Мистецтво бути дружиною

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Для тих, хто ще не втратив бажання лагодити стосунки, в Валяєвові на іншому ресурсі знайшла дуже класний блог
    http://www.valyaeva.ru/forum/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=16&st=20
    Дівчинка вже місяць міняє себе і своє ставлення до багатьох речей.
    Така собі покрокова схема і досить цікаві звіти)).
    Хоча... Я б 1 місяць проробила б подібне з любим мужом просто ради цікавості і ради себе коханої.
    Тільки робити то щиро.
    А тоді вже можна і рішення приймати...

     
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    це суто матеріальна сторона сімї,

    залежно що саме Ви маєте на увазі під тим затишком, бо якщо знову ж таки тільки якісь матеріальні речі (прибрати, випрати, вимити посуд і т.д.) - то цього мало )))

    бо в наведеному Вами переліку як бути хорошим чоловіком - практично в кожному пункті можна прочитати "Даруй духовний затишок".. Жінці має бути психологічно спокійно..

    От уявіть сімю, де жінка скандалить.. жінка - типове стерво, то чоловіка довбає за його батьків, то за його малу зарплату, то за те, що машина постійно ламаєтья.. виконує в сімї роль "пилки".. тут чоловік полазив по сайтах і гоп - квіти їй подарував.. потім на вихідні повіз сімю в карпати (чи просто в парк погуляти), став час від часу допомагати прибирати в хаті.. продукти приносить.. на її пиляння відповідає фразою "І я тебе люблю, кохана", став її частіше цьомати і робити компліменти і взагалі говорити що любить її.. перестав фиркати їдою, якщо щось не вдалось.. перестав нагадувати їй, що вона стерво, що в неї грубі ноги і нема талії, що в неї кривий ніс і т.д... Ну закидайте мене тапками, але не повірю, що жінка й далі буде скандалити так, як раніше, навіть якщо до того і близько не думала про те, щоб щось в собі змінити..

    От ще статті про різницю між чоловіками і жінками на хімічному (гормональному) рівні.
    Тестостерон и окситоцин: гормоны благополучия
    Окситоцин і вірність чоловіків

    Створив нас Бог різними.. Жінок - ніжними, чутливими такими, що вміють вловити настрій іншого, а чоловіків такими, що не вміють.. Вони жорсткіші, бо захисники. Уявіть, що захисник розкис, як баба, і пожалів того, хто образив його сімю, дім? Цього не зміниш - ну хіба закапати чоловікові окситоцин, жеби його було побільше )) Тому й жінки більше переймаються "мистецтвом" бути дружиною, а чоловіки всякими бойовими "мистецтвами".
    Кому не нра - пишіть скаргу в небесну канцелярію ))
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Та теж саме, що і ви, маю на увазі. Затишок дорівнює комфорт і це не тільки матеріальні речі, затишок- це все включено і пагаваріть, і порадити, і коханцями залишатись навіть через 20 років)))

    Це по вашій ссилці до речі:connie_pull-pigtail
    Має бути обом психологічно спокійно.
    Але чесно кажучи не бачила сімей де жінка "типове стерво", а чоловік так мякенько квіти дарує і каже "покричи-покричи кохана, поплач, менше попісяєш")))) То має бути або мазохіст, якому це подобається або фінансово залежний від сім"ї тої жінки( так, так, таких теж є багато), або знову ж таки з шикарним почуттям гумору, який поставить жартома те стерво на місце або знайде нормальну жінку без відхилень.
    :girl_cool:
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    бо таких мало ))) бо це для чоловіка, зазвичай, значить проявити не мудрість, а слабкість.. а слабкість - то розкіш жінок.. їм, захисниками, слабкість не пасує.. жінка нападає - він захищається.. тоді він нападає - і жінка захищається.. і неважливо хто це почав - важливо що це не закінчиться, поки один не здасться і не перестане захищатись.. і для самої ж жінки краще перестати захищатись, здатись.. але здатись, не втративши своє достоїнство, з високо піднятою головою.. зрозуміти, що здатись в цьому випадку не значить програти )))

    оте стерво, якщо буде дурне і буде далі скандалити, а чоловік терпіти, і якщо чоловік не буде ставити її на місце - зробить його підкаблучником - читай слабким. Отже чоловік ті поради читає як "бути слабким", "бути бабою".. А особливо коли поряд жінка, яка не готова відповісти на його пориви доброти і любові..

