Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Мій лікар казав, що 2 місяці. І при будь-якому підвищенні температури, навіть грві, зразу дзвонити до нього.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Дають. Мені чоловік увесь час потроху водички вливав але то мені не допомогло... Моє горло потребувало васне гарячого... А на живіт холодного не клали... зараз здається стандартно колять окситоцин (це типу називається "активне ведення третьої частини пологів", якось так)
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Мені таку флягу з льодом поклали, що я ледь її на собі втримала, але потім все таки зняла її з себе, не витримала того тягаря.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) в нових протоколах, які прийняті фактично не так давно. є вказівка- 10 одиниць окситоцину внутрішньом язево ( не внутрівенно!) перед відходженням плаценти. Таке є. А класти далі лід чи ні- то вже на вибір лікаря та конкретно по ситуації. Це вже не є обов язковим, як колись ( раніше окситоцин не кололи у третій фазі ведення пологів. якщо до того не було показів) ---------- Додано в 19:15 ---------- Попередній допис був написаний в 19:07 ---------- не буду казати нічого стосовно того випадку, але у деяких жінок є така фізіологічна особливість- трішки довша за норму шийка матки+ передчасне закриття шийки тоді, коли сама матка ще не встигла скоротитися до звичних допологових розмірів. У цьому випадку справді можуть виникнути ускладнення, які потребуватимуть чистки ( бо у порожнині матки утворюються згустки, які не мають змоги вийти) і вини лікаря у цьому немає. Інше питання, що у описаному вами випадку лікар додатково брав кошти за втручання. У мене після пологів майже місяць були проблеми з грудьми ( теж по фізіологічним причинам). Фактично увесь той час після першого ж дзвінка після виписки мене консультувала і спостерігала моя гінеколог (напару з масажисткою з пологового) аби не допустити запальних процесів ( бо груди-матка часто пов язані між собою).
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Не знаю, таке враження що я не тут народжувала. Мій лікар сидів зі мною 2 години після пологів, і інструктаж проводив що і як і до чого і мені і чоловіку, чоловіку казав, щоб обов"язково все запам"ятовував, бо я після пологів можу і не запам"ятати все. Льоду не клали, але вкололи окситоцин, бо кров в кінці пологів пішла і носом і ротом від тиску, то все таки боялись щоб не було крововтрати. І після того як мене перевезли в післяпологову палату, заходили що 15-20 хвилин то медсестра то санітарка, то чоловік навіть мав можливість скататись додому прийняти душ і повернутись, бо медперсонал дежурив ще поки він не повернувся. А потім казали, що якби щось обов"язково кликати. Ну про те що лікар по декілька разів на день заходив потім до мене і давав різні поради, цікавився і моїм станом і дитини, то я взагалі мовчу. Ну і потім постійний зв"язок з лікарем був по будь-яких жіночих проблемах. Що до пологів, то будь-які втручання обгрунтовувались і питалось дозволу, а не ставилось перед фактом, і ніхто перед родамі нічого не заставляв підписувати. Тому коли читаю негативні відгуки про лікарів, то така аж інколи в шоці. Бо поводження мого лікаря для мене - це не щось унікальне, а так по моєму просто має бути, а не інакше. Лікар має в першу чергу допомагати при народженні дитинкиа не керувати процесом. І це все відбувалося у звичайному львівському пологовому ЛОКПЛ(медінстит) і звичайного не розрекламованого принаймі тут на форумі лікаря Гнатейка З.О. Питання вибору лікаря тепер навіть і не стояло.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Я як недавно родивша напишу. Пила багато - самі весь час мене питали чи не хочу. Але вже під час потуг - давали хіба ковток і казали, що багато не можна. Після того як народила - лікарка шила годинку. Чоловік був зі мною 3 години в родзалі. І за цей час до нас постійно хтось приходив і дивився. Вже в палату прийшла акушерка і перевіряла матку. Заглядала і санітарка 2 рази. В ночі ніхто вже не приходив. Лід не ставили.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) тактика ведення вагітності, пологів, післяпологового періоду визначається протоколами, яких є більше десятка. Введення 10 одиниць окситоцину передбачено серед норм . Лікарі діють за протоколу., бо якщо "щось" ( наприклад, післяпологова кровотеча)- дії лікаря перевірятимуть в першу чергу на відповідність до протоколу. Тому зараз колять практично усім
