Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я й не заперечую Я про те, що тут просто багато звичайних цукерок - в коробках і на вагу. Але ми того теж не купуємо, хіба як в гості до когось йдемо з іноземців. Мені ще цікаво, чи ця продукція чимось краща за ту, що в Украіні чи ні? Тут ніби більше контролю за якістю продуктів. Чи це все-таки з одного "розливу"?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я думаю, що з одного. ---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:46 ---------- Нє, то просто я ностальгую.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Але на експорт роблять слабше, ніж продають в Україні. А Оттаві в "Столічному" є. ))
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Називається, натяк зрозуміло. Он тільки шкода, що я їх більше не їм. Але запрошення приймаю.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... не їжте - не їжте, нічого не втрачаєте. мій чоловік - великий і перебірливий любитель і знавець Ромашок - каже, що вже спаскудились рошенівські (або вже об’ївся хтось....)
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... нєа, не то.. А мак який паршивий став... Ще Рошенівський куди не йшло (хоча всерівно не то), а от світоч то просто жах... Смак-просто солодкий і все. А обгортка яка . Свекруха купила , чоловік попросив правда рошенівські, але як завжди-такі речі краще самому робити, бо купила світоч. Ми хотіли тут пригостити людей, почали пакувати цукорки, а там ті маки світоч ледь обгорнені тою обгорткою, брудні обгортки, а на одній була ще й пропалені дірка.. Не знаю, може то їх так тримали в магазині? Хоча думаю, що тепер така якість
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ні, просто ви купляєте не Рошенівський торт, а торт невідомого виробництва в тарі схожій на Рошен...Ось і все...Ще раз повторюю - Рошен не експортує торти (навіть в замороженому вигляді - це взагалі нонсенс, вперше таке чую)...А те що Вам привозять в замороженому вигляді - це може хтось в підвалі собі спік ...Фабричні торти навіть не всюди в Україні знайдеш, а Ви хочете в Канаді їх отримати...І якщо Ви прочитали складники на сайті, то можете побачити, що справжня рецептура Рошенівських тортів досить непогана... p.s нагадує ситуацію^ в нас на базарі купити майку адідас за 50 грн (незрозумілого походження - чи то підвал, чи то Китай, але ж лейба adidas є), а потім стверджувати, що адідас робить неякісні речі ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:56 ---------- Ромашка може спаскудитись, якщо вона вже стоїть невідомо скільки....Свіжа Ромашка і досі залишається смачною, а її праліне ніжне...Просто вам в магазині підсовують старі цукорки...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Та ні, рошенівські Ромашки - направду бридкі. Чого про світочівські не скажеш. Все-таки ідуть роки, вже перепробувала море різного-прерізного шоколаду і цукерок, але Ромашка залишається у фаворитах )))
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... І правильно робите...Не може такого бути, щоб в Канаді були справжні Рошенівські торти, бо їх по Україні не всюди знайдеш, вони повинні перевозитись в спеціальних рефрежераторах при потрібній температурі...Для оформленні експорту потрібно багато часу(приблизно два тижні), ніяка б митна служба не пропустила формлення торту, термін придатності якого складає 72 год...І повірте, знаю 100% - що там неможе бути справжніх Рошенівських тортів, спечених на Києвській кондитерській фабриці (бо торти печуться тільки там)...Шкода, що поганий плегіат робить антирекламу бренду Рошен...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Знайшла, що Наступного разу, як буду в магазині, гляну, де зроблений торт. тут теж про експорт згадують.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... І ще, праліне в Ромашки має помадну структуру. Помадка по своїм технологічним якостям має здатність втягувати в себе сторонні запахи (вона дуже гігроскопічна), тому якщо цукерки зберігались довгий час в поганих умовах і біля різноманітної кількості товарів, які мають сторонній запах, то можете отримати результат - несмачну і стару цукорку...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... обожнюю маршмелоу правда смажить його завжди чоловік, бо у мене смачнющщще так не виходить