    О. Гадецький говорив, що сварки забирають в чоловіка його силу.. Тобто коли він виходить з себе і скандалить як жінка - він втрачає його чоловічу силу захисника.. І в потрібній ситуації він не буде достойно захищати жінку, не вступиться за неї.. А завданням жінки є зберегти його силу, заспокоювати його, коли він злий, своєю ніжністю і жіночністю.. Але от жінці сварки необхідні, щоб вилити свої емоції, які бурлять через край.. Просто треба навчитись чоловіку - спокійно реагувати на скандали жінки і не заводитись, а жінці - згладжувати жорсткість чоловіка ніжністю і добротою..

    ---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:40 ----------

    але терпіти насильство з боку мужа - ні в якому разі! йому треба в психіатра лікуватись, і якщо він цього не захоче - то перебування з ним може призвести до страшних наслідків для життя і здоровя жінки і дитини..

    бавитись з розумінням можна коли чоловік психічно здоровий, а з хворим таке однозначно не пройде..

    знаю жінку, яка хотіла жити з чоловіком його життям і його інтересами.. а він любив собі випити.. і вона з часом стала добряче випивати з ним разом.. її ледве не вигнали з роботи, "підшилась" і перестала.. а він не перестав, його таки вигнали з одної роботи, з іншої (а працював на нормальних посадах - но начальником, то заступником директора).. з часом "під мухою" він став її бити, потім привалював з квітами на роботу, видзвонював і вибачався на колінах.. і то все на очах дитини.. недавно вони розлучились.. тому в жінки має бути здорове бажання допомогти чоловікові, власна гідність - перш за все ))) бувають випадки, коли потрібна допомога лікарів, а не просто любов..
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    ага.............
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Є такі чоловіки...ну, я одного такого знаю, ні двох)) Це чоловік моєї двоюрідної сестри і його батько...вони абсолютно не залежать фінансово від жінок, чи їх родичів, а скоріше навпаки але саме така модель поведінки відносно своїх "пилок"...
    Скажу вам, що сестра добре розуміє все і завжди каже, що її чоловік найкращий...
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    оскільки я зараз в декреті і чоловік мене бачить зазвичай в хатньому одязі, купила легінси і туніки щоб ходити по хаті )) влітку планую перейти на платтячка і спіднички.. старі хатні штани тре винести в смітник, щоб не було спокуси їх колись натягнути )) щоб не душила жаба, що купила новий одяг спеціально для того, щоб ходити по хаті вирішила "Задоволений чоловік дорожчий, ніж будь-які гроші"

    а в гості мене чоловік давно вже привчив ходити в платтях чи спідничках і обовязково в панчохах (ну коли не дуже зимно).. спочатку я сильно впиралась, злилась, бо все життя зі штанів не вилазила - зручно і тепло.. а тепер з радістю, бо бачу що то йому шалено нра..
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною



    ---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    можна чоловіку не казати, що ви щось читаєте і хочете щось змінити. То можна робити непомітно для нього.
    З свого прикладу скажу, що якось за кавою з моєю подругою в нас зайшла мова про надихання чоловіка і тд, мій чоловік на то дуже гостро реагував. Я вже на форумі писала, як він прирівнював те надихання до воза, який треба тягнути, а жінка не допомагає, а просто надихає і мол, який з того толк? Він і досі ту зустріч згадує. Але це не означає, що я перестала тим всім цікавитись і щось робити. Просто я йому того не озвучую і він отримує радість, як приносить додому більшу зп, як я його хвалю і всяке таке. Тобто я собі свою справу знаю, але йому не кажу - от бачиш я тебе похвалила, щоб ти надалі так гарно заробляв чи прибирав, чи ще там щось.
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Якщо порівнювати спідницю вище коліна на колготи з джинсами на колготи, то мабуть так. А от в порівнянні з довшою широкою спідницею (яка ще і на нижню вдягнута) джинси програють. Справа звички.