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Мені не кололи і не капали, і навіть не пропонували. Взагалі лікар казав, що якби міг, то виписав нас би відразу додому. І реально казав палатній, щоб виписала на другу добу. Ну, ясне діло, вона не взяла на себе таку "відповідальність" і ми пробули ще пів доби в ПБ.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) дівчата, маю питання щодо виділень. чи може бути, що мені треба їхати до лікаря? вони в мене вже закінчувалися, тіки легенько мазалося, але вчора піднялася температура, то вони зовсім припинилися. стан був чисто грипозний - ломило всю і всюди - кожну кісточку і суглоби, поперек, очі голова. от тільки температура наростала 37.4-38.7-39.5. не могла ніяк я зігрітися і спотіти, потім стало легше, вночі прийняла жарознижуюче, то зараз хоч є температура 37 з гаком, але вже можу ходити і тільки трошки голова крутиться, морозить і поперек легенько тягне.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Надя, а коли то ви народжували? мені видається, що хвороба не повязана з виділеннями, якщо вже достатньо часу пройшло.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) мені здається, що з виділеннями все ок. але можете просто подзвонити лікарці, в якої народжували і сказати, що отак збіглось: припинення виділень і тем-ра.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) не жартуйте- і краще перестрахуйтеся. Від часу пологів пройшло менше 6 тижнів. І краще під їхати і перевіритися
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Згадалося мені. як народжувала 1 раз, вже десь після 10 годиин перейм, як я ніц не соображала і думала що вмираю, кололи мені якись укол, мед сестра називала його "гарячий", після нього в мене було таке враження ніби я пісяю кипятком, казали що то так здається і так має бути. може хтось знає що воно було?
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Абсолютно підтримую. До лікаря негайно. З таким не жартують, краще перестрахуватися але бути спокійною, що "там" все чисто.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Читаю свіженькі історії пологів і дивуюся. При кожній породіллі є, як мінімум, лікар і акушерка, коли вже дитинка безпосередньо народжується. Невже то так важко пояснити, як тужитися?!!! Чи розібратися, що не так, чому дитинка не може народитися??? Я вже колись писала, що народжувала вдруге, а тужилася неправильно. Акушерка відразу почала, що вони можуть йти додому, бо я все роблю і так неправильно, то для чого вони там стоять Тоді лікар зупинив весь процес. Сказав дати мені випити води. Запитав, чи я адекватно сприймаю його слова. І проста фраза:"Уяви, що ти ниряєш. Набери повні легені повітря і тужся!!!" Потім мені дали можливість один раз спробувати між потугами. За три потуги після того я народила без жодної тріщинки, хоча мала шовчик після перших пологів. Думаю, що якби тоді лікар не поставив все на свої місця, я би мала купу швів, старих і нових тріщин/розривів.
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) Я теж вважаю, що замало пояснюють.. Мені лікарка взагалі нічого не пояснювала, я тільки чула як вона жаліється іншим, що я те роблю не так, се не так. Я ще тоді думала: та блін, що ти нарікаєш на мене, скажи краще, як потрібно, я все зроблю.. Добре, що акушерка була адекватна, мені її поради дуже помагали. Вважаю, що найбільше мені допомогло розуміння самого процесу та того, чим відрізняються правильні потуги від "покакати" (респект курсам). Для мене то були зовсім різні речі. Я тужилася в район шлунка, аби діафрагмою штовхати малюка в напрямку промежини. Найбільше боялася, що не вистачить звичайної фізичної сили, але, слава Богу, народила швиденько..
Відповідь: Обговорюємо пологи (2) а я от тільки зараз (після перших пологів вже пройшло 6 років) розумію, що все робила не так. Лікар і акушерка допомагали як могли, але за час переймів я так "видихлась", що сил на потуги і на адекватність сприйняття того, що тобі говорять не було зовсім....Зараз передивилась вже багато відео і начиталась різного про те, як правильно пережити період схваток, щоб під час потуг змогти все зробити правильно. Надіюсь цього разу буде легше..