти часточки невідомої хімічної субстанції і за 25 років проблеми в здоров"ї співставити з тим, що в такий-то день такого-то року її коханому дитятку вкололи вакцину, а дитя перед тим спітніло грубо кажучи, а ніхто того не помітив. Такі речі мали б висіти на великому стенді, де б великими буквами писало що і як має бути, а лікар мав би ще й детально розказати потенційні ризики в обох випадках. От, помріяла собі трохи.
    Тепер про те як воно є насправді. Місяць тому ходила писати не пам"ятаю яку там по списку відмову від щеплень. дали мені анкету заповнити. Перше ж питання мене добило: "На Ваш погляд на сьогодні Ваша дитина здорова?"
    А далі хіт (напишу вибірково окремі пункти):
    Щось чи то я мало читала, чи то в мене лижі не їдуть?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)



    ---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

    АКДС , гепатит дозволено колоти і так і так ( і в сідницю і в стегно).
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Те, що кожен має сам робити висновки - то зрозуміло, в цій темі багато писано-переписано, що відповідальність у будь-якому випадку лежить на батьках дитини. (при відмові від щеплень цей запис є обов"язковим), ніхто не може нав"язувати своєї думки, але в суперечках, як правило, народжується істина ;)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Не мовчати, а, якщо вже так хочете писати наближено до об'єктивного, описувати ВСІ аспекти, а не лише годину до та після щеплення. Хтось ходить на аналізи до алергологів, щоби знати, чи дитина не має часом алергії на якийсь із компонентів вакцин? І чи взагалі про це говорять? І чи читають батьки складники кожної вакцини, побічні дії тощо? Якщо ви пишете лише про один аспект, чи два, то це аж ніяк не об'єктивний підхід.
    Країна тут не має значення. Саме тому, що це бізнес. У всіх країнах технології схожі, вплив на населення також, як і відсутність результатів досліджень.
    Подавати інформацію, враховуючи різні сторони того самого явища. А не лише позитивні випадки.
    Так само не писати, що побічні наслідки "здебільшого від неякісних вакцин". Це недостовірна подача інформації.
    Як на мене, порівняння не дуже доречне.
    Вакцини - це не ліки. Це гіпотетична можливість попередити захворювання.
    Антибіотики варто заборонити в тих сферах, де їх вживання шкодить людині. Тобто знову ж таки, говоримо про різні сторони того самого продукту й тоді думаємо.
    А порівняння з транспортом мені дивне. Я би швидше порівнювала з ГМО та всілякими штучними замінниками природніх смаків, кольорів тощо.
     
  14. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    До речі, не лише людей потрібно досліджувати. А й вплив на навколишнє середовище.
    Із медичних статей, які я читала, напрошується висновок, що щеплення впливають і на екологію також, і зовсім не позитивно. Говориться там зокрема про потребу дослідження сечі та калу, що виділяють щеплені одразу після вакцинації.
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    А хтось починав робити дитині щеплення у віці рік-два-три чи пізніше, але не в кількамісячному, як у плановому календарі? Вже давно почитую темку і не можу ніяк визначитися. І так страшно, і так. Однозначно не хочу щепити зараз таку маленьку (маємо лише БЦЖ, родичка-неонатолог в ПБ переконала), тож подумую над варіантом вибіркового щеплення через кілька років, коли малявка підросте і організм зміцніє. Таку схему хтось використовував?
     
  17. manka

    manka Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Дівчата, прошу поради:
    Старший має всі прививки. В шестирічному віці потрібна ще одна (робити не буду). Зараз проходимо медогляд до школи. Що краще "купити", ту прививку чи писати відмову. Якщо напишу відмову, то в школі проблем бути не повинно?
    Молодший (2,8 р) має лише БЦЖ. Всі решту куплені. Тепер в садочку в шафці залишили папірець, щоб зробити ще якусь прививку (навіть не читала яку, бо робити не буду). Це ж питання: купити чи писати відмову?
    Я схиляюся до того, щоб писати відмову, але якщо з цим подальшому мали б бути якісь проблеми, тоді б краще купила.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    моя братова молодшого сина почала щепити після року. І то- вибірково. Не робила гепатиту, КПК ( здається і БЦЖ- не пригадаю). Тут немає нічого складного- просто коли надумаєте, вам складуть індивідуальний графік і все.До речі, моя кума ( теж з родини медиків рідна сестра- лікар-імунолог) наразі дитині не робить щеплень ( їй буде 3 рочки).
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    акушерка, до якої ми на курси ходили щеплювала свою дитину лише від дифтерії і правцю і то після року.
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Staff Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Колись Ліля писала схему щеплень, яку можна обрати в Канаді для старших дітей. Точно не пригадую, але там, здається, була опція початку щеплень чи то в 6 чи то в 8 років. Лілю, виправ, будь ласка.
    Та й мені в поліклініці кілька раз нагадували-перепитували, чи я ще не передумала і що я можу "одуматись" в будь-який момент і нас щеплять в індивідуальному порядку. Малому зараз майже 4 роки. Тому, думаю, така опція доступна і в нас, щоправда, я не вникала чи то тоді за тим індивідуальним графіком треба робити всі, чи далі можна вибірково.

    Я думала, що, можливо, десь матиму проблеми, бо маємо всі відмови офіційні, наразі ще з тим не стикались. Свого часу теж думала як краще, і вирішила, що якщо їх нема тих щеплень, то хай воно і буде підтверджено, що їх нема і в випадку чого можна було б відштовхуватись від реальної картини, а не намальованої на папері. Тобто є записане наше офіційне одне БЦЖ і далі всі відмови по списку. З меншою дитиною робитиму так само, єдине, що навіть отого першого БЦЖ робити не буду. А далі вже вирішувати проблеми в міру їх надходження.
     
Thread Status:
Not open for further replies.