    ---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:44 ----------

    Спробуй "5 языков любви " Чепмен Гері. Читала тут, на ДП, дівчата хвалили видання Свічадо укр. мовою. Я читала ел. версію, мене до сліз пробрало. власне в момент, коли здавалось, що все і так добре і чоловік не розумів що ще я від нього хочу, я там знайшла відповідь чого саме мені бракувало і чому я так болісно переживала відсутність важливих для мене речей. І що мене саму вразило, виявилось, що я сама до цього чітко не усвідомлювала чого я хочу. А після цієї книжки я сама зрозуміла, що конкретно мені потрібно і для чого.
    І ще стало зрозуміло на чому краще зконцентрувати свої зусилля для чоловіка. Ніби всі люблять вдома чистоту, смачну вечерю, поговорити з дружиною і зайнятись сексом. Але і по списку в кожного чоловіка пріоритети різні. А коли сил-часу мало, краще докладати зусиль там, де вони гарантовано дадуть результат.
     
  11. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    У мене сім’я - це одна команда, тільки чомусь один гравець вічно ухиляється і не хоче грати (це я про чоловіка). Граю я у життя і на виграш, а не проти когось, тим більше не проти чоловіка.

    От-от, і я про те ж..

    ---------- Додано в 08:57 ---------- Попередній допис був написаний в 08:53 ----------

    В мене якраз стійке враження, що я його так заспокоїла, що він геть перестав перейматися чим-небудь. :girl_cool:
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Чи таки запиляли так, що він вже нічого не хоче?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    погоджуюся з тим, що у кожного чоловіка- різні пріорітети. Саме тому не може бути універсального підходу. От теж такий приклад: мужчині під 50. У нього щодня у підпорядкуванні 400 чоловік. Прийшовши додому, йому б не поговорити- а помовчати. Чистота- на цьому він особливо не заморочується. Їжа- так, смачно поїсти полюбляє, але якщо вдома колись там і не буде обіду з 3 блюд, спокійно обійдеться одним борщиком і салаткою. Секс- хочеться цього чи ні, але у 50 у чоловіка він відходить на другий план ( це не означає, що його не існує, але це вже не є першочерговим пріорітетом для мужчини). Так що тут його дружині доводиться шукати інші "кнопочки" підходу до мужа.

    ---------- Додано в 09:19 ---------- Попередній допис був написаний в 09:15 ----------

