Чому на форумі так багато дописів зроблені практично без жодних розділових знаків, без використання великих букв там, де вони потрібні - просто плахта тесту? Це від катастрофічного браку часу чи просто внаслідок нерозуміння того, що такі дописи дуже важко сприймати (а особливо тим, хто постійно працює з чужими помилками в текстах) чи це мовна культура така? Чи це просто якісь новітні віяння моди?
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь суджу по собі - часом так хочеться пошвидше сформулювати думку що забуваю розставити розділові знаки, ще грішу тим що апостоф не ставлю бо лінь чи нема часу переключитись на англійську розкладку і назад. часом пишу коли малий на одній руці спить, однією рукою не дуже зручно шіфт затискати
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь я думаю, що всі ваші причини в такому випадку причетні. Я колсиь, не ставила пробалів між розділовим знаком і текстом, за що отримувала зауваження. А може комусь часу бракує ?для когось це просто культура написання чи що? моя подруга дуже багато всюди пише ( я маю на увазі жж, інші блоги), так от для неї не існує великих букв після крапки, лише якщо це власні назви, імена.
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Як на мене - елементарна неграмотність і неповага до форумлян, які ті дописи читатимуть. Насправді неважко витратити зайву хвилинку, щоб перечитати написане і усунути помилки чи поставити розділові знаки (а ще русизми - от направду, забилам би). Можливо занадто різко висловилася, але за стільки років спілкування на форумах помітила, що той, хто приходить власне за цікавим, змістовним спілкуванням, намагатиметься писати так, щоб донести свою думку максимально чітко, зрозуміло і грамотно. Ото пишу і згадую нашого Сергія аспіранта з ЛФ. З ним ніхто не зрівняється
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь нуу, дописати не бракує, а розділові знаки розставити-то вже нема часу! це впринципі і є культура писання. Ми ж всі в школі вчилися, нє? То чого не використовувати ті навики? Я на початках не ставила пробіли після розділових знаків. Теж отримувала від левандівки за то і навчилася. Тепер розумію наскільки то важливо, то повага до всіх, хто читає твої дописи.
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Ох, знали б ви ну дехто знає і намагається розшифрувати як я пишу в скайпі і в соцмережах, часом це жахливезна сумші азіровсько-албанського діалекту без розпізнавальних орфографічних знаків. Але таку "повагу" виявляю тільки до найближчих, які знають в чому суть. А на форумі стараюсь писати більш-менш грамотно, накскільки дає мені можливість рівень знань мови і елементарної грамотності.
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь в мене не працює на тетбуці. Тре буде включити великий ноут перевірити. Але поки перевіряла комбінацію, знайшла в себе окрему кнопку з апострофом А взагалі, інколи роблю такі помилки, що смішно. Можливо хто пояснить чого так виходить. От щойно пишу слово "апострофом" і замість ф надрукувала в. То не "не попала по кнопці", бо букви через одну кнопку. У мене так часто буває, що от знаю як слово пишеться, а пишу так як чується. Чому так?
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь а в мене часто, коли набираю двома руками, то одна рука випереджає іншу)))) і букви задом наперед виходять)))
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Я завжди стараюся писати без помилок ( в міру своєї"грамотності"), мало того, НАВПАКИ, у мене "хвороба" на використання багатьох розділових знаків у написанні будь-яких текстів. Зокрема, я люблю відділяти свої думки, фрази багатьма крапками. Тут мені роблять на таке написання зауваження (( Видно - не можна...мабуть, важче читаються такі тексти. Так що доведеться миритися з правилами, постараюсь мінімізувати розділові знаки )))
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь один раз робите налаштування клавіш вводу у ворді в символах так, як Вам зручно (в мене буква Йо російська в укр.розкладці - це апостроф), і потім користуєтеся. або додаєте укр. мову в налаштуваннях мови Вашого браузера, і Вам підкреслює слово без апострофа - права клавіша запропонує варіант з апострофом. я теж інколи роблю багато помилок, але існує поняття "перечитати" і клавіша "Правити". щодо відсутності великої літери в моїх дописах - то це моя наче "фішка" вона взялася від спостереження, що навіть німці (для незнаючих - нім. іменники ЗАВЖДИ пишуться з вел.букви - тобто велика літера там кілька раз на речення) не використовують вел. літери в смс та ін. електронному спілкуванні. думаю, це й до нас масово прийде. ще мене за це тапками не закидували і модератори зауважень не робили
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь багато крапок в кінці речення сприймаються, як : - людина не може визначитись, їй важко прийняти рішення, вона постійно сумнівається - наявність підтексту в дописі. а це реально втомлює вишукувати ШОСЬ в тексті, чого там може і не бути, і постійно думати чи саме те мав автор на увазі. + мене нервує, коли люди в кінці майже кожного речення ставлять "многоточіє". то виглядає як (цитую) "страдання малолітньої готеси"))
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь А чому в цьому випадку українці мали б з німців брати приклад? Мені ще ніколи не приходили електронкою такі листи, де іменники написані з малої букви чи не було розділових знаків. І на форумух пишуть грамотно, не всі, правда, але німецька мова- важка мова, як самі німці люблять повторювати
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь Мене особисто не травмує і не ображає мої почуття, щось типу, відсутності пробілу після коми , чи слово написане з малої букви чи то й же ж апостроф. Не думаю, що це аж така велика трагедія) А якщо такі речення важко читати, варто їх пропустити/опустити, якщо для Вас інфо дійсно є цікавою то ви її і на китайській прочитаєте (для прикладу: багато хто читає різні іноземні блоги)
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь вона діє на стандартній клавіатурі, а не на наутбуках.
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь на одному форумі чітко прописано в правилах що вживання отих трьох крапок є не допустимим бо означає незакінчену думку. Форум наукового направлення, тому мене пару разів сварили, теж люблю в кінці ставити трикрапку. Типу , спочатку закінчіть письмово думку, а тоді закінчуйте речення крапкою. Разом з тим на багатьох форумах є дуже вільне відношення до сленгу і помилок, хіба тільки людина вже дістане, то тоді або висміють, або вліплять попередження. Я не порівнюю, просто як факт.