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Дописи в темі я читаю, просто не вважаю що це достовірна інформація. Експорт ніхто не заперечує, офіційні представники є у багатьох куточках світу...Щоб переконатись у цьому, то можна навіть просто на сайті Рошен вибрати каталог продукції для України, і порівняти його з каталогами для Росії http://roshen.com/ru/products/ Ну і продукція, яка офіційно експортується для Вас (на англ. мові каталог)http://roshen.com/en/products/europe/gift-boxes-eu/ Заперечується експорт тортів Рошен (з кремами) виробництва Київської кондитерської фабрики . Апро торти на експорт - то це шоколадно-вафельні торти ("штучка" великих розмірів) А взагалі кожен вправі вибирати, що йому подобається, а що ні.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Шановний(а) пане(і) юлопе, продукція яка до нас експортується розрахована на руско-говоряще населення, отже не на всіх є англомовні наклейки Продукція яку ми можемо придбати в наших руских базах є така сама, яку я купувала в Україні. Мама привезла Ромашку від Світочу. ПАХНЕ!!! Але я не їм. Зате, нанюхалась. Такою білібердою переймаються. У нас он тут знову був теракт, але начальство заборонило його так називати. В інших країнах знають про це більше, ніж в нас дозволяють говорити. Чисто як з Бенґазі було. Ну як наш клаповухий друг піде проти своїх таваріщей. Ой, тут недавно в радіо виступав один украйонець то так хвалив Чавеса, що я прям малом не вмерла. Я вам кажу. І казав, що наш барачек їм не подобається, бо надто правий. Я тащусь! А ми тут всі кричимо, що він нас в соціялізм тягне, бо нам того явно не треба з нашою голотою. Але, ліва Європа краще знає що нам треба. Ну бо жаба дусить.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Контрабанда, бо офіційно завезений товар може бути тільки з ярликами на англійській мові(інакше б не пройшлась процедура розмитнення товару). Ббудь-хто може неофіційно перевезти різний товар, але це не означає, що його можна перевозити, бо все повинно перевозитись в придатних для цього умовах і при зберіганні температурних режимів...І взагалі тема звелася про те, що у Вас є все на прилавках магазину. Але мова йшла про торти, які незрозумілим способом потрапляють до вас (не перетинаючи по документам кордону) і називаються Києвськими( але це не факт, що вони виготовлені на фабриках Рошен)...От і все, я просто намагалась сказати, що справжній Рошенівський торт ви не зможете купити за океаном, він є тільки в Україні...
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Подавайте до суду, і більше не повторюйте одне і теж з допису в допис.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... дуже важлива і дотепна порада, тільки не розумію, чому направляється мені. Тому що я стала на захист Українського виробника? ---------- Додано в 20:13 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ---------- я просто спростовую звинувачення, що виробник у всьому винен...А ще є така приказка, шкода що на російській мові:"Повторение - мать учения"
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... А ви маєте в тому особистий інтерест? Чи вірите, що українцям усе пишуть, як є в складниках і емульгаторів дійсно нема?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Особистого інтересу я не маю, я просто маю певний досвід у сфері виробництва (зокрема Київських тортів) і знаю всі складники, тому і стаю на захист саме цієї продукції і раджу її всім. В нас на ринку є дуже багато продукції, складники якої просто вражають своїми хіічними властивостями (і в даної торгової марки є теж ряд цукорків, які б я не радила їсти). А говорити про те, що українцям не усе пишуть - так це не зовсім коректно, бо згідно законодавства, на будь-якому продукті має бути розшифрований склад не залежно від того, чи це продукт іде на ринок України, чи на експорт. Чи ви вважаєте що українці є незаконнопослушними громадянами?..В нас на України є теж виробники, виробничий процес в яких організований досить правильно, напевно якби Ви побували на такому виробництві, у Вас би склалась зовсім інша думка. А людина вибирає собі чи купляти їй продукцію з підсилювачами смаку (вона доречі на смак смачніша і дехто нехтує тим, що складник там не зовсім добрий) , чи більш натуральний продукт з маленьким терміном зберігання. В наш час, стоячи біля полиць магазину, потрібно пригадати уроки хімії, або просто вивчити її, щоб змогти розшифрувати, з чого складається вибраний нами товар . А про емульгатори- то потрібно розрізняти, що емульгатори є природнього походження, а є хімічного. До прикладу білок і жовток в яйці є теж емульгатором, бо він забезпечує створення емульсії в продукті (емульгатори— речовини, які забезпечують створення емульсії з речовин, які не змішуються).
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Коли справа стосується грошей та прибутків, національність ролі не грає. Всюди бізнесмени вміють знайти "дірки" в законодавстві та їх успішно використовувати. Що вони й роблять. Наприклад, щоби не писати глютамат натрію, можуть написати просто "спеції". І я бачила таке на етикеткаї і українських, і канадських, і американських. До речі, зверніть увагу, що я писала вище, що надсилає торти за кордон вінницька філія, а не київська. А під Е з яким номером ховаються білок і жовток на етикетках?