Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків а сам не оголює голівку? Думаю, якби мої діти були в памперсах до року, я би трохи переживала. А так - впевнена: нема запалення, нема чого лізти.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Ні, не оголює. Причому, що ходили до різних хірургів. Ніколи ніякого запалення не було, пісяють добре, та й я і не лізу. Моя бабця (мала двох синів)казала, що також не лізла туди . Можливо, я не правильно робила, не знаю. Я взагалі тільки недавно взнала, що дехто оголює.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків правильно. Якщо немає ніяких почервонінь. подразнень, дитинка немає ніяких скарг- краще не чіпати. Потім, у підлітковому віці ( якщо до цього часу не виникне ніяких несподіваних ситуацій), коли почнеться гормональна перебудова, буде видна істинна картина: чи голівка оголюється чи ні. Якщо вже в цей період виявиться, що фімоз таки-існує, тоді звернетеся для роз єднання спайок. не знаю. наскільки великий тут вплив памперсів. Мій малий був у памперсах ,але до 7 років я ніколи навіть найменшого подразнення не спостерігала. Допоки раптово в один день просто не виникла несподівана ситуація, яка потребувала негайного роз єднання спайок і виведення голівки. в цьому випадку краще додатково проконсультуватися. Бо такого в нормі не повинно бути. Можливо, справді потрібна допомога.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Мені здається, вплив усе ж є. Я не кажу ніколи, що пами - абсолютне зло, і в мене вдома, як правило, є про всяк випадок пару штук. Але все ж мені здається, що памперси мають подібний вплив, як наші прокладки, той же олвейз. Ніби і нічого, а ніби... запарюється..
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків А до якого саме віку можна чекати з зверненням, якщо нічого не турбує? 12? 15? Коли там та перебудова в хлопчиків?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків До речі мої хлопці були в підгузках, як мінімум до року, але проблем не виникало. І дупи ніколи не пріли. Правда, я зранку і ввечері підмивала, а памперс міняла дуже часто.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків у кожного хлопчика пубертатний період починається по своєму. Одні в 12 років вже стають дорослими, інші лише в 15. тут справа у тому, що чоловічі статтеві гормони впливають на природнє "розм якшення" спайок ( якщо це лише фізіологічний, а не патологічний фімоз). відправною точкою дозрівання вважається поява перших нічних поллюцій. А період - у кожного різний. В середньому 13-14 років. Початок статтевого дозрівання у хлопчиків - пізніше ніж у дівчаток, але його подальший розвиток йде набагато скоріше. ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ---------- аналогічно. я навіть не знайома з почервоніннями чи пітничкою на попі . Шкода памперсів ще ніким не доведена ( але то вже в ін. тему)
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Тепер розкажу свою історю. Тиждні 2 тому я замітила в молодшого на пісюні припухлість. Сказала чоловікові. Спочатку він сказав, шо то я шось вигадую, але пеотім сказав, шо дійсно є. Дирочка дуже маленька шкірочка практично не відтягується. Від того часу ми кожний день в ванній в воді з ромашкою відтягували ту шкірочку наскільки вона відтягувалася. До лікаря не вели, бо думаю, поки не болить не варто. І десь через тиждень після сну я замітила, шо є якісь білі виділеня. Коли я відтягнула шкурку, то їх вийшло дуже богато. Промиваю ромашкою і фурациліном. Разім по сім на день знімаю ті виділення вже третій день. Гульки вже немає. Надіюся, шо до лікаря нам не прийдеться йти.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків власне шо ви легенько з равками то робите - то скоро все пройде а якби ви до лікаря пішли - ото він би там тягав і рвав