    +1000-це так
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Нарешті конкретика пішла. Спідниці, сукні... Записую.
    Я, як жінка і мама, дуже хочу, щоб я та інші приходили до нашої маленької квартирки із задоволенням і полегшенням. Щоб наш дім був крепостю, куди не долітають нерви, дзижчання, вічні проблеми, ну хоч на перші півгодинки. В мене і чоловіка забагато стресів. В нього на роботі, в мене з дітьми. Ну має ж бути місце, де тебе чекають діти, дружина/чоловік, і якась свобода, якась віддушина. Це стосується і подружжя і дітей. Тож можна чокнутись. Не хочу, щоб сім`я у нас асоціювалася з "каторгою".
    І ще я для себе дійшла такого висновку - "Кожен робить вдома те, що зараз вважає за потрібне". Все. Інакше будуть сварки, скандали. Я вважаю за потрібне варити їсти, мити посуд, робити з дітьми уроки і тд. Чоловік може вважати за потрібне сидіти в комп`ютері, рахувати наші фінанси (та навіть і так новини якісь переглянути), дивитися тєлік, іноді щось помити, чи у вазонах поколупатись (я то не лю). Ну і хай! Він вважає то зараз за потрібне. Раніше я вставала в позу і шо? Сварка, і зіпсутий настрій, може і почне мені помагати але я так не хочу.
    Зараз вже десь 3 місяці пройшло, як я перестала звертатися до нього і роблю собі що маю і що сама вирішила. І що ви думаєте? Чоловік почав прасувати! (Я так ніжно йому, це ж не заважає тєлік дивитися:girl_haha:, я дуже хитра). Почав завозити дітей до свекрухи!, щоб я спокійно поприбирала і мене не шарпає постійно 2 дітей. Почав вчити зі старшою віршики! Почав настійливо пропонувати їхати десь з малими на обід після прибирання!, бачить, що я тоді не встигаю наварити свіженького.
    І коли я перестала йому нагадувати про квартиру, яка мені сподобалася але вводила нас в кредит (певно з метою надихнути:girl_in_love:), він порахував все 100 разів втіхаря і таки вирішив її купувати і завтра ми даємо за неї завдаток!!! А тут підтягнулись родичі, які нам позичать добрячу суму!!! Хоч ми не просили (незручно, чи горді, чи вже ми звикли все самі). Я в це ніколи не вірила!
    І головне, ми якось стали ближчі, почали "дивитися в одну сторону", розуміти один одного набагато краще. І скажу напевно банальщину, але секс в сім`ї дуже важливий, що не кажи. Повірте, я переконана. Шукайте можливості, не відмовляйте, іноді кличте з роботи "на інтимну каву". Це дуже оздоровлює відносини і зближує.
    Я розумію, що це тільки мій випадок і мій чоловік такий. Так він такий:girl_in_dreams:. Де сядеш - там злізеш, чим менше йому вказуєш, тим більше шансів, що він тебе послухає. Шукайте "ричаги впливу" на свого персонального чоловіка. Вони можуть бути не логічні, не зрозумілі іншим (а хто ті інші? і що Вам до них?), але жінка має їх знайти.
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Якщо "універсальний" підхід вчить давати іншому з любов*ю те, що йому потрібно, при цьому не переступаючи через себе - то мабуть може.
    Є певні цінності, які однаково "правильні" для всіх. І це закріплено і в релігійних джерелах.
    Хоча я таки вважаю, що якщо людина наступає на одні і ті ж граблі - значить їй це для чогось потрібно.
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Запиляла? Гм... Ніби ніколи не пиляла.
    Звичайно, коли щось не робилося те, що мало бути зроблено (і він сам, між іншим, це розуміє), і після прохань і нагадувань десятки разів, ясне діло, що могла й наїхати, але не пиляти.
    На рахунок пиляння. Є з ким порівняти, повірте я геть не пилка, в мене характер геть інший. Мені легше самій зробити, ніж випрошувати в когось.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Мій чоловік теж має таку модель поведінки при сварках. Вірніше мав.
    Спочатку я ображалася і страждала. На наступному етапі почала робити так як він.
    А потім плюнула уподоблятися і подіяла відповідно до свого темпераменту і характеру, без всяких методик і практик- агреснула по повній і наплювала на його мовчання. Він мовчить- я в доступній формі пояснюю чому він не повинен так робити і далі собі з ним спілкуюсь.
    Його метод маніпуляції мною провалився, я чомусь не загризаюся і не чую себе винною.
    Про те, що сварки роблять чоловіків слабкими, знищують їхню чоловічу енергію, чи як там воно називається.
    Скажіть- після сварки хто нічку не спить і плаче в кулачок? а хто хропить на цілу хату, встає бодреньким і взагалі не розуміє чому в партнера поганий настрій?

    Скинув емоції на слабшого- і заспокоївся, енергії вагон, у нього все добре))
     
  18. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    О! +1000!!!

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

    Аналогічно. Прямо під копірку.
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    я так не вмію..Я спалахую як сірник, наговорю купу гадостей, можу щось шваркнути до підлоги і.....уф, видихаєм бобер, переходжу на конструктив. Друге питання, що...

    Я якраз сплю)))) І в мене все добре...а чоловік після таких моїх ПМСів реально не спав, курив цілу ніч, а потім відходив ще зо два тижні. Тому я зрозуміла, що хоч я людина дуже емоційна, але такими викидами я реально забираю силу в свого чоловіка і потім дуже довге і важке відновлення, тому навчилась себе контролювати. Все ж легше спочатку видихнути, а потім конструктивно говорити чи відкласти розмову на якийсь похід на каву. Так легше нам обом і плюс з"являється ще більша впевненість, що тебе зрозуміють і завжди підтримають.
     
  20. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    а в мене було не так.. висварюсь, виговорюсь, видихну, тоді включу розум і думаю "Блін, за таку фігню скандал закатала, а вроді розумна дівка" І деколи аж соромно.. Але назад ніц не повернеш - в чоловіка настрій зіпсутий, хоч він може й не дуже був винен.. просто опинився не в тому місці і не в той час.. і я теж реально побачила, що забираю його силу.. він не так легко відходить від сварок як я.. хоч може того й не покаже, ніби й поговорили, ніби й вибачив, ніби й зрозумів, але буде ходити пригнічений, замкнений..
     
Статус теми:
Закрита.