Відповідь: Вінчання у львівських храмах Подруга брала там шлюб, а потім діток хрестила і завжди у о. Ореста, дуууже він мені подобається, позитивний, привітний і посміхнений завжди.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах От саме це і наш випадок. Маємо брати шлюб в іншому місті. І щось священник говорив щоб ми принесли підтвердження того що ми науки пройшли, але з іншого боку він думаю з нас того вже врай не буде вимагати, може і повірить на слово. Тому свідоцтво нам не помішало б мати, але воно не основне. Головне щоб ми взяли користь від наук.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Та, думаю, то не проблема. Вам просто треба сказати, що вам потрібен якийсь папір що ви пройшли науки. І вам його випишуть. Але домовтеся про це наперед.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Тепер нам лише потрібно обговорити куди краще після роботи ходити, бо в р-ні Привокзального коханий працює, а я в самому центрі. То нам зручно будь куди. ---------- Додано в 09:42 ---------- Попередній допис був написаний в 09:39 ---------- Та я також так думаю, бо наш священник дуже хороша і привітна людина, тому вимагати не буде. Якщо будь який засвідчений папір принесемо, то думаю що підійде без сумніву.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах WildWind, KAPUCHINKA скажіть будь ласка скільки занять включено в курс наук (Це я про церкву Ольги та Єлизавети)?
Відповідь: Вінчання у львівських храмах я вже і не пригадаю. мені здається що десь десять, але не впевнена.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Спробуйте зателефонувати в церкву: (032)2334073 або написати їм на olha-church@ukr.net чи задати питання на сайті: http://olha-church.org.ua/web/prigotuvannja-do-svtajni-podruzhzhja
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Розкажу про передшлюбні науки у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Якщо не помиляюся, то за 3 місяці (мінімум) треба прийти до канцелярії церкви з паспортами і свідоцтвами про хрещення, записатися на оповіді і науки, там же записують дату і час, коли наречені хочуть брати шлюб. Навчання триває 3 тижні (з понеділка по четвер з 19:30 до 21:00), всього 12 занять: 8 у священника отця Олексія, 2 у лікаря і 2 у психолога. Після навчання здають екзамен (от сьогодні на нього і йдемо). Одночасно ходило близько 25 пар, навчання відбувається у актовому залі під церквою. Найбільше мені було цікаво слухати лікаря - пані Ольгу. Кому що цікаво - питайтесь. Десь маю записаний розклад наук на цей рік. До речі, раніше писала тут про фату (дуже не хочу її одягати). Питала священника - каже, що вона не має ніякого значення на шлюбі і зовсім не обов'язкова.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Ми брали шлюб в церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Можу тільки сказати, найкращі враження і від науки , і від шлюбу. В нас було вінчання на самі Зелені свята, шлюб давав о.Орест. Мені особисто дуже сподобалося, атмосфера храму
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Закінчились наші науки в церкві Ольги та Елизавети. Час пройшов дуже швидко. Занять було лише 7. Хотілось трохи більше))))Було дуже цікаво слухати священників та задуматись над деякими речами.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Ми з 13 травня підемо на науки в храм св.Ольги та Єлизавети. Дуже приємно читати хороші відгуки про отця Ореста.Не можу вже дочекатись)
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Ми починали навчання 15 квітня. Пар було дуже багато, приблизно 25, не вистачало місця, але все це ніяк не впливало на приємну обстановку.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Ми свої накуми відходили у церкві Юра. Всього 7 занять. Лише на одному була дівчинка, що розповідала про інтимну сторону подружжя. Наступного тижня - фінальна розмова зі священником. Ще були трохи на заняттях від "Комісії Родини". Там дійсно цікаво - багато різноманітних завдань для пар - щоб поговорити між собою. Про здаваль би дрібниці, але те, що важливо для обох. Про те там щодня ходити (крім вихідних) 3 тижні. Нам з роботою ну ніяк не виходило