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків А нам уролог сказав, ще від самого народження при підмиванні старатись відтягувати шкірочку, так і робимо уже на протязі 4 років, але то може нам індивідуально така порада, щоб часом не виникали якісь запальні процеси. бо в малого і так є лише одна нирка , тай і та після операції.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Нам робив хірург від"днання крайньої плоті від голівки, після чого казав 1 раз на місяць під час купання оголювати голівку. А частіше не потрібно.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків В нас теж був фізіологічний фімоз, педіатр сказала відкривати при купанні, я раз попробувало нічого в мене не вийшло Пожалілась чоловікові і кажу: хотів хлопчика, то тепер прапор в руки Він не віднєкувався, а взявся до справи, йому видніше як там має бути, бо чесно кажучи докінця не розуміла як маю то робити і як то правильно, ну бо в мене такого нема))) Чоловік щодня по чучуть відкривав у ванні при купанні і за 2 тижні вже дуже гарно відкривався. Так що можна це самому все зробити, просто не треба спішити і з першого разу не задирати, бо це погано може закінчитися.Потім робили це ч/з день, а тепер один раз в тиждень. Тепер і я вмію це робити(доречі добре виходиить коли трошки твердіє) Ну а на рахунок того , щоб не рухати незнаю.... я щось боюсь це діло пускати на може пронесе, бо в старшому віці однозначно важче діти переносять будь-які процедури. Доречі чоловік розказував, що у військоиаті коли проходили медогляд то зі всіх хлопців тільки йому і ще одному сказали, що все гуд, а всі решта вже в такому поважному віці не виводили і відповідно не мили там... він був в шоці :0
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Нам так за три дні ті всі білі виділення вийшли повністю. Було таки досить богато. Тепер раз в тиждень заглядаю туди, то нічого там вже нема і не появляється, але голівка не оголюється дирочка таки дуже маленька. В старшого так само було, нічого не чіпали, то вже оголюється голівка добре. До лікаря ми ходимо ну дуже в крайніх випадках. Шось в мене до них велика недовіра.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Нам(1 рік і 4 міс) сьогодні робив хірург від"єднання крайньої плоті від голівки, бо назбиралось там під шкірою тих виділень і ні туди, ні сюди. Приїхала моя коліжанка з Канади вона там практикувалась, то сказала:через накопичення смегми (масляниста речовина, яку виділяють залози) виникають спайки та запалення і в подальшому є високий ризик запальних процесів у сечовому міхурі, а далі у нирках. Якщо цього не робити дитину доведеться оперувати, а це вже більший ризик, бо в маленьких діток можуть бути ускладнення після наркозу: алергія, серцеві проблеми.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків а звернулись ви до хірурга бо дитину щось турбувало? Чи ви самі це помітили? Чи помітив хірург під час чергового огляду?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків А звернулись ми до хірурга бо, малий десь зо два тижні постійно пхав туди ручки і тоді я почала придивлятися і побачила навколо пісюна білий ободок і під ним ще й гульку також білу. Щось мені те все не сподобалося і ми пішли до лікаря. До слова, вчора ще поспілкувалася з однією мамочкою так у них взагалі жахлива історія трапилась. Вони нічого не чіпали, з явились ободки білі, вони не надавали цьому значення і поїхали відпочивати за кордон і у перший же день: малеча на пляжі відповідно гола, пісок позалазив під шкіру, змішався з тими виділеннями і до вечора в малого пісюн збільшився в десь 4 рази, там далі лікарня, купа нервів і грошей, добре попався хороший гід. З другим малим все порішала до року не затягуючи ситуацію до лікарні і операціїї.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків До речі, це дві різні речі. Від єднання фактично не є хірургічним втручанням- просто вручну від єднуються спайки-плівочки, але крайня плоть не обрізається і не видаляється. Обрізання- це хірургічна операція, при якій не просто від єднуються спайки, які з єднують крайню плоть з голівкою, а повністю удаляється крайня плоть. ---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ---------- при фізіологічному фімозі, коли потрапляє бруд, пісок і навіть вода ( у тій же не завжди чистій водоймі- басейні. озері чи навіть морська вода, яка має "розм якшувальну" дію), через накопичення смегми до нагноєння може пройти всього кілька годин.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків або не повінстю.Старшому робили операцію,видалили тільки той кавалчик, який був звужений . Голівка лишилась закритою.