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Комісія родини Львівської Архиєпархії УГКЦ. Цитата з їх сайту: "Комісія Української Греко-Католицької Церкви у справах родини є виконавчим і дорадчо-консультативним структурним підрозділом Курії Глави УГКЦ. Основні напрямки діяльності комісії: Координація діяльності єпархіальних комісій у справах сім’ї: заохочення, підтримка й поширення єпархіальних ініціатив; організація та координація вишколу й формації представників єпархій; підтримка та координація душпастирської діяльності, пов’язаної з прородинним вихаванням дітей і молоді (вихаванням дітей і молоді до сімейного життя), багатоступеневою підготовкою до подружжя, душпастирством подружжів, сімейним консультуванням, допомогою сім’ям та дітям у кризових ситуаціях, створенням і підтримкою сімейних спільнот і рухів, пропагуванням та підтримкою сімейних форм виховання, а також ініціатив щодо захисту людського життя на всіх стадіях його існування (від зачаття до природної смерті); розвиток співпраці з релігійними та громадськими організаціями і з органами державної влади усіх рівнів щодо розробки та реалізації програм, які стосуються сфери подружжя й родини, вплив на формування державної політики і підтримка ініціатив, які б прагнули та виховували сімейні цінності; подання пропозицій до проекту стратегічного плану діяльності УГКЦ у сфері діяльності комісії; розробка програм, методичних і дидактичних матеріалів; організація та проведення семінарів, тренінгів, нарад і конференцій; створення та оновлення бази даних осіб та організацій, які діють у сфері подружжя та сім`ї; видавнича діяльність; збір, систематизація та поширення інформації про душпастирську діяльність Церкви у цій сфері; координація та управління вишколу й формації тих, які присвячують себе праці з родинами; сприяння у створенні і координація діяльності родинних порадень та сімейних центрів у Єпархіях; співпраця з освітньо-виховними і соціально-культурними закладами, релігійними та громадськими організаціями, а також з органами державної влади усіх рівнів по розвитку програм, які стосуються родини; формування і створення ініціатив, які б на найвищому рівні відображали інтереси та цінності християнських родин. Голова Комісії – о. д-р Богдан Тимчишин" - то з їх сайту. Внесіть у пошук "Комісія родини" 0 одразу знайдете Якщо коротко - якщо у церкві, де ви хочете вінчатись науки потрібні, але вони їх не проводять - пряма дорога в Комісію Родини))) Плю у них є і інші програми, для вагітних наприклад.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Дякую, Bloody) це дуже добре, що є такі науки, бо дуже часто люди, які одружуються, просто не уявляють, яким складним може бути сімейне життя. У мене, наприклад, батьки розлучились, коли мені було 7 років і багато цікавого я дізналась на передшлюбних науках.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Ми шлюб будемо брати у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці. У середу закінчили третє навчання, вже роздали протокол, який ми маємо заповнити до вінчання.
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Дівчатка, а за скільки часу ви з коханим розписувалися? Як у вашій церкві реагували на те, що ви розписалися до шлюбу? І ще: як під час заповнення передшлюбного протоколу ви вказували свій цивільний стан і яке прізвище при цьому писали (чоловікове чи дівоче)?
Відповідь: Вінчання у львівських храмах тепер немало людей розписуються перед шлюбом (деякі за рік чи пів), так що думаю з цим ніяких проблем немає бути) ми будемо брати шлюб в Преображенській церкві, коли ходили записуватись на науки і шлюб, то священик питався чи буду я брати прізвище чоловіка, то він навіть мого не питав, а записав вже наше майбутнє, спільне прізвище) На науки ми вирішили ходити аж в кінці липня, щоб було ближче до дня шлюбу)
Відповідь: Вінчання у львівських храмах Тут все дуже індивідуально, тому мусите запитатися у церкві, де будете брати шлюб. Ми з коханим розписалися за 10 місяців до шлюбу, я взяла його прізвище, але наразі у нас у всіх церквах (де ми науки проходили, де беремо дозвіл на шлюб, і де безпосередньо вже будемо брати шлюб) питали лише дівоче прізвище, обгрунтовуючи це тим, що церква розписку не визнає ще як факт створення нової сім'ї. Особисто мене тільки лякає оця-вся церковна бюрократія. Вибачайте, можливо воно некрасиво звучить, але коли тебе по декілька раз посилають в різні інстанції, говорять, що ти напевно сам якісь папірчики написав (а не отримав від отця в іншій церкві), що ти мусиш мати паспорт з дівочим прізвищем (якого вже в принципі не існує), то мимоволі можна і до такої думки прийти...А як ви, дівчата виходили з такої ситуації, чи було у вас